novosti obavijesti
članovima
nove
fotke
Dvije formacije na Svjetskom juniorskom prvenstvu subota, 20.10.2018.
  Dvije naše formacije sudjelovale su na Svjetskom prvenstvu.

MADNESS: MILKOVIĆ Noa, HORVATEK Loreta, JUŠINSKI Fran, DRAVINEC Maja, KOČIŠ Nikola, VICKOVIĆ Anja, ĆIBARIĆ Letizia, RABADAN Hana, NOVOSEL Fran, BUDROVIĆ Anja, PONGRAC Dan, RABADAN Matija i BONAČIĆ-DORIĆ Nola plasiarali su se u polufinale i osvojili 11.mjesto u kategoriji juniorskih formacija.

STARDUST: ČEPEL Dora, TROGRLIĆ Ema, TEPEŠ Petra, PŠENIČNJAK Ana, ŠTIMAC Paula, BELINAK Tara, SPEVEC Dorotea, NOVOSEL Ella, ERSTIĆ Lana, TEPEŠ Maša, JURIŠINAC Eva i MARJANOVIĆ Lana osvojili su 17.mjesto u kategoriji ženskih juniorskih formacija.
 
objavio:
, 20.10.2018.
Upisi u Rock'n'roll Gimnaziju utorak, 11.09.2018.
  ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA UPISUJE NOVE POLAZNIKE na desetak lokacija koje će s radom započeti tijekom rujna 2018. Kako biste osigurali svoje mjesto, možete se predbilježiti:
- putem maila: snjezanatorjanac@gmail.com
- na telefon 091/3647038
- putem inboxa Facebook stranice Rock'n'roll Gimnazija

Ove godine ŠKOLE ROCK'N'ROLLA održavati će se na slijedećim lokacijama:

Od 10.09. PONEDJELJKOM

OŠ Vrbani 18,30-19,15
OŠ Bartola Kašića (Jarun) 18,00.18,45

OŠ I.Cankar 18,00-18,45

OŠ Dugave 18,30-19,15


Od 11.09. UTORKOM

OŠ Rudeš 19,00-19,45

OŠ Prečko 19,00-19,45

OŠ I.Andrića (Sopot) 18,00-18,45


Od 12.09. SRIJEDOM

OŠ Zapruđe 19,15-20,00
OŠ Pavleka Miškine 19,15-20,00
OŠ I.Meštrovića (Jarun) 18,00.18,45

Od 13.09. ČETVRTKOM

OŠ Voltino 19,00-19,45

OŠ Nikole Tesle (Prečko) 18,00-18,45


Od 14.09. PETKOM

OŠ Petra Zrinskog (Krajiška) 18,00-18,45


Od 17.09. vršiti će se upisi na još nekoliko lokacija.
Više infomacija možete dobiti na 091/3647038 ili na darko@rnrgimnazija.hr

AKROBATSKI ROCK'N'ROLL
Jedan od najatraktivnijih sportova.
Odlikuje se dobrom glazbom, ritmom te gimnastičkim i plesnim elementima.
Obzirom na brojnost i raznolikost elemenata od kojih se sastoji izvanredno je pogodan za svestrani i skladan razvoj djeteta.
To je šport u kojemu može uživati svatko, bez obzira na to je li vrhunski natjecatelj ili pleše iz vlastitog zadovoljstva.

ŠKOLA ROCK'N'ROLLA
Klub organizira već 25 godine školu rock'n'rolla za zagrebačke osnovnoškolce. Škola počinje lagano s po jednim školskim satom tjedno a kroz školu vas vode educirani treneri. U prvom dijelu (rujan, listopad) savladavamo osnovni korak i osnovne plesne figure.
U drugom dijelu uvježbamo složenije plesne figure i koreografiju koju ćemo prezentirati na kraju škole rock’n’rola na priredbi za roditelje (krajem studenog). Nastupiti ćemo i na turniru akrobatskog rock’n’rolla (počekom prosinca). Po uspješnom završetku škole rock’n’rolla svi polaznici dobivaju zaslužene diplome. Nakon završene škole rock’n’rolla nudimo Vašoj djeci nastavak bavljenja akrobatskim rock’n’rollom i uključenje u rad kluba bez obzira želite li se natjecati ili samo uživati u glazbi i pokretu sporta 21.stoljeća


ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
Rock'n'roll Gimnazija je sportska udruga učlanjena u Zagrebački i Hrvatski rock'n'roll savez koji su članovi Sportskog saveza grada Zagreba i Hrvatskog olimpijskog odbora.
Klub je osnovan 1993. godine.
U klubu djeluje 6 educiranih trenera i nekoliko koreografa i demonstratora.
Članovi kluba (natjecatelji) redovno i vrlo uspješno sudjeluju na nacionalnim natjecanjima svih nivoa i predstavljaju Hrvatsku na Europskim, Svjetskim prvenstvima i drugim međunarodnim natjecanjima.

Rock'n'roll Gimnazija je rado viđen gost na brojnim događanjima, te nam se često pruža prilika za nastupe na kojima se svojom energijom i motivacijom trudimo predstaviti u što boljem svijetlu. Slobodno nam se javite sa svojim pitanjima u inbox, mail: darko@rnrgimnazija.hr ili na broj telefona 091/3647038.
Želimo Vam uspješno sudjelovanje u školi akrobatskog rock’n’rolla te se nadamo da ćete se i Vi pridružiti našoj veseloj, uspješnoj i brojnoj rock’n’roll obitelji.


Pogledajte Svjetski kup u organizaciji našeg kluba održan 02.06.2018. u Zagrebu.

TV prilog na HRT1 u emisiji Dobro jutro Hrvatska.

TV prilog Doma TV

Članovi Rock'n'roll Gimnazije Karla i Ivan državni prvaci 2018.

Naše djevojke iz formacije FUSION šest godina zaredom su prvakinje Hrvatske

Naši juniori na Europskom prvenstvu 2018.

TV emisija Sportski ponos Zagreba na Z1 televiziji:

Pratite nas na instagramu.

Pratite nas na Facebooku
 
objavio:
, 11.09.2018.
IZJAVA O ZAŠTITI OSOBNIH PODATAKA ponedjeljak, 10.09.2018.
  IZJAVA O ZAŠTITI OSOBNIH PODATAKA
Ova Izjava o zaštiti osobnih podataka (dalje: Izjava) za udrugu Rock'n'roll klub „Rock'n'roll Gimnazija“ (dalje: Klub), Slavenskog 9, Zagreb, OIB: 28749063755, napravljena je sukladno Općoj Uredbi (EU) broj 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od dana 27.04.2016. godine (dalje: Uredba), a koja se primjenjuje od 25.05.2018. godine.

1. OPĆI PODACI
Za obradu podataka odgovorna je udruga Rock'n'roll klub „Rock'n'roll Gimnazija“, Slavenskog 9, Zagreb, OIB: 28749063755. Kontakt podaci putem kojih se mogu dobiti sve informacije vezane za obradu i korištenje osobnih podataka su:
Telefon: 01/36 47 038, 091/54 58 601 Adresa: Slavenskog 9, 10000 Zagreb Elektronička pošta: snjezanatorjanac@gmail.com
2. NAČIN PRIKUPLJANJA OSOBNIH PODATAKA, SVRHA I PRAVNA OSNOVA
Prema odredbi čl. 4. st.1. t.1. Uredbe osobni podaci predstavljaju sve podatke koji se odnose na pojedinca čiji je identitet utvrđen ili se može utvrditi (npr. ime i prezime, OIB, adresa i dr.) Podaci se prikupljaju Upisnim listom, Izjavom ukoliko se radi o obaveznim podacima koji nisu na Upisnom listu, Privolom ukoliko se radi o podacima za koje ne postoji druga zakonska osnova te audio-vizualnim sredstvima.
Obavezni podaci
Kako su ovi podaci zakonski obavezni ili bez njih ne bi bilo moguće obavljati djelatnosti zbog kojih je klub osnovan, za njih se neće tražiti posebna privola. Smatramo da je član prilikom učlanjenja, koje je dobrovoljno, suglasan sa korištenjem obaveznih podataka. Obavezni podaci pod oznakom B) i C) se prikupljaju samo za natjecatelje.

A) Prema članku 12. Zakona o udrugama (NN74/17, 70/17), Udruga je dužna voditi popis svojih članova sa slijedećim obaveznim podacima:
• Ime i prezime
• Osobni identifikacijski broj (OIB)
• Datum rođenja
• Datum pristupanja udruzi
• Kategorija članstva
• Datum prestanka članstva u udruzi
B) Prema članku 71. zakona o sportu (NN 71/06, 150/08, 124/10, 86/12, 94/13, 85/15 i 19/16) potreban je:
• podatak o utvrđenoj općoj zdravstvenoj sposobnosti
C) Prema statutu Kluba jedna od djelatnosti Kluba je i sudjelovanje na natjecanjima različitih rangova te su nam u tu svrhu mogu biti potrebni i slijedeći podaci ovisno o rangu natjecanja a prema pravilnicima Zagrebačkog rock'n'roll saveza, Hrvatskog rock'n'roll Saveza i Svjetske rock'n'roll konfederacije (ti podaci mogu biti i javno objavljeni uz ime i prezime):
• spol
• Rezultat na natjecanju
• Kategorija u kojoj se član natječe
• Osnovna škola koju član pohađa
• Razred osnovne škole koji član pohađa bez slovne oznake
Neobavezni podaci prikupljaju se Privolom jer za njih ne postoji druga pravna osnova a potrebni su zbog uspješnijeg odvijanja djelatnosti kluba. Privolu ne može dati osoba mlađa od 16 godina. Za osobu mlađu od 16 godina Privolu daje roditelj ili skrbnik.
A) Kontakt podaci – u svrhu izravne komunikacije i pružanja pravodobnih informacija o treninzima, natjecanjima i ostalim djelatnostima kluba
B) Foto, video i audio dokumentacija nastala obavljanjem djelatnosti Kluba (treninzi, nastupi, natjecanja, putovanja) – u svrhu (prema statutu Kluba):
• Promocije i informiranja javnosti o akrobatskom rock'n'rollu
• analize trenažnog procesa
U slučaju potrebe mogu se prikupljati i drugi podaci na način određen Uredbom a koji nisu obuhvaćeni ovom Izjavom.
Fotografije, video i audio snimke za objavu na službenim stranicama kluba može snimati samo osoba ovlaštena od strane kluba.
Zbog široke upotrebe raznovrsnih uređaja za snimanje klub ne može biti odgovaran za objave snimaka s događanja pod B) nastalih od strane posjetitelja ili drugih sudionika.

3. NAČIN OBRADE i ČUVANJE OSOBNIH PODATAKA
Klub osigurava da se osobni podaci članova obrađuju samo na način koji je u skladu s navedenom svrhom.
Klub poduzima sve razumne tehničke i organizacijske mjere za zaštitu osobnih podataka. Vašim podacima pristup imaju samo ovlaštene osobe kluba i to samo u nužnom obimu određenom svrhom. Sve ovlaštene osobe su potpisala Izjavu o povjerljivosti.
Ukoliko je to radi ispunjenje navedene svrhe nužno , pristup određenim podacima pružiti će se i savezima u koje je klub udružen (npr. Zagrebačkom rock'n'roll savezu, Hrvatskom rock'n'roll savezu). Klub će također omogućiti uvid od strane ovlaštenih službi izvršne državne vlasti Republike Hrvatske, za potrebe istražnih radnji temeljem valjanog sudskog naloga. Neki podaci mogu biti dostavljeni i trećim osobama zbog potrebe izvršenja neke usluge kao npr. putničke agencije i osiguravajuća društva.
U poslovanju surađujemo s tvrtkom RELAGO d.o.o. vezano za obradu članskih podataka i izdavanja uplatnica te s knjigovodstvenim servisom FINSPORT d.o.o. Obje tvrtke su uskladile poslovanje s Uredbom.
Podaci se s prestankom svrhe u koju su prikupljeni brišu osim ukoliko nije drugačije određeno zakonskim propisima. Podaci za koje ne postoji zakonska obaveza čuvanja mogu se i anonimizirati tako da se ni na koji način ne mogu povezati s ispitanikom.

4. PRAVA ISPITANIKA
Ispitanik je, prema Uredbi, pojedinac čiji je identitet utvrđen ili se može utvrditi.
Ispitanik ima slijedeća prava:
• Pravo na informaciju o obradi podataka
• Pravo na pristup podacima
• Pravo na povlačenje privole na obradu osobnih podataka pri čemu povlačenje privole ne utječe na zakonitost obrade podataka do povlačenja
• Pravo na ispravak
• Pravo na brisanje
• Pravo na ograničenje obrade
• Pravo na prijenos podataka drugom voditelju
• Pravo na podnošenje prigovora Klubu ili nadležnom državnom tijelu (Agencija za zaštitu osobnih podataka

5. PROMJENA IZJAVE O ZAŠTITI PODATAKA
Klub može promijeniti ove Izjavu bilo kada i bez prethodne najave članovima. Ova i promijenjena Izjava biti će raspoloživi članovima web stranicama kluba. Član može prestati biti članom Kluba ukoliko smatra da ne prihvaća promijenjenu Izjavu. Ukoliko nastavi sudjelovati u aktivnostima Kluba smatra se da prihvaća promijenjenu Izjavu.

Datum posljednjeg ažuriranja ove Izjave: 3.9.2018.
 
objavio:
, 10.09.2018.
Svjetski kup u organizaciji našeg kluba srijeda, 22.08.2018.
 
Pogledajte Svjetski kup u organizaciji našeg kluba održan 02.06.2018. u Zagrebu.
 
objavio:
, 22.08.2018.
Rock'n'roll Gimnazija na Instagramu srijeda, 22.08.2018.
 
Pratite nas na instagramu.
 
objavio:
, 22.08.2018.
Zielona Góra 2018 nedjelja, 24.06.2018.
  Naši parovi sudjelovali su na Svjetskom kupu a naša juniorska formacija na Europskom prvenstvu na dvodnevnom natjecanju u Zielonoj Góri.
8. MADNESS (juniorske formacije)
22. Nola Bonačić Dorić & Patrik Ciprić (seniori B)
26. Rahela Ciprić & Floren Radovanović Perić (seniori B)
30. Letizia Ćibarić & Fran Jušinski (stariji juniori)
40. Loreta Horvatek & Nikola Kočiš (stariji juniori)
51. Anja Budrović & Dan Pongrac (mlađi juniori)
57. Anja Vicković & Fran Novosel (stariji juniori)
Hvala našim članovima, trenerima, navijačima i svima koji su zaslužni za još jednu uspješnu sezonu!
 
objavio:
, 24.06.2018.
Rudeš 2018 i Prvenstvo škola grada Zagreba subota, 09.06.2018.
  U Rudešu smo organizirali zadnji hrvatski turnr u sezoni i 13. Prvenstvo škola grada Zagreba..
POBJEDILI SMO U 4 KATEGORIJE, OSVOJILI SMO 12 MEDALJA!!!

ZLATNI
DREAM TEAM ( ženske formacije)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
Maja DRAVINEC & Noa MILKOVIĆ (seniori C)
FUSION (velike formacije 1)

SREBRNI
Rahela CIPRIĆ & Floren RADOVANOVIĆ PERIĆ (seniori B)
STARDUST ( ženske juniorske formacije)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 (juniorske formacije)
Karla OSREČKI & Leon RAVLIĆ (mini)
VATRENI (male formacije 1)
MALE MACE (male formacije 2)

BRONČANI
Laura POTOČKI & Adon BUTKOVIĆ (mlađi juniori 1)
Lenka DUPUN & Dominik PISAČIĆ (mlađi juniori 2)

Prijepodne je održano 13. Prvenstvo škola grada Zagreba.
1.Ana Mesarek & Luka Poljaković (stariji osnovci)
2.Ana Vukoja & Grgur Cvrković (stariji osnovci)
2. Iskra Čiček & Vilim UZORINAC (mlađi osnovci 1)
2.EKIPA IZ SNOVA (formacije stariji osnovci )
3.Alanis Fabijančić & Matija Štefekov (stariji osnovci)
3.SPARKLE TEAM (formacije mlađi osnovci 1)

Zahvaljujemo se Sportskom savezu grada Zagreba, Zagrebačkom rock'n'roll savezu, svim SPONZORIMA, OŠ Rudeš svim prijateljima kluba i dobrim ljudima koji su pomogli organizaciju 13. Prvenstva škola grada Zagreba i KV turnira Rudeš 2018.
 
objavio:
, 10.06.2018.
Naš turnir na Sportskoj televiziji srijeda, 06.06.2018.
  Danas na Sportskoj TV u 12:45 sati možete pogledati snimku Svjetskog Kupa koji se odrzao 02.06. u Zagrebu u organizaciji našeg kluba .  
objavio:
, 06.06.2018.
Svjetski kup u Zagrebu. nedjelja, 27.05.2018.
  U subotu 02.06. Rock'n'roll Gimnazija organizira Svjetski kup u akrobatskom rock'n'rollu.
Više informacija:
Live stream https://www.dailymotion.com/video/x6jzj5p
http://zagrebworldmasters.com/
https://www.facebook.com/events/758430404345781/
https://www.youtube.com/watch?v=5XgwMGNIoaE
 
objavio:
, 27.05.2018.
DREAM TEAM polufinale Europskog prvenstva subota, 26.05.2018.
  U Slavonskom Brodu održano je EP za ženske formacije i KV turnir.
Na Europskom prvenstvu DREAM TEAM se plasirao u polufinale i osvojio 11. mjesto.
Na KV turnru osvojili smo 3 medalje!!!
ZLATNI
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
BRONČANI
MACE (male formacije 1)
Karla OSREČKI & Leon RAVLIĆ (mini)
 
objavio:
, 27.05.2018.
Državno prvenstvo 2018 subota, 12.05.2018.
  Na 27.Prvenstvu Republike Hrvatske u akrobatskom rock'n'rollu

OSVOJILI SMO 9 MEDALJA!!!
POBJEDILI SMO U 2 KATEGORIJE!!!

ZLATNI
Karla ČOVRAN & Ivan TORJANAC (seniori C)
FUSION (velike formacije 1)
SREBRNI
Rahela CIPRIĆ & Floren RADOVANOVIĆ PERIĆ (seniori B)
DREAM TEAM ( ženske formacije)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
BRONČANI
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 (juniorske formacije)
STARDUST ( ženske juniorske formacije)
Karla OSREČKI & Leon RAVLIĆ (mini)
VATRENI (male formacije 1)
 
objavio:
, 13.05.2018.
Dva para na Svjetskom kupu u Krakowu subota, 21.04.2018.
  Na Svjetskom juniorskom kupu u Krakowu sudjelovala su dva naša para. Loreata Horvatek i Nikola Kočiš osvojili su 30.mjesto a Letizia Ćibarić i Fran Jušinski osvojili su 43.mjesto u svom prvom zajednićkom nastupu.
 
objavio:
, 21.04.2018.
2 POBJEDE 8 MEDALJA NA KUPU HRVATSKE subota, 14.04.2018.
  Na drugom Kupu Hrvatske za 2018. godinu
OSVOJILI SMO 8 MEDALJA!!!
POBJEDILI SMO U 2 KATEGORIJE!!!
ZLATNI
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
FUSION (velike formacije 1)
SREBRNI
DREAM TEAM ( ženske formacije)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 (juniorske formacije)
Maja DRAVINEC & Noa MILKOVIĆ (seniori C)
BRONČANI
Rahela CIPRIĆ & Floren RADOVANOVIĆ PERIĆ (seniori B)
STARDUST ( ženske juniorske formacije)
VATRENI (male formacije 1)
 
objavio:
, 14.04.2018.
Anja & Dan 29. u Bourg en Bresse subota, 07.04.2018.
  Anja Budrović & Dan Pongrac osvojili su 29. mjesto na Svjetskom juniorskom kupu u Bourg en Bresse (Francujka)  
objavio:
, 07.04.2018.
3 POBJEDE 10 MEDALJA NA KUPU HRVATSKE subota, 17.03.2018.
  Na prvom Kupu Hrvatske za 2018. godinu
POBJEDILI SMO U 3 KATEGORIJE!!!
OSVOJILI SMO 10 MEDALJA !!!

ZLATNI
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
Karla ČOVRAN & Ivan TORJANAC (seniori C)
FUSION (velike formacije !)

SREBRNI
DREAM TEAM ( ženske formacije)
Maja DRAVINEC & Noa MILKOVIĆ (seniori C)

BRONČANI
STARDUST ( ženske juniorske formacije)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 (juniorske formacije)
Rahela CIPRIĆ & Floren RADOVANOVIĆ PERIĆ (seniori B)
VATRENI (male formacije 1)
MALE MACE (male formacije 2)
 
objavio:
, 17.03.2018.
OSVOJILI SMO NAJVIŠE POBJEDA I MEDALJA NA PRVENSTVU ZAGREBA subota, 03.03.2018.
  Rock'n'roll Gimnazija je na Prvenstvu Zagreba osvojila najviše pobjeda i najviše medalja!!!!
POBJEDILI SMO U 7 KATEGORIJA!!!
OSVOJILI SMO 19 MEDALJA !!!

PRVACI
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
Karla ČOVRAN & Ivan TORJANAC (seniori C)
Lenka DUPUN & Dominik PISAČIĆ (mlađi juniori 2)
FUSION (velike formacije !)
PEARLS (velike formacije 2)
Natalie TOMAŠ & Matias GOLUBIĆ (stariji osnovci)
Iskra Čiček & Vilim UZORINAC (mlađi osnovci 1)

SREBRNI
DREAM TEAM ( ženske formacije)
STARDUST ( ženske juniorske formacije)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 (juniorske formacije)
Maja DRAVINEC & Noa MILKOVIĆ (seniori C)
Lea VITKOVIĆ & Alen VITKOVIĆ (mlađi juniori 2)
Karla OSREČKI & Leon RAVLIĆ (mini)
VATRENI (male formacije 1)
Ana VUKOJA & Grgur CVRKOVIĆ (stariji osnovci)
Lorena ŠOLJE & Luka SIMON (mlađi osnovci 2)
EKIPA IZ SNOVA (formacije stariji osnovci)

BRONČANI
MACE (male formacije 1)
Korina IVANČIĆ & Jan VUJNOVIĆ (stariji osnovci)
 
objavio:
, 04.03.2018.
Najava Svjetskog kupa u Zagrebu srijeda, 28.02.2018.
  Naš klub je organizator Svjetskog kupa za seniore B i A kategorije. Natjecanje će se odžati u Sutinskim vrelima 02.06.2018. Više informacija na web stranici http://zagrebworldmasters.com/
Možete pratiti informacije na facebooku: https://www.facebook.com/events/758430404345781/
Pogledajte promo video: https://www.youtube.com/watch?v=5XgwMGNIoaE
 
objavio:
, 28.02.2018.
4 POBJEDE NA ZAGREB OPENU!!!! subota, 27.01.2018.
  Organizirali smo Zagreb Open 2018!
POBJEDILI SMO U 4 KATEGORIJE, OSVOJILI SMO 6 MEDALJA!!!

ZLATNI
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
LENKA DUPIN & DOMINIK PISAČIĆ (mlađi juniori 2)
FUSION (velike formacije 1)
VATRENI (male formacije 1)

BRONČANI
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 (juniorske formacije)
PEARLS (velike formacije 2)
 
objavio:
, 19.02.2018.
KUP HRVATSKE 2017 subota, 27.01.2018.
  Rock'n'roll Gimnazija osvojila je najviše pobjeda i medalja na Kupu Hrvatske 2017.
POBJEDILI SMO U 4 KATEGORIJE, OSVOJILI SMO 11 MEDALJA!!!

ZLATNI
Lucija ROGINIĆ & Marko ŠOBAK (seniori A)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
Anja BUDROVIĆ & Dan PONGRAC (mlađi juniori 2)
FUSION (mini formacije 1)

SREBRNI
DREAM TEAM (ženske formacije)
STARDUST (ženske juniorske formacije)
MACE (mini formacije 1)

BRONČANI
Bernarda BRLEK & PATRIK CIPRIĆ (seniori B)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 (juniorske formacije)
Rahela CIPRIĆ & Floren RADOVANOVIĆ-PERIĆ
Laura POTOČKI & Adon BUTKOVIĆ (mlađi juniori 2)
 
objavio:
, 19.02.2018.
Zagreb Open najava srijeda, 03.01.2018.
 
Dvadesetpetu godinu zaredom, Rock'n'roll Gimnazija okuplja u siječnju natjecatelje na turniru u akrobatskom rock’n’rollu.
Zagreb Open održati će se u subotu 27.01.2018. u sportskoj dvorani OŠ Rudeš. Početak natjecanja je u 13,00 sati a završnica počinje u 18,00 sati. U programu završnice održati će se i proglašenje pobjednika Kupa Hrvatske za 2017 godinu
 
objavio:
, 03.01.2018.
Sretan Božić i sve najbolje u Novoj godini! petak, 22.12.2017.
 
Merry Christmas and Happy New Year!
 
objavio:
, 22.12.2017.
YouTube Ljubljana nedjelja, 17.12.2017.
 
Ovdje možete pogledati nastupe naših članova na Svjetskom kupu u Ljubljani 17.12.2017.
 
objavio:
, 22.12.2017.
23.KLUPSKO PRVENSTVO nedjelja, 10.12.2017.
  U nedjelju 10.12.2017. u sportskoj dvorani OŠ Vrbani održano je 23.Klupsko prvenstvo. Na prvenstvu su nastupili polaznici naših škola rock'n'rolla, članovi natjecatelji i uživali smo u nastupima naših seniora.

STARIJI JUNIORI
1. MAJA DRAVINEC & NOA MILKOVIĆ
2. LORETA HORVATEK & NIKOLA KOČIŠ
3. ANJA VICKOVIĆ & FRAN NOVOSEL

MLAĐI JUNIORI 1
1. NOLA BONAČIĆ DORIĆ & JAN JAGARINEC
2. LAURA POTOČKI & ADON BUTKOVIĆ
3. ANJA BUDROVIĆ & DAN PONGRAC

MLAĐI JUNIORI 2
1. LENKA DUPIN & DOMINIK PISAČIĆ
2. LEA VITKOVIĆ & ALEN VITKOVIĆ
3. LANA KEKIĆ & ADRIAN HRŽENJAK

MINI
1.KARLA OSREČKI & LEON RAVLIĆ

MLAĐI OSNOVCI
1. ISKRA ČIČEK & VILIM UZORINAC
2. ANJA HRESTAK & SVEN KEKIĆ

STARIJI OSNOVCI
1. NATALIE TOMAŠ & MATIAS GOLUBIĆ
2. ANA MESAREK & LUKA POLJAKOVIĆ
3. ANA VUKOJA & GRGA CVRKOVIĆ

ŽENSKE FORMACIJE
1. DREAM TEAM

JUNIORSKE FORMACIJE
1. ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1
2. ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2

ŽENSKE JUNIORSKE FORMACIJE
1.STARDUST

VELIKE FORMACIJE 1
1. FUSION
2. VATRENI

VELIKE FORMACIJE 2
1.PEARLS

MINI FORMACIJE 1
1. MACE

MINI FORMACIJE 2
1. MICA MACE

FORMACIJE MLAĐI OSNOVCI
1. COOL STARS
2. ANĐELI
3. VJEŠTICE

FORMACIJE STARIJI OSNOVCI
1. EKIPA IZ SNOVA

Zahvaljujemo se svim SPONZORIMA: Studio Arena, OŠ Vrbani i svim prijateljima kluba i dobrim ljudima koji su pomogli organizaciju 23.Klupskog prvenstva.
 
objavio:
, 17.12.2017.
YouTube Petrinja 09.12.2017. subota, 09.12.2017.
 
Nastupe članova Rock'n'roll Gimnazije u Petrinji možete pogledati ovdje.
 
objavio:
, 09.12.2017.
Najava 23.Klupskog prvenstva ponedjeljak, 04.12.2017.
  U nedjelju 10.12.2017. održati će se tradicionalno 23. Klupsko prvenstvo. Prvenstvo će se održati u sportskoj dvorani OŠ Vrbani, Listopadska 8.
Prvenstvo smo podijelili na dva dijela.
Prvi dio počinje u 16,00 a drugi dio u 19,00 sati.
Nastupiti će svi članovi kluba, od najmanjih koji ne rade akrobacije, do najstarijih od čijih akrobacija zastaje dah, od početnika pa do državnih prvaka.
Ulaznice možete nabaviti na ulazu u dvoranu.
Djeca do 7 godina imaju slobodan ulaz.
Također pozivamo sve prijatelje da dođu na turnir i podrže napore, kako polaznika tako i naših malih i velikih natjecatelja.
Dođite i uvjerite se zašto je akrobatski rock'n'roll sport 21.stoljeća
 
objavio:
, 04.12.2017.
Lucija & Marko 26. na Svjetskom prvenstvu subota, 02.12.2017.
  Lucija Roginić i Marko Šobak osvojili su 26.mjesto na Svjetskom prvenstvu u Lyonu. Na Svjetskom juniorskom kupu Nola Bonačić Dorić i Jan Jagarinec osvojili su 27.mjesto a Anja Budrović i Dan Pongrac 32.mjesto.  
objavio:
, 04.12.2017.
EP formacija i World Masters u Moskvi subota, 25.11.2017.
  Na Europskom prvenstvu juniorskih formacija, naša formacija Madness (Rock'n'roll Gimnazija1) : DRAVINEC Maja, MILKOVIĆ Noa, KLAS Tomislav,
JUKIĆ Anja Maria, JUŠINSKI Fran, HARAPIN Jana, HORVATEK Loreta, KOČIŠ Nikola, BONAČIĆ-DORIĆ Nola, JAGARINEC Jan, TORJANAC Ivan,ČOVRAN Karla, STRAHONIJA Klaudio, ĆIBARIĆ Letizia, LILIH Noa i RYKOVA Polina osvojila je 8.mjesto.
Naš par Lucija Roginić i Marko Šobak osvojili su 19. mjesto na World Mastersu u Moskvi.
 
objavio:
, 04.12.2017.
Kup Hrvatske subota, 18.11.2017.
 

Prvi put smo se natjecali u Zaboku.
OSVOJILI SMO 9 MEDALJA, POBJEDILI SMO U 2 KATEGORIJE!!!

ZLATNI
Lucija ROGINIĆ & Marko ŠOBAK (seniori A)
FUSION (mini formacije 1)

SREBRNI
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
STARDUST (ženske juniorske formacije)

BRONČANI
Bernarda BRLEK & Patrik CIPRIĆ (seniori B)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 (juniorske formacije)
Nensi BONAČIĆ DORIĆ & Tomislav KOVAČIĆ (mlađi juniori 2)
VATRENI (mini formacije 1)
Karla OSREČKI & Leon RAVLIĆ (mini)
 
objavio:
, 19.11.2017.
Steve Morgans & Rock'n'roll Gimnazija petak, 17.11.2017.
 
Jučer smo oživjeli uspomenu na jednog od najuspješnijih izvođača svih vremena - Elvisa Presleya! Steve Morgans je odlično interpretirao njegove pjesme i nastupe, a Rock'n'roll Gimnazija s akrobatskim plesom sve posjetitelje nagnala na pljesak oduševljenja!
 
objavio:
, 17.11.2017.
Stardust na Svjetskom prvenstvu subota, 11.11.2017.
 
Naša ženska juniorska formacija STARDUST: Justament Nikolina, Kašuba Hana, Šprem Iva, Trogrlić Ema, Blažević Matea, Rorzecer Ivana, Samaržija Lara, Čepel Dora, Tepeš Petra, Pšeničnjak Ana, Štimac Paula i Novosel Ella osvojila je 15.mjesto na Svjetskom prvenstvu ženskih juniorskih formacija.
 
objavio:
, 17.11.2017.
YouTube: Dobro Jutro Hrvatska ponedjeljak, 06.11.2017.
 
U emisiji Dobro jutro Hrvatska gostovali su Maja Milković, Darko Torjanac i Stardust: Justament Nikolina, Kašuba Hana, Šprem Iva, Trogrlić Ema, Blažević Matea, Rorzecer Ivana, Samaržija Lara, Čepel Dora, Tepeš Petra,Pšeničnjak Ana, Štimac Paula i Novosel Ella.
Zagreb 06.11.2017.
 
objavio:
, 06.11.2017.
YouTube Poing nedjelja, 15.10.2017.
 
Ovdje možete pogledati nastup naše juniorske formacije na Svjetskom prevnstvu.

Ovdje možete pogledati nastup naše ženske formacije na Europskom prevnstvu.
 
objavio:
, 01.11.2017.
SP i EP formacija Poing subota, 14.10.2017.
  Na Svjetskom prvenstvu juniorskih formacija, naša formacija Madness (Rock'n'roll Gimnazija1) : DRAVINEC Maja, MILKOVIĆ Noa, KLAS Tomislav,
JUKIĆ Anja Maria, JUŠINSKI Fran, HARAPIN Jana, HORVATEK Loreta, KOČIŠ Nikola, BONAČIĆ-DORIĆ Nola, JAGARINEC Jan, TORJANAC Ivan,ČOVRAN Karla, STRAHONIJA Klaudio, ĆIBARIĆ Letizia, LILIH Noa i RYKOVA Polina osvojila je 8.mjesto.
Na europskom prvenstvu ženskih formacija Dream team RUMEC Tea, BOLARIĆ Marta, CIPRIĆ Rahela, NOVOSEL Maja, POPOV Talia, BUKVIĆ Laura, ČIČAK-KOVAČIĆ Antea, KEFURT Matea, LEMAJIĆ Dea, SUČIĆ Anamarija, JURAS Maša, AZROVIĆ Azra, POPOV Nika , ĆOSIĆ Ena i RUSKOVIĆ PRČAN Tonia osvojila je 20.mjesto.
 
objavio:
, 01.11.2017.
Trešnjevka Online subota, 30.09.2017.
 
Na portalu Trešnjevka Online možete pročitati lijep članak o našem klubu. Tekst napisala Jasminka Šikić. Foto: Tony Hnojčik
 
objavio:
, 30.09.2017.
Upisi u Rock'n'roll Gimnaziju utorak, 22.08.2017.
  ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA UPISUJE NOVE POLAZNIKE na desetak lokacija koje će s radom započeti tijekom rujna 2017. Kako biste osigurali svoje mjesto, možete se predbilježiti:
- putem maila: darko@rnrgimnazija.hr
- na telefon 091/3647038
- putem inboxa Facebook stranice Rock'n'roll Gimnazija

Ove godine ŠKOLE ROCK'N'ROLLA održavati će se na slijedećim lokacijama:

Od 11.09. PONEDJELJKOM
OŠ Vrbani 18,30-19,15
OŠ I.Cankar 18,00-18,45
OŠ Dugave 18,30-19,15

Od 12.09. UTORKOM
OŠ Rudeš 19,00-19,45
OŠ Prečko 18,20-19,05
OŠ I.Andrića (Sopot) 18,00-18,45

Od 13.09. SRIJEDOM
OŠ Zapruđe 19,15-20,00

Od 14.09. ČETVRTKOM
OŠ Voltino 19,00-19,45
OŠ Nikole Tesle (Prečko) 18,00-18,45

Od 15.09. PETKOM
OŠ Petra Zrinskog (Krajiška) 18,00-18,45

Od 16.09. SUBOTOM
OŠ Mladost (Utrine) 12,30-13,15

Od 18.09. vršiti će se upisi na još nekoliko lokacija.
Više infomacija možete dobiti na 091/3647038 ili na darko@rnrgimnazija.hr


AKROBATSKI ROCK'N'ROLL
Jedan od najatraktivnijih sportova.
Odlikuje se dobrom glazbom, ritmom te gimnastičkim i plesnim elementima.
Obzirom na brojnost i raznolikost elemenata od kojih se sastoji izvanredno je pogodan za svestrani i skladan razvoj djeteta.
To je šport u kojemu može uživati svatko, bez obzira na to je li vrhunski natjecatelj ili pleše iz vlastitog zadovoljstva.

ŠKOLA ROCK'N'ROLLA
Klub organizira već 24 godine školu rock'n'rolla za zagrebačke osnovnoškolce. Škola počinje lagano s po jednim školskim satom tjedno a kroz školu vas vode educirani treneri. U prvom dijelu (rujan, listopad) savladavamo osnovni korak i osnovne plesne figure.
U drugom dijelu uvježbamo složenije plesne figure i koreografiju koju ćemo prezentirati na kraju škole rock’n’rola na priredbi za roditelje (krajem studenog). Nastupiti ćemo i na turniru akrobatskog rock’n’rolla (počekom prosinca). Po uspješnom završetku škole rock’n’rolla svi polaznici dobivaju zaslužene diplome. Nakon završene škole rock’n’rolla nudimo Vašoj djeci nastavak bavljenja akrobatskim rock’n’rollom i uključenje u rad kluba bez obzira želite li se natjecati ili samo uživati u glazbi i pokretu sporta 21.stoljeća
Škola rock’n’rolla je BESPLATNA tijekom rujna i listopada . ZAŠTO???
Zato da nas slobodno upoznate bez ikakvih obaveza i ograničenja.
Naš zadatak je da nijedan polaznik ne završi školu rock’n’rolla bez krajnjeg rezultata - usvojenih kvalitetnih osnova rock’n’rolla i zadovoljstva treninga u ugodnoj atmosferi.
Želimo Vam uspješno sudjelovanje u školi akrobatskog rock’n’rolla te se nadamo da ćete se i Vi pridružiti našoj veseloj, uspješnoj i brojnoj rock’n’roll obitelji.

ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
Rock'n'roll Gimnazija je sportska udruga učlanjena u Zagrebački i Hrvatski rock'n'roll savez koji su članovi Sportskog saveza grada Zagreba i Hrvatskog olimpijskog odbora.
Klub je osnovan 1993. godine.
U klubu djeluje 6 educiranih trenera i nekoliko koreografa i demonstratora.
Članovi kluba (natjecatelji) redovno i vrlo uspješno sudjeluju na nacionalnim natjecanjima svih nivoa i predstavljaju Hrvatsku na Europskim, Svjetskim prvenstvima i drugim međunarodnim natjecanjima.

Rock'n'roll Gimnazija je rado viđen gost na brojnim događanjima, te nam se često pruža prilika za nastupe na kojima se svojom energijom i motivacijom trudimo predstaviti u što boljem svijetlu. Slobodno nam se javite sa svojim pitanjima u inbox, mail: darko@rnrgimnazija.hr ili na broj telefona 091/3647038.

Ako želite saznati malo više o našem klubu i sportu pogledajte filmove na našim YouTube kanalima:


Prilog o akrobatskom rock'n'rollu i Rock'n'roll Gimnaziji prikazan na Doma TV.


Naše cure i dečki iz juniorske formacije Rock'n'roll Gimnazija 11 godina (2007.-2017.) zaredom su prvaci Hrvatske.


TV prilog HRT1 Dobro jutro Hrvatska.


TV emisija na Sportskoj televiziji o međunarodnom natjecanju održanom 04.06.2016. u organizaciji Rock'n'roll Gimnazije.


Članovi Rock'n'roll Gimnazije Lucija i Ivan državni prvaci 2016. u najvišoj A kategoriji.

Naše djevojke iz Dream teama, deset godina (2007.-2016.) zaredom su prvakinje Hrvatske u kategoriji ženskih formacija.


Prilog o akrobatskom rock'n'rollu i Rock'n'roll Gimnaziji u emisiji Samo sport na Televiziji Student.


TV emisija Sportski ponos Zagreba na Z1 televiziji.
 
objavio:
, 22.08.2017.
Rock'n'roll Gimnazija i Erasmus+ ponedjeljak, 21.08.2017.
 
Od 17.08. do 25.08. Rock'n'roll Gimnazija sudjeluje na Erasmus+ Equilibrium Point2017 zajedno sa našim sportskim prijateljima iz Češke i Poljske.
 
objavio:
, 21.08.2017.
YouTube Rimini 2017 utorak, 11.07.2017.
 
Nastupe članova Rock'n'roll Gimnazije u Riminiju možete pogledati ovdje.
 
objavio:
, 11.07.2017.
Rimini nedjelja, 09.07.2017.
  U Riminiju na jednom od najvećih europskih festivala plesa nastupilo je pet naših parova.
26.mjesto Lucija ROGINIĆ & Marko ŠOBAK (seniori A)
30.mjesto Nola BONAČIĆ DORIĆ & JAN JAGARINEC (mlađi juniori 1)
32.mjesto Anja Marija JUKIĆ & Tomislav KLAS (stariji juniori)
39.mjesto Anja BUDROVIĆ & Dan PONGRAC (mlađi juniori 1)
39.mjesto Maja DRAVINEC & Noa MILKOVIĆ (stariji juniori)

 
objavio:
, 11.07.2017.
YouTube Rudeš 2017 ponedjeljak, 12.06.2017.
 
Nastupe članova Rock'n'roll Gimnazije na KV turniru Rudeš 2017 možete pogledati ovdje.
 
objavio:
, 12.06.2017.
Rudeš 2017 nedjelja, 11.06.2017.
  Devetnaestu godinu zaredom, Rock’n’roll Gimnazija je organizirala natjecanje u Rudešu.

OSVOJILI SMO 14 MEDALJA, POBJEDILI SMO U 6 KATEGORIJA!!!

ZLATNI
Lucija ROGINIĆ & Marko ŠOBAK (seniori A)
Bernarda BRLEK & Patrik CIPRIĆ (seniori B)
DREAM TEAM (ženske formacije)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
Laura POTOČKI & Adon BUTKOVIĆ (mlađi juniori 2)
FUSION (mini formacije 1)

SREBRNI
Nola BONAČIĆ DORIĆ & JAN JAGARINEC (mlađi juniori 1)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 (juniorske formacije)
Hana RABADAN & Matija RABADAN (mlađi juniori 2)
MACE (mini formacije 1)

BRONČANI
Maja DRAVINEC & Noa MILKOVIĆ (stariji juniori)
STARDUST (ženske juniorske formacije)
VATRENI (mini formacije 1)
PEARLS (mini formacije 3)


Prijepodne je održano natjecanje za naše najmlađe članove.
Najuspješniji naši članovi su:
FORMACIJE MLAĐI OSNOVCI 2 1.RUDEŠ 2.ROCK STARS 3.MINIĆI

FORMACIJE MLAĐI OSNOVCI 1 1.ANĐELI 2.COOL STARS 3.VOLTINO

FORMACIJE STARIJI OSNOVCI 1.EKIPA IZ SNOVA

MLAĐI OSNOVCI 2
1. Anja Hrestak – Sven Kekić

MLAĐI OSNOVCI 1
1. Iskra Čićek – Vilim Uzorinac
2. Natalie Tomaš – Matias Golubić
3. Lina Karninčić - Filip Lolić

STARIJI OSNOVCI 1. Lucia Vukičević – Hrvoje Pavlović

Zahvaljujemo se
• SAVEZU SPORTOVA GRADA ZAGREBA
• ZAGREBAČKOM ROCK'N'ROLL SAVEZU
• MCDONALDS
• STUDIO ARENA
• ADRIA STAKLO – STAKLARSKI OBRT SELSKA CESTA 126
• OŠ RUDEŠ
svim prijateljima kluba i dobrim ljudima koji su pomogli organizaciju Rudeša 2017.
 
objavio:
, 11.06.2017.
Najava Rudeš 2017 utorak, 06.06.2017.
  Devetnaestu godinu zaredom, Rock’n’roll Gimnazija okuplja najbolje hrvatske rock’n’roll natjecatelje u Rudešu. Natjecanje će se održati u subotu 10.06.2017. u sportskoj dvorani OŠ Rudeš.
Natjecanje je podjeljeno u tri dijela.
Prvi dio počinje u 10,00 sati i na njemu sudjeluju najmlađi članovi Rock'n'roll Gimnazije.
U 13,30 sati počinje prednatjecanje KV turnira Rudeš 2017 a u 19,00 završnica.
 
objavio:
, 06.06.2017.
YouTube Europsko juniorsko prvenstvo i Svjetski kup seniora B subota, 03.06.2017.
 
Nastupe članova Rock'n'roll Gimnazije na Europskom juniorskom prvenstvu i Svjetskom kupu seniora B možete pogledati ovdje.
 
objavio:
, 06.06.2017.
Dobro jutro Hrvatska srijeda, 31.05.2017.
 
U emisiji Dobro jutro Hrvatska gostovali su Ema Čovran, Lovro Bilušić, Nola Bonačić Dorić, Jan Jagarinec i Darko Torjanac.
 
objavio:
, 31.05.2017.
Najava EP juniora i SK seniora B Zagreb 03.06.2017. petak, 26.05.2017.
  Rock'n'roll Gimnazija organizira Europsko juniorko prvenstvo i Svjetski kup seniora B kategorije u akrobatskom rock'n'rollu. Natjecanje će se održati 03.06.2017. u dvorani Sutinska vrela.


Više informacija o natjecanju možete naći na web stranici

Možete pratiti i facebook stranicu ovog spektakla.

Promo video možete pogledati ovdje.
 
objavio:
, 26.05.2017.
YouTube Državno prvenstvo nedjelja, 14.05.2017.
 
Pogledajte nastupe naših zvijezda rock'n'rolla na 26.Prvenstvu Republike Hrvatske u akrobatskom rock'n'rollu u Zaprešiću.
 
objavio:
, 14.05.2017.
Državno prvenstvo 2017 subota, 13.05.2017.
  ARRK Bistra je organizirao 26.Prvenstvo Republike Hrvatske u akrobatskom rock'n'rollu u Zaprešiću.

POBJEDILI SMO U 3 KATEGORIJE OSVOJILI SMO 11 MEDALJA!!!

ZLATNI
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
Anja VICKOVIĆ & Fran NOVOSEL (mlađi juniori 2)
FUSION (mini formacije 1)

SREBRNI
Lucija ROGINIĆ & Marko ŠOBAK (seniori A)
Bernarda BRLEK & Patrik CIPRIĆ (seniori B)
Rahela CIPRIĆ & Floren RADOVANOVIĆ-PERIĆ (seniori C)

BRONČANI
DREAM TEAM (ženske formacije)
STARDUST (ženske juniorske formacije)
Laura POTOČKI & Adon BUTKOVIĆ (mlađi juniori 2)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 (juniorske formacije)
MACE (mini formacije 1)
 
objavio:
, 14.05.2017.
Otvoreno Prvenstvo Slavonskog Broda subota, 06.05.2017.
  U sportskoj dvorani Vijuš održano je 1.Otvoreno Prvenstvo Slavonskog Broda.

POBJEDILI SMO U DVIJE KATEGORIJE OSVOJILI SMO 6 MEDALJA!!!

ZLATNI
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
Nensi BONAČIĆ DORIĆ & Tomislav KOVAČIĆ (mlađi juniori 2)

SREBRNI
Lea VITKOVIĆ & Alen VITKOVIĆ (mlađi juniori 2)

BRONČANI
Nola BONAČIĆ DORIĆ & JAN JAGARINEC (mlađi juniori 1)
STARDUST (ženske juniorske formacije)
VATRENI (mini formacije 1)


Pogledajte nastupe naših članova na Otvorenom Prvenstvu Slavonskog Broda.
 
objavio:
, 07.05.2017.
YouTube: Krakow 2017. subota, 22.04.2017.
 
Pogledajte nastupe naših parova na Svjetskom kupu u Krakowu 22.04.2016.

 
objavio:
, 23.04.2017.
PET POBJEDA NA KUPU HRVATSKE nedjelja, 09.04.2017.
  U sportskoj dvorani Jelkovec održan je drugi Kup Hrvatske u akrobatskom rock'n'rollu za 2017.
POBJEDILI SMO U 5 KATEGORIJA OSVOJILI SMO 9 MEDALJA!!!

ZLATNI
Lucija ROGINIĆ & Marko ŠOBAK (seniori A)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
Rahela CIPRIĆ & Floren RADOVANOVIĆ-PERIĆ (seniori C)
Anja BUDROVIĆ & Dan PONGRAC (mlađi juniori 2)
FUSION (mini formacije 1)

SREBRNI
DREAM TEAM (ženske formacije)
STARDUST (ženske juniorske formacije)
MACE (mini formacije 1)

BRONČANI
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 (juniorske formacije)
 
objavio:
, 09.04.2017.
YouTube Sutinska vrela 26.03.2017. ponedjeljak, 27.03.2017.
 
Pogledajte nastupe naših članova na Zagreb Openu i Prvenstvu škola grada Zagreba u Sutinskim vrelima 26.03.2017.
 
objavio:
, 27.03.2017.
Četiri pobjede i 13 medalja nedjelja, 26.03.2017.
  U sportskoj dvorani Sutinska vrela održan je Zagreb Open i Prvenstvo škola grada Zagreba u akrobatskom rock'n'rollu za 2017.
POBJEDILI SMO U 4 KATEGORIJE OSVOJILI SMO 13 MEDALJA!!!

ZLATNI
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
MACE (mini formacije 1)
Iskra ČIČEK & Vilim UZORINAC (mlađi osnovci 1)
EKIPA IZ SNOVA (formacije stariji osnovci)

SREBRNI
Lucija ROGINIĆ & Marko ŠOBAK (seniori A)
DREAM TEAM (ženske formacije)
Nola BONAČIĆ DORIĆ & JAN JAGARINEC (mlađi juniori 1)
STARDUST (ženske juniorske formacije)
Ana MESAREK & Luka POLJAKOVIĆ (stariji osnovci)
Karla OSREČKI & Leon RAVLIĆ (mlađi osnovci 2)

BRONČANI
Lenka DUPIN & Dominik PISAČIĆ (mlađi juniori 2)
Lucija Vukičević & Hrvoje PAVLOVIĆ (stariji osnovci)
Natalie TOMAŠ & Matias GOLUBIĆ (mlađi osnovci 1)
 
objavio:
, 26.03.2017.
Mreža TV Život uživo četvrtak, 16.03.2017.
 
Jučer su u emisiji Život uživo na Mreža TV gostovali Sarah Singer, Ivan Tišlar i Darko Torjanac.
 
objavio:
, 16.03.2017.
SportskaTV KV Rudeš 28.01.2017. utorak, 07.03.2017.
 
Danas je na Sportskoj televiziji prikazana emisija o našem turniru u Rudešu 28.01.2017. Video možete pogledati ovdje.
 
objavio:
, 07.03.2017.
PET POBJEDA NA PRVOM KUPU 2017. subota, 04.03.2017.
  U sportskoj dvorani Peščenica održan je prvi Kup Hrvatske u akrobatskom rock'n'rollu za 2017.
POBJEDILI SMO U 5 KATEGORIJA OSVOJILI SMO 11 MEDALJA!!!

ZLATNI
Antonia FILIPOVIĆ & Filip BILUŠIĆ (seniori A)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
STARDUST (ženske juniorske formacije)
Laura POTOČKI & Adon BUTKOVIĆ (mlađi juniori 2)
FUSION (mini formacije 1)

SREBRNI
DREAM TEAM (ženske formacije)
MACE (mini formacije 1)

BRONČANI
Bernarda BRLEK & Patrik CIPRIĆ (seniori B)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 (juniorske formacije)
Anja BUDROVIĆ & Dan PONGRAC (mlađi juniori 2)
PEARLS (mini formacije 3)
 
objavio:
, 04.03.2017.
PRVACI ZAGREBA U 11 KATEGORIJA subota, 04.02.2017.
  U sportskoj dvorani XV Gimnazije održano je 14. Prvenstvo Zagreba u akrobatskom rock'nrollu.

PRVACI ZAGREBA SMO U 11 KATEGORIJA!!!!!!!!!!!
OSVOJILI SMO 22 MEDALJE!!!

PRVACI ZAGREBA
Ema ČOVRAN & Lovro BILUŠIĆ (seniori B)
DREAM TEAM (ženske formacije)
Nola BONAČIĆ DORIĆ & JAN JAGARINEC (mlađi juniori 1)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
Rahela CIPRIĆ & Floren RADOVANOVIĆ-PERIĆ (seniori C)
FUSION (mini formacije 1)
LEDENI ANĐELI (mini formacije 2)
PEARLS (mini formacije 3)
Lucia VUKIČEVIĆ & Hrvoje PAVLOVIĆ (stariji osnovci)
Iskra ČIČEK & Vilim UZORINAC (mlađi osnovci 1)
EKIPA IZ SNOVA (formacije stariji osnovci)

VICEPRVACI ZAGREBA
Sarah SINGER & Ivan TIŠLAR (seniori B)
STARDUST (ženske juniorske formacije)
Laura POTOČKI & Adon BUTKOVIĆ (mlađi juniori 2)
MACE (mini formacije 1)
SPARKS (mini formacije 2)
Karla OSREČKI & Leon RAVLIĆ (mlađi osnovci 2)

BRONČANI
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 (juniorske formacije)
Anja VICKOVIĆ & Fran NOVOSEL (mlađi juniori 2)
VATRENI (mini formacije 1)
Natalie TOMAŠ & Matias GOLUBIĆ (mlađi osnovci 1)
Nika CUJZEK & Jan VUJNOVIĆ (stariji osnovci)
 
objavio:
, 04.02.2017.
YouTube: KV Rudeš 28.01.2017. nedjelja, 29.01.2017.
 
Pogledajte nastupe naših članova na KV turniru 28.01.2017.
 
objavio:
, 29.01.2017.
KV TURNIR I PROGLAŠENJE POBJEDNIKA KUPA 2016. subota, 28.01.2017.
  U Rudešu je održano prvo hrvatsko natjecanje u 2017. godini.
POBJEDILI SMO U TRI KATEGORIJE OSVOJILI SMO 13 MEDALJA!!!

ZLATNI
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
Laura BUKVIĆ & Vjekoslav HRŽENJAK (seniori C)
FUSION (mini formacije 1)

SREBRNI
Nola BONAČIĆ DORIĆ & JAN JAGARINEC (mlađi juniori 1)
DREAM TEAM (ženske formacije)
STARDUST (ženske juniorske formacije)
Laura POTOČKI & Adon BUTKOVIĆ (mlađi juniori 2)
MACE (mini formacije 1)

BRONČANI
Maja DRAVINEC & Noa MILKOVIĆ (stariji juniori)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 (juniorske formacije)
Anja BUDROVIĆ & Dan PONGRAC (mlađi juniori 2)
VATRENI (mini formacije 1)
PEARLS (mini formacije 3)

U Rudešu je održano proglašenje pobjednika Kupa Hrvatske za 2016. godinu.
Pobjedili smo u 5 kategorija, u 5 kategorija smo drugi i u jednoj treći!!
Zlatni
Patrik CIPRIĆ - Karla ŠPOLJARIĆ (B-kategorija)
DREAM TEAM (ženske formacije)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
Adon BUTKOVIĆ - Laura POTOČKI (mini)
FUSION (mini formacije 1)
Srebrni
Filip BILUŠIĆ - Tena OPAČAK (A-kategorija)
STARDUST (ženske juniorske formacije)
Juraj PAVLIN - Paula MADIĆ (mlađi juniori2)
Dan PONGRAC - Anja BUDROVIĆ (mini)
MACE (mini formacije 1)
Brončani
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 (juniorske formacije)
 
objavio:
, 29.01.2017.
Najava KV turnir 28.01.2017. srijeda, 25.01.2017.
  KV turnir održati će se u subotu 28.01.2017. u sportskoj dvorani OŠ Rudeš.
Početak natjecanja je u 13,00 sati a završnica počinje u 18,00 sati.
U programu završnice održati će se i proglašenje pobjednika Kupa Hrvatske za 2016. godinu.

PROGRAM KV TURNIR 28.01.2017.

PRVI DIO 13,00
• MINI FORMACIJE 3
• MINI FORMACIJE 2
• MINI FORMACIJE 1
• ŽENSKE JUNIORSKE FORMACIJE
• PROGLAŠENJE MF3, MF2, MF1, ŽJF

DRUGI DIO 15,00
• 1/4 MLAĐI JUNIORI 2
• 1/2 MLAĐI JUNIORI 1
• RUNDA NADE MLAĐI JUNIORI 2
• 1/2 STARIJI JUNIORI
• 1/2 MLAĐI JUNIORI 2
• MINI
• MLAĐI JUNIORI 2
• PROGLAŠENJE MINI
• PROGLAŠENJE MLAĐI JUNIORI 2

VEČERNJI PROGRAM 18,00
• PROGLAŠENJE POBJEDNIKA KUPA HRVATSKE 2016.
• SENIORI B-PLESNI PROGRAM
• SENIORI A-PLESNI PROGRAM
• SENIORI C
• PROGLAŠENJE SENIORI C
• STARIJI JUNIORI
• MLAĐI JUNIORI 1
• PROGLAŠENJE STARIJI JUNIORI
• SENIORI B-ACRO PROGRAM
• SENIORI A-ACRO PROGRAM
• PROGLAŠENJE MLAĐI JUNIORI 1
• PROGLAŠENJE SENIORI B, SENIORI A
• ŽENSKE FORMACIJE
• JUNIORSKE FORMACIJE
• PROGLAŠENJE ŽF,JF
 
objavio:
, 25.01.2017.
SRETAN BOŽIĆ i NOVA 2017. petak, 23.12.2016.
 
Sretan i blagoslovljen Božić i sretnu Novu 2017. godinu puno sreće i blagostanja svim članovima, njihovim obiteljima, te svim sportskim prijateljima i partnerima od sveg srca želi Rock'n'roll Gimnazija.
 
objavio:
, 23.12.2016.
YouTube Petrinja 2016 nedjelja, 11.12.2016.
 
Pogledajte na našem YouTube kanalu TV Rock'n'roll Gimnazija nastupe naših članova sa KV turnira održanog u Petrinji 10.12.2016.
 
objavio:
, 11.12.2016.
Petrinja 2016 subota, 10.12.2016.
  U Petrinji je održano zadnje hrvatsko natjecanje za 2016. godinu.

ZLATNI
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)

SREBRNI
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 (juniorske formacije)
STARDUST (ženske juniorske formacije)
Hana RABADAN & Matija RABADAN (mlađi juniori 2)

BRONČANI
Maja DRAVINEC & Noa MILKOVIĆ (stariji juniori)
 
objavio:
, 10.12.2016.
YouTube i slike 22.Klupsko prvenstvo ponedjeljak, 05.12.2016.
 
Pogledajte na našem YouTube kanalu nastupe naših članova sa 22.Klupskog prvenstva održanog u Rudešu 03.12.2016.


Slike sa 22.Klupskog prvenstva možete pogledati ovdje.

 
objavio:
, 05.12.2016.
22.Klupsko prvenstvo subota, 03.12.2016.
  U subotu 03.12.2016. u sportskoj dvorani OŠ Rudeš održano je 22.Klupsko prvenstvo. Na prvenstvu su nastupili polaznici naših škola rock'n'rolla, članovi natjecatelji i uživali smo u nastupima naših seniora.

STARIJI JUNIORI
1. MAJA DRAVINEC & NOA MILKOVIĆ
2. ANJA MARIA JUKIĆ & TOMISLAV KLAS
3. LORETA HORVATEK & NIKOLA KOČIŠ

MLAĐI JUNIORI 1
1. NATALIJA CINDRIĆ & KLAUDIO STRAHONIJA
2. NOLA BONAČIĆ DORIĆ & JAN JAGARINEC
3. PAULA MADIĆ & JURAJ PAVLIN

MLAĐI JUNIORI 2
1. HANA RABADAN & MATIJA RABADAN
2. LAURA POTOČKI & ADON BUTKOVIĆ
3. ANJA BUDROVIĆ & DAN PONGRAC

MLAĐI OSNOVCI
1. ISKRA ČIČEK & VILIM UZORINAC
2. LINA KARNINČIĆ & FILIP LOLIĆ
3. NATALIE TOMAŠ & MATIAS GOLUBIĆ

STARIJI OSNOVCI
1. LUCIA VUKIČEVIĆ & HRVOJE PAVLOVIĆ
2. ANA MESAREK & LUKA POLJAKOVIĆ
3. NIKA CUJZEK & JAN VUJNOVIĆ

ŽENSKE FORMACIJE
1. DREAM TEAM

JUNIORSKE FORMACIJE
1. ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1
2. ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2

ŽENSKE JUNIORSKE FORMACIJE
1.STARDUST

MINI FORMACIJE 1
1. FUSION
2. MACE
3. VATRENI

MINI FORMACIJE 2
1. LEDENI ANĐELI

FORMACIJE MLAĐI OSNOVCI
1. PEARLS
2. STARS
3. ANĐELI 2

FORMACIJE STARIJI OSNOVCI
1. EKIPA IZ SNOVA
2. SPARKS
3. ANĐELI

Zahvaljujemo se svim SPONZORIMA: Studio Arena, McDonalds, Adria staklo, OŠ Rudeš i svim prijateljima kluba i dobrim ljudima koji su pomogli organizaciju 22.Klupskog prvenstva.
 
objavio:
, 04.12.2016.
Najava 22.Klupsko prvenstvo utorak, 29.11.2016.
  U subotu 03.12.2016. održati će se tradicionalno 22. Klupsko prvenstvo. Prvenstvo će se održati u sportskoj dvorani OŠ Rudeš, Jablanska 51.
Prvenstvo smo podijelili na dva dijela.
Prvi dio počinje u 11,00 a drugi dio u 14,00 sati.
Nastupiti će svi članovi kluba, od najmanjih koji ne rade akrobacije, do najstarijih od čijih akrobacija zastaje dah, od početnika pa do državnih prvaka.
Ulaznice možete nabaviti na ulazu u dvoranu.
Djeca do 7 godina imaju slobodan ulaz.
Također pozivamo sve prijatelje da dođu na turnir i podrže napore, kako polaznika tako i naših malih i velikih natjecatelja.
Dođite i uvjerite se zašto je akrobatski rock'n'roll sport 21.stoljeća.
 
objavio:
, 29.11.2016.
YouTube KV Sutinska vrela 27.11.2016. ponedjeljak, 28.11.2016.
 
Pogledajte na našem YouTube kanalu nastupe naših finalista na KV turniru održanom u Sutinskim vrelima 27.11.2016.
 
objavio:
, 28.11.2016.
3 POBJEDE U SUTINSKIM VRTELIMA nedjelja, 27.11.2016.
  U Sutinskim vrelima održan je KV turnir.

POBJEDILI SMO U 3 KATEGORIJE, OSVOJILI SMO 8 MEDALJA!!!

ZLATNI:
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
Rahela CIPRIĆ - Floren RADOVANOVIĆ-PERIĆ (seniori C)
VATRENI (mini formacije 1)

SREBRNI:
Paula MADIĆ & Juraj PAVLIN (mlađi juniori 2)

BRONČANI:
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 (juniorske formacije)
STARDUST (ženske juniorske formacije)
Laura BUKVIĆ & Vjekoslav HRŽENJAK (seniori C)
Anja VICKOVIĆ & Fran NOVOSEL (mlađi juniori 2)
 
objavio:
, 27.11.2016.
Schaffhausen nedjelja, 13.11.2016.
  Naši članovi nastupili su na Europskom prvenstvu ženskih juniorskih formacija i Svjetskom juniorskom kupu u Schaffhausenu i osvojili slijedeća mjesta:
17.STARDUST
25.Nola BONAČIĆ DORIĆ - Jan JAGARINEC
28.Maja DRAVINEC - Noa MILKOVIĆ
 
objavio:
, 13.11.2016.
Kup Hrvatske: YouTube i foto ponedjeljak, 07.11.2016.
 
Pogledajte na YouTube nastupe naših članova na Kupu Hrvatske održanom u Slavonskom Brodu 22.10.2016.


Slike iz Slavonskog Broda možete pogledati ovdje.
 
objavio:
, 07.11.2016.
4 POBJEDE NA KUPU HRVATSKE nedjelja, 06.11.2016.
  U Slavonskom Brodu održan je treći Kup Hrvatske za 2016. godinu.

POBJEDILI SMO U 4 KATEGORIJE, OSVOJILI SMO 10 MEDALJA!!!

ZLATNI:
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
STARDUST (ženske juniorske formacije)
Laura POTOČKI - Adon BUTKOVIĆ (mini)
FUSION (mini formacije 1)

SREBRNI:
DREAM TEAM (ženske formacije)
Sarah SINGER – Ivan TIŠLAR (seniori B)
Rahela CIPRIĆ - Floren RADOVANOVIĆ-PERIĆ (seniori C)
MACE (mini formacije 1)

BRONČANI:
Maja DRAVINEC & Noa MILKOVIĆ (stariji juniori)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 (juniorske formacije)
 
objavio:
, 07.11.2016.
YouTube KV turnir 22.10.2016. nedjelja, 23.10.2016.
 
Pogledajte na YouTube nastupe naših zvijezda rock'n'rolla na KV turniru održanom u MIOC-u 22.10.2016.
 
objavio:
, 23.10.2016.
TRI POBJEDE U MIOC-u subota, 22.10.2016.
  U MIOC-u je održan KV turnir u akrobatskom rock'n'rollu.

POBJEDILI SMO U 3 KATEGORIJE, OSVOJILI SMO 6 MEDALJA!!

ZLATNI:
STARDUST (ženske juniorske formacije)
Laura POTOČKI - Adon BUTKOVIĆ (mini)
FUSION (mini formacije 1)

SREBRNI:
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 (juniorske formacije)
VATRENI (mini formacije 1)

BRONČANI:
Maja DRAVINEC - Noa MILKOVIĆ (stariji juniori)


 
objavio:
, 22.10.2016.
YouTube World Masters Graz nedjelja, 16.10.2016.
 
Pogledajte na YouTube World Masters u Grazu održan 15.10.2016.
 
objavio:
, 16.10.2016.
Svjetski kup Graz subota, 15.10.2016.
 
Naš par Sarah Singer i Ivan Tišlar sudjelovao je na Svjetskom kupu u Grazu. Plasirali su se u četvrfinale i osvojili su 21. mjesto
 
objavio:
, 16.10.2016.
STARDUST u četvrtfinalu Svjetskog prvenstva subota, 08.10.2016.
 
Naše državne prvakinje STARDUST:
JUSTAMENT Nikolina, KAŠUBA Hana, ŠPREM Iva, TROGRLIĆ Ema, BLAŽEVIĆ Matea, RORZECER Ivana, SAMARŽIJA Lara, ČEPEL Dora, TEPEŠ Petra, ČULUM Petra, LONČAR Petra, PŠENIČNJAK Ana, SPEVEC Dorotea, BELINAK Tara i NOVOSEL Ella plasirale su se u četvrtfinale i osvojile 16.mjesto na Svjetskom prvenstvu ženskih juniorskih formacija u Pragu.
 
objavio:
, 14.10.2016.
YouTube: Ljubljana nedjelja, 02.10.2016.
 
Pogledajte nastupe naših zvijezda rock'n'rolla na Europskom prvenstvu juniorskih formacija i Svjetskom kupu u Ljubljani.
 
objavio:
, 02.10.2016.
Rock'n'roll Gimnazija 1 u finalu Europskog prvenstva subota, 01.10.2016.
  Tri naša para i dvije formacije sudjelovale su na Europskom prvenstvu juniorskih formacija i Svjetskom kupu u Ljubljani.

5.ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1: DRAVINEC Maja, MILKOVIĆ Noa, KLAS Tomislav, JUKIĆ Anja Maria, CINDRIĆ Natalija, STRAHONIJA Klaudio, JUŠINSKI Fran, HORVATEK Loreta, KOČIŠ Nikola, BONAČIĆ-DORIĆ Nola, JAGARINEC Jan, HARAPIN Jana, TORJANAC Ivan
11.ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2: BULAT Dominik, PINČETIĆ Tony, BONOVIL Petra, VICKOVIĆ Anja, NOVOSEL Fran, PAVLIN Juraj, PONGRAC Dan, BUDROVIĆ Anja, RABADAN Hana, RABADAN Matija, BONAČIĆ-DORIĆ Nensi, Paula MADIĆ
19.Sarah SINGER - Ivan TIŠLAR (seniori B)
27.Maja DRAVINEC - Noa MILKOVIĆ (stariji juniori)
41.Natalija CINDRIĆ - Klaudio STRAHONIJA (mlađi juniori)
 
objavio:
, 01.10.2016.
BESPLATNE ŠKOLE ROCK'N'ROLLA subota, 30.07.2016.
  Kao i svake godine rujan je vrijeme početka škola akrobatskog rock'n'rolla.
Ove godine BESPLATNE ŠKOLE ROCK'N'ROLLA održavati će se na slijedećim lokacijama:

Od 12.09. PONEDJELJKOM
OŠ Vrbani 18,00-18,45
OŠ I.Cankar 18,00-19,15
OŠ Dugave 18,30-19,15

Od 13.09. UTORKOM
OŠ Rudeš 19,00-19,45
OŠ Prečko 18,20-19,05
OŠ I.Andrića (Sopot) 18,00-18,45

Od 14.09. SRIJEDOM
OŠ Zapruđe 19,15-20,00

Od 15.09. ČETVRTKOM
OŠ Voltino 19,00-19,45
OŠ Nikole Tesle (Prečko) 18,00-18,45

Od 16.09. PETKOM
OŠ Petra Zrinskog (Krajiška) 18,00-18,45

Od 17.09. SUBOTOM
OŠ Mladost (Utrine) 12,30-13,15

Od 19.09. vršiti će se upisi na još nekoliko lokacija.
Više infomacija možete dobiti na 091/3647038 ili na darko@rnrgimnazija.hr

Zasigurno jedan od najzanimljivijih i najatraktivnijih športova u svijetu, a i u nas, je akrobatski rock'n’roll. To je šport u kojemu može uživati svatko, bez obzira na to je li vrhunski natjecatelj ili pleše iz vlastitog zadovoljstva. Odlikuje se dobrom glazbom, gimnastičkim elementima, ritmom, i kako mu samo ime govori, akrobacijama od kojih ponekad zastaje dah.
Obzirom na brojnost i raznolikost elemenata od kojih se sastoji izvanredno je pogodan za svestrani razvoj djeteta kao i rekreaciju odraslih. A da bi postigli savršenstvo počinje se baš kao i u drugim športovima od malih nogu.
Škole rock’n’rolla održavamo već 23 godine. Mnogi polaznici stasali su u vrsne natjecatelje te na natjecanjima osvajaju niz medalja. Nakon završene škole akrobatskog rock’n’rolla i Vi se možete pridružiti našoj zabavnoj i brojnoj rock’n’roll obitelji, bez obzira želite li se natjecati ili samo uživati u glazbi i pokretu sporta 21.stoljeća.

Ako želite saznati malo više o našem klubu i sportu pogledajte filmove na našim YouTube kanalima:


Prilog o akrobatskom rock'n'rollu i Rock'n'roll Gimnaziji prikazan na Doma TV.


TV prilog HRT1 Dobro jutro Hrvatska.


TV emisija na Sportskoj televiziji o međunarodnom natjecanju održanom 04.06.2016. u organizaciji Rock'n'roll Gimnazije.


Članovi Rock'n'roll Gimnazije Lucija i Ivan državni prvaci 2016. u najvišoj A kategoriji.

Naše djevojke iz Dream teama, deset godina (2007.-2016.) zaredom su prvakinje. Hrvatske.


Naše cure i dečki iz juniorske formacije, Rock'n'roll Gimnazija deset godina (2007.-2016.) zaredom su prvaci Hrvatske.


Prilog o akrobatskom rock'n'rollu i Rock'n'roll Gimnaziji u emisiji Samo sport na Televiziji Student.


TV emisija Sportski ponos Zagreba na Z1 televiziji.



 
objavio:
, 30.07.2016.
YouTube: Dream Team na Europskom prvenstvu srijeda, 13.07.2016.
  Nastup naših prvakinja, Dream Teama na Europskom prvenstvu u Riminiju možete pogledati ovdje.  
objavio:
, 13.07.2016.
RIMINI 2016. nedjelja, 10.07.2016.
  U Riminiju na jednom od najvećih europskih festivala plesa nastupili su naša dva para i jedna formacija.
DREAM TEAM: RUMEC Tea, BOLARIĆ Marta, DRAGIČEVIĆ Jelena, DRAGIČEVIĆ Lucija, KOČIŠ Eva, BRLEK Bernarda, CIPRIĆ Rahela, KADERŽABEK Tea, NOVOSEL Maja, POPOV Talia, BUKVIĆ Laura, ČIČAK-KOVAČIĆ Antea, KEFURT Matea, ŠTRK Petra, LEMAJIĆ Dea i ŠALKOVIĆ Mirna plasirali su se u polufinale i osvojile su 10.mjesto u na Europskom prvenstvu ženskih formacija.
SINGER Sarah & TIŠLAR Ivan osvojili su 27.mjesto, a ŠPOLJARIĆ Karla & CIPRIĆ Patrik osvojili su 31. mjesto na Svjetskom kupu.
 
objavio:
, 10.07.2016.
Miss sporta Hrvatske petak, 08.07.2016.
  Članovi Rock'n'roll Gimnazije: Hana Rabadan & Matija Rabadan, Anja Vicković & Fran Novosel, Jana Harapin & Ivan Torjanac, Ema Čovran & Lovro Bilušić nastupili su na Miss sporta Hrvatske 08.07.2016. Ovdje možete pogledati njihov nastup.  
objavio:
, 10.07.2016.
Rock'n'roll Gimnazija na Sportskoj televiziji subota, 25.06.2016.
  Emisiju prikazanu na Sportskoj televiziji o World Mastersu i Europskom prvenstvu za mlađe juniore možete pogledati ovdje. Natjecanje je održano u Kutiji šibica u organizaciji Rock'n'roll Gimazije.  
objavio:
, 25.06.2016.
YouTube Rudeš 2016 utorak, 14.06.2016.
  Rock'n'roll Gimnazija organizirala je osamnaestu godinu zaredom KV turnir Rudeš. Nastupe naših zvijezda rock'n'rolla možete pogledati na našem YouTube kanalu TV Rock'n'roll Gimnazija.  
objavio:
, 14.06.2016.
Rudeš 2016 subota, 11.06.2016.
  Osamnaestu godinu zaredom organizirali smo KV Rudeš.
POBJEDILI SMO U 7 KATEGORIJA, OSVOJILI SMO 14 MEDALJA!!!

ZLATNI:
Lucija ROGINIĆ – Ivan HEDL (seniori A)
DREAM TEAM (ženske formacije)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
Jna HARAPIN – Ivan TORJANAC (seniori C)
Paula MADIĆ – Juraj PAVLIN (mlađi juniori 2)
Anja BUDROVIĆ – Dan PONGRAC (mini)
FUSION (mini formacije 1)

SREBRNI:
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 (juniorske formacije)
Rahela CIPRIĆ - Floren RADOVANOVIĆ-PERIĆ (seniori C)
MACE (mini formacije 1)
Anja VICKOVIĆ – Fran NOVOSEL (mlađi juniori 2)

BRONČANI:
Sarah SINGER – Ivan TIŠLAR (seniori B)
STARDUST (ženske juniorske formacije)
VATRENI (mini formacije 1)

Prijepodne je održano natjecanje za naše najmlađe članove.
Najuspješniji naši članovi su:

MLAĐI OSNOVCI 2
1. Lina Karninčić - Filip Lolić
2. Ella Nežić – Matias Golubić

MLAĐI OSNOVCI 1
1. Lucia Vukičević – Hrvoje Pavlović
2. Iskra Čićek – Vilim Uzorinac 3. Jana Batcha – Marin Bolanča

STARIJI OSNOVCI
1. Marta Obrovac – Fran Perkov
2. Barbara Jakopčević – Jan Vujnović
3. Ana Mesarek – Luka Poljaković
FORMACIJE MLAĐI OSNOVCI 2
1.ANĐELI 2 2.VRBANI
3.STARS
FORMACIJE MLAĐI OSNOVCI 1 1.SPARKS 2.PEARLS
3.ANĐELI
FORMACIJE STARIJI OSNOVCI
1.EKIPA IZ SNOVA

Zahvaljujemo se Savezu sportova grada Zagreba, sponzorima ADRIA STAKLO, SECURITAS, OŠ Rudeš i gospođi ravnateljici Ljubić, Damiru Brajkoviću, i svim prijateljima kluba i dobrim ljudima koji su pomogli organizaciju Rudeša 2016.
 
objavio:
, 14.06.2016.
Najava Rudeš 2016. srijeda, 08.06.2016.
  Osamnaestu godinu zaredom, Rock’n’roll Gimnazija okuplja najbolje hrvatske rock’n’roll natjecatelje u Rudešu. Natjecanje će se održati u subotu 11.06.2016. u sportskoj dvorani OŠ Rudeš.
Natjecanje je podjeljeno u tri dijela.
Prvi dio počinje u 10,00 sati i na njemu sudjeluju najmlađi članovi Rock'n'roll Gimnazije.
U 13,30 sati počinje prednatjecanje KV turnira Rudeš 2016 a u 19,00 završnica.
 
objavio:
, 08.06.2016.
World Masters i Europsko prvenstvo subota, 04.06.2016.
  Rock'n'roll Gimnazija organizirala je World Masters i Europsko prvenstvo za mlađe juniore u akrobatskom rock'n'rollu pod pokroviteljstvom grada Zagreba.
Naši državni prvaci Lucija Roginić i Ivan Hedl plasirali su se u četvrtfinale i osvojili su 19.mjesto u konkurenciji najboljih svjetskih parova.
Nola Bonačić Dorić i Jan Jagarinec osvojili su 34.mjesto na svom prvom Europskom prvenstvu.
TV reportažu o World Mastersu možete pogledati ovdje.
 
objavio:
, 06.06.2016.
6 POBJEDA NA DRŽAVNOM PRVENSTVU 2016 subota, 14.05.2016.
  U Slavonskom Brodu je održano 25.Državno prvenstvo u akrobatskom rock'n'rollu.

POBJEDILI SMO U 6 KATEGORIJA, OSVOJILI SMO 11 MEDALJA!!

ZLATNI:
Lucija ROGINIĆ – Ivan HEDL (seniori A)
DREAM TEAM (ženske formacije)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
STARDUST (ženske juniorske formacije)
Anja BUDROVIĆ – Dan PONGRAC (mini)
FUSION (mini formacije 1)

SREBRNI:
Laura POTOČKI - Adon BUTKOVIĆ (mini)
MACE (mini formacije 1)

BRONČANI:
Karla ŠPOLJARIĆ – Patrik CIPRIĆ (seniori B)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 (juniorske formacije)
Paula MADIĆ – Juraj PAVLIN (mlađi juniori 2)
 
objavio:
, 15.05.2016.
World Masters i Europsko prvenstvo srijeda, 27.04.2016.
  Rock'n'roll Gimnazija je organizator Europskog prvenstva za mlađe juniore i World Mastersa za seniore A kategorije. Natjecanje će se održati u subotu 04.06.2016. u Kutiji šibica. Više informacija možete pogledati ovdje, na službenoj web stranici natjecanja.  
objavio:
, 27.04.2016.
Krakow Svjetski juniorski kup nedjelja, 24.04.2016.
  Nastupe naših članova na Svjetskom juniorskom kupu u Krakowu možete pogledati ovdje.
Slike s natjecanja u Krakowu možete pogledati na našoj facebook stranici.
 
objavio:
, 24.04.2016.
Krakow Svjetski juniorski kup subota, 23.04.2016.
  Naša četiri para sudjelovala su na Svjetskom juniorskom kupu u Poljskoj.

34.mjesto Nola Bonačić Dorić & Jan Jagarinec
50.mjesto Loreta Horvatek & Nikola Kočiš
51.mjesto AnjaMarija Jukić & Tomislav Klas
74.mjesto Ivana Sajfert & Fran Jušinski
 
objavio:
, 23.04.2016.
Kup Zaprešić YouTube + facebook foto ponedjeljak, 11.04.2016.
  Nastupe naših zvijezda rock'n'rolla na Kupu Hrvatske u Zaprešiću možete pogledati ovdje.
Slike s natjecanja u Zaprešiću možete pogledati na našoj facebook stranici.
 
objavio:
, 11.04.2016.
Kup Hrvatske Zaprešić subota, 09.04.2016.
  U Zaprešiću je održan drugi Kup Hrvatske za 2016 godinu.
POBJEDILI SMO U 3 KATEGORIJE, OSVOJILI SMO 11 MEDALJA!!!

ZLATNI
DREAM TEAM (ženske formacije)

LAURA POTOČKI & ADON BUTKOVIĆ (mini)

FUSION (mini formacije 1)


SREBRNI
TENA OPAČAK & FILIP BILUŠIĆ (seniori A)

KARLA ŠPOLJARIĆ & PATRIK CIPRIĆ (seniori B)

ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)

PAULA MADIĆ & JURAJ PAVLIN (mlađi juniori 2)

MACE (mini formacije 1)


BRONČANI
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 (juniorske formacije)

JANA HARAPIN & IVAN TORJANAC (seniori C)

ANJA BUDROVIĆ & DAN PONGRAC (mini)
 
objavio:
, 10.04.2016.
Zagreb Open YouTube ponedjeljak, 04.04.2016.
  Nastupe naših najmlađih zvijezda rock'n'rolla na Zagreb Openu možete pogledati ovdje.
Slike s natjecanja možete pogledati na našoj facebook stranici.
 
objavio:
, 04.04.2016.
8 POBJEDA 16 MEDALJA na Zagreb Openu subota, 02.04.2016.
  U Dubravi je održan Zagreb Open.

POBJEDILI SMO U 8 KATEGORIJA, OSVOJILI SMO 16 MEDALJA!!!

ZLATNI:
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
LAURA POTOČKI & ADON BUTKOVIĆ (mini)
FUSION (mini formacije 1)
MARTA OBROVAC & FRAN PERKOV (stariji osnovci)
ISKRA ČIČEK & VILIM UZORINAC (mlađi osnovci 1)
ELLA NEŽIĆ & MATIAS GOLUBIĆ (mlađi osnovci 2)
EKIPA IZ SNOVA (formacije stariji osnovci)
PEARLS (formacije mlađi osnovci 1)

SREBRNI
DREAM TEAM (ženske formacije)
MACE (mini formacije 1)
LANA KEKIĆ & ADRIAN HRŽENJAK (stariji osnovci)
ANĐELI (formacije stariji osnovci)
SPARKS (formacije mlađi osnovci 1)

BRONČANI
STARDUST (ženske juniorske formacije)
PAULA MADIĆ & JURAJ PAVLIN (mlađi juniori 2)
ANA MESAREK & LUKA POLJAKOVIĆ (stariji osnovci)
 
objavio:
, 04.04.2016.
4 POBJEDE BROD OPEN 2016 subota, 19.03.2016.
  U Sl.Brodu je održan Brod Open 2016

POBJEDILI SMO U 4 KATEGORIJE!
OSVOJILI SMO 6 MEDALJA!!!

ZLATNI:
KARLA ŠPOLJARIĆ & PATRIK CIPRIĆ (seniori B)
DREAM TEAM (ženske formacije)
STARDUST (ženske juniorske formacije)
MACE (mini formacije 1)

SREBRNI
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)

BRONČANI
PAULA MADIĆ & JURAJ PAVLIN (mlađi juniori 2)
 
objavio:
, 04.04.2016.
6 POBJEDA NA KUPU HRVATSKE subota, 05.03.2016.
  U Peščenici je održan prvi Kup Hrvatske za 2016. godinu.
POBJEDILI SMO U 6 KATEGORIJA,
OSVOJILI SMO 12 MEDALJA!!!

ZLATNI:
TENA OPAČAK & FILIP BILUŠIĆ (seniori A)
KARLA ŠPOLJARIĆ & PATRIK CIPRIĆ (seniori B)
DREAM TEAM (ženske formacije)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
ANJA BUDROVIĆ & DAN PONGRAC (mini)
MACE (mini formacije 1)

SREBRNI
LUCIJA ROGINIĆ & IVAN HEDL (seniori A)
LAURA POTOČKI & ADON BUTKOVIĆ (mini)
STARDUST (ženske juniorske formacije)
FUSION (mini formacije 1)

BRONČANI
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 (juniorske formacije)
PAULA MADIĆ & JURAJ PAVLIN (mlađi juniori 2)

 
objavio:
, 06.03.2016.
SARAH i IVAN 1. u Tešnju nedjelja, 28.02.2016.
  Sarah Singer i IvanTišlar osvojili su 1. mjesto na 3.Međunarodnom turniru u akrobatskom rock'n'rollu koji se održao u Tešnju 28.02.2016.
 
objavio:
, 29.02.2016.
YouTube: KV Križ nedjelja, 21.02.2016.
  Ovdje možete pogledati nastupe naših članova sa najecanja u Križu 20.02.2016.  
objavio:
, 21.02.2016.
KV KRIŽ 2016 subota, 20.02.2016.
  Na KV turniru u Križu POBJEDILI SMO U 4 KATEGORIJE!!!
OSVOJILI SMO 9 MEDALJA!

ZLATNI:
DREAM TEAM (ženske formacije)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
LAURA POTOČKI & ADON BUTKOVIĆ (mini)
MACE (mini formacije 1)

SREBRNI
KARLA ŠPOLJARIĆ & PATRIK CIPRIĆ (seniori B)
FUSION (mini formacije 1)

BRONČANI
STARDUST (ženske juniorske formacije)
JANA HARAPIN & IVAN TORJANAC (seniori C)
ANJA BUDROVIĆ & DAN PONGRAC (mini)

Održano je i proglašenje pobjednika Kupa Hrvatske za 2015 godinu:
1.TENA OPAČAK & FILIP BILUŠIĆ (seniori A)
1.EMA ČOVRAN & LOVRO BILUŠIĆ (stariji juniori)
1.DREAM TEAM (ženske formacije)
1.ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
1.FUSION (mini formacije 1)
1.STARDUST (mini formacije 2)
2.LUCIJA ROGINIĆ & IVAN HEDL (seniori A)
2.ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 (juniorske formacije)
2.MACE (mini formacije 1)
3.ELA MIHELČIĆ & DOMINIK BULAT (mlađi junior 2)
3.VATRENI (mini formacije 1)
 
objavio:
, 20.02.2016.
Foto: 13.Prvenstvo Zagreba petak, 05.02.2016.
  Ovdje možete pogledati slike sa 13.Prvenstva Zagreba u akrobatskom rock'n'rollu.  
objavio:
, 05.02.2016.
YouTube: 13.Prvenstvo Zagreba u akrobatskom rock'n'rollu ponedjeljak, 01.02.2016.
  Nastupe članova Rock'n'roll Gimnazije na 13.Prvenstvu grada Zagreba možete pogledati ovdje.  
objavio:
, 01.02.2016.
POBJEDILI 9 KATEGORIJA, OSVOJILI 24 MEDALJE!!! subota, 30.01.2016.
  Organizirali smo 13.Prvenstvo Zagreba u akrobatskom rock'n'rollu.
POBJEDILI SMO U 9 KATEGORIJA, OSVOJILI SMO 24 MEDALJE!!!

ZLATNI:
DREAM TEAM (ženske formacije)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
STARDUST (ženske juniorske formacije)
ANJA BUDROVIĆ & DAN PONGRAC (mini)
FUSION (mini formacije 1)
MARTA OBROVAC & FRAN PERKOV (stariji osnovci)
LUCIJA VUKIČEVIĆ & HRVOJE PAVLOVIĆ (mlađi osnovci 1)
EKIPA IZ SNOVA (formacije stariji osnovci)
PEARLS (formacije mlađi osnovci 1)

SREBRNI
SARAH SINGER & IVAN TIŠLAR (seniori B)
JANA HARAPIN & IVAN TORJANAC (seniori C)
MACE (mini formacije 1)
LEDENI ANĐELI (mini formacije 2)
ISKRA ČIČEK & VILIM UZORINAC (mlađi osnovci 1)
SPARKS (formacije mlađi osnovci 1)

BRONČANI
KARLA ŠPOLJARIĆ & PATRIK CIPRIĆ (seniori B)
MAJA DRAVINEC & NOA MILKOVIĆ (stariji junioriI)
JANA JAGARINEC & NOLA BONAČIĆ DORIĆ (mlađi juniori 1)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 (juniorske formacije)
VATRENI (mini formacije 1)
VJEŠTICE (mini formacije 2)
LAURA POTOČKI & ADON BUTKOVIĆ (mini)
ANA MESAREK & LUKA POLJAKOVIĆ (stariji osnovci)
ELLA NEŽIĆ & MATIA GOLUBIĆ (mlađi osnovci 2)

Zahvaljujemo se
SPORTSKOM SAVEZU GRADA ZAGREBA
ZAGREBAČKOM ROCK'N'ROLL SAVEZU
SECURITAS
ADRIA STAKLO
OŠ PETRA ZRINSKOG
Damiru Brajkoviću, svim prijateljima kluba i dobrim ljudima koji su pomogli organizaciju 13.Prvenstva grada Zagreba u akrobatskom rock’n’rollu.
 
objavio:
, 31.01.2016.
Najava Prvenstva Zagreba u akrobatskom rock'n'rollu petak, 15.01.2016.
  Rock’n’roll Gimnazija okupiti će najbolje zagrebačke rock’n’roll plesače na 13.Prvenstvu grada Zagreba u akrobatskom rock’n’rollu.
Natjecanje će se održati 30.01.2016. u sportskoj dvorani OŠ Petra Zrinskog, Krajiška 9.
Više informacije možete saznati na našoj facebook stranici 13.Prvenstvo grada Zagreba u akrobatskom rock'n'rollu.


 
objavio:
, 15.01.2016.
SRETAN BOŽIĆ i NOVA 2016. četvrtak, 24.12.2015.
 
Sretan Božić i sve najbolje u Novoj godini želi vam Rock'n'roll Gimnazija.
 
objavio:
, 24.12.2015.
TENA & FILIP 3.mjesto na World Mastersu Lyon subota, 19.12.2015.
  Na World Mastersu u Lyonu sudjelovala su dva naša para:
3.mjesto TENA OPAČAK & FILIP BILUŠIĆ
23.mjesto LUCIJA ROGINIĆ & IVAN HEDL
Ovdje možete pogledati snimku nastupa Tene i Filipa.

Ovdje možete pogledati snimku nastupa Lucije i Ivana.
 
objavio:
, 20.12.2015.
YouTube: Petrinja 12.12.2015. utorak, 15.12.2015.
 

Ovdje možete pogledati snimke nastupa naših zvijezda rock'n'rolla u Petrinji 12.12.2015.
 
objavio:
, 15.12.2015.
KV Petrinja 6 POBJEDA!!!!!! subota, 12.12.2015.
  U Petrinji je održano zadnje hrvatsko natjecanje za 2015 godinu.
POBJEDILI SMO U 6 KATEGORIJA
OSVOJILI SMO 10 MEDALJA!!!

ZLATNI
Tena OPAČAK & Filip BILUŠIĆ (seniori A)
Ema ČOVRAN & Lovro BILUŠIĆ (stariji juniori)
DREAM TEAM (ženske formacije)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
FUSION (mini formacije 1)
Petra BONOVIL & Bartol GRILEC (mini)

SREBRNI
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 (juniorske formacije)
MACE (mini formacije 1)
Nensi BONAČIĆ-DORIĆ & Tomislav KOVAČIĆ (mini)

BRONČANI
Anja BUDROVIĆ & Dan PONGRAC (mini)
 
objavio:
, 13.12.2015.
21.Klupsko prvenstvo subota, 28.11.2015.
  U subotu 28.11.2015. u sportskoj dvorani OŠ Vrbani održano je 21.Klupsko prvenstvo. Na prvenstvu su nastupili polaznici naših škola rock'n'rolla, članovi natjecatelji i uživali smo u nastupu naših seniora.

STARIJI JUNIORI
1. EMA ČOVRAN & LOVRO BILUŠIĆ
2. JANA HARAPIN & IVAN TORJANAC
3. MAJA DRAVINEC & NOA MILKOVIĆ

MLAĐI JUNIORI 1
1. NATALIJA CINDRIĆ & KLAUDIO STRAHONIJA
2. IVANA SAJFERT & FRAN JUŠINSKI
3. NOLA BONAČIĆ DORIĆ & JAN JAGARINEC

MLAĐI JUNIORI 2
1. LORETA HORVATEK & NIKOLA KOČIŠ
2. REANA VUKIĆ & TONY PINČETIĆ
3. PAOLA MADIĆ & JURAJ PAVLIN

MINI
1. PETRA BONOVIL & BARTOL GRILEC
2. NENSI BONAČIĆ DORIĆ & TOMISLAV KOVAČIĆ
3. ANJA BUDROVIĆ & DAN PONGRAC

MLAĐI JUNIORI 3
1. LAURA POTOČKI & ADON BUTKOVIĆ
2. LENKA DUPIN & DOMINIK PISAČIĆ
3. LANA ERSTIĆ & LOVRO JAGUSTOVIĆ

MLAĐI JUNIORI 4
1. LUCIA VUKIČEVIĆ & HRVOJE PAVLOVIĆ
2. ANA MESAREK & LUKA POLJAKOVIĆ
3. LANA KEKIĆ & ADRIAN HRŽENJAK

JUNIORSKE FORMACIJE
1. ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1
2. ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2

ŽENSKE JUNIORSKE FORMACIJE
1.STARDUST

ŽENSKE FORMACIJE
1. DREAM TEAM

MINI FORMACIJE 1
1. FUSION
2. MACE
3. VATRENI

MINI FORMACIJE 2
1. LEDENI ANĐELI
2. VJEŠTICE

MINI FORMACIJE 3
1. SPARKS
2. PEARLS
3.ANĐELI

MINI FORMACIJE4
1.EKIPA IZ SNOVA
2.FRAJERICE

Zahvaljujemo se svim SPONZORIMA:McDonalds, Adria staklo, Securitas, Damiru Brajkoviću, OŠ Vrbani i svim prijateljima kluba i dobrim ljudima koji su pomogli organizaciju 21.Klupskog prvenstva.

 
objavio:
, 29.11.2015.
TENA & FILIP 16.na Svjetskom prvenstvu subota, 21.11.2015.
  Tena Opačak i Filip Bilušić osvojili su 16.mjesto na Svjetskom prvenstvu koje je održano u Ženevi 21.11.2015.

Ovdje možete pogledati nastup naših državnih prvaka Tene i Filipa.
 
objavio:
, 22.11.2015.
Bourg en Bresse 15.EMA & LOVRO 22.KARLA & PATRIK subota, 14.11.2015.
  Na Svjetskom juniorskom prvenstvu i Svjetskom kupu za seniore B kategorije u Bourg en Bresse (Francuska) sudjelovala su dva naša para:
15. Ema Čovran & Lovro Bilušić
22. Karla Špoljarić & Patrik Ciprić

Ovdje možete pogledati nastup para Ema Čovran & Lovro Bilušić.

Ovdje možete pogledati nastup para Karla Špoljarić & Patrik Ciprić

 
objavio:
, 19.11.2015.
5 POBJEDA NA KUPU HRVATSKE nedjelja, 08.11.2015.
  U Slavonskom Brodu održan je zadnji Kup Hrvatske za 2015 godinu.
POBJEDILI SMO U 5 KATEGORIJA
OSVOJILI SMO 10 MEDALJA!!!

ZLATNI
Ema ČOVRAN & Lovro BILUŠIĆ (stariji juniori)
DREAM TEAM (ženske formacije)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
FUSION (mini formacije 1)
STARDUST (mini formacije 2)

SREBRNI
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 (juniorske formacije)
Petra BONOVIL & Bartol GRILEC (mini)
MACE (mini formacije 1)

BRONČANI
LORETA HORVATEK & NIKOLA KOČIŠ (mlađi juniori 2)
VATRENI (mini formacije 1)


Ovdje možete pogledati nastupe naših zvijezda rock'n'rolla na Kupu Hrvatske.
 
objavio:
, 09.11.2015.
KV Zaprešić subota, 31.10.2015.
  Akrobatski rock'n'roll klub Bistra organizirao je KV turnir u Zaprešiću.
POBJEDILI SMO U 3 KATEGORIJE
OSVOJILI SMO 8 MEDALJA!!!

ZLATNI
Ema ČOVRAN & Lovro BILUŠIĆ (stariji juniori)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
FUSION (mini formacije 1)

SREBRNI
Karla ŠPOLARIĆ & Patrik CIPRIĆ (seniori B)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 (juniorske formacije)
ELA MIHELČIĆ & DOMINIK BULAT (mlađi juniori 2)
STARDUST (mini formacije 2)

BRONČANI
LORETA HORVATEK & NIKOLA KOČIŠ (mlađi juniori 2)
 
objavio:
, 31.10.2015.
World Masters Moskva subota, 24.10.2015.
  Na World Mastersu u Moskvi sudjelovala su dva naša para:
15. Tena Opačak & Filip Bilušić
32. Lucija Roginić & Ivan Hedl

Ovdje možete pogledati nastup para Tena Opačak & Filip Bilušić.

Ovdje možete pogledati nastup para Lucija Roginić & Ivan Hedl



 
objavio:
, 27.10.2015.
Svjetski juniorski kup Villach subota, 17.10.2015.
  Na Svjetskom juniorskom kupu u Villachu u Riminiju sudjelovalo je pet naših parova:
22.mjesto EMA ČOVRAN & LOVRO BILUŠIĆ (stariji juniori)
38.mjesto IVANA SAJFERT & FRAN JUŠINSKI (mlađi juniori)
41.mjesto NATALIJA CINDRIĆ & KLAUDIO STRAHONIJA (mlađi juniori)
46.mjesto MAJA DRAVINEC & NOA MILKOVIĆ (stariji juniori)
50.mjesto JANA HARAPIN & IVAN TORJANAC (stariji juniori)

Ovdje možete pogledati nastupe naših parov na Svjetskom kupu u Villachu.
 
objavio:
, 22.10.2015.
EMA & LOVRO pobjedili u Pragu subota, 10.10.2015.
  Ema Čovran i Lovro Bilušić pobjedili su u kategoriji stariji juniori na prestižnom međuarodnom turniru Letenský pohár. Natjecanje je održano u Pragu 10.10.2015.
Ovdje možete pogledati nastup Eme i Lovre u Pragu.

 
objavio:
, 13.10.2015.
Rock'n'roll Gimnazija na facebooku četvrtak, 24.09.2015.
 
Ovdje se možete pridružiti i pogledati našu novu stranicu na facebooku.
 
objavio:
, 24.09.2015.
BESPLATNE ŠKOLE ROCK'N'ROLLA utorak, 18.08.2015.
  Kao i svake godine rujan je vrijeme početka škola akrobatskog rock'n'rolla.
Ove godine BESPLATNE ŠKOLE ROCK'N'ROLLA održavati će se na slijedećim lokacijama:

Od 14.09. PONEDJELJKOM
OŠ Vrbani 18,00-18,45
OŠ Dugave 18,30-19,15

Od 15.09. UTORKOM
OŠ Rudeš 19,00-19,45
OŠ Prečko 18,20-19,05
OŠ I.Andrića (Sopot) 18,00-18,45

Od 16.09. SRIJEDOM
OŠ Zapruđe 19,15-20,00

Od 17.09. ČETVRTKOM
OŠ Voltino 19,00-19,45
OŠ Nikole Tesle (Prečko) 18,00-18,45

Od 18.09. PETKOM
OŠ Petra Zrinskog (Krajiška) 18,00-18,45

Od 21.09. vršiti će se upisi na još nekoliko lokacija.
Više infomacija možete dobiti na 091/3647038 ili na darko@rnrgimnazija.hr

Zasigurno jedan od najzanimljivijih i najatraktivnijih športova u svijetu, a i u nas, je akrobatski rock'n’roll. To je šport u kojemu može uživati svatko, bez obzira na to je li vrhunski natjecatelj ili pleše iz vlastitog zadovoljstva. Odlikuje se dobrom glazbom, gimnastičkim elementima, ritmom, i kako mu samo ime govori, akrobacijama od kojih ponekad zastaje dah.
Obzirom na brojnost i raznolikost elemenata od kojih se sastoji izvanredno je pogodan za svestrani razvoj djeteta kao i rekreaciju odraslih. A da bi postigli savršenstvo počinje se baš kao i u drugim športovima od malih nogu.
Škole rock’n’rolla održavamo već 22 godine. Mnogi polaznici stasali su u vrsne natjecatelje te na natjecanjima osvajaju niz medalja. Nakon završene škole akrobatskog rock’n’rolla i Vi se možete pridružiti našoj zabavnoj i brojnoj rock’n’roll obitelji, bez obzira želite li se natjecati ili samo uživati u glazbi i pokretu sporta 21.stoljeća.

Ako želite saznati malo više o našem klubu i sportu pogledajte filmove na našem YouTube kanalu:

TV prilog na HRT1 u emisiji Dobro jutro Hrvatska


TV emisija Sportski ponos Zagreba na Z1 televiziji.


Prilog o akrobatskom rock'n'rollu i Rock'n'roll Gimnaziji u emisiji Samo sport na Televiziji Student.


Članovi Rock'n'roll Gimnazije Ema i Lovro državni prvaci 2015. u kategoriji stariji juniori.


Članovi Rock'n'roll Gimnazije Tena i Filip državni prvaci 2015. u akrobatskom rock'n'rollu.


Naše djevojke iz Dream teama, devet godina zaredom su prvakinje Hrvatske.


 
objavio:
, 18.08.2015.
Europsko prvenstvo subota, 11.07.2015.
  Na Europskom prvenstvu u Riminiju sudjelovala su tri naša para:
9.mjesto EMA ČOVRAN & LOVRO BILUŠIĆ (stariji juniori)
14.mjesto TENA OPAČAK & FILIP BILUŠIĆ (seniori A)
18.mjesto LUCIJA ROGINIĆ & IVAN HEDL (seniori A)


Ovdje možete pogledati slike iz Riminija.

Ovdje možete pogledati nastupe naših reprezentativaca.
 
objavio:
, 12.07.2015.
YouTube Rudeš 2015 ponedjeljak, 15.06.2015.
 
Pogledajte nastupe naših finalista na KV Rudešu 13.06.2015.
 
objavio:
, 15.06.2015.
RUDEŠ 2015 subota, 13.06.2015.
  Sedamnaestu godinu zaredom u Rudešu smo organizirali KV turnir.

POBJEDILI SMO U 5 KATEGORIJA
OSVOJILI SMO 11 MEDALJA!!!

ZLATNI
Ema ČOVRAN & Lovro BILUŠIĆ (stariji juniori)
DREAM TEAM (ženske formacije)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
Nola BONAČIĆ DORIĆ & Jan JAGARINEC (mlađi juniori 2)
FUSION (mini formacije 1)

SREBRNI
Karla ŠPOLARIĆ & Patrik CIPRIĆ (seniori B)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 (juniorske formacije)
MACE (mini formacije 1)
STARDUST (mini formacije 2)

BRONČANI
Petra BONOVIL & Bartol GRILEC (mini)
VATRENI (mini formacije 1)

Prijepodne je održano natjecanje za naše najmlađe članove.
Najuspješniji naši članovi su:
Mlađi osnovci 2
1. Laura POTOČKI – Adon BUTKOVIĆ
2. Lana ERSTIĆ – Filip ARBUINA
3. Iskra ČIČEK – Vilim UZORINAC

Mlađi osnovci 1
1. Leonarda PETRIC - Kristijan PETRIC
2. Lena DUPIN – Dominik PISAČIĆ
3. Ema LJUBIĆ – Lovro JAGUSTOVIĆ

Stariji osnovci
1. Marta OBROVAC - Fran PERKOV
2. Ana MESAREK - Luka POLJAKOVIĆ
3. Paula MADIĆ – Matija RABADAN

Formacija mlađi osnovci 2
1. SUPER EKIPA
2. PEARLS
3. COMETS

Formacija mlađi osnovci 1
1. VATRENI ANĐELI
2. SPARKS
3. ZVJEZDANE ROCKERICE

Formacije stariji osnovci
1. EKIPA IZ SNOVA
2. FRAJERICE

Zahvaljujemo se Savezu sportova grada Zgreba, Zagrebačkom rock'n'roll savezu, sponzorima McDONALDS, ADRIA STAKLO, SECURITAS, OŠ Rudeš i gospođi ravnateljici Ljubić, Damiru Brajkoviću, i svim prijateljima kluba i dobrim ljudima koji su pomogli organizaciju Rudeša 2015.


Ovdje možete pogledati slike naših zvijezda rock'n'rolla u Rudešu.
 
objavio:
, 15.06.2015.
Najava RUDEŠ 2015, srijeda, 10.06.2015.
  Sedamnaestu godinu zaredom, Rock’n’roll Gimnazija okuplja najbolje hrvatske rock’n’roll natjecatelje u Rudešu. Natjecanje će se održati u subotu 13.06.2015. u sportskoj dvorani OŠ Rudeš.
Natjecanje je podjeljeno u tri dijela.
Prvi dio počinje u 10,00 sati i na njemu sudjeluju najmlađi članovi Rock'n'roll Gimnazije.
U 13,30 sati počinje prednatjecanje KV turnira Rudeš 2015 a u 19,00 završnica.
 
objavio:
, 10.06.2015.
YouTube Ljubljana 06.-07.06.2015. ponedjeljak, 08.06.2015.
 
Ovdje možete pogledati nastupe naših zvijezda rock'n'rolla na međunarodnom natjecanju u Ljubljani.
 
objavio:
, 08.06.2015.
4.TENA i FILIP na World Mastersu subota, 06.06.2015.
  Protekli vikend je održano dvodenvno međunarodno natjecanje u Ljubljani.
Nastupilo je devet našh parova i dvije formacije.
Istakli su se:
4.Tena OPAČAK & Filip BILUŠIĆ (World Masters)
8.Rock'n'roll Gimnazija 1 (Svjetsko juniorsko prvenstvo formacija)
10.Rock'n'roll Gimnazija 2 (Svjetsko juniorsko prvenstvo formacija)
25.Ema ČOVRAN & Lovro BILUŠIĆ (Svjetski juniorski kup)
 
objavio:
, 08.06.2015.
EMA & LOVRO 8.mjesto u Rusiji subota, 30.05.2015.
  Ema Čovran i Lovro Bilušić osvojili su 8.mjesto na Svjetskom juniorskom kupu u St.Petersbugu.
Ovdje možete pogledati njihov nastup u polufinalu Svjetskog huniorskog kupa.
 
objavio:
, 02.06.2015.
YouTube: Državno prvenstvo 2015 ponedjeljak, 11.05.2015.
 
Pogledajte nastupe naših zvijezda rock'n'rolla na 24.Prvenstvu Republike Hrvatske u akrobatskom rock'n'rollu.
 
objavio:
, 11.05.2015.
Državno prvenstvo 2015: 6 POBJEDA 13 MEDALJA subota, 09.05.2015.
  U Slavonskom Brodu održano je 24.Prvenstvo Hrvatske u akrobatskom rock'n'rollu.

POBJEDILI SMO U 6 KATEGORIJA
OSVOJILI SMO 13 MEDALJA!!!

ZLATNI
Tena OPAČAK & Filip BILUŠIĆ (seniori A)
Ema ČOVRAN & Lovro BILUŠIĆ (stariji juniori)
DREAM TEAM (ženske formacije)
DRAGIČEVIĆ Lucija, RUMEC Tea, NIKOLIĆ Nera, BOLARIĆ Marta, ŠALKOVIĆ Mirna, KOČIŠ Eva, LUŠ Sara, BRLEK Bernarda, CIPRIĆ Rahela, MIHALJEVIĆ Anamaria, KADERŽABEK Tea, NOVOSEL Maja, POPOV Talia, BUKVIĆ Laura, ČIČAK-KOVAČIĆ Antea i DRAGIČEVIĆ Jelena
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
BILUŠIĆ Lovro, ČOVRAN Ema, TORJANAC Ivan, DRAVINEC Maja, MILKOVIĆ Noa, KLAS Tomislav, HARAPIN Jana, JUKIĆ Anja Maria, JUŠINSKI Fran,
SAJFERT Ivana, CINDRIĆ Natalija i STRAHONIJA Klaudio
Nola BONAČIĆ DORIĆ & Jan JAGARINEC (mlađi juniori 2)
FUSION (mini formacije 1)
BRDEK Dora, JULARIĆ Tijana, JUG Ana, ŽARKOVIĆ Anja, ŽARKOVIĆ Ida, ČAUŠEVIĆ Emma, BAJZA Lara, COHA Gabriela, ŠTIMAC Lana, ŽUPANIĆ Petra, ROCA Paula, HORVAT Karolina, HASANEC Dora, ROCA Paula i KRAŠ Lara

SREBRNI
Lucija ROGINIĆ & Ivan HEDL (seniori A)
MACE (mini formacije 1)
FRANIĆ Katarina, LEMAJIĆ Dea, KORAJAC Lana, TRČAK Tea, ČULJAK Ana,
JELENČIĆ Jelena, IVANIŠEVIĆ Maja, BRADIĆ Marta, TELALOVIĆ Ena,
ČAČIĆ Nika, MRAKUŽIĆ Mia, SUČIĆ Viktorija, SUČIĆ Anamarija,
BUTIGAN Nika, JURAS Maša, MIKIĆ Petra, BRALIĆ Mia, BRALIĆ Sara i RUSKOVIĆ PRČAN Tonia
STARDUST (mini formacije 2)
KAŠUBA Hana, KLEMAR Lara, ŠPREM Iva, BLAŽEVIĆ Matea, IVANČEV Matea, JUSTAMENT Nikolina, RORZECER Ivana, SAMARŽIJA Lara, LULIĆ Jelena, ČEPEL Dora, ČULUM Petra, TEPEŠ Petra, KUPREŠANIN Kiara i ŠTIMAC Paula,

BRONČANI
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 (juniorske formacije)
PINČETIĆ Tony, HORVATEK Loreta, KOČIŠ Nikola, LUGAR Lana,
BILJANOVIĆ Saša, BOBIĆ Nadja, BONAČIĆ-DORIĆ Nola, JAGARINEC Jan, MIHELČIĆ Ela, BULAT Dominik, BONOVIL Petra, NOVOSEL Fran BONAČIĆ-DORIĆ Nensi, PAVLIN Juraj i ŽIVIČNJAK Matija
Lorena ŠEBREK & Marko ŠOBAK (seniori An)
Petra BONOVIL & Bartol GRILEC (mini)
VATRENI (mini formacije 1)
PETROVIĆ HAĐAR Emilija, PEŠUT ODOBAŠIĆ Sara, ZOBEC Franka,
KURIDŽA Andrea, MAJER Iva, RUŽIĆ Ana Helena, CINDRIĆ Nada, KLASIĆ Ema, ŽANIĆ Anamarija, ŠKALEC Paula, LJUBIČIĆ Ema, SKOČILOVIĆ Dolores, ŽANIĆ Kristina, BRNADA Blanka, KONTA Leonarda i KUKIĆ Lara
 
objavio:
, 10.05.2015.
Z1 Sportski duh Zagreba subota, 02.05.2015.
 
Danas je na Z1 televiziji u emisiji Sportski duh Zagreba bila emisija posvećena akrobatskom rock'n'rollu i Rock'n'roll Gimnaziji. Možete je pogledati na našem YouTube Kanalu.
 
objavio:
, 02.05.2015.
Diepenbeek Svjetski juniorski kup subota, 02.05.2015.
  Naša dva para sudjelovala su na Svjetskom juniorskom kupu u Belgiji.

8.mjesto Ema Čovran & Lovro Bilušić

33.mjsto Jana Harapin & Ivan Torjanac
 
objavio:
, 03.05.2015.
SEDAM POBJEDA NA KUPU HRVATSKE subota, 25.04.2015.
  U MIOC-u je održan Kup Hrvatske.

POBJEDILI SMO U 7 KATEGORIJA
OSVOJILI SMO 12 MEDALJA!!!

ZLATNI
Tena OPAČAK & Filip BILUŠIĆ (seniori A)
Lorena ŠEBREK & Marko ŠOBAK (seniori An)
Ema ČOVRAN & Lovro BILUŠIĆ (stariji juniori)
DREAM TEAM (ženske formacije)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
FUSION (mini formacije 1)
STARDUST (mini formacije 2)

SREBRNI
Lucija ROGINIĆ & Ivan HEDL (seniori A)
Nola BONAČIĆ DORIĆ & Jan JAGARINEC (mlađi juniori 2)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 (juniorske formacije)
MACE (mini formacije 1)

BRONČANI
VATRENI (mini formacije 1)
 
objavio:
, 27.04.2015.
YouTube Svjetski kup Cracow nedjelja, 19.04.2015.
 
Nastupe naših zvijezda rock'n'rolla na Svjetskom kupu u Cracowu možete pogledati ovdje.
 
objavio:
, 27.04.2015.
YouTube Zagreb Open utorak, 31.03.2015.
 
Nastupe naših zvijezda rock'n'rolla na Zagreb Openu 21.03.2015. možete pogledati ovdje.
 
objavio:
D.Torjanac, 31.03.2015.
11 POBJEDA, 23 MEDALJE subota, 21.03.2015.
  U Peščenici je održan Zagreb Open i Prvenstvo osnovnih škola grada Zagreba.

POBJEDILI SMO U 11 KATEGORIJA

OSVOJILI SMO 23 MEDALJE!!!

ZLATNI
Tena OPAČAK & Filip BILUŠIĆ (seniori A)
Lorena ŠEBREK & Marko ŠOBAK (seniori An)
Ema ČOVRAN & Lovro BILUŠIĆ (stariji juniori)
Nola BONAČIĆ DORIĆ & Jan JAGARINEC (mlađi juniori 2)
DREAM TEAM (ženske formacije)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
FUSION (mini formacije 1)
Ana MESAREK Luka POLJAKOVIĆ (stariji osnovci)
Laura POTOČKI & Adon BUTKOVIĆ ( mlađi osnovci 2)
EKIPA IZ SNOVA (formacije stariji osnovci)
LEDENI ANĐELI (formacije mlađi osnovci 1)

SREBRNI
Lucija ROGINIĆ & Ivan HEDL (seniori A)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 (juniorske formacije)
Leonarda PETRIC & Niko PETRIC (mlađi osnovci 1)
MACE (mini formacije 1)
SPARKS (formacije mlađi osnovci 1)
SUPER EKIPA (formacije mlađi osnovci 2)

BRONČANI
VATRENI (mini formacije 1)
Petra BONOVIL & Bartol GRILEC (Mini)
Marta OBROVAC & Fran PERKOV (stariji osnovci)
Nera BERTOVIĆ & Niko NERLOVIĆ (mlađi osnovci 1)
Anja BUDROVIĆ & Dan PONGRAC (mlađi osnovci 2)
JAKOV I ZVJEZDANE ROCKERICE (formacije mlađi osnovci)

 
objavio:
D.Torjanac, 22.03.2015.
YouTube: KV Križ ponedjeljak, 09.03.2015.
 
Nastupe naših zvijezda rock'n'rolla na KV turniru u Križu 07.03.2015. možete pogledati ovdje.
 
objavio:
D.Torjanac, 09.03.2015.
Križ 3 POBJEDE 8 MEDALJA! subota, 07.03.2015.
  POBJEDILI SMO U 3 KATEGORIJE!
OSVOJILI SMO 8 MEDALJA!!!

ZLATNI
Ema ČOVRAN & Lovro BILUŠIĆ (stariji juniori)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
Ela MIHELČIĆ & Dominik BULAT (mlađi juniori 2)

SREBRNI
FUSION (mini formacije 1)

BRONČANI
Elena ČOVRAN & Lovro LABURA (seniori B)
DREAM TEAM (ženske formacije)
MACE (mini formacije 1)
Hana RABADAN & Tomislav KOVAČIĆ (mini)
 
objavio:
D.Torjanac, 07.03.2015.
4 POBJEDE NA KUPU HRVATSKE subota, 28.02.2015.
  Održan je prvi Kup Hrvatske za 2015.godinu

POBJEDILI SMO U 4 KATEGORIJE!
OSVOJILI SMO 9 MEDALJA!!!

ZLATNI
Tena OPAČAK & Filip BILUŠIĆ (seniori A)
Ema ČOVRAN & Lovro BILUŠIĆ (stariji juniori)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
FUSION (mini formacije 1)

SREBRNI
Lucija ROGINIĆ & Ivan HEDL (seniori A)
STARDUST (mini formacije 2)

BRONČANI
DREAM TEAM (ženske formacije)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 (juniorske formacije)
MACE (mini formacije 1)
 
objavio:
D.Torjanac, 28.02.2015.
9 POBJEDA NA PRVENSTVU ZAGREBA subota, 21.02.2015.
  Zagrebački rock'n'roll savez i Panda organizirali su
12.Prvenstvo Zagreba u akrobatskom rock'n'rollu.

POBJEDILI SMO U 9 KATEGORIJA

OSVOJILI SMO 25 MEDALJA!!!

ZLATNI
Tena OPAČAK & Filip BILUŠIĆ (seniori A)
Ema ČOVRAN & Lovro BILUŠIĆ (stariji juniori)
Ela MIHELČIĆ Dominik BULAT (mlađi juniori 2)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
FUSION (mini formacije 1)
STARDUST (mini formacije 2)
Marta OBROVAC & Fran PERKOV (stariji osnovci)
EKIPA IZ SNOVA (formacije stariji osnovci)
LEDENI ANĐELI (formacije mlađi osnovci 1)

SREBRNI
Lucija ROGINIĆ & Ivan HEDL (seniori A)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 (juniorske formacije)
Hana RABADAN & Tomislv KOVAČIĆ (Mini)
MACE (mini formacije 1)
VJEŠTICE (mini formacije 2)
Ana MESAREK Luka POLJAKOVIĆ (stariji osnovci)
Nera BERTOVIĆ & Niko NERLOVIĆ (mlađi osnovci 1)
SPARKS (formacije mlađi osnovci 1)

BRONČANI
Elena ČOVRAN & Lovro LABURA (seniori B)
DREAM TEAM (ženske formacije)
VATRENI (mini formacije 1)
RUDEŠ (formacije stariji osnovci)
Lenka DUPIN & Dominik PISAČIĆ (mlađi osnovci 1)
JAKOV I ZVJEZDANE ROCKERICE (formacije mlađi osnovci 1)
Laura POTOČKI & Adon BUTKOVIĆ ( mlađi osnovci 2)
COMETS (formacije mlađi osnovci 2)
 
objavio:
D.Torjanac, 21.02.2015.
YouTube: KV Rudeš 31.01.2015. ponedjeljak, 02.02.2015.
 
Nastupe naših zvijezda rock'n'rolla na KV turniru u Rudešu 31.01.2015. možete pogledati ovdje.
 
objavio:
D.Torjanac, 02.02.2015.
POBJEDILI U 7 KATEGORIJA!!!!!!! subota, 31.01.2015.
  Na prvom natjecanju u 2015. godini pobjedili smo u 7 kategorija!!!!!!

Zlatni:
ELENA ČOVRAN & LOVRO LABURA (seniori B)
EMA ČOVRAN & LOVRO BILUŠIĆ (stariji juniori)
NOLA BONAČIĆ- DORIĆ & JANA JAGARINEC (mlađi juniori 2)
DREAM TEAM (ženske formacije)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
FUSION (mini formacije 1)
STARDUST (mini formacije 2)

Srebrni:
REANA VUKIĆ & TONY PINČETIĆ (mlađi juniori 2)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 (juniorske formacije)

Brončani
HANA RABADAN & TOMISLAV KOVAČIĆ (mini)
MACE (mini formacije 1)

Održano je i proglašenje pobjednika Kupa Hrvatske za 2014 godinu:
1.EMA ČOVRAN & LOVRO BILUŠIĆ (stariji juniori)
1.DREAM TEAM (ženske formacije)
1.ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
1.FUSION (mini formacije 1)
2.ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 (juniorske formacije)
2.STARDUST (mini formacije 2)
3.VANNA BOJOVIĆ & IVAN TIŠLAR ( seniori B)
3.MACE (mini formacije 1)

Zahvaljujemo se svim sponzorima: McDonald's, Securitas, Adria staklo, Vrlet d.o.o, Savezu sportova grada Zagreba, Zagrebačkom rock’n’roll savezu, OŠ Rudeš, Damiru Brajkoviću, svim prijateljima kluba i dobrim ljudima koji su pomogli organizaciju ovog natjecanja.
 
objavio:
D.Torjanac, 01.02.2015.
Najava KV turnira ponedjeljak, 26.01.2015.
  Dvadesetdrugu godinu zaredom, Rock'n'roll Gimnazija okuplja u siječnju natjecatelje na turniru u akrobatskom rock’n’rollu.
KV turnir održati će se u subotu 31.01.2015. u sportskoj dvorani OŠ Rudeš. Početak natjecanja je u 13,00 sati a završnica počinje u 18,00 sati.
 
objavio:
D.Torjanac, 26.01.2015.
Dobro jutro Hrvatska srijeda, 21.01.2015.
 
Reportaža o Rock'n'roll Gimnaziji prikazana u emisiji Dobro jutro Hrvatska 21.01.2015. Novinarka Ivana Debeljak i Goran Fuzul (snimatelj i montaža) napravili su odličnu reportažu koju možete pogledati ovdje.
 
objavio:
D.Torjanac, 21.01.2015.
YouTube: Vrbani 30.01.1994. nedjelja, 11.01.2015.
 
Prvi turnir u organizaciji Rock'n'roll Gimnazije u Vrbanima 30.01.1994. prikazan na TV Špansko možete pogledati ovdje.
 
objavio:
D.Torjanac, 11.01.2015.
SRETAN BOŽIĆ I SVE NAJBOLJE U NOVOJ 2015. GODINI srijeda, 24.12.2014.
  SRETAN BOŽIĆ
I SVE NAJBOLJE U NOVOJ 2015. GODINI
ŽELI VAM ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
 
objavio:
D.Torjanac, 24.12.2014.
YouTube KV Petrinja nedjelja, 14.12.2014.
 
Nastupe naših zvijezda rock'n'rolla na KV turniru u Petrinji možete pogledati ovdje.
 
objavio:
D.Torjanac, 14.12.2014.
KV Petrinja subota, 13.12.2014.
  OSVOJILI SMO 5 MEDALJA!

ZLATNI
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 (juniorske formacije)

SREBRNI
FUSION (mini formacije 1)

BRONČANI
NOLA BONAČIĆ DORIĆ & JAN JAGARINEC (mini)
MACE (mini formacije 1)
STARDUST (mini formacije 2)
 
objavio:
D.Torjanac, 13.12.2014.
YouTube 20.Klupsko prvenstvo nedjelja, 30.11.2014.
 
Nastupe naših malih i velikih zvijezda rock'n'rolla na 20.Klupskom prvenstvu možete pogledati ovdje.
 
objavio:
D.Torjanac, 30.11.2014.
20. KLUPSKO PRVENSTVO subota, 29.11.2014.
  U subotu 29.11.2014. u sportskoj dvorani OŠ Vrbani održano je 20.Klupsko prvenstvo. Na prvenstvu su nastupili polaznici naših škola rock'n'rolla, članovi natjecatelji i uživali smo u nastupu naših seniora.

Prvaci kluba po kategorijama su:

Mini formacije 4: BLITZ

Mini formacije 3: EKIPA IZ SNOVA

Mini formacije 2: STARDUST

Mini formacije 1: FUSION

Juniorske formacije: ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1

Ženske formacije: DREAM TEAM

Mlađi juniori 4: LEONARDA PETRIC & KRISTIJAN PETRIC

Mlađi juniori 3:NENSI BONAČIĆ-DORIĆ & JURAJ PAVLIN

Mini:NOLA BONAČIĆ-DORIĆ & JAN JAGARINEC

Mlađi juniori 2:REANA VUKIĆ & TONY PINČETIĆ

Mlađi juniori 1:MAJA DRAVINEC & NOA MILKOVIĆ

Zahvaljujemo se svim SPONZORIMA:McDonalds, Adria staklo, Securitas, Damiru Brajkoviću, OŠ Vrbani i svim prijateljima kluba i dobrim ljudima koji su pomogli organizaciju 20.Klupskog prvenstva.
 
objavio:
D.Torjanac, 29.11.2014.
Najava 20.KLUPSKO PRVENSTVO nedjelja, 16.11.2014.
  U subotu 29.11.2014. održati će se tradicionalno 20. Klupsko prvenstvo.
Prvenstvo će se održati u sportskoj dvorani OŠ Vrbani, Listopadska 8.
Prvenstvo smo podijelili na dva dijela.
Prvi dio počinje u 11,00 a drugi dio u 14,30 sati.
Nastupiti će svi članovi kluba, od najmanjih koji ne rade akrobacije, do najstarijih od čijih akrobacija zastaje dah, od početnika pa do državnih prvaka, reprezentativaca osvajača medalja na europskim i svjetskim natjecanjima.
Ulaznice možete nabaviti na ulazu u dvoranu.
Djeca do 7 godina imaju slobodan ulaz.
Također pozivamo sve prijatelje da dođu na turnir i podrže napore, kako polaznika tako i naših malih i velikih natjecatelja.
Dođite i uvjerite se zašto je akrobatski rock'n'roll sport 21.stoljeća
 
objavio:
D.Torjanac, 16.11.2014.
TRI POBJEDE NA KUPU U SL.BRODU nedjelja, 09.11.2014.
  U nedjelju 09.11. je održan Kup Hrvatske u Slavonskom Brodu.

POBJEDILI SMO U 3 KATEGORIJE!
OSVOJILI SMO 4 MEDALJE!

ZLATNI
EMA ČOVRAN & LOVRO BILUŠIĆ (stariji juniori)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 (juniorske formacije)
FUSION (mini formacije 1)

BRONČANI
MACE (mini formacije 1)

Nastup naših zvijezda rock'n'rolla u Slavonskom Brodu možete pogledati ovdje.
 
objavio:
D.Torjanac, 13.11.2014.
YouTube EMA & LOVRO utorak, 04.11.2014.
 
Nastup Eme Čovran i Lovre Bilušića na Svjetskom juniorskom prvenstvu u Schaffhausenu.
 
objavio:
D.Torjanac, 04.11.2014.
World Masters Moskva subota, 01.11.2014.
 
Tena Opačak i Filip Bilušić sudjelovali su na World Mastersu u Moskvi. U konkurenciji najboljih svjetskih parova osvojili su 20.mjesto.
 
objavio:
D.Torjanac, 02.11.2014.
Ema i Lovro na Svjetskom prvenstvu subota, 01.11.2014.
  Naši državni prvaci Ema Čovran i Lovro Bilušić sudjelovali su na Svjetskom juniorskom prvenstvu u Schaffhausenu i osvojili su 17.mjesto.  
objavio:
D.Torjanac, 02.11.2014.
Rock'n'roll Gimnazija na televiziji subota, 25.10.2014.
 
Prilog o akrobatskom rock'n'rollu i Rock'n'roll Gimnaziji u emisiji Samo sport na Televiziji Student prikazan 24.10.2014. Prilog pripremili Anja Stanko i Marija Žužak.
 
objavio:
D.Torjanac, 25.10.2014.
10.TENA & FILIP 15. DREAM TEAM subota, 11.10.2014.
  U Grazu je održano Svjetsko prvenstvo ženskih formacja i World Masters za seniore A kategorije.

TENA OPAČAK & FILIP BILUŠIĆ osvojili su 10. mjesto.
Nastup Tene i Filipa na World Mastersu možete pogledati ovdje.
DREAM TEAM: Iva DRLJAČIĆ, Nina PONGRAC, Tea RUMEC, Tea KADERŽABEK, Marta BOLARIĆ, Sara LUŠ, Matea KEFURT, Anamaria MIHALJEVIĆ, Eva KOČIŠ, Bernarda BRLEK, Lucija DRAGIČEVIĆ, Jelena DRAGIČEVIĆ, Mirna ŠALKOVIĆ, Nera NIKOLIĆ, Rahela CIPRIĆ, Martina KOJUNDŽIĆ, Tamara BILJANOVIĆ i Petra SUČIĆ osvojili su 15. mjesto.

Nastup Dream teama na Svjetskom prvenstvu ženskih forrmacija u Grazu možete pogledati ovdje.
 
objavio:
D.Torjanac, 12.10.2014.
EMA & LOVRO 7.NA SVJETSKOM KUPU subota, 27.09.2014.
  Ema Čovran i Lovro Bilušić osvojili su 7.mjesto na Svjetskom juniorskom kupu u Sochiju.
Slike iz Sochija i Istanbula možete pogledati ovdje.

Nastup naših državnih prvaka na Svjetskom juniorskom kupu u Sochiju možete pogledati ovdje.
 
objavio:
D.Torjanac, 28.09.2014.
YouTube: Nastup Dan Vrbana nedjelja, 14.09.2014.
 
Nensi Bonačić Dorić & Juraj Pavlin, Reana Vukić & Tony Pinčetić, AnjaMaria Jukić & Tomislav Klas, Ivana Sajfert & Fran Jušinski i Lorena Šebrek & Marko Šobak nastupili su na Danu Vrbana 13.09.2014.
 
objavio:
D.Torjanac, 14.09.2014.
BESPLATNE ŠKOLE ROCK'N'ROLLA subota, 30.08.2014.
  Kao i svake godine rujan je vrijeme početka škola akrobatskog rock'n'rolla.
Ove godine BESPLATNE ŠKOLE ROCK'N'ROLLA održavati će se na slijedećim lokacijama:

Od 15.09. PONEDJELJKOM
OŠ Vrbani 18,00-18,45
OŠ Dugave 18,30-19,15

Od 16.09. UTORKOM
OŠ Rudeš 19,00-19,45
OŠ Prečko 18,20-19,05
OŠ I.Andrića (Sopot) 18,00-18,45

Od 17.09. SRIJEDOM
OŠ Zapruđe 19,15-20,00

Od 18.09. ČETVRTKOM
OŠ Voltino 19,00-19,45
OŠ Nikole Tesle (Prečko) 18,00-18,45

Od 19.09. PETKOM
OŠ Petra Zrinskog (Krajiška) 18,00-18,45

Od 22.09. vršiti će se upisi na još nekoliko lokacija.

Zasigurno jedan od najzanimljivijih i najatraktivnijih športova u svijetu, a i u nas, je akrobatski rock'n’roll. To je šport u kojemu može uživati svatko, bez obzira na to je li vrhunski natjecatelj ili pleše iz vlastitog zadovoljstva. Odlikuje se dobrom glazbom, gimnastičkim elementima, ritmom, i kako mu samo ime govori, akrobacijama od kojih ponekad zastaje dah.

Obzirom na brojnost i raznolikost elemenata od kojih se sastoji izvanredno je pogodan za svestrani razvoj djeteta kao i rekreaciju odraslih. A da bi postigli savršenstvo počinje se baš kao i u drugim športovima od malih nogu.

Škole rock’n’rolla održavamo već 21 godinu. Mnogi polaznici stasali su u vrsne natjecatelje te na natjecanjima osvajaju niz medalja. Nakon završene škole akrobatskog rock’n’rolla i Vi se možete pridružiti našoj zabavnoj i brojnoj rock’n’roll obitelji, bez obzira želite li se natjecati ili samo uživati u glazbi i pokretu sporta 21.stoljeća.

TV prilog o akrobatskom rock'n'rollu i Rock'n'roll Gimnaziji možete pogledati ovdje.
 
objavio:
D.Torjanac, 22.08.2014.
Nastup na Miss sporta petak, 29.08.2014.
 
Naši članovi Tena Opačak & Filip Bilušić, Ema Čovran & Lovro Bilušić i Laura Bukvić & Ivan Torjanac nastupili su na Miss sporta Hrvatske 2014. Nastup možete pogledati ovdje.

 
objavio:
, 30.08.2014.
RIMINI 2014 nedjelja, 13.07.2014.
  U Riminiju (Italija) održan je Svjetski juniorski kup i World Masters za seniore A kategorije. Na natjecanjima su sudjelovala tri naša para.
Tena Opačak & Filip Bilušić zauzeli su 15. mesto u konkurenciji najboljih svjetskih parova.
Ema Čovran & Lovro Bilušić plasirali su se u četvrtfinale i osvojili 23 mjesto.
Laura Bukvić & Ivan Torjanac plasirali su se na 37.mjesto.

Nastupe naših članova u Riminju možete pogledati ovdje.

 
objavio:
D.Torjanac, 13.07.2014.
YouTube: Rudeš 2014 utorak, 10.06.2014.
 
Nastupe naših zvijezda rock'n'rolla na turniru u akrobatskom rock'n'rollu Rudeš 2014 možete pogledati ovdje.


Jutarnje nastupe naših najmlađih zvijezda rock'n'rolla na turniru u akrobatskom rock'n'rollu Rudeš 2014 možete pogledati ovdje.
 
objavio:
D.Torjanac, 10.06.2014.
RUDEŠ 2014: 8 ZLATA!!!!!!!! subota, 07.06.2014.
  Šesnaestu godinu zaredom u Rudešu smo organizirali KV turnir.
POBJEDILI SMO U 8 KATEGORIJA!!!!!!!
OSVOJILI SMO 11 MEDALJA!!!

ZLATNI
Tena OPAČAK - Filip BILUŠIĆ (seniori A)
Ema ČOVRAN - Lovro BILUŠIĆ (stariji juniori)
DREAM TEAM (ženske formacije)
CRAZY DAISY (seniorske formacije)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
Natalija CINDRIĆ - Klaudio STRAHONIJA (mlađi juniori 2)
FUSION (mini formacije 1)
STARDUST (mini formacije 2)

SREBRNI
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 (juniorske formacije)

BRONČANI
Karla ŠPOLJARIĆ - Vladimir SUBOTIĆ (seniori B)
MACE (mini formacije 1)


Prijepodne je održano natjecanje za naše najmlađe članove.
Najuspješniji naši članovi su:
Mlađi osnovci 2
1. Nensi BONAČIĆ-DORIĆ - Juraj PAVLIN
2. Hana RABADAN - Tomislav KOVAČIĆ
3. Lucija VUKIČEVIĆ - Hrvoje PAVLOVIĆ

Mlađi osnovci 1
1. Dorotea SPEVEC - Tin HORVAT
2. Leonarda PETRIC - Kristijan PETRIC
3. Iva VUČEMILOVIĆ - Borna PEREKOVIĆ

Stariji osnovci
1. Petra BONOVIL - Fran NOVOSEL
2. Marta OBROVAC - Fran PERKOV
3. Ana MESAREK - Luka POLJAKOVIĆ

Formacija mlađi osnovci 2
1. ROCK STARS
2. PREČKO ROCK
3. STARS

Formacija mlađi osnovci 1
1. SPARKS
2. EKIPA IZ SNOVA
3. ZVJEZDANE ROCKERICE

Formacije stariji osnovci
1.VATRENI ANĐELI
2. BLITZ
3.CSI RUDEŠ


Zahvaljujemo se Savezu sportova grada Zgreba, Zagrebačkom rock'n'roll savezu, sponzorima McDONALDS, ADRIA STAKLO, SECURITAS, OŠ Rudeš i gospođi ravnateljici Ljubić, Damiru Brajkoviću, i svim prijateljima kluba i dobrim ljudima koji su pomogli organizaciju Rudeša 2014.
 
objavio:
D.Torjanac, 08.06.2014.
Lino višebojac EMA & LOVRO subota, 24.05.2014.
 
Naše zvijezde rock'n'rolla, prvaci Hrvatske u kategoriji starijih juniora Ema Čovran i Lovro Bilušić nastupili su na završnici manifestacije Lino višebojac u Novskoj 24.05.2014.
 
objavio:
D.Torjanac, 25.05.2014.
Najava RUDEŠ 2014 ponedjeljak, 19.05.2014.
  Šesnaestu godinu zaredom, Rock’n’roll Gimnazija okuplja najbolje hrvatske rock’n’roll natjecatelje u Rudešu. Natjecanje će se održati u subotu 07.06.2014. u sportskoj dvorani OŠ Rudeš.

Natjecanje je podjeljeno u tri dijela.

Prvi dio počinje u 10,00 sati i na njemu sudjeluju najmlađi članovi Rock'n'roll Gimnazije.

U 13,30 sati počinje prednatjecanje KV turnira Rudeš 2014 a u 19,00 završnica.
 
objavio:
, 19.05.2014.
KV Sutinska vrela nedjelja, 18.05.2014.
  U Sutinskim vrelima održan je KV turnir.
Zlatni:
FUSION (mini formacije 1)
Srebrni:
STARDUST (mini formacije 2)
Brončani:
ELENA ČOVRAN & LOVRO LABURA (seniori B)
MACE (mini formacije 1)
 
objavio:
D.Torjanac, 18.05.2014.
YouTube: Državno prvenstvo 2014 četvrtak, 01.05.2014.
 
Nastupe naših zvijezda rock'n'rolla na 23.Prvenstvu Republike Hrvatske u akrobatskom rock'n'rollu možete pogledati ovdje.
 
objavio:
D.Torjanac, 01.05.2014.
DRŽAVNO 2014. POBJEDILI SMO U 7 KATEGORIJA!!!!!!! subota, 26.04.2014.
  Akrobatski rock'n'roll klub Gorica i Hrvatski rock'n'roll savez organizirali su 23. Prvenstvo Hrvatske u akrobatskom rock'n'rollu.

POBJEDILI SMO U 7 KATEGORIJA!!!!!!!
OSVOJILI SMO 12 MEDALJA!

ZLATNI
Ema ČOVRAN - Lovro BILUŠIĆ (stariji juniori)

Ivana SAJFERT - Fran JUŠINSKI (mlađi juniori 2)

CRAZY DAISY: Tena OPAČAK, Filip BILUŠIĆ, Vanna BOJOVIĆ, Ivan TIŠLAR, Lorena ŠEBREK, Elena ČOVRAN, Lovro LABURA, Karla ŠPOLJARIĆ, Vladimir SUBOTIĆ, Marko ŠOBAK, Tomislav TKALEC, Ivan HEDL i Sara SINGER u kategoriji seniorskih formacija

DREAM TEAM: Iva PETRAVIĆ, Nina PONGRAC, Tea RUMEC, Lucija DRAGIČEVIĆ, Marta BOLARIĆ, Jelena DRAGIČEVIĆ, Mirna ŠALKOVIĆ, Sara LUŠ,
Matea KEFURT, Anamaria MIHALJEVIĆ, Tamara BILJANOVIĆ, Eva KOČIŠ, Bernarda BRLEK, Nera NIKOLIĆ, Petra SUČIĆ i Martina KOJUNDŽIĆ u kategoriji ženske formacije

ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1: Ema ČOVRAN, Lovro BILUŠIĆ, Ivan TORJANAC, Laura BUKVIĆ, Jana HARAPIN, Dominik PERŠIĆ, Maja DRAVINEC, Noa MILKOVIĆ, Anja Maria JUKIĆ, Tomislav KLAS, Fran JUŠINSKI i Ivana SAJFERT
u kategoriji juniorskih formacija

FUSION: Lana ŠTIMAC, Petra ŠTRK, Dora BRDEK, Gabriela COHA, Mirna ĐURIĆ, Ema JUGOVIĆ, Zrinka VUKSAN ĆUSA, Ida ŽARKOVIĆ, Anja ŽARKOVIĆ, Ana JUG, Emma ČAUŠEVIĆ, Lara BAJZA, Bruna ELEZOVIĆ, Jelena ZELENKOVIĆ, Katarina RAKIĆ i Mercedes HORVAT u kategoriji mini formacije 1

STARDUST: Karolina HORVAT, Dora HASANEC, Paula ROCA, Lara KRAŠ, Sara NADLER, Iva ŠPREM, Lara KLEMAR, Hana KAŠUBA, Nikolina JUSTAMENT, Matea IVANČEV, Matea BLAŽEVIĆ, Ivana RORZECER, Lara SAMARŽIJA, Tara IVANČEV i Lea BARETIĆ u kategoriji mini formacije 2

SREBRNI
Tena OPAČAK - Filip BILUŠIĆ (seniori A)

ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2: Tony PINČETIĆ, Loreta HORVATEK, Mia MRAKUŽIĆ, Klaudio STRAHONIJA, Saša BILJANOVIĆ, Lana LUGAR, Matija ŽIVIČNJAK, Nikola KOČIŠ, Reana VUKIĆ i Nadja BOBIĆ u kategoriji juniorskih formacija

BRONČANI
Karla ŠPOLJARIĆ - Vladimir SUBOTIĆ (seniori B)

Anja Maria JUKIĆ - Tomislav KLAS (mlađi juniori 2)

MACE : Maja NOVOSEL, Bruna POLONIJO, Talia POPOV, Dea LEMAJIĆ, Katarina FRANIĆ, Antea ČIČAK KOVAČIĆ, Tena HORVAT, Nika ČAČIĆ, Dorotea TRESK, Tea TRČAK, Jelena JELENČIĆ, Ana ČULJAK, Marta BRADIĆ, Ena TELALOVIĆ, Maja IVANIŠEVIĆ i Lana KORAJAC u kategoriji mini formacije 1
 
objavio:
D.Torjanac, 27.04.2014.
Krakow 2014 subota, 12.04.2014.
  Svjetski kup održan je u Krakowu.

Na natjecanju su sudjelovala 4 para iz našeg kluba i u konkurenciji najboljih svjetskih parova osvojili su slijedeća mjesta:
22. Ema Čovran & Lovro Bilušić u kategoriji stariji juniori
40. Elena Čovran & Lovro Labura u kategoriji seniori B
41. Vanna Bojović & Ivan Tišlar kategoriji seniori B
46. Karla Špoljarić & Vladimiri Subotiću kategoriji seniori B


Nastupe naših članova u Krakowu možete pogledati ovdje.
 
objavio:
D.Torjanac, 13.04.2014.
POBJEDILI SMO U 8 KATEGORIJA!!!!!!!! OSVOJILI SMO 17 MEDALJA! subota, 05.04.2014.
  U MIOC-u je održan Zagreb Open i Prvenstvo osnovnih škola grada Zagreba
POBJEDILI SMO U 8 KATEGORIJA!!!!!!!!
OSVOJILI SMO 17 MEDALJA!

Na Zagreb Open-u
ZLATNI
Tena OPAČAK & Filip BILUŠIĆ (seniori A)
DREAM TEAM (ženske formacije)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 (juniorske formacije)
Ivana SAJFERT & Fran JUŠINSKI (mlađi juniori 2)
SREBRNI
FUSION (mini formacije 1)
STARDUST (mini formacije 2)
BRONČANI
Karla ŠPOLJARIĆ & Vladimir SUBOTIĆ (seniori B)
MACE (mini formacije 1)

Na Prvenstvu osnovnih škola grada Zagreba
ZLATNI
Barbara Klarić – Josip Tin Gaćo (stariji osnovci)
Nola Bonačić Dorić - Jan Jagarinec (mlađi osnovci 1)
Nensi Bonačić-Dorić - Juraj Pavlin (mlađi osnovci 2)
SPARKS ( formacije mlađi osnovci 1)
SREBRNI
Marta Obrovac – Fran Perkov (stariji osnovci)
Lea Vitković - Alen Vitković (mlađi osnovci 1)
BLITZ (formacije stariji osnovci)
BRONČANI
Iva Vučemilović - Borna Pereković (mlađi osnovci 1)
EKIPA IZ SNOVA ( formacije mlađi osnovci 1)
 
objavio:
D.Torjanac, 05.04.2014.
Svjetski juniorski kup subota, 29.03.2014.
 
Na Svjetskom juniorskom kupu u Ljubljani sudjelovali su Laura Bukvić & Ivan Torjanac i osvojili su 27.mjesto.
 
objavio:
, 29.03.2014.
YouTube: TENA & FILIP petak, 28.03.2014.
 
Prvi zajednički nastup naših zvijezda rock'n'rolla Tene Opačak i Filipa Bilušića na Kupu Hrvatske 22.03.2014. možete pogledati ovdje.
 
objavio:
D.Torjanac, 28.03.2014.
PET POBJEDA NA KUPU HRVATSKE!!!!! subota, 22.03.2014.
  Na Peščenici je Megarock organizirao drugi Kup Hrvatske u 2014. godini.

POBJEDILI SMO U 5 KATEGORIJA

OSVOJILI SMO 10 MEDALJA!!!

ZLATNI
Ema ČOVRAN & Lovro BILUŠIĆ (stariji juniori)
DREAM TEAM (ženske formacije)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
FUSION (mini formacije 1)
STARDUST (mini formacije 2)

SREBRNI
Tena OPAČAK & Filip BILUŠIĆ (seniori A)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 (juniorske formacije)
Natalija CINDRIĆ & Klaudio STRAHONIJA (mlađi juniori 2)
MACE (mini formacije 1)

BRONČANI
Karla ŠPOLJARIĆ & Vladimir SUBOTIĆ (seniori B)

 
objavio:
, 22.03.2014.
KV Križ: 3 ZLATA i 3 SREBRA!!! subota, 08.03.2014.
  Na KV turniru u Križu 08.03.2014.
3 ZLATA i 3 SREBRA!!!

ZLATNI:
EMA ČOVRAN & LOVRO BILUŠIĆ (stariji juniori)
DREAM TEAM (ženske formacije)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA (juniorske formacije)
SREBRNI:
ELENA ČOVRAN & LOVRO LABURA (seniori B)
FUSION (mini formacije 1)
STARDUST (mini formacije 2)

Održano je i proglašenje pobjednika Kupa Hrvatske 2013.

POBJEDNICI KUPA ZA 2013:
Lucija KARAVLAH - Patrik CIPRIĆ (seniori B)
MAJA DRAVINEC - NOA MILKOVIĆ ( mlađi juniori 2)
DREAM TEAM (ženske formacije)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
FUSION (mini formacije 1)
STARDUST (mini formacije 2)

SREBRNI
Tena OPAČAK - Ivan HEDL (seniori A)

BRONČANI
MACE (mini formacije 1)

 
objavio:
D.Torjanac, 09.03.2014.
YouTue Mlađi i stariji osnovci petak, 28.02.2014.
 
Nastupe naših najmlađih članova koji su se plasirali u finale 11.Prvenstva grada Zagreba u akrobatskom rock'n'rollu možete pogledati ovdje.
 
objavio:
D.Torjanac, 28.02.2014.
YouTube: 11.Prvenstvo Zagreba četvrtak, 27.02.2014.
 
Nastupe naših članova na 11.Prvenstvu grada Zagreba u akrobatskom rock'n'rollu možete pogledati ovdje.
 
objavio:
D.Torjanac, 27.02.2014.
ZAGREB info: Prvenstvo Zagreba srijeda, 26.02.2014.
 
Na ZAGREB info objavili su prilog o 11.Prvenstvu grada Zagreba u akrobatskom rock'n'rollu.
 
objavio:
D.Torjanac, 26.02.2014.
10 POBJEDA na Prvenstvu Zagreba nedjelja, 23.02.2014.
  Zagrebački rock'n'roll savez i Limbo rock organizirali su
11.Prvenstvo Zagreba u akrobatskom rock'n'rollu.

POBJEDILI SMO U 10 KATEGORIJA (od 17)

OSVOJILI SMO 18 MEDALJA!!!

ZLATNI
Ema ČOVRAN & Lovro BILUŠIĆ (stariji juniori)
Anja Maria JUKIĆ & Tomislav KLAS (mlađi juniori 2)
DREAM TEAM (ženske formacije)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
FUSION (mini formacije 1)
STARDUST (mini formacije 2)
Barbara KLARIĆ & Josip Tin GAĆO (stariji osnovci)
Nola BONAČIĆ DORIĆ & Jan JAGARINEC (mlađi osnovci 1)
BLITZ (formacije stariji osnovci)
SPARKS (formacije mlađi osnovci 1)

SREBRNI
Karla ŠPOLJARIĆ & Vladimir SUBOTIĆ (seniori B)
Natalija CINDRIĆ & Klaudio STRAHONIJA (mlađi juniori 2)
Sara BRALIĆ & Tin VRAŽIĆ (Mini)
VJEŠTICE (mini formacije 2)
Marta OBROVAC & Fran PERKOV (stariji osnovci)
EKIPA IZ SNOVA (formacije mlađi osnovci 1)
Dorotea SPEVEC & Tin HORVAT(mlađi osnovci 1)

BRONČANI
Leonarda PETRIĆ & Kristija PETRIĆ (mlađi osnovci 1)

 
objavio:
D.Torjanac, 23.02.2014.
YouTube: Kup Republike Hrvatske 26.01.2014. srijeda, 29.01.2014.
 
Nastupe naših zvijezda rock'n'rolla na Kupu Republike Hrvatske 26.01.2014. možete pogledati ovdje.
 
objavio:
D.Torjanac, 29.01.2014.
POBJEDILI SMO U 6 KATEGORIJA NA PRVOM KUPU U 2014. ponedjeljak, 27.01.2014.
  Na prvom Kupu Republike Hrvatske za 2014. godinu pobjedili smo u 6 kategorija!!!!!!

VANNA BOJOVIĆ & IVAN TIŠLAR (seniori B)
EMA ČOVRAN & LOVRO BILUŠIĆ (stariji juniori)
DREAM TEAM (ženske formacije)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA (JUNIORSKE FORMACIJE)
FUSION (mini formacije 1)
STARDUST (mini formacije 2)

Brončane MACE u kategoriji mini formacije 1.

Zahvaljujemo se svim sponzorima: McDonald's, Securitas, Adria staklo, Vrlet d.o.o, Nabla plus d.o.o., Hrvatskom rock’n’roll savezu, OŠ Rudeš, Damiru Brajkoviću, svim prijateljima kluba i dobrim ljudima koji su pomogli organizaciju Kupa Hrvatske u akrobatskom rock’n’rollu.
 
objavio:
D.Torjanac, 27.01.2014.
PROGRAM KUP RH 26.01.2014. utorak, 21.01.2014.
  PROGRAM KUP RH 26.01.2014.

PRVI DIO 13,00
• MINI FORMACIJE 3
• MINI FORMACIJE 2
• MINI FORMACIJE 1
• ŽENSKE JUNIORSKE FORMACIJE
• OCJENE MF3, MF2, MF1, ŽJF
• PROGLAŠENJE MF3, MF2, MF1, ŽJF

DRUGI DIO 14,30
• 1/4 MLAĐI JUNIORI 2
• 1/2 MINI
• RUNDA NADE MLAĐI JUNIORI 2
• RUNDA NADE MINI
• SENIORI C
• OCJENE SENIORI C
• 1/2 MLAĐI JUNIORI 2
• MINI
• PROGLAŠENJE SENIORI C
• OCJENE MINI
• MLAĐI JUNIORI 2
• PROGLAŠENJE MINI
• OCJENE MLAĐI JUNIORI 2
• PROGLAŠENJE MLAĐI JUNIORI 2

TREĆI DIO 16,30
• 1/2 STARIJI JUNIORI
• 1/2 MLAĐI JUNIORI 1


VEČERNJI PROGRAM 18,00
• SENIORI B-PLESNI PROGRAM
• SENIORI A-PLESNI PROGRAM
• OCJENE B, A-PLESNI PROGRAM
• STARIJI JUNIORI
• OCJENE STARIJI JUNIORI
• MLAĐI JUNIORI 1
• PROGLAŠENJE STARIJI JUNIORI
• OCJENE MLAĐI JUNIORI 1
• SENIORI B-ACRO PROGRAM
• PROGLAŠENJE MLAĐI JUNIORI 1
• OCJENE SENIORI B-ACRO PROGRAM
• SENIORI A-ACRO PROGRAM
• PROGLAŠENJE SENIORI B
• OCJENE SENIORI A-ACRO PROGRAM
• PROGLAŠENJE SENIORI A
• JUNIORSKE FORMACIJE
• ŽENSKE FORMACIJE
• OCJENE JF, ŽF
• PROGLAŠENJE JF, ŽF
 
objavio:
, 21.01.2014.
Najava Kupa Hrvatske četvrtak, 09.01.2014.
  Dvadesetprvu godinu zaredom, Rock'n'roll Gimnazija okuplja u siječnju rock’n’roll natjecatelje na turniru u akrobatskom rock’n’rollu. Kup Republike Hrvatske održati će se u nedjelju 26.01.2014. u sportskoj dvorani OŠ Rudeš. Početak natjecanja je u 13,00 sati a završnica počinje u 18,00 sati.  
objavio:
D.Torjanac, 09.01.2014.
YouTube: Kup Hrvatske 25.01.2004. petak, 03.01.2014.
 
Nastupe naših zvijezda rock'n'rolla na Kupu Hrvatske 25.01.2004. možete pogledati ovdje.
 
objavio:
D.Torjanac, 03.01.2014.
SRETAN BOŽIĆ I SVE NAJBOLJE U NOVOJ 2014. GODINI utorak, 24.12.2013.
  SRETAN BOŽIĆ
I SVE NAJBOLJE U NOVOJ 2014. GODINI
ŽELI VAM ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
 
objavio:
D.Torjanac, 24.12.2013.
Vrhnika Svjetski kup subota, 14.12.2013.
  Naši članovi sudjelovali su na Svjetskom kupu u Vrhniki i osvojili su slijedeća mjesta:

16.Lucija Karavlah & Patrik Ciprić
20.Elena Čovran i Lovro Labura
24.Vanna Bojović & Ivan Tišlar
27.Ema Čovran i Lovro Bilušić
53.Maja Dravinec & Noa Milković

Nastupe naših parova možete pogledati ovdje.
 
objavio:
D.Torjanac, 15.12.2013.
YouTube: ŠKOLE ROCK'N'ROLLA 19.Klupsko prvenstvo četvrtak, 12.12.2013.
 
Nastupe naših polaznika škola rock'n'rolla na 19.Klupskom prvenstvu možete pogledati ovdje.

 
objavio:
D.Torjanac, 12.12.2013.
KV PETRINJA subota, 07.12.2013.
  POBJEDILI SMO U 2 KATEGORIJE!
OSVOJILI SMO 7 MEDALJA!

ZLATNI
DREAM TEAM (ženske formacije)
FUSION (mini formacije 1)

SREBRNI
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
MACE (mini formacije 1)
STARDUST (mini formacije 2)

BRONČANI
KARLA ŠPOLJARIĆ & VLADIMIR SUBOTIĆ (seniori B)
ELENA ČOVRAN & LOVRO LABURA (stariji juniori)
 
objavio:
D.Torjanac, 07.12.2013.
YouTube: 19.Klupsko prvenstvo ponedjeljak, 02.12.2013.
 

Nastupe svih naših natjecatelja na 19.Klupskom prvenstvu možete pogledati ovdje.
 
objavio:
D.Torjanac, 02.12.2013.
19.Klupsko prvenstvo subota, 30.11.2013.
  U subotu 30.11.2013. održano je 19.Klupsko prvenstvo. Na prvenstvu su nastupili polaznici naših škola rock'n'rolla, članovi natjecatelji i uživali smo u nastupu naših seniora.

Prvaci kluba po kategorijama su:

Mini formacije 4: BLITZ

Mini formacije 3: SPARKS

Mini formacije 2: STARDUST

Mini formacije 1: FUSION

Juniorske formacije: ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1

Ženske formacije: DREAM TEAM

Mlađi juniori 4: BARBARA KLARIĆ & JOSIP TIN GAĆO

Mlađi juniori 3:LEONARDA PETRIC & KRISTIAN PETRIC

Mini:SARA BRALIĆ & TIN VRAŽIĆ

Mlađi juniori 2:ANJA MARIA JUKIĆ & TOMISLAV KLAS

Mlađi juniori 1:MAJA DRAVINEC & NOA MILKOVIĆ

Stariji juniori: ELENA ČOVRAN & LOVRO LABURA

Zahvaljujemo se svim SPONZORIMA:McDonalds, Adria staklo, Securitas, Pizzeria Zaja, Damiru Brajkoviću i svim prijateljima kluba i dobrim ljudima koji su pomogli organizaciju 19.Klupskog prvenstva.
 
objavio:
D.Torjanac, 01.12.2013.
4 POBJEDE NA KUPU HRVATSKE nedjelja, 17.11.2013.
  POBJEDILI SMO U 4 KATEGORIJE!
OSVOJILI SMO 6 MEDALJA!

ZLATNI
LUCIJA KARAVLAH & PATRIK CIPRIĆ (seniori B)
DREAM TEAM (ženske formacije)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
STARDUST (mini formacije 2)

SREBRNI
FUSION (mini formacije 1)

BRONČANI
MACE (mini formacije 1)
 
objavio:
D.Torjanac, 18.11.2013.
TENA & IVAN u četvrtfinalu World Mastersa u Moskvi subota, 26.10.2013.
  Na World Mastersu u Moskvi sudjelovali su naši Tena Opačak i Ivan Hedl. U konkurenciji najboljih svjetskih parova plasirali su se u četvrtfinale i osvojili 18.mjesto.

Nastup naših zvijezda rock'n'rolla u Moskvi možete pogledati ovdje.
 
objavio:
D.Torjanac, 29.10.2013.
KV Jelkovec nedjelja, 20.10.2013.
  POBJEDILI SMO U 2 KATEGORIJE!
OSVOJILI SMO 7 MEDALJA!

ZLATNI
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
FUSION (mini formacije 1)

SREBRNI
Tena OPAČAK - Ivan HEDL (seniori A)
STARDUST (mini formacije 2)

BRONČANI
Karla ŠPOLJARIĆ - Vladimir SUBOTIĆ (seniori B)
Elena ČOVRAN - Lovro LABURA (stariji juniori )
MACE (mini formacije 1)
 
objavio:
D.Torjanac, 20.10.2013.
Dream team u Pragu subota, 12.10.2013.
  DREAM TEAM; Iva Petravić, Nina Pongrac, Tea Rumec, Lucija Dragičević, Marta Bolarić, Jelena Dragičević, Mateja Kefurt, Martina Kojundžić, Tamara Biljanović, Tea Kaderžabek, Eva Kočiš, Nera Nikolić, Petra Sučić, Mirna Šalković, Dorotea Gomaz, Ana-Marija Mihaljević, Sara Luš, Sara Horvat i Vanja Jelača plasirale su se u četvrtfinale Svjetskog prvenstva ženskih formacija i osvojile 22 .mjesto.
Nastup našeg Dream team u Pragu možete pogledati ovdje.
 
objavio:
D.Torjanac, 12.10.2013.
Polufinale i četvrtfinale u Sofiji subota, 05.10.2013.
  Naši članovi sudjelovali su na Svjetskom juniorskom kupu u Sofiji.
Elena Čovran i Lovro Labura plasirali su se u polufinale i osvojili su 12.mjesto.
Ema Čovran i Lovro Bilušić plasirali su se u četvrtfinale i osvojili su 16.mjesto.
Nastupe naših parova u Sofiji možete pogledati ovdje.
 
objavio:
D.Torjanac, 06.10.2013.
BESPLATNE ŠKOLE ROCK'N'ROLLA subota, 17.08.2013.
  Kao i svake godine rujan je vrijeme početka škola akrobatskog rock'n'rolla.
Ove godine BESPLATNE ŠKOLE ROCK'N'ROLLA održavati će se na slijedećim lokacijama:

Od 09.09. PONEDJELJKOM
OŠ Vrbani 18,00-18,45
OŠ Dugave 18,30-19,15

Od 10.09. UTORKOM
OŠ Rudeš 19,00-19,45
OŠ Prečko 18,20-19,05
OŠ I.Andrića (Sopot) 18,00-18,45

Od 11.09. SRIJEDOM
OŠ Zapruđe 19,15-20,00

Od 12.09. ČETVRTKOM
OŠ Voltino 19,00-19,45
OŠ Nikole Tesle (Prečko) 18,00-18,45

Od 13.09. PETKOM
OŠ Petra Zrinskog (Krajiška) 18,00-18,45

Od 16.09. vršiti će se upisi na još nekoliko lokacija.

Zasigurno jedan od najzanimljivijih i najatraktivnijih športova u svijetu, a i u nas, je akrobatski rock'n’roll. To je šport u kojemu može uživati svatko, bez obzira na to je li vrhunski natjecatelj ili pleše iz vlastitog zadovoljstva. Odlikuje se dobrom glazbom, gimnastičkim elementima, ritmom, i kako mu samo ime govori, akrobacijama od kojih ponekad zastaje dah.

Obzirom na brojnost i raznolikost elemenata od kojih se sastoji izvanredno je pogodan za svestrani razvoj djeteta kao i rekreaciju odraslih. A da bi postigli savršenstvo počinje se baš kao i u drugim športovima od malih nogu.

Škole rock’n’rolla održavamo već 20 godina kroz koje vrijeme su mnogi polaznici stasali u vrsne natjecatelje te na natjecanjima osvajaju niz medalja.Nakon završene škole akrobatskog rock’n’rolla i Vi se možete pridružiti našoj zabavnoj i brojnoj rock’n’roll obitelji, bez obzira želite li se natjecati ili samo uživati u glazbi i pokretu sporta 21.stoljeća.

TV prilog o akrobatskom rock'n'rollu i Rock'n'roll Gimnaziji možete pogledati ovdje.
 
objavio:
D.Torjanac, 17.08.2013.
YouTube: Rimini petak, 19.07.2013.
 

Nastup naše formacije ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 koja je osvojila 9.mjesto na Svjetskom prvenstvu juniorskih formacija možete pogledati ovdje. Nastupili su: Elena Čovran, Lovro Labura, Ema Čovran, Lovro Bilušić, Laura Bukvić, Ivan Torjanac, Maja Novosel, Domagoj Kosovec, Antea Čičak Kovačić, Tomislav Klas, Maja Dravinec i Noa Milković

Nastupe naših članova u Riminiju možete pogledati ovdje.
 
objavio:
D.Torjanac, 19.07.2013.
Rimini 2013 subota, 13.07.2013.
  World Masters, Svjetski juniorski kup i Svjetsko prvenstvo juniorskih formacija održano je u Riminiju. Natjecanja su trajala dva dana.
Na natjecanjima je sudjelovalo 7 parova i juniorska formacija iz našeg kluba i osvojili su slijedeća mjesta:
9. Rock'n'roll Gimnazija 1
12. Tena Opačak & Ivan Hedl
15. Elena Čovran & Lovro Labura
23. Ema Čovran & Lovro Bilušić
25. Larisa Gomaz & Filip Bilušić
42. Laura Bukvić & Ivan Torjanac
44. Maja Dravinec & Noa Milković
48. Jana Harapin & Dominik Peršić
 
objavio:
D.Torjanac, 15.07.2013.
LUCIA TADIĆ MISS SPORTA 2013 subota, 06.07.2013.
  Lucia Tadić izabrana je za Miss sporta Hrvatske. Lentu je dobila u hotelu Sport, u Ivanić Gradu. Lucia je ove godine sa Dream teamom osvojila državno prvenstvo u kategoriji ženskih formacija. Na ovogodišnjem Europskom prvenstvu Lucia i naše cure iz Dream teama plasirale su se u finale i osvojile 6.mjesto.

Slike sa Miss sporta 2013 možete pogledati ovdje.


Elena Čovran & Lovro Labura, Lucija Karavlah & Patrik Ciprić, Larisa Gomaz & Filip Bilušić i Tena Opačak & Ivan Hedl nastupili su na Miss sporta 2013. Nastup možete pogledati ovdje.
 
objavio:
D.Torjanac, 07.07.2013.
YouTube: Prvenstvo škola srijeda, 26.06.2013.
 
Nastup naših mladih zvijezda rock'n'rolla na 8.Prvenstvu osnovnih škola grada Zagreba možete pogledati ovdje.
 
objavio:
D.Torjanac, 26.06.2013.
YouTube RUDEŠ 2013 subota, 15.06.2013.
 
Nastup naših članova na Rudešu 2013. možete pogledati ovdje.
 
objavio:
D.Torjanac, 15.06.2013.
RUDEŠ 2013 subota, 08.06.2013.
  Petnaestu godinu zaredom u Rudešu smo organizirali KV turnir.
POBJEDILI SMO U 8 KATEGORIJA!!!!!!!
OSVOJILI SMO 15 MEDALJA!!!

ZLATNI
Tena OPAČAK - Ivan HEDL (seniori A)
Vanna BOJOVIĆ - Ivan TIŠLAR (seniori B)
DREAM TEAM (ženske formacije)
CRAZY DAISY (seniorske formacije)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
Maja DRAVINEC - Noa MILKOVIĆ (mlađi juniori 2)
FUSION (mini formacije 1)
STARDUST (mini formacije 2)

SREBRNI
Larisa GOMAZ - Filip BILUŠIĆ (seniori A)
Elena ČOVRAN - Lovro LABURA (stariji juniori )
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 (juniorske formacije)

BRONČANI
Ema ČOVRAN - Lovro BILUŠIĆ (stariji juniori )
Anja Marija JUKIĆ - Tomislav KLAS (mlađi juniori 2)
MACE (mini formacije 1)
VATRENI (mini formacije 2)


Prijepodne je održano 8.Prvenstvo osnovnih škola grada Zagreba.
Najuspješniji naši članovi su:
Mlađi osnovci 1
1. Barbara KLARIC - Josip Tin GACO
2. Laura BONETTI - Vito CINDORI
3. Ana Marija ŽILJAK - Leon BJELOŠEVIC

Mlađi osnovci 2
1. Marta OBROVAC - Fran PERKOV
3. Nola BONACIC DORIC - Jan JAGARINEC

Stariji osnovci
1. Dora NOVOSEL - Patrik FRANZ

Formacije stariji osnovci
1.BISTRA
2.VATRENI ANĐELI
3. BLITZ

Formacija mlađi osnovci 1
1. EKIPA IZ SNOVA
2. BARTOL KAŠIC

Zahvaljujemo se Zagrebačkom športskom savezu, Zagrebačkom rock'n'roll savezu, sponzorima McDONALDS, ADRIA STAKLO, SECURITAS, OŠ Rudeš i gospođi ravnateljici Ljubić, Damiru Brajkoviću, i svim prijateljima kluba i dobrim ljudima koji su pomogli organizaciju Rudeša 2013.
 
objavio:
D.Torjanac, 09.06.2013.
Ženeva subota, 01.06.2013.
  Europsko juniorsko prvenstvo i Svjetski kup za B kategoriju održan je u Ženevi.

Na natjecanju su sudjelovala 3 para iz našeg kluba i u konkurenciji najboljih svjetskih parova osvojili su slijedeća mjesta:

23. Elena Čovran & Lovro Labura u kategoriji stariji juniori
27. Vanna Bojović & Ivan Tišlar u kategoriji seniori B
39. Ema Čovran & Lovro Bilušić u kategoriji stariji juniori


Nastupe naših članova u Ženevi možete pogledati ovdje.
 
objavio:
D.Torjanac, 04.06.2013.
TENA & IVAN POBJEDNICI MEMORIALA PRIMOŽA BIZILJA subota, 25.05.2013.
  Tena Opačak i Ivan Hedl pobjedili su na 12.Memorialu Primoža Bizilja održanom u Ljubljani 25.05.2013.


Nastup naših zvijezda rock'n'rolla možete pogledati ovdje.
 
objavio:
D.Torjanac, 26.05.2013.
7 POBJEDA NA KUPU HRVATSKE subota, 18.05.2013.
  U Sutinskim Vrelima održan je 2.Kup za 2013 godinu.
POBJEDILI SMO U 7 KATEGORIJA!!!!!!!
OSVOJILI SMO 14 MEDALJA!!!

ZLATNI
Lucija KARAVLAH - Patrik CIPRIĆ (seniori B)
DREAM TEAM (ženske formacije)
CRAZY DAISY (seniorske formacije)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
Maja DRAVINEC - Noa MILKOVIĆ (mlađi juniori 2)
FUSION (mini formacije 1)
STARDUST (mini formacije 2)

SREBRNI
Tena OPAČAK - Ivan HEDL (seniori A)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 (juniorske formacije)

BRONČANI
Larisa GOMAZ - Filip BILUŠIĆ (seniori A)
Vanna BOJOVIĆ - Ivan TIŠLAR (seniori B)
Elena ČOVRAN _ Lovro LABURA (stariji juniori )
Jana HARAPIN - Dominik PERŠIĆ (mlađi juniori 2)
MACE (mini formacije 1)
 
objavio:
D.Torjanac, 18.05.2013.
KV SLAVONSKI BROD nedjelja, 05.05.2013.
  U Slavonskom Brodu je održan KV turnir.

Zlatni:
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
FUSION (mini formacije 1)

Srebrni:
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 (juniorske formacije)
MAJA DRAVINEC & NOA MILKOVIĆ (mlađi juniori2)
STARDUST (mini formacije 2)

Brončani:
SARAH SINGER & MISLAV ŠALKOVIĆ (seniori B)
ELENA ČOVRAN & LOVRO LABURA (stariji juniori)
ANJA MARIJA JUKIĆ & TOMISLAV KLAS (mlađi juniori2)
 
objavio:
D.Torjanac, 06.05.2013.
Svjetski kup Krakow subota, 20.04.2013.
  Svjetski kup održan je u Krakowu.

Na natjecanju su sudjelovala 4 para iz našeg kluba i u konkurenciji najboljih svjetskih parova osvojili su slijedeća mjesta:
14. Lucija Karavlah & Patrik Ciprić u kategoriji seniori B
36. Elena Čovran & Lovro Labura u kategoriji stariji juniori
49. Ema Čovran & Lovro Bilušić u kategoriji stariji juniori
63.Laura Bukvić & Ivan Torjanac u kategoriji stariji juniori

Nastupe naših članova u Krakowu možete pogledati ovdje.
 
objavio:
D.Torjanac, 22.04.2013.
YouTube DRŽAVNO PRVENSTVO 2013. nedjelja, 14.04.2013.
 
Nastupe naših zvijezda rock'n'rolla na 22.Prvenstvu Republike Hrvatske u akrobatskom rock'n'rollu možete pogledati ovdje.
 
objavio:
D.Torjanac, 14.04.2013.
7 POBJEDA NA DRŽAVNOM PRVENSTVU 2013. subota, 13.04.2013.
  Državno prvenstvo 2013.
POBJEDILI SMO U 7 KATEGORIJA!!!!!!!
OSVOJILI SMO 12 MEDALJA!!!

ZLATNI
Lucija KARAVLAH - Patrik CIPRIĆ (seniori B)
Nina NOVOSEL - Tomislav TKALEC (seniori An)
DREAM TEAM:
Iva PETRAVIĆ, Nina PONGRAC, Tea RUMEC, Lucija DRAGIČEVIĆ, Marta BOLARIĆ, Lucia TADIĆ, Jelena DRAGIČEVIĆ, Matea KEFURT, Martina KOJUNDŽIĆ, Tamara BILJANOVIĆ, Tihana GALIĆ, Eva KOČIŠ, Nera NIKOLIĆ, Petra SUČIĆ,Mirna ŠALKOVIĆ i Dorotea GOMAZ (ženske formacije)
CRAZY DAISY:
Larisa GOMAZ, Nina NOVOSEL, Lucija ROGINIĆ, Patrik CIPRIĆ, Mislav ŠALKOVIĆ, Sarah SINGER, Ivan HEDL, Tomislav TKALEC, Mario BROĐANAC, Filip BILUŠIĆ, Tena OPAČAK i Doris LUČAN (seniorske formacije)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1:
Elena ČOVRAN, Lovro LABURA, Ema ČOVRAN, Lovro BILUŠIĆ, Ivan TORJANAC, Laura BUKVIĆ, Domagoj KOSOVEC, Maja NOVOSEL, Petar DROBAC,Rahela CIPRIĆ, Noa MILKOVIĆ, Maja DRAVINEC i Antea ČIČAK KOVAČIĆ (juniorske formacije)
FUSION:
Ida ŽARKOVIĆ, Lana ŠTIMAC, Petra ŠTRK, Dora BRDEK, Gabriela COHA, Mirna ĐURIĆ, Tina KRČMAR, Ema JUGOVIĆ, Zrinka VUKSAN ĆUSA, Tijana JULARIĆ, Anja ŽARKOVIĆ, Ana JUG, Emma ČAUŠEVIĆ, Lara BAJZA, Bruna ELEZOVIĆ, Lucija VOZAB, Jelena ZELENKOVIĆ i Irena JANJATOVIĆ (mini formacije 1)
STARDUST:
Karolina HORVAT, Dora HASANEC, Paula ROCA, Jelena LULIĆ, Katarina RAKIĆ, Leda MOHORKO, Lara KRAŠ, Tea SMOKROVIĆ, Sara NADLER, Iva ŠPREM, Ela MIHELČIĆ, Lea PAVIĆ, Lara KLEMAR, Nikolina JUSTAMENT, Matea IVANČEV i Matea BLAŽEVIĆ (mini formacije 2)

SREBRNI
Tena OPAČAK - Ivan HEDL (seniori A)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2:
Jana HARAPIN, Dominik PERŠIĆ, Anja Maria JUKIĆ, Tomislav KLAS, Tony PINČETIĆ, Fran JUŠINSKI, Mia MRAKUŽIĆ, Klaudio STRAHONIJA, Jurica JELAČA, Natalija CINDRIĆ, Ivana SAJFERT i Reana VUKIĆ (juniorske formacije)

BRONČANI
Larisa GOMAZ - Filip BILUŠIĆ (seniori A)
Sarah SINGER - Mislav ŠALKOVIĆ (seniori B)
MACE
Dora GAMILEC, Sara HORVAT, Petra ŽUPANIĆ, Tamara JELČIĆ, Lea BORIĆ, Sara ŠKRTIĆ, Lea HORVAT, Bruna POLONIJO, Talia POPOV, Vanja JELAČA, Katarina FRANIĆ, Ria VRAŽIĆ, Klaudija PULEK, Tena HORVAT, Nika ČAČIĆ i Dorotea TRESK (mini formacije 1)

 
objavio:
D.Torjanac, 14.04.2013.
5 POBJEDA U GORICI subota, 06.04.2013.
  ARRK Gorica organizirao je KV turnir u Velikoj Gorici.

POBJEDILI SMO U 5 KATEGORIJA I OSVOJILI SMO 9 MEDALJA!

Zlatni
LUCIJA KARAVLAH & PATRIK CIPRIĆ (seniori B)
DREAM TEAM (ženske formacije)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 (juniorske formacije)
FUSION (mini formacije 1)
CRAZY DAISY (seniorske formacije)

Srebrni
VANNA BOJOVIĆ & IVAN TIŠLAR (seniori B)
STARDUST (mini formacije 2)

Brončani
ELENA ČOVRAN & LOVRO LABURA (stariji juniori)
MACE (mini formacije 1)
 
objavio:
, 06.04.2013.
YouTube DREAM TEAM u Lyonu ponedjeljak, 25.03.2013.
 
Nastup našeg DREAM TEAMA na Europskom prvenstvu u Lyonu pred 6500 gledatelja možete vidjeti ovdje.

 
objavio:
D.Torjanac, 25.03.2013.
DREAM TEAM 6. u Europi subota, 23.03.2013.
  DREAM TEAM: Iva PETRAVIĆ, Nina PONGRAC, Tea RUMEC, Lucija DRAGIČEVIĆ, Marta BOLARIĆ, Lucia TADIĆ, Jelena DRAGIČEVIĆ, Matea KEFURT, Martina KOJUNDŽIĆ, Tamara BILJANOVIĆ, Tihana GALIĆ, Tea KADERŽABEK, Eva KOČIŠ, Nera NIKOLIĆ, Petra SUČIĆ, Mirna ŠALKOVIĆ, Dorotea GOMAZ, Sara LUŠ, AnaMarija MIHALJEVIĆ plasirali su se u finale Europskog prvenstva i osvojili su 6.mjesto. Prvenstvo je održano u Lyonu.
 
objavio:
D.Torjanac, 24.03.2013.
YouTube Kup Hrvatske ponedjeljak, 18.03.2013.
 
Nastupe naših zvijezda rock'n'rolla na Kupu Hrvatske 16.03.2013. možete vidjeti ovdje.

 
objavio:
D.Torjanac, 18.03.2013.
KUP HRVATSKE subota, 16.03.2013.
  Prvi Kup Hrvatske u 2013. godini u Peščenici je organizirao Megarock.

POBJEDILI SMO U 4 KATEGORIJE I OSVOJILI SMO 8 MEDALJA!

Zlatni
LUCIJA KARAVLAH & PATRIK CIPRIĆ (seniori B)
DREAM TEAM (ženske formacije)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
FUSION (mini formacije 1)

Srebrni
TENA OPAČAK & IVAN HEDL (seniori A)
STARDUST (mini formacije 2)

Brončani
ELENA ČOVRAN & LOVRO LABURA (stariji juniori)
MACE (mini formacije 1)
 
objavio:
D.Torjanac, 17.03.2013.
YouTube Prvenstvo Zagreba 2013. srijeda, 06.03.2013.
 
Nastupe naših prvaka sa Prvenstva Zagreba održanog 24.02.2013. možete vidjeti ovdje.

 
objavio:
D.Torjanac, 06.03.2013.
KV Križ subota, 02.03.2013.
  U Križu smo bili na KV turniru.

Zlatni
DREAM TEAM (ženske formacije)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
FUSION (mini formacije 1)

Srebrni
LUCIJA ROGINIĆ & MARIO BROĐANAC (seniori A)
MACE (mini formacije 1)
STARDUST (mini formacije 2)

Brončani
BERNARDA BRLEK & MARKO ŠOBAK (seniori B)
ELENA ČOVRAN & LOVRO LABURA (stariji juniori)

 
objavio:
, 02.03.2013.
PRVENSTVO ZAGREBA 2013 nedjelja, 24.02.2013.
  Zagrebački rock'n'roll savez i ARRK Briljantin organizirali su
10.Prvenstvo Zagreba u akrobatskom rock'n'rollu.

POBJEDILI SMO U 12 KATEGORIJA (od 18)

OSVOJILI SMO 22 MEDALJE!!!

ZLATNI
Lucija ROGINIĆ & Mario BROĐANAC (seniori A)
Sarah SINGER & Mislav ŠALKOVIĆ (seniori B)
Elena ČOVRAN & Lovro LABURA (stariji juniori)
DREAM TEAM (ženske formacije)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
Sara BRALIĆ & Tin VRAŽIĆ (Mini)
FUSION (mini formacije 1)
STARDUST (mini formacije 2)
Patrik FRANZ & Dora NOVOSEL (stariji osnovci)
Lana LUGAR & Matija ŽIVIČNJAK (mlađi osnovci 1)
VATRENI ANĐELI (formacije stariji osnovci)
EKIPA IZ SNOVA (formacije mlađi osnovci 1)

SREBRNI
Ema ČOVRAN & Lovro BILUŠIĆ (stariji juniori)
MACE (mini formacije 1)
Barbara KLARIĆ & Josip Tin GAĆO (mlađi osnovci 1)
BISTRA (formacije stariji osnovci)

BRONČANI
VATRENI (mini formacije 2)
Lorien NAUMOVSKI & Filip MARKOVIĆ (mlađi osnovci 1)
Anja VICKOVIĆ & Bartol GRILEC (mlađi osnovci 2)
VATRENA EKIPA (formacije stariji osnovci)
LAVOVI (formacije mlađi osnovci 2)
LJUBIČASTO-CRNE CURKE(formacije mlađi osnovci 2)
 
objavio:
D.Torjanac, 25.02.2013.
YouTube Zagreb Open utorak, 29.01.2013.
 
Nastupe naših zvijezda rock'n'rolla na Zagreb Openu 26.01.2013. možete vidjeti ovdje.
 
objavio:
D.Torjanac, 29.01.2013.
ZAGREB OPEN 2013 subota, 26.01.2013.
  U Vrbanima smo organizirali prvi ovogodišnji hrvatski turnir ZAGREB OPEN 2013.

POBJEDILI SMO U 3 KATEGORIJE I OSVOJILI 8 MEDALJA!!!

Zlatni:
LUCIJA KARAVLAH & PATRIK CIPRIĆ (seniori B)
ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
MACE (mini formacije 1)

Srebrni
FUSION (mini formacije 1)
STARDUST (mini formacije 2)

Brončani
ELENA ČOVRAN & LOVRO LABURA
SARAH SINGER & MISLAV ŠALKOVIĆ (seniori B)
VATRENI (mini formacije 2)

Zahvaljujemo se Zagrebačkom športskom savezu, Zagrebačkom rock'n'roll savezu, sponzorima McDONALDS, ADRIA STAKLO, ZVONIMR SECURITY, OŠ Vrbani i ravnatelju gospodinu Margetiću, Damiru Brajkoviću, i svim prijateljima kluba i dobrim ljudima koji su pomogli organizaciju Zagreb Opena 2013.

 
objavio:
D.Torjanac, 27.01.2013.
PROGRAM ZAGREB OPEN 2013 petak, 25.01.2013.
  PROGRAM ZAGREB OPEN 26.01.2013.

12,00
• MINI FORMACIJE 3
• MINI FORMACIJE 2
• MINI FORMACIJE 1
• ŽENSKE JUNIORSKE FORMACIJE
• OCJENE MF3,MF2, MF1, ŽJF,
• PROGLAŠENJE MF3, MF2, MF1, ŽJF,

13,30
• 1/4 MLAĐI JUNIORI 2
• MINI
• OCJENE MINI
• RUNDA NADE MLAĐI JUNIORI 2
• SENIORI C
• PROGLAŠENJE MINI
• OCJENE SENIORI C
• 1/2 MLAĐI JUNIORI 2
• PROGLAŠENJE SENIORI C
• PAUZA 10min
• MLAĐI JUNIORI 2
• OCJENE MLAĐI JUNIORI 2
• PROGLAŠENJE MLAĐI JUNIORI 2

15,30
• 1/4 STARIJI JUNIORI
• 1/2 MLAĐI JUNIORI 1
• 1/2 STARIJI JUNIORI

18,00
• PREDSTAVLJANJE SUDIONIKA
• SENIORI B - PLESNI PROGRAM
• OCJENE B - PLESNI PROGRAM
• STARIJI JUNIORI
• SHOW
• OCJENE STARIJI JUNIORI
• MLAĐI JUNIORI 1
• PROGLAŠENJE STARIJI JUNIORI
• OCJENE MLAĐI JUNIORI 1
• SENIORI B - ACRO PROGRAM
• PROGLAŠENJE MLAĐI JUNIORI 1
• OCJENE SENIORI B-ACRO PROGRAM
• JUNIORSKE FORMACIJE
• ŽENSKE FORMACIJE
• PROGLAŠENJE SENIORI B
• OCJENE JUNIORSKE FORMACIJE, ŽENSKE FORMACIJE
• PROGLAŠENJE JUNIORSKE FORMACIJE, ŽENSKE FORMACIJE
 
objavio:
, 25.01.2013.
ZAGREB OPEN 2013 ponedjeljak, 14.01.2013.
  Devetnaestu godinu zaredom, Rock'n'roll Gimnazija okuplja u siječnju rock’n’roll natjecatelje na turniru u akrobatskom rock’n’rollu.
Zagreb Open 2013 održati će se u subotu 26.01.2013. u sportskoj dvorani OŠ Vrbani.
Početak prednatjecanja je u 12,00 sati a završnica počinje u 18,00 sati.
 
objavio:
, 14.01.2013.
SRETAN BOŽIĆ I SVE NAJBOLJE U NOVOJ 2013. petak, 21.12.2012.
 
SRETAN BOŽIĆ
I SVE NAJBOLJE U NOVOJ 2013. GODINI
ŽELI VAM ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
 
objavio:
D.Torjanac, 21.12.2012.
YouTube Ljubljana ponedjeljak, 17.12.2012.
 
Ovdje možete pogledati naših članova na Svjetskom kupu u Ljubljani 17.12.2017.
 
objavio:
, 22.12.2017.
Lommel subota, 15.12.2012.
  U Lommelu (Belgija) održan je Svjetski kup (juniori i seniori B) i World Masters za seniore A. Na natjecanju je sudjelovalo šest naših parova, koji su osvojili slijedeća mjesta:
10.Elena Čovran & Lovro Labura (stariji juniori)
21.Lucija Karavlah & Patrik Ciprić (seniori B)
22.Tena Opačak & Ivan Hedl (seniori A)
23.Gloria Mihaljević & Karlo Škrinjarić (seniori B)
24.Ema Čovran & Lovro Bilušić (mlađi juniori)
25.Larisa Gomaz & Filip Bilušić (seniori A)


Nastupe naših zvijezda rock’n’rolla u Lommelu možete pogledati na našem YouTube kanalu.
 
objavio:
D.Torjanac, 18.12.2012.
YouTube: 18.Klupsko prvenstvo četvrtak, 06.12.2012.
 
18.Klupsko prvenstvo možete pogledati na našem YouTube kanalu.
 
objavio:
D.Torjanac, 06.12.2012.
18.KLUPSKO PRVENSTVO subota, 01.12.2012.
  U subotu 01.12.2012. održano je 18.Klupsko prvenstvo. Na prvenstvu su nastupili polaznici naših škola rock'n'rolla, članovi natjecatelji i uživali smo u nastupu naših seniora.

Prvaci kluba po kategorijama su:

Mini formacije 4: EKIPA IZ SNOVA

Mini formacije 3: BARTOL KAŠIĆ

Mini formacije 2: STARDUST

Mini formacije 1: FUSION

Juniorske formacije: ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1

Ženske formacije: DREAM TEAM

Mlađi juniori 4: LAURA LULIĆ & DOMINIK BULAT

Mlađi juniori 3:BARBARA KLARIĆ & JOSIP TIN GAĆO

Mini:IVANA SAJFERT & TONY PINČETIĆ

Mlađi juniori 2:JANA HARAPIN & DOMINIK PERŠIĆ

Mlađi juniori 1:EMA ČOVRAN & LOVRO BILUŠIĆ

Stariji juniori: ELENA ČOVRAN & LOVRO LABURA

Zahvaljujemo se svim SPONZORIMA:McDonalds, Adria staklo, Zvonimir security, Pizzeria Zaja, Damiru Brajkoviću i i svim prijateljima kluba i dobrim ljudima koji su pomogli organizaciju 18.Klupskog prvenstva.
 
objavio:
D.Torjanac, 01.12.2012.
KV OSIJEK subota, 24.11.2012.
  Po prvi put smo posjetili Osijek.
Svih sedam naših parova je ušlo u finale a obje formacije su pobjedile.

Naši osvajači medalja su:

1.DREAM TEAM: Lucija DRAGIČEVIĆ, Marta BOLARIĆ, Lucia TADIĆ, Jelena DRAGIČEVIĆ, Mirna ŠALKOVIĆ, Romana GVOIĆ, Matea KEFURT,
Martina KOJUNDŽIĆ Tamara BILJANOVIĆ, Tihana GALIĆ, Eva KOČIŠ,
Petra SUČIĆ,, Nina PONGRAC, Tea RUMEC i Dorotea GOMAZ

1.MACE : Dora GAMILEC, Sara LUŠ, Sara HORVAT, Petra ŽUPANIĆ, Tamara JELČIĆ, Lea BORIĆ, Lea HORVAT, Bruna POLONIJO,Talia POPOV, Katarina FRANIĆ, Ria VRAŽIĆ, Tena HORVAT i Klaudija PULEK

2.ELENA ČOVRAN & LOVRO LABURA

2.SARAH SINGER & MISLAV ŠALKOVIĆ

3.LUCIJA KARAVLAH & PATRIK CIPRIĆ


Nastupe naših zvijezda rock’n’rolla u Osijeku možete pogledati na našem YouTube kanalu.
 
objavio:
D.Torjanac, 25.11.2012.
Zielona Gora subota, 17.11.2012.
  U Zielonoj Gori (Poljska) održan je Svjetski juniorski kup i World Masters za seniore A. Na natjecanjima je sudjelovalo pet naših parova.

Tena Opačak & Ivan Hedl zauzeli su 21. mesto a Larisa Gomaz & Filip Bilušić 23. mjesto u konkurenciji najboljih svjetskih parova.
Elena Čovran & Lovro Labura plasirali su se u četvrtfinale i osvojili 16 mjesto.
Ema Čovran & Lovro Bilušić osvojili su 56.mjesto, a Laura Bukvić & Ivan Torjanac plasirali su se na 73.mjesto.
 
objavio:
D.Torjanac, 18.11.2012.
Naši članovi u St.Petersburgu subota, 10.11.2012.
  Svjetski juniorski kup i Svjetski B kup održan je u St.Petersburgu 10.11.2012.

Na natjecanju su sudjelovala 3 para iz našeg kluba i u konkurenciji najboljih svjetskih parova osvojili su:

14.Elena Čovran & Lovro Labura u u kategoriji stariji juniori

14.Lucija Karavlah & Patrik Ciprić u kategoriji seniora B

22.Ema Čovran & Lovro Bilušić u u kategoriji mlađi juniori
 
objavio:
D.Torjanac, 10.11.2012.
KV Sl.Brod nedjelja, 04.11.2012.
  U Slavonskom Brodu održan je KV turnir.

Naši osvajači medalja su:

1.DREAM TEAM: Lucija DRAGIČEVIĆ, Marta BOLARIĆ, Lucia TADIĆ, Jelena DRAGIČEVIĆ, Mirna ŠALKOVIĆ, Romana GVOIĆ, Matea KEFURT,
Martina KOJUNDŽIĆ Tamara BILJANOVIĆ, Tihana GALIĆ, Eva KOČIŠ,
Nera NIKOLIĆ, Petra SUČIĆ,Iva PETRAVIĆ, Nina PONGRAC i Tea RUMEC

1.MACE : Dora GAMILEC, Sara HORVAT, Petra ŽUPANIĆ, Tamara JELČIĆ,
Rahela CIPRIĆ, Sara ŠKRTIĆ, Lea HORVAT, Bruna POLONIJO,
Talia POPOV, Vanja JELAČA, Klaudija PULEK i Tena HORVAT

2. GLORIA MIHALJEVIĆ & KARLO ŠKRINJARIĆ

3. ELENA ČOVRAN & LOVRO LABURA

3. JANA HARAPIN & DOMINIK PERŠIĆ
 
objavio:
D.Torjanac, 05.11.2012.
Rock'n'roll Gimnazija na Hrvatskoj televiziji srijeda, 31.10.2012.
  Članovi Rock'n'roll Gimnazije: Tena Opačak, Ivan Hedl, Lorena Šebrek i Domagoj Šalković sudjelovali su sa legendom estrade Željkom Bebekom u emisiji Rekonstrukcija na Hrvatskoj televiziji.
 
objavio:
D.Torjanac, 31.10.2012.
KV Dubrava nedjelja, 28.10.2012.
  U Dubravi je održan KV turnir.

Zlatni:
DREAM TEAM (ženske formacije)
MACE (mini formacije1)

Srebrni:
NINA JOTIĆ & IVAN TIŠLAR (seniori B)
VATRENI (mini formacije2)
 
objavio:
D.Torjanac, 31.10.2012.
TENA i IVAN u Moskvi subota, 27.10.2012.
  Naši članovi Tena Opačak i Ivan Hedl sudjelovali su na Svjetskom prvenstvu u Moskvi.Plasirali su se u četvrtfinale i osvojili su 24. mjesto.

Nastup Tene i Ivana u Moskvi možete pogledati ovdje.



 
objavio:
D.Torjanac, 31.10.2012.
KUP HRVATSKE subota, 20.10.2012.
  Kup Hrvatske održan je u sportskoj dvorani XV Gimnazije.
Naši članovi pobjedili su u 3 kategorije i osvojili smo 7 medalja!

ZLATNI
DREAM TEAM: Lucija DRAGIČEVIĆ, Marta BOLARIĆ, Lucia TADIĆ, Jelena DRAGIČEVIĆ, Mirna ŠALKOVIĆ, Romana GVOIĆ, Matea KEFURT, Martina KOJUNDŽIĆ Tamara BILJANOVIĆ, Tea KADERŽABEK, Eva KOČIŠ,Nera NIKOLIĆ, Petra SUČIĆ,Iva PETRAVIĆ, Nina PONGRAC, Tea RUMEC u kategoriji ženskih formacija

ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA 1: Elena ČOVRAN, Lovro LABURA, Ema ČOVRAN, Ivan TORJANAC, Laura BUKVIĆ, Ana-Marija MIHALJEVIĆ, Domagoj KOSOVEC, Maja NOVOSEL, Otto GOLDSCHMIDT, Noa MILKOVIĆ u kategoriji juniorskih formacija

FUSION: Vlatka JELIĆ, Lana ŠTIMAC, Petra ŠTRK, Dora BRDEK, Gabriela COHA, Mirna ĐURIĆ, Tina KRČMAR, Ema JUGOVIĆ, Zrinka VUKSAN ĆUSA,
Tijana JULARIĆ, Anja ŽARKOVIĆ, Emma ČAUŠEVIĆ, Lara BAJZA,
Bruna ELEZOVIĆ, Lucija VOZAB, Jelena ZELENKOVIĆ u kategoriji mini formacije 1


SREBRNI
TENA OPAČAK & IVAN HEDL (seniori A)

VATRENI: Emilija PETROVIĆ HAĐAR, Bruna BEZJAK, Tamara KALAICA, Laura KANAJET, Sara PEŠUT ODOBAŠIĆ, Kristina RADETIĆ, Franka ZOBEC, Stela SNOJ, Barbara PAIĆ, Andrea KURIDŽA, Majda Melani KALTAK, Leona JEDVAJ,
Iva MAJER, Ana Helena RUŽIĆ, Nada CINDRIĆ, Ema KLASIĆ, Matea MARIČIĆ, Anamarija ŽANIĆ u kategoriji mini formacije 2


BRONČANI
LUCIJA KARAVLAH & PATRIK CIPRIĆ (seniori B)

MACE: Dora GAMILEC, Sara LUŠ, Sara HORVAT, Petra ŽUPANIĆ, Tamara JELČIĆ, Lea BORIĆ, Sara ŠKRTIĆ, Lea HORVAT, Bruna POLONIJO,Talia POPOV, Vanja JELAČA, Katarina FRANIĆ u kategoriji mini formacije 1
 
objavio:
D.Torjanac, 20.10.2012.
LARISA i FILIP u Ženevi subota, 13.10.2012.
  Naši članovi Larisa Gomaz i Filip Bilušić sudjelovali su na Europskom prvenstvu u Ženevi, i osvojili su 29. mjesto.

Nastup Larise i Filipa možete pogledati ovdje.
 
objavio:
D.Torjanac, 30.10.2012.
KV Sesvete subota, 06.10.2012.
  U Sesvetama je odžan KV turnir.

Na natjecanju je sudjelovala 7 paraova iz našeg kluba, i ostvarili su slijedeće rezultate:
1.Ema Čovran & Lovro Bilušić (mlađi juniori 1)
3.Nina Jotić & Ivan Tišlar (seniori B)
4.Lucija Karavlah & Patrik Ciprić (seniori B)
4.Jana Harapin & Dominik Peršić (mlađi juniori 2)
4.Ivana Sajfert & Tony Pinčetić (mini)
5.Natalija Cindrić & Klaudio Strahonija (mini)
8.Elena Čovran & Lovro Labura ( stariji juniori)
 
objavio:
D.Torjanac, 06.10.2012.
Graz subota, 29.09.2012.
  Svjetsko juniorsko prvenstvo i Svjetski B kup održani su u Grazu 29.09.2012.

Na natjecanju su sudjelovala 3 para iz našeg kluba i u konkurenciji najboljih svjetskih parova ostvarili su rezultat:
24.Lucija Karavlah & Patrik Ciprić u kategoriji seniora B (plasman u četvrtfinale)
28.Nina Jotić & Ivan Tišlar u kategoriji seniora B
29.Ema Čovran & Lovro Bilušić u kategoriji mlađi juniori
 
objavio:
D.Torjanac, 29.09.2012.
BESPLATNE ŠKOLE AKROBATSKOG ROCK'N'ROLLA četvrtak, 30.08.2012.
  Kao i svake godine rujan je vrijeme početka škola akrobatskog rock'n'rolla.
Ove godine BESPLATNE ŠKOLE ROCK'N'ROLLA održavati će se na slijedećim lokacijama:

Od 10.09. PONEDJELJKOM
OŠ Vrbani 18,00-18,45
OŠ Ivana Cankara 18,00-18,45
OŠ Dugave 17,30-18,15

Od 11.09. UTORKOM
OŠ Rudeš 19,00-19,45
OŠ Prečko 18,20-19,05
OŠ I.Andrića (Sopot) 18,00-18,45
OŠ A.Šenoe 19,00-19,45

Od 12.09. SRIJEDOM
OŠ Zapruđe 19,15-20,00
OŠ Pavleka Miškine 18,30-19,15
OŠ Bartola Kašića (Jarun) 19,05-19,50

Od 13.09. ČETVRTKOM
OŠ Voltino 19,00-19,45
OŠ Nikole Tesle (Prečko) 18,00-18,45
OŠ Gustava Krkleca (Travno) 18,00-18,45
OŠ Ljubljanica 18,00-18,45

Od 14.09. PETKOM
OŠ Petra Zrinskog (Krajiška) 18,00-18,45

Od 15.09. SUBOTOM
OŠ Mladost (Utrine) 12,30-13,15

Od 17.09. vršiti će se upisi na još nekoliko lokacija.

Zasigurno jedan od najzanimljivijih i najatraktivnijih športova u svijetu, a i u nas, je akrobatski rock'n’roll. To je šport u kojemu može uživati svatko, bez obzira na to je li vrhunski natjecatelj ili pleše iz vlastitog zadovoljstva. Odlikuje se dobrom glazbom, gimnastičkim elementima, ritmom, i kako mu samo ime govori, akrobacijama od kojih ponekad zastaje dah.

Obzirom na brojnost i raznolikost elemenata od kojih se sastoji izvanredno je pogodan za svestrani razvoj djeteta kao i rekreaciju odraslih. A da bi postigli savršenstvo počinje se baš kao i u drugim športovima od malih nogu.

Škole rock’n’rolla održavamo već 19 godina kroz koje vrijeme su mnogi polaznici stasali u vrsne natjecatelje te na natjecanjima osvajaju niz medalja.Nakon završene škole akrobatskog rock’n’rolla i Vi se možete pridružiti našoj zabavnoj i brojnoj rock’n’roll obitelji, bez obzira želite li se natjecati ili samo uživati u glazbi i pokretu sporta 21.stoljeća.

Možete pogledati prilog o akrobatskom rock'n'rollu i Rock'n'roll Gimnaziji na DomaTV.

Ovdje možete pogledati ovogodišnje prvake Hrvatske u seniorskoj A kategoriji Tenu Opačak i Ivana Hedla.

 
objavio:
, 30.08.2012.
Svim našim članovima i prijateljima kluba želimo ugodno ljeto! nedjelja, 01.07.2012.
  Došao je kraj i ove sezone. Idemo na more a poslije sve po starom.
Sa redovnim treninzima nastavljamo 13.08.2012.
Raspored treninga možete pogledati na obavijestima za članove.
Početkom nove školske godine na nekoliko lokacija na Trešnjevci, Črnomercu, Centru i Novom Zagrebu započeti će s radom naše škole rock'n'rolla.
Svim našim članovima i prijateljima kluba želimo ugodno ljeto!
 
objavio:
D.Torjanac, 01.07.2012.
DREAM TEAM 12.na Svjetskom prvenstvu subota, 30.06.2012.
  DREAM TEAM: Nina Pongrac, Tea Kaderžabek, Petra Labura, Tamara Biljanović, Lucija Dragičević, Tea Rumec, Iva Petravić, Petra Sučić, Marta Bolarić, Tihana Galić, Mara Bosanac, Matea Kefurt, Nera Nikolić, Mirna Šalković, Romana Gvoić, Eva Kočiš, Jelena Dragičević i Ana-Marija Tolić plasirale su se u polufinale i osvojile su 12.mjesto na Svjetskom prvenstvu ženskih formacija u Schaffhausenu.
Nastup Dream teama na Svjetskom prvenstvu u Schaffhausenu možete pogledati ovdje.
 
objavio:
D.Torjanac, 30.06.2012.
Jihlava subota, 23.06.2012.
  Svjetski juniorski i B kup održan je u Jihlavi.

Na natjecanju je sudjelovalo 5 parova iz našeg kluba i u konkurenciji najboljih svjetskih parova osvojili su slijedeća mjesta:
17.Elena Čovran & Lovro Labura u kategoriji stariji juniori
23.Karla Špoljarić & Mario Prišlin u kategoriji stariji juniori
24.Ema Čovran & Lovro Bilušić u kategoriji mlađi juniori
26.Lucija Karavlah & Patrik Ciprić u kategoriji seniori B
35.Anamaria Mihaljević & Jan Karačić u kategoriji stariji juniori
 
objavio:
D.Torjanac, 24.06.2012.
RUDEŠ 2012 subota, 02.06.2012.
  U Rudešu smo organizirali zadnji hrvatski turnir u sezoni.

POBJEDILI SMO U 4 KATEGORIJE I OSVOJILI 11 MEDALJA!!!

Zlatni:
NINA NOVOSEL & TOMISLAV TKALEC (seniori An)
EMA ČOVRAN & LOVRO BILUŠIĆ (mlađi juniori 1)
DREAM TEAM (ženske formacije)
ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)

Srebrni
LARISA GOMAZ & FILIP BILUŠIĆ (seniori A)
LUCIJA KARAVLAH & PATRIK CIPRIĆ (seniori B)
MACE (mini formacije 1)
STARDUST (mini formacije 2)

Brončani
NINA JOTIĆ & IVAN TIŠLAR (seniori B)
MARTINA KOJUNDŽIĆ & MARKO ŠOBAK (seniori C)
VATRENI (mini formacije 2)

Prijepodne je održano natjecanje naših najmlađih članova.
Najuspješniji su:

Mlađi juniori 3
1.BARBARA KLARIĆ & JOSIP TIN GAĆO
2.SARA BRALIĆ & TIN VRAŽIĆ
3.LAURA BONETTI & FILIP MARKOVIĆ

Mlađi juniori 4
1.KATYA ZELENKOVIĆ & ADRIAN RUŠKO
2.DORA NOVOSEL & PATRIK FRANZ
3.LORENA TOMAŠEVIĆ & VEDRAN TOMAŠEVIĆ

Mini formacije 3
1.EKIPA PREČKO
2.BARTOL KAŠIĆ
3.SUPER GIRLS

Mini formacije 4
1.VATRENI ANĐELI
2.EKIPA IZ SNOVA
3. BISTRA


Zahvaljujemo se sponzorima McDONALDS, ADRIA STAKLO, ZVONIMR SECURITY, OŠ Rudeš i gospođi ravnateljici Ljubić, Damiru Brajkoviću, i svim prijateljima kluba i dobrim ljudima koji su pomogli organizaciju Rudeša 2012.
 
objavio:
D.Torjanac, 03.06.2012.
RUDEŠ 2012 utorak, 29.05.2012.
  Četrnaestu godinu zaredom, Rock’n’roll Gimnazija okuplja najbolje hrvatske rock’n’roll plesače u Rudešu. Natjecanje će se održati u subotu 02.06.2012. u sportskoj dvorani OŠ Rudeš.

Natjecanje je podjeljeno u tri dijela.

Prvi dio počinje u 10,00 sati i na njemu sudjeluju najmlađi članovi Rock'n'roll Gimnazije.

U 14 sati počinje prednatjecanje KV turnira Rudeš 2012 a u 20,00 završnica.

Na natjecanju će sudjelovati i naši prijatelji iz BiH.
 
objavio:
D.Torjanac, 29.05.2012.
Rimini subota, 26.05.2012.
  U Riminiju (Italija) održan je Svjetski juniorski kup i World Masters za seniore A. Na natjecanjima je sudjelovalo pet naših parova.

Tena Opačak & Ivan Hedl zauzeli su 21. mesto a Larisa Gomaz & Filip Bilušić 26. mjesto u konkurenciji najboljih svjetskih parova.
Ema Čovran & Lovro Bilušić plasirali su se u polufinale i osvojili 10 mjesto.
Elena Čovran & Lovro Labura plasirali su se u polufinale i osvojili 10 mjesto.
Laura Bukvić & Ivan Torjanac plasirali su se na 71.mjesto.

Nastup naših seniora u Riminiju možete pogledati ovdje.
 
objavio:
D.Torjanac, 29.05.2012.
Naši prvaci na YouTube srijeda, 16.05.2012.
  Na YouTube kanalu Rock'n'roll Gimnazija možete pogledati snimke naših članova sa 21.Prvenstva Republike Hrvatske održanog 12.05.2012. u Slavonskom Brodu.

Tena Opačak i Ivan Hedl prvaci Hrvatske u seniorskoj A kategoriji.

Larisa Gomaz i Filip Bilušić viceprvaci Hrvatske u seniorskoj A kategoriji.

Nina Novosel i Tomiislav Tkalec 1.mjesto u seniorskoj An kategoriji.

Bernarda Brlek i Luka Mihačić 1.mjesto u seniorskoj C kategoriji.

Ema Čovran i Lovro Bilušić drugu godinu zaredom prvaci Hrvatske u kategoriji mlađih juniora.

Dream team šestu godinu zaredom osvaja naslov prvaka u kategoriji ženskih formacija.

Rock'n'roll Gimnazija 1 četvrtu godinu zaredom osvaja naslov prvaka u kategoriji juniorskih formacija.

Doris Lučan i Mario Brođanac 2.mjesto u seniorskoj B kategoriji.

Lucija Karavlah i Patrik Ciprić 3.mjesto u seniorskoj B kategoriji.

 
objavio:
D.Torjanac, 16.05.2012.
PRVACI HRVATSKE U 6 KATEGORIJA subota, 12.05.2012.
  U Slavonskom Brodu održano je 21.Prvenstvo RH u akrobatskom rock'n'rollu.

Pobjedili smo u 6 kategorija i osvojili smo 12 medalja!

ZLATNE MEDALJE:
TENA OPAČAK & IVAN HEDL (seniori A)
NINA NOVOSEL & TOMISLAV TKALEC (seniori An)
BERNARDA BRLEK & LUKA MIHAČIĆ (seniori C)
EMA ČOVRAN & LOVRO BILUŠIĆ (mlađi juniori 1)
DREAM TEAM (ženske formacije)
ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)

SREBRNE MEDALJE
LARISA GOMAZ & FILIP BILUŠIĆ (seniori A)
DORIS LUČAN & MARIO BROĐANAC (seniori B)
MACE (mini formacije 1)
STARDUST (mini formacije 2)

BRONČANE MEDALJE
LUCIJA KARAVLAH & PATRIK CIPRIĆ (seniori B)
CRNE PANTERE (mini formacije 1)
 
objavio:
D.Torjanac, 13.05.2012.
YouTube Svjetski juniorski kup Ljubljana ponedjeljak, 16.04.2012.
  Na YouTube kanalu Rock'n'roll Gimnazija možete pogledati snimke naših parova sa Svjetskog juniorskog kupa 14.04.2012.

 
objavio:
D.Torjanac, 16.04.2012.
Svjetski juniorski kup u Ljubljani subota, 14.04.2012.
  Svjetski juniorski kup održan je u Ljubljani.

Na natjecanju je sudjelovalo 5 parova iz našeg kluba i u konkurenciji najboljih svjetskih parova osvojili su slijedeća mjesta:
30.Karla Špoljarić & Mario Prišlin u kategoriji stariji juniori
34.Ema Čovran & Lovro Bilušić u kategoriji mlađi juniori
34.Elena Čovran & Lovro Labura u kategoriji stariji juniori
51.Laura Bukvić & Ivan Torjanac u kategoriji mlađi juniori
51.Ana-Marija Mihaljević & Jan Karačić u kategoriji stariji juniori
 
objavio:
D.Torjanac, 14.04.2012.
Kup Hrvatske u Koprivnici nedjelja, 01.04.2012.
  U Koprivnici je održan drugi Kup Hrvatske za 2012. godinu.

Zlatni:
DREAM TEAM (ženske formacije)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA (juniorske formacije)
Srebrni:
DORIS LUČAN & MARIO BROĐANAC (seniori B)
EMA ČOVRAN & LOVRO BILUŠIĆ (mlađi juniori 1)
CRNE PANTERE (mini formacije 1)
STARDUST (mini formacije 2)
Brončani:
GLORIA MIHALJEVIĆ & KARLO ŠKRINJARIĆ (seniori B)
VATRENI (mini formacije 2)
 
objavio:
D.Torjanac, 02.04.2012.
POBJEDILI U 6 KATEGORIJA I OSVOJILI 16MEDALJA! nedjelja, 25.03.2012.
  U sportskoj dvorani Sutinska Vrela održano je 7.Prvenstvo škola grada Zagreba i KV turnir.

POBJEDILI SMO U 6 KATEGORIJA I OSVOJILI 16 MEDALJA!

Zlatni:
DREAM TEAM (ženske formacije)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA (juniorske formacije)
STARDUST (mini formacije 2)
DORA NOVOSEL & PATRIK FRANZ (mlađi osnovci 1)
VATRENI ANĐELI (formacije stariji osnovci)
EKIPA IZ SNOVA (formacije mlađi osnovci 1)

Srebrni:
GLORIA MIHALJEVIĆ & KARLO ŠKRINJARIĆ (seniori B)
EMA ČOVRAN & LOVRO BILUŠIĆ (mlađi juniori 1)
CRNE PANTERE (mini formacije 1)
LORENA TOMAŠEVIĆ & VEDRAN TOMAŠEVIĆ (stariji osnovci)
PETRA BAKARIĆ & DOMINIK BULAT (mlađi osnovci 1)
STARS ( formacije stariji osnovci)

Brončani:
LUCIJA ROGINIĆ & GORAN KANCIJAN (seniori B)
BARBARA KLARIĆ & JOSIP TIN GAĆO (mlađi osnovci 1)
SARA BRALIĆ & TIN VRAŽIĆ (mlađi osnovci 2)
BISTRA (formacije mlađi osnovci 1)

 
objavio:
D.Torjanac, 26.03.2012.
Naši članovi u Finskoj nedjelja, 18.03.2012.
  U Valkeakoski (Finska) održano je Europsko juniorsko prvenstvo i Svjetski kup za seniore B. Na natjecanju su sudjelovala dva naša para.
Ema Čovran & Lovro Bilušić plasirali su se u polufinale i osvojili 12 mjesto.
Ema i Lovro su najbolje plasirani hrvatski par u kategoriji mlađih juniora.
Gloria Mihaljević & Karlo Škrinjarić osvojili su 16.mjesto na Svjetskom kupu.
 
objavio:
Snježana Torjanac, 18.03.2012.
POBJEDILI U 4 KATEGORIJE U BRODU nedjelja, 11.03.2012.
  U Slavonskom Brodu je održan KV turnir.

Zlatni:
DORIS LUČAN & MARIO BROĐANAC (seniori B)
DREAM TEAM (ženske formacije)
EMA ČOVRAN & LOVRO BILUŠIĆ (mlađi juniori 1)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA (juniorske formacije)

Brončani:
LUCIJA KARAVLAH & PATRIK CIPRIĆ (seniori B)
 
objavio:
D.Torjanac, 12.03.2012.
PRVACI ZAGREBA u 11 kategorija subota, 25.02.2012.
  U sportskoj dvorani Peščenica održano je 9.Prvenstvo grada Zagreba u akrobatskom rock'n'rollu.

POBJEDILI SMO U 11 KATEGORIJA!!!!!!!!!!!

Zlatni:
TENA OPAČAK & IVAN HEDL (seniori A)
DORIS LUČAN & MARIO BROĐANAC (seniori B)
DREAM TEAM (ženske formacije)
EMA ČOVRAN & LOVRO BILUŠIĆ (mlađi juniori 1)
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA (juniorske formacije)
CRNE PANTERE (mini formacije 1)
STARDUST (mini formacije 2)
KATYA ZELENKOVIĆ & ADRIAN RUŠKO (stariji osnovci)
LANA LUGAR & MATIJA ŽIVIČNJAK (mlađi osnovci 2)
STARS ( formacije stariji osnovci)
EKIPA IZ SNOVA (formacije mlađi osnovci 1)

Srebrni:
DORA NOVOSEL & PATRIK FRANZ (mlađi osnovci 1)
VATRENI ANĐELI (formacije stariji osnovci)

Brončani:
SHADOWS (ženske formacije)
IVANA SAJFERT & TONY PINČETIĆ (mini)
VATRENI (mini formacije2)
BARBARA KLARIĆ & JOSIP TIN GAĆO (mlađi osnovci 1)
SARA BRALIĆ & TIN VRAŽIĆ (mlađi osnovci 2)
BISTRA (formacije mlađi osnovci 1)
BARTOL KAŠIĆ (formacije mlađi osnovci 2)
 
objavio:
D.Torjanac, 26.02.2012.
Kup Hrvatske nedjelja, 19.02.2012.
  U Dugom Selu održan je prvi Kup Hrvatske za 2012. godinu.
Zlatni:
EMA ČOVRAN & LOVRO BILUŠIĆ (mlađi juniori 1)
DREAM TEAM (ženske formacije)
Srebrni:
TENA OPAČAK & IVAN HEDL (seniori A)
DORIS LUČAN & MARIO BROĐANAC (seniori B)
CRNE PANTERE (mini formacije 1)
STARDUST (mini formacije 2)
Brončani:
VATRENI (mini formacije 2)
 
objavio:
D.Torjanac, 20.02.2012.
4 ZLATA U KRIŽU subota, 11.02.2012.
  U Križu smo bili na KV turniru.

Zlatni
TENA OPAČAK & IVAN HEDL (seniori A)
EMA ČOVRAN & LOVRO BILUŠIĆ (mlađi juniori 1)
DREAM TEAM (ženske formacije)
STARDUST (mini formacije 2)

Brončani
LORENA ŠEBREK & DOMAGOJ ŠALKOVIĆ (seniori B)
 
objavio:
D.Torjanac, 11.02.2012.
Video naših zvijezda sa natjecanja 28.01.2012. utorak, 31.01.2012.
  Na YouTube kanalu Rock'n'roll Gimnazija možete pogledati snimke naših zvijezda rock’n’rolla sa natjecanja 28.01.2012.


 
objavio:
D.Torjanac, 31.01.2012.
KV Rudeš subota, 28.01.2012.
  U Rudešu smo organizirali prvo natjecanje u 2012 godini.

Zlatni:
DORIS LUČAN & MARIO BROĐANAC (seniori B)
EMA ČOVRAN & LOVRO BILUŠIĆ (mlađi juniori 1)

Srebrni:
TENA OPAČAK & IVAN HEDL (seniori A)
DREAM TEAM (ženske formacije)
CRNE PANTERE (mini formacije 1)
STARDUST (mini formacije 2)

Brončani:
LUCIJA KARAVLAH & PATRIK CIPRIĆ (seniori B)
VATRENI (mini formacije 2)

 
objavio:
D.Torjanac, 29.01.2012.
PROGRAM KV TURNIR RUDEŠ 28.01.2012. ponedjeljak, 23.01.2012.
  12,00
• 1/2 MINI FORMACIJE 2
• MINI FORMACIJE 3
• MINI FORMACIJE 1
• ŽENSKE JUNIORSKE FORMACIJE
• JUNIORSKE FORMACIJE
• MINI FORMACIJE 2
• OCJENE MF3, MF1, ŽJF, JF, MF2
• PROGLAŠENJE MF3, MF1, ŽJF, JF, MF2

14,00
• 1/4 MLAĐI JUNIORI 2
• 1/4 MINI
• RUNDA NADE MLAĐI JUNIORI 2
• RUNDA NADE MINI
• 1/2 MLAĐI JUNIORI 2
• 1/2 MINI
• MLAĐI JUNIORI 2
• OCJENE MLAĐI JUNIORI 2
• MINI
• PROGLAŠENJE MLAĐI JUNIORI 2
• OCJENE MINI
• PROGLAŠENJE MINI

16,00
• 1/4 MLAĐI JUNIORI 1
• 1/4 STARIJI JUNIORI
• SENIORI C
• OCJENE SENIORI C
• 1/2 MLAĐI JUNIORI 1
• PROGLAŠENJE SENIORI C
• 1/2 STARIJI JUNIORI

18,30
• PREDSTAVLJANJE SUDIONIKA
• SENIORI B - PLESNI PROGRAM
• SENIORI A - PLESNI PROGRAM
• OCJENE B - PLESNI PROGRAM
• OCJENE A - PLESNI PROGRAM
• MLAĐI JUNIORI 1
• OCJENE MLAĐI JUNIORI 1
• STARIJI JUNIORI
• PROGLAŠENJE MLAĐI JUNIORI 1
• OCJENE STARIJI JUNIORI
• SENIORI B - ACRO PROGRAM
• PROGLAŠENJE STARIJI JUNIORI
• OCJENE SENIORI B-ACRO PROGRAM
• SENIORI A - ACRO PROGRAM
• PROGLAŠENJE SENIORI B
• OCJENE SENIORI A-ACRO PROGRAM
• PROGLAŠENJE SENIORI A
• ŽENSKE FORMACIJE
• OCJENE ŽENSKE FORMACIJE
• PROGLAŠENJE ŽENSKE FORMACIJE
 
objavio:
D.Torjanac, 23.01.2012.
ČETIRI POBJEDE NA KUPU HRVATSKE 2011. četvrtak, 19.01.2012.
  U prostorijama HOO-a održana je svečanost proglašenja pobjednika Kupa Hrvatske 2011.
Naši članovi su pobjednici Kupa u četiri kategorije:
B-kategorija
2.Larisa GOMAZ - Filip BILUŠIĆ
Stariji juniori
1.Lucija KARAVLAH - Patrik CIPRIĆ
Mlađi juniori
1.Ema ČOVRAN -Lovro BILUŠIĆ
Juniorske formacije
1.GALAXY
2.ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1
Ženske formacije
1.DREAM TEAM
Ženske juniorske formacije
3.MACE
 
objavio:
D.Torjanac, 19.01.2012.
YouTube ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA srijeda, 11.01.2012.
  Na YouTube možete pogledati snimke naših zvijezda rock’n’rolla

 
objavio:
D.Torjanac, 11.01.2012.
Najava KV turnira u Rudešu srijeda, 11.01.2012.
  Osamnaestu godinu zaredom, Rock'n'roll Gimnazija okuplja u siječnju najbolje hrvatske rock’n’roll plesače na turniru u akrobatskom rock’n’rollu.
KV turnir održati će se u subotu 28.01.2012.u sportskoj dvorani OŠ RUDEŠ.
Početak prednatjecanja je u 12,00 sati a završnica počinje u 18,30 sati.
U atraktivnom programu moći ćete uživati u vještinama najboljih
hrvatskih rock'n'roll plesača
 
objavio:
Snježana Torjanac, 11.01.2012.
Petrinja 2011. subota, 17.12.2011.
  U Petrinji je održan KV turnir.
Zlatni:
BERNARDA BRLEK & LUKA MIHAČIĆ (seniori C)
GALAXY (juniorske formacije)
STARDUST (mini formacije 2)
Srebrni:
DORIS LUČAN & MARIO BROĐANAC (seniori B)
DREAM TEAM (ženske formacije)

 
objavio:
, 18.12.2011.
17.KLUPSKO PRVENSTVO subota, 26.11.2011.
  U subotu 26.11.2011. u sportskoj dvorani OŠ Vrbani održano je 17.Klupsko prvenstvo. Na prvenstvu su nastupili polaznici naših škola rock'n'rolla, članovi natjecatelji i uživali smo u nastupu naših seniora.

Prvaci kluba po kategorijama su:

Mini formacije 3: EKIPA IZ SNOVA

Mini formacije 2: STARDUST

Mini formacije 1: CRNE PANTERE

Ženske juniorske formacije: MACE

Juniorske formacije: GALAXY

Ženske formacije: DREAM TEAM

Mlađi juniori 3:DORA NOVOSEL & PATRIK FRANZ

Mini:IVANA SAJFERT & TONY PINČETIĆ

Mlađi juniori 2:MAJA NOVOSEL & DOMAGOJ KOSOVEC

Mlađi juniori 1:EMA ČOVRAN & LOVRO BILUŠIĆ

Stariji juniori: LUCIJA KARAVLAH & PATRIK CIPRIĆ

Zahvaljujemo se svim SPONZORIMA:McDonalds, Adria staklo, Zvonimir security, Pizzeria Zaja, Damiru Brajkoviću, OŠ Vrbani i svim prijateljima kluba i dobrim ljudima koji su pomogli organizaciju 17.Klupskog prvenstva.
 
objavio:
D.Torjanac, 27.11.2011.
17.Klupsko prvenstvo subota, 26.11.2011.
  U subotu 26.11.2011. održati će se tradicionalno 17. Klupsko prvenstvo.
Prvenstvo će se održati u sportskoj dvorani OŠ Vrbani, Vrbani bb.
Prvenstvo smo podijelili na dva dijela zbog velikog broja izvođača.
Prvi dio počinje u 11,00 a drugi dio u 14,30 sati.
Nastupiti će svi članovi kluba, od najmanjih koji ne rade akrobacije, do najstarijih od čijih akrobacija zastaje dah, od početnika pa do reprezentativaca osvajača medalja na europskim i svjetskim natjecanjima.
Ulaznice možete nabaviti na ulazu u dvoranu.
Djeca do 7 godina imaju slobodan ulaz.
Također pozivamo sve prijatelje da dođu na turnir i podrže napore, kako polaznika tako i naših malih i velikih natjecatelja.
Dođite i uvjerite se zašto je akrobatski rock'n'roll sport 21.stoljeća
 
objavio:
D.Torjanac, 12.11.2011.
KV Sesvete nedjelja, 20.11.2011.
  U Sesvetama je održan KV turnir.

Zlatni:
EMA ČOVRAN & LOVRO BILUŠIĆ (mlađi juniori 1)
GALAXY (juniorske formacije)
Srebrni:
CRNE PANTERE (mini formacije 1)
Brončani:
BERNARDA BRLEK & LUKA MIHAČIĆ (seniori C)
STARDUST (mini formacije 2)
 
objavio:
D.Torjanac, 20.11.2011.
Europsko juniorsko prvenstvo subota, 12.11.2011.
  U Sankt Petersburgu je održano Europsko juniorsko prvenstvo.
Na natjecanju su sudjelovala dva naša para.
16.Lucija Karavlah & Patrik Ciprić
17.Ema Čovran & Lovro Bilušić
 
objavio:
D.Torjanac, 12.11.2011.
Kup Sl.Brod 7 ZLATA i 2 BRONCE!!! nedjelja, 06.11.2011.
  U Sl.Brodu održan je treći Kup Hrvatske za 2011 godinu.

Zlatni:
LUCIJA KARAVLAH & PATRIK CIPRIĆ (stariji juniori)
EMA ČOVRAN & LOVRO BILUŠIĆ (mlađi juniori 1)
BERNARDA BRLEK & LUKA MIHAČIĆ (seniori C)
DREAM TEAM (ženske formacije)
GALAXY (juniorske formacije)
CRNE PANTERE (mini formacije 1)
STARDUST (mini formacije 2)

Brončani:
TENA OPAČAK & IVAN HEDL (seniori A)
MACE (ženske juniorske formacije)
 
objavio:
D.Torjanac, 07.11.2011.
TENA & IVAN na Svjetskom prvenstvu subota, 29.10.2011.
  Tena Opačak & Ivan Hedl osvojili su 24.mjesto na Svjetskom prvenstvu u Munchenu.
Pogledajte nastup naših reprezentativaca na Svjetskom prvenstvu u Munchenu
 
objavio:
D.Torjanac, 30.10.2011.
DVA NAŠA PARA U FINALU SVJETSKOG KUPA subota, 22.10.2011.
  Svjetski juniorski kup održan je u Debrecenu 22.10.2011.

Na natjecanju su sudjelovala 3 para iz našeg kluba i u konkurenciji najboljih svjetskih parova osvojili su:
5.Lucija Karavlah & Patrik Ciprić u kategoriji stariji juniori ( plasman u finale)
5.Ema Čovran & Lovro Bilušić u kategoriji mlađi juniori ( plasman u finale)
35.Elena Čovran & Lovro Labura u kategoriji stariji juniori


Pogledajte nastup Lucije i Patrika na Svjetskom kupu u Debrecenu

Pogledajte nastup Eme i Lovre na Svjetskom kupu u Debrecenu
 
objavio:
D.Torjanac, 22.10.2011.
LARISA & FILIP 4.mjesto na Europskom kupu subota, 01.10.2011.
  Europski kup održan je u Eggenfeldenu 01.10.2011.

Na natjecanju su sudjelovala 4 para iz našeg kluba i u konkurenciji najboljih svjetskih parova istakli su se:
4.Larisa Gomaz & Filip Bilušić
18.Doris Lučan & Mario Brođanac
19.Gloria Mihaljević & Karlo Škrinjarić
24.Nina Jotić & Ivan Tišlar

Pogledajte nastup naših članova na Europskom kupu u Eggenfeldenu.
 
objavio:
D.Torjanac, 02.10.2011.
MACE 14. na Svjetskom prvenstvu subota, 24.09.2011.
  MACE: Dragičević Jelena, Gvoić Romana, Horvat Sara, Luš Sara, Pavlinić Monika, Špoljarić Karla, Kočiš Eva, Ciprić Rahela, Županić Petra, Brlek Bernarda, Novosel Maja i Gamilec Dora osvojile su 14. mjesto na Svjetskom prvenstvu ženskih juniorskih formacija u Dobelnu.

Pogledajte nastup formacije MACE na Svjetskom prvenstvu 24.09.2011.
 
objavio:
D.Torjanac, 24.09.2011.
LARISA & FILIP 2.mjesto na Europskom kupu subota, 17.09.2011.
  Svjetski juniorsko prvenstvo i Europski kup održani su u Sofiji 17.09.2011.

Na natjecanju je sudjelovalo 6 parova iz našeg kluba i u konkurenciji najboljih svjetskih parova istakli su se:
2.Larisa Gomaz & Filip Bilušić u kategoriji seniora B (plasman u finale)
8.Lucija Karavlah & Patrik Ciprić kategoriji stariji juniori ( plasman u polufinale)
11.Ema Čovran & Lovro Bilušić u kategoriji mlađi juniori ( plasman u polufinale)

Pogledajte nastup Larise i Filipa na Europskom kupu u Sofiji 17.09.2011.
 
objavio:
D.Torjanac, 18.09.2011.
DREAM TEAM 12. na Europskom prvenstvu subota, 10.09.2011.
  DREAM TEAM: Nina Pongrac, Tea Kaderžabek, Petra Labura, Tamara Biljanović, Lucija Dragičević, Tea Rumec, Sanja Tokić, Lucia Tadić, Iva Petravić, Nadina Biljanović, Petra Sučić, Martina Kojundžić, Marta Bolarić, Tihana Galić, Mara Bosanac, Matea Kefurt, Nera Nikolić i Mirna Šalković plasirale su se u polufinale i osvojile su 12.mjesto na Europskom prvenstvu ženskih formacija u Schaffhausenu.

Pogledajte nastup Dream teama na Europskom prvenstvu 11.09.2011.
 
objavio:
D.Torjanac, 10.09.2011.
ŠKOLE ROCK'N'ROLLA U BISTRI I ZAPREŠIĆU utorak, 06.09.2011.
  ŠKOLE ROCK'N'ROLLA održavati će se na slijedećim lokacijama:

Od 13.09. UTORKOM
OŠ Bistra 18,30 - 19,15

Od 15.09. ČETVRTKOM
OŠ Ljudevita Gaja (Zaprešić) 18,30-19,15

Ako volite šport, druženje i rock’n’roll tada je škola rock'n'rolla prava stvar za vas!
Nakon završene škole akrobatskog rock’n’rolla i Vi se možete pridružiti našoj zabavnoj i brojnoj rock’n’roll obitelji, bez obzira želite li se natjecati ili samo uživati u glazbi i pokretu sporta 21.stoljeća.
 
objavio:
D.Torjanac, 09.09.2011.
BESPLATNE ŠKOLE ROCK'N'ROLLA ponedjeljak, 05.09.2011.
  Kao i svake godine rujan je vrijeme početka škola akrobatskog rock'n'rolla.
Ove godine BESPLATNE ŠKOLE ROCK'N'ROLLA održavati će se na slijedećim lokacijama:

Od 12.09. PONEDJELJKOM
OŠ Vrbani 18,00-18,45
OŠ Ivana Cankara 18,00-18,45
OŠ Dugave 17,30-18,15

Od 13.09. UTORKOM
OŠ Ive Andrića (Sopot) 18,00-18,45
OŠ Rudeš 19,00-19,45
OŠ Prečko 18,30 - 19,15
OŠ J.J.Strossmayera (Varšavska) 18,30-19,15

Od 14.09. SRIJEDOM
OŠ Bartola Kašića 19,05-19,50
OŠ Zapruđe 19,15-20,00
OŠ Pavleka Miškine 18,30-19,15

Od 15.09. ČETVRTKOM
OŠ Gustava Krkleca (Travno) 18,00-18,45
OŠ Nikole Tesle (Prečko) 18,00-18,45
OŠ Voltino 19,00-19,45

Od 16.09. PETKOM
OŠ Petra Zrinskog (Krajiška) 18,00-18,45

Od 17.09. SUBOTOM
OŠ Mladost (Utrine) 12,30-13,15

Od 19.09. PONEDJELJKOM
OŠ V.Holjevca (Siget) 18,30-19,15

Od 20.09. UTORKOM
OŠ Augusta Šenoe (Selska cesta) 18,00-18,45


Zasigurno jedan od najzanimljivijih i najatraktivnijih športova u svijetu, a i u nas, je akrobatski rock'n’roll. To je šport u kojemu može uživati svatko, bez obzira na to je li vrhunski natjecatelj ili pleše iz vlastitog zadovoljstva. Odlikuje se dobrom glazbom, gimnastičkim elementima, ritmom, i kako mu samo ime govori, akrobacijama od kojih ponekad zastaje dah.

Obzirom na brojnost i raznolikost elemenata od kojih se sastoji izvanredno je pogodan za svestrani razvoj djeteta kao i rekreaciju odraslih.
A da bi postigli savršenstvo počinje se baš kao i u drugim športovima od malih nogu.

Škole rock’n’rolla održavamo već 18 godina kroz koje vrijeme su mnogi polaznici stasali u vrsne natjecatelje te na natjecanjima osvajaju niz medalja.

Besplatna Škola rock’n’rolla, kroz koju će se djeca upoznati sa osnovama ovog športa traje do 30.11.2011. (djeca do 12 godina ne rade akrobacije).
Škola počinje lagano s po jednim školskim satom tjedno kako bi svi polaznici u ugodnoj i vedroj atmosferi škole rock’n’rolla savladali osnovne plesne figure i osnovni korak. Zatim, u drugoj polovici škole uvježbamo složenije plesne figure i koreografiju koju ćemo prezentirati na kraju škole rock’n’rola na priredbi za roditelje (krajem studenog) i gostovanju na turniru akrobatskog rock’n’rolla (počekom prosinca).
Po uspješnom završetku škole rock’n’rolla svi polaznici dobivaju zaslužene diplome.Nakon završene škole rock’n’rolla nudimo Vašoj djeci nastavak bavljenja akrobatskim rock’n’rollom i uključenje u rad kluba.

Škola rock’n’rolla je besplatna. Zašto???
Zato da nas slobodno upoznate bez ikakvih obaveza i ograničenja.
Kvalitetu našeg rada vam jamči stručno vodstvo našega kluba. Tu su prije svega stručni voditelji, educirani treneri i međunarodni suci akrobatskog rock’n’rolla. Dugogodišnji uspješni natjecatelji svoje sportsko i pedagoško znanje stekli su između ostalog, i radeći s najboljim svjetskim rock’n’roll trenerima. Zahvaljujući tome naši treneri osposobili su mnoge generacije prvaka u svim kategorijama rock’n’rolla. Naš zadatak je da nijedan polaznik ne završi školu rock’n’rolla bez krajnjeg rezultata - usvojenih kvalitetnih osnova rock’n’rolla i zadovoljstva treninga u ugodnoj atmosferi.

Nakon završene škole akrobatskog rock’n’rolla i Vi se možete pridružiti našoj zabavnoj i brojnoj rock’n’roll obitelji, bez obzira želite li se natjecati ili samo uživati u glazbi i pokretu sporta 21.stoljeća.
 
objavio:
D.Torjanac, 30.08.2011.
Svim našim članovima i prijateljima kluba želimo ugodno ljeto! četvrtak, 30.06.2011.
  Došao je kraj i ove sezone. Idemo na more a poslije sve po starom........
Sa redovnim treninzima nastavljamo 08.08.2011.
Raspored treninga možete pogledati na obavijestima za članove.
Početkom nove školske godine na dvadesetak lokacija na Trešnjevci, Črnomercu, Centru i Novom Zagrebu započeti će s radom naše škole rock'n'rolla.

Svim našim članovima i prijateljima kluba želimo ugodno ljeto!
 
objavio:
D.Torjanac, 30.06.2011.
YouTube: RUDEŠ 2011 ponedjeljak, 27.06.2011.
  Na kanalu Rudeš 2011 na Youtube-u možete pogledati cijeli program finala KV turnira u Rudešu 04.06.2011.  
objavio:
D.Torjanac, 27.06.2011.
Essenbach: LUCIJA & PATRIK nedjelja, 12.06.2011.
  Pogledajte nastup naših finalista Svjetskog kupa, Lucije i Patrika u Essenbachu 11.06.2011.
 
objavio:
D.Torjanac, 12.06.2011.
5.LUCIJA & PATRIK subota, 11.06.2011.
  Svjetski juniorski kup i Europski kup za seniore B održan je u Essenbachu 11.06.2011.

Na natjecanju je sudjelovalo 6 parova iz našeg kluba i u konkurenciji najboljih svjetskih parova osvojili su slijedeća mjesta:
5.Lucija Karavlah & Patrik Ciprić (stariji juniori)
11.Ema Čovran & Lovro Bilušić (mlađi juniori)
14.Doris Lučan & Mario Brođanac (seniori B)
23.Gloria Mihaljević & Karlo Škrinjarić (seniori B)
41.Dorotea Gomaz & Petar Belinić (mlađi juniori)
46.Elena Čovran & Lovro Labura (stariji juniori)
 
objavio:
D.Torjanac, 11.06.2011.
YouTube: RUDEŠ 2011 četvrtak, 09.06.2011.
  Pogledajte nastupe naših članova na turniru u Rudešu 04.06.2011.
 
objavio:
D.Torjanac, 09.06.2011.
Rudeš 2011: 6 ZLATA 3 SREBRA !!! subota, 04.06.2011.
  U Rudešu smo organizirali zadnji hrvatski turnir u sezoni.

6 ZLATA 3 SREBRA !!!

Zlatni:
DORIS LUČAN & MARIO BROĐANAC (seniori B)
LUCIJA KARAVLAH & PATRIK CIPRIĆ (stariji juniori)
EMA ČOVRAN & LOVRO BILUŠIĆ (mlađi juniori 1)
DREAM TEAM (ženske formacije)
ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA 1 (juniorske formacije)
CRNE PANTERE (mini formacije 1)

Srebrni
GALAXY (juniorske formacije)
MACE (ženske juniorske formacije)
STARDUST (mini formacije 1)


Prijepodne je održano natjecanje naših najmlađih članova.
Najuspješniji su:

MLAĐI JUNIORI 3
1.LORENA TOMAŠEVIĆ & VEDRAN TOMAŠEVIĆ
2.DORA NOVOSEL & PATRIK FRANZ
3.LAURA LULIĆ & DOMINIK BULJAT

MINI FORMACIJE 3
1.TIGRICE
2.OŠ A.ŠENOE
3.NEW STARS

MINI FORMACIJE 4
1.VATRENI ANĐELI
2.ROCK STARS
3.EKIPA IZ SNOVA


Zahvaljujemo se sponzorima McDONALDS, ADRIA STAKLO, ZVONIMR SECURITY, OŠ Rudeš i gospođi ravnateljici Ljubić, Damiru Brajkoviću, i svim prijateljima kluba i dobrim ljudima koji su pomogli organizaciju Rudeša 2011.
 
objavio:
D.Torjanac, 05.06.2011.
TENA & IVAN subota, 04.06.2011.
  TENA OPAČAK & IVAN HEDL osvojili su 26. mjesto u konkurenciji najboljih svjetskih parova na World Mastersu u Winterthuru.  
objavio:
D.Torjanac, 05.06.2011.
RUDEŠ 2011. program natjecanja srijeda, 01.06.2011.
  JUTARNJI PROGRAM 11,00:

POLUZAVRŠNICA MINI FORMACIJE 3
POLUZAVRŠNICA MLAĐI JUNIORI 3
ZAVRŠNICA MINI FORMACIJE 4
OCJENE MINI FORMACIJE 4
ZAVRŠNICA MINI FORMACIJE 3 (7 NAJBOLJIH)
PROGLAŠENJE POBJEDNIKA MINI FORMACIJE 4
OCJENE MINI FORMACIJE 3
ZAVRŠNICA MLAĐI JUNIORI 3 (7 NAJBOLJIH)
PROGLAŠENJE POBJEDNIKA MINI FORMACIJE 3
OCJENE MLAĐI JUNIORI 3
PROGLAŠENJE POBJEDNIKA MLAĐI JUNIORI 3


PROGRAM 14,00
· PREDSTAVLJANJE SUDIONIKA
· 1/2 MINI FORMACIJE 2
· 1/2 MINI FORMACIJE 1
· MINI FORMACIJE 3
· MINI FORMACIJE 2
· MINI FORMACIJE 1
· ŽENSKE FORMACIJE
· OCJENE MF3, MF2, MF1
· OCJENE ŽENSKE FORMACIJE
· PROGLAŠENJE MF3, MF2, MF1
· PROGLAŠENJE ŽENSKE FORMACIJE

POSLIJEPODNEVNI PROGRAM 16,00
· 1/8 MLAĐI JUNIORI 2
· 1/4 MINI
· 1/4 MLAĐI JUNIORI 1
· RUNDA NADE MLAĐI JUNIORI 2
· RUNDA NADE MINI
· 1/2 MLAĐI JUNIORI 1
· 1/4 MLAĐI JUNIORI 2
· 1/2 MINI
· 1/4 STARIJI JUNIORI
· 1/2 SENIORI B-PLESNI PROGRAM
· 1/2 MLAĐI JUNIORI 2
· 1/2 STARIJI JUNIORI
· MINI
· OCJENE MINI
· 1/2 SENIORI B-ACRO PROGRAM
· PROGLAŠENJE MINI

VEČERNJI PROGRAM 19,30
· PREDSTAVLJANJE SUDIONIKA
· MLAĐI JUNIORI 2
· OCJENE MLAĐI JUNIORI 2
· SENIORI B-PLESNI PROGRAM
· PROGLAŠENJE MLAĐI JUNIORI 2
· OCJENE B-PLESNI PROGRAM
· STARIJI JUNIORI
· OCJENE STARIJI JUNIORI
· MLAĐI JUNIORI 1
· PROGLAŠENJE STARIJI JUNIORI
· OCJENE MLAĐI JUNIORI 1
· SENIORI C
· PROGLAŠENJE MLAĐI JUNIORI 1
· OCJENE SENIORI C
· SENIORI B - ACRO PROGRAM
· PROGLAŠENJE SENIORI C
· OCJENE SENIORI B-ACRO PROGRAM
· JUNIORSKE FORMACIJE
· ŽENSKE JUNIORSKE FORMACIJE
· PROGLAŠENJE SENIORI B
· OCJENE JUNIORSKE FORMACIJE, ŽENSKE JUNIORSKE FORMACIJE
· PROGLAŠENJE JUNIORSKE FORMACIJE, ŽENSKE JUNIORSKE FORMACIJE
 
objavio:
, 01.06.2011.
Rimini: 5.LUCIJA & PATRIK subota, 28.05.2011.
  Svjetski juniorski kup održan je u Riminiju 28.05.2011.

Na natjecanju je sudjelovalo 5 parova iz našeg kluba i u konkurenciji najboljih svjetskih parova osvojili su:
5.Lucija Karavlah & Patrik Ciprić u kategoriji stariji juniori ( plasman u finale)
13.Ema Čovran & Lovro Bilušić u kategoriji mlađi juniori
35.Ana Gudiček & Deni Žiljak u kategoriji mlađi juniori
39.Elene Čovran & Lovro Labura u kategoriji stariji juniori
45.Ana-Marija Mihaljević & Jan Karačić u kategoriji mlađi juniori
 
objavio:
D.Torjanac, 28.05.2011.
RUDEŠ 2011 četvrtak, 26.05.2011.
  Trinaestu godinu zaredom, Rock’n’roll Gimnazija okuplja najbolje hrvatske rock’n’roll plesače u Rudešu. Natjecanje će se održati u subotu 04.06.2011. u sportskoj dvorani OŠ Rudeš.
Natjecanje je podjeljeno u tri dijela.
Prvi dio počinje u 11,00 sati i na njemu sudjeluju najmlađi članovi Rock'n'roll Gimnazije.
U 14 sati počinje prednatjecanje KV turnira Rudeš 2011 a u 19,30 završnica.
Na natjecanju će sudjelovati i naši prijatelji iz BiH.
 
objavio:
D.Torjanac, 26.05.2011.
KV Sutinska vrela nedjelja, 22.05.2011.
  U Sutinskim vrelima je održan KV turnir u akrobatskom rock'n'rollu.

Osvojili smo 9 medalja!

ZLATNE MEDALJE:
DREAM TEAM u kategoriji ženskih formacija
ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA 1u kategoriji juniorskih formacija

SREBRNE MEDALJE
DORIS LUČAN & MARIO BROĐANAC u B kategoriji
LUCIJA KARAVLAH & PATRIK CIPRIĆ u kategoriji stariji juniori
EMA ČOVRAN & LOVRO BILUŠIĆ u kategoriji mlađi juniori 1
GALAXY u kategoriji juniorskih formacija
MACE u kategoriji ženskih juniorskih formacija
CRNE PANTERE u kategoriji mini formacije 1

BRONČANE MEDALJE
STARDUST u kategoriji mini formacije 1
 
objavio:
D.Torjanac, 23.05.2011.
KV Peščenica subota, 07.05.2011.
  U Peščenici je održan KV turnir u akrobatskom rock'n'rollu.

Pobjedili smo u 3 kategorije i osvojili smo 10 medalja!

ZLATNE MEDALJE:
EMA ČOVRAN & LOVRO BILUŠIĆ u kategoriji mlađi juniori 1
DREAM TEAM u kategoriji ženskih formacija
GALAXY u kategoriji juniorskih formacija

SREBRNE MEDALJE
TENA OPAČAK & IVAN HEDL u A kategoriji
GLORIA MIHALJEVIĆ & KARLO ŠKRINJARIĆ u B kategoriji
BERNARDA BRLEK & LUKA MIHAČIĆ u Ckategorij
LUCIJA KARAVLAH & PATRIK CIPRIĆ u kategoriji stariji juniori
ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA 1u kategoriji juniorskih formacija

BRONČANE MEDALJE
MACE u kategoriji ženskih juniorskih formacija
CRNE PANTERE u kategoriji mini formacije 1
 
objavio:
D.Torjanac, 08.05.2011.
Varna: 5.Larisa & Filip subota, 30.04.2011.
  Rock'n'roll Gimnazija je prvi put posjetila Bugarsku. Svjetski juniorski kup i Europski kup održan je u Varni 30.04.2011.

Na natjecanju je sudjelovalo 8 parova iz našeg kluba i u konkurenciji najboljih svjetskih parova istakli su se:
5.Larisa Gomaz & Filip Bilušić u kategoriji seniora B (plasman u finale)
10.Lucija Karavlah & Patrik Ciprić kategoriji stariji juniori ( plasman u polufinale)
11.Gloria Mihaljević & Karlo Škrinjarić kategoriji seniora B ( plasman u polufinale)
17.Ema Čovran & Lovro Bilušić kategoriji mlađi juniori ( plasman u četvrtfinale)
18.Elena Čovran & Lovro Labura kategoriji stariji juniori ( plasman u četvrtfinale)
 
objavio:
D.Torjanac, 01.05.2011.
YouTube: Naši finalisti u Lyonu ponedjeljak, 18.04.2011.
  Pogledajte nastup Larise i Filipa
i Lucije i Patrika u Lyonu.

 
objavio:
D.Torjanac, 18.04.2011.
5.LARISA & FILIP 6.LUCIJA & PATRIK subota, 16.04.2011.
  Svjetski juniorski kup i Europski kup održan je u Lyonu 16.04.2011.

Na natjecanju je sudjelovalo 10 parova iz našeg kluba i u konkurenciji najboljih svjetskih parova istakli su se:
5.Larisa Gomaz & Filip Bilušić u kategoriji seniora B (plasman u finale)
6.Lucija Karavlah & Patrik Ciprić kategoriji stariji juniori ( plasman u finale)

 
objavio:
D.Torjanac, 17.04.2011.
YouTube: Državno prvenstvo srijeda, 13.04.2011.
 
Na YouTube možete pogledati snimke naših zvijezda rock’n’rolla na 20.Prvenstvu Republike Hrvatske u akrobatskom rock’n’rollu.

 
objavio:
D.Torjanac, 13.04.2011.
20. DRŽAVNO PRVENSTVO subota, 09.04.2011.
  U Dubravi je održano 20.Prvenstvo RH u akrobatskom rock'n'rollu.

Pobjedili smo u 4 kategorije i osvojili smo 12 medalja!

ZLATNE MEDALJE:
MARTINA RAK & MARIO JUKIĆ u An kategoriji
EMA ČOVRAN & LOVRO BILUŠIĆ u kategoriji mlađi juniori 1
DREAM TEAM: Kaderžabek Tea, Labura Petra, Pongrac Nina, Biljanović Tamara, Dragičević Lucija, Rumec Tea, Tadić Lucia, Iva Petravić, Biljanović Nadina, Nikolić Nera, Petra Sučić, Kojundžić Martina, Bolarić Marta, Galić Tihana, Bosanac Mara i Sanja Tokić u kategoriji ženskih formacija
ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA 1:Mirna Šalković, Mario Prišlin, Elena Čovran, Lovro Labura, Dorotea Gomaz, Petar Belinić, Ema Čovran, Lovro Bilušić, Laura Bukvić, Ivan Torjanac, Vedrana Karavlah i Karlo Kveštak u kategoriji juniorskih formacija

SREBRNE MEDALJE
LORENA ŠEBREK & DOMAGOJ ŠALKOVIĆ u B kategoriji
LUCIJA KARAVLAH & PATRIK CIPRIĆ u kategoriji stariji juniori
GALAXY:Ana Bakarić, Anja Žarković, Dominik Mikulić, Ida Žarković, Josip Mikulić,Lana Štimac, Dino Košutić, Ana Gudiček, Deni Žiljak i Petar Drobac u kategoriji juniorskih formacija

BRONČANE MEDALJE
TENA OPAČAK & IVAN HEDL u A kategoriji
LARISA GOMAZ & FILIP BILUŠIĆ u B kategoriji
MACE: Dragičević Jelena, Gvoić Romana, Horvat Sara, Luš Sara, Pavlinić Monika, ŠpoljarićKarla, Kočiš Eva, Ciprić Rahela, Županić Petra, Brlek Bernarda,Novosel Maja i Iva Dujmović u kategoriji ženskih juniorskih formacija
CRNE PANTERE:Dora Brdek, Gabriela Coha, Bea Hrup, Tina Krčmar, Lea Okićki, Franka Telebuh, Tijana Jularić, Ana Jug, Petra Čančar, Jelena Zelenković i Leona Ban u kategoriji mini formacije 1
STARDUST: Ema Jugović, Zrinka Vuksan Ćusa, Vanna Ivanjko,Karolina Horvat, Emma Čaušević, Lara Bajza, Bruna Elezović,Monika Tumpak, Sara Majdak, Anamarija Hodak, Ivana Košutić,Nives Maričić, Višnja Bašić i Lucija Vozab u kategoriji mini formacije 2
 
objavio:
D.Torjanac, 10.04.2011.
Naše mlade zvijezde rock'n'rolla na YouTube utorak, 05.04.2011.
  Na YouTube možete pogledati naše mlade zvijezde rock’n’rolla na Prvenstvu škola grada Zagreba.  
objavio:
D.Torjanac, 05.04.2011.
Svjetsko prvenstvo juniorskih formacija subota, 02.04.2011.
  Na Svjetskom prvenstvu juniorskih formacija u Ljubljani sudjelovale su dvije naše formacije:

9.mjesto GALAXY: Ana Bakarić, Anja Žarković, Dominik Mikulić, Ida Žarković, Josip Mikulić, Lana Štimac, Dino Košutić, Ana Gudiček, Deni Žiljak i Petar Drobac

11.mjesto ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA 1:Mirna Šalković, Mario Prišlin, Elena Čovran, Lovro Labura, Dorotea Gomaz, Petar Belinić, Ema Čovran, Laura Bukvić, Ivan Torjanac, Karlo Kveštak, Otto Goldschmidt i Tea Vađon

 
objavio:
D.Torjanac, 02.04.2011.
Bernarda i Luka 3. mjesto u Ljubljani subota, 02.04.2011.
  Na 10. Memorialu Primoža Bizilja u Ljubljani
BERNARDA BRLEK & LUKA MIHAČIĆ
osvojili su 3.mjesto u seniorskoj C kategoriji.
 
objavio:
D.Torjanac, 02.04.2011.
KUP HRVATSKE Velika Gorica subota, 19.03.2011.
  U Velikoj Gorici je održan Kup Hrvatske.

Pobjedili smo u 4 kategorije i osvojili smo 11 medalja!

ZLATNE MEDALJE:
MARTINA RAK & MARIO JUKIĆ u An kategoriji
LARISA GOMAZ & FILIP BILUŠIĆ u B kategoriji
DREAM TEAM: Kaderžabek Tea, Labura Petra, Pongrac Nina, Biljanović Tamara, Dragičević Lucija, Rumec Tea, Tadić Lucia, Iva Petravić, Biljanović Nadina, Nikolić Nera, Petra Sučić, Kojundžić Martina, Bolarić Marta, Galić Tihana, Bosanac Mara i Kefurt Matea u kategoriji ženskih formacija
ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA 1:Mirna Šalković, Mario Prišlin, Elena Čovran, Lovro Labura, Dorotea Gomaz, Petar Belinić, Ema Čovran, Lovro Bilušić, Laura Bukvić, Ivan Torjanac, Vedrana Karavlah i Karlo Kveštak u kategoriji juniorskih formacija

SREBRNE MEDALJE
LUCIJA KARAVLAH & PATRIK CIPRIĆ u kategoriji stariji juniori
GALAXY:Ana Bakarić, Anja Žarković, Dominik Mikulić, Ida Žarković, Josip Mikulić,Lana Štimac, Dino Košutić, Ana Gudiček, Deni Žiljak i Petar Drobac u kategoriji juniorskih formacija
CRNE PANTERE:Dora Brdek, Gabriela Coha, Bea Hrup, Tina Krčmar, Lea Okićki, Franka Telebuh, Tijana Jularić, Ana Jug, Petra Čančar, Jelena Zelenković i Leona Ban u kategoriji mini formacije 1
STARDUST: Ema Jugović, Zrinka Vuksan Ćusa, Vanna Ivanjko,Karolina Horvat, Emma Čaušević, Lara Bajza, Bruna Elezović,Monika Tumpak, Sara Majdak, Anamarija Hodak, Ivana Košutić,Nives Maričić, Višnja Bašić i Lucija Vozab u kategoriji mini formacije 2

BRONČANE MEDALJE
EMA ČOVRAN & LOVRO BILUŠIĆ u kategoriji mlađi juniori 1
BERNARDA BRLEK & LUKA MIHAČIĆ u C kategoriji
MACE: Dragičević Jelena, Gvoić Romana, Horvat Sara, Luš Sara, Pavlinić Monika, ŠpoljarićKarla, Kočiš Eva, Ciprić Rahela, Županić Petra, Brlek Bernarda,Novosel Maja i Iva Dujmović u kategoriji ženskih juniorskih formacija
 
objavio:
D.Torjanac, 20.03.2011.
DomaTV: Rock'n'roll Gimnazija srijeda, 16.03.2011.
  Ekipa iz emisije Mamin svijet posjetila nas je na treningu u Vrbanima i napravila prilog o akrobatskom rock'n'rollu koji je prikazan 13.03.2011. na DomaTV.  
objavio:
D.Torjanac, 16.03.2011.
PRVENSTVO ŠKOLA GRADA ZAGREBA 2011. nedjelja, 27.02.2011.
  U sportskoj dvorani OŠ Mato Lovrak održano je 6.Prvenstvo škola grada Zagreba u akrobatskom rock'n'rollu.

Zlatni
JANA HARAPIN & DOMINIK PERŠIĆ u kategoriji mlađi juniori 4
OŠ IVANA CANKARA & OŠ PAVLEKA MIŠKINE u kategoriji mini formacije 3

Srebrni
DEA LEMAJIĆ & MILE BILJANOVIĆ u kategoriji mlađi juniori 4

Brončani
ANJA-MARIA JUKIĆ & TOMISLAV KLAS u kategoriji mlađi juniori 4
DORA NOVOSEL & PATRIK FRANZ u kategoriji mlađi juniori 3
 
objavio:
D.Torjanac, 27.02.2011.
KV KRIŽ subota, 12.02.2011.
  U Križu je održan KV turnir.

ZLATNI:

DREAM TEAM u kategoriji ženskih formacija

GALAXY u kategoriji juniorskih formacija

SREBRNI:

LUCIJA ROGINIĆ & VLADIMIR SUBOTIĆ u seniorskoj B kategoriji

LUCIJA KARAVLAH & PATRIK CIPRIĆ u kategoriji starijih juniora

EMA ČOVRAN & LOVRO BILUŠIĆ u kategoriji mlađi juniori 1

ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA 1u kategoriji juniorskih formacija

BRONČANI:

SARAH SINGER & MISLAV ŠALKOVIĆ u seniorskoj B kategoriji

MACE u kategoriji ženskih juniorskih formacija

CRNE PANTERE u kategoriji mini formacije 1

 
objavio:
D.Torjanac, 12.02.2011.
8.PRVENSTVO ZAGREBA subota, 05.02.2011.
  U sportskoj dvorani XV Gimnazije održano je 8.Prvenstvo grada Zagreba u akrobatskom rock'n'rollu.

POBJEDILI SMO U 7 KATEGORIJA !!!
SREBRNI SMO U 9 KATEGORIJA, A BRONČANI U 4 KATEGORIJE!

PRVA MJESTA:

LARISA GOMAZ & FILIP BILUŠIĆ u seniorskoj B kategoriji

LUCIJA KARAVLAH & PATRIK CIPRIĆ u kategoriji starijih juniora

DORA HASANEC & LUKA ZORIČIĆ u kategoriji mlađi juniori 4

DREAM TEAM u kategoriji ženskih formacija

ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA 1u kategoriji juniorskih formacija

EKIPA IZ SNOVA u kategoriji mini formacije 3

MACE u kategoriji mini formacije 4

DRUGA MJESTA:

EMA ČOVRAN & LOVRO BILUŠIĆ u kategoriji mlađi juniori 1

LAURA BUKVIĆ & IVAN TORJANAC u kategoriji mlađi juniori 2

MATEA LUKANIĆ & PATRIK FRANZ u kategoriji mlađi juniori 3

JANA HARAPIN & DOMINIK PERŠIĆ u kategoriji mlađi juniori 4

GALAXY u kategoriji juniorskih formacija

MACE u kategoriji ženskih juniorskih formacija

CRNE PANTERE u kategoriji mini formacije 1

STARS u kategoriji mini formacije 3

COOL ROCKERI u kategoriji mini formacije 4

TREĆA MJESTA:

NINA NOVOSEL & TOMISLAV TKALEC u seniorskoj B kategoriji

MIA MRAKUŽIĆ & KLAUDIO STRAHONIJA u kategoriji mlađi juniori 3

STELA SNOJ & IVAN KAHLINA u kategoriji mlađi juniori 4

STARDUST u kategoriji mini formacije 2
 
objavio:
D.Torjanac, 06.02.2011.
KUP HRVATSKE nedjelja, 30.01.2011.
  U Zapruđu smo organizirali Kup Hrvatske u akrobatskom rock'n'rollu.

OSVOJILI SMO 9 MEDALJA I POBJEDILI SMO U 4 KATEGORIJE !

PRVA MJESTA:

LARISA GOMAZ & FILIP BILUŠIĆ u seniorskoj B kategoriji

EMA ČOVRAN & LOVRO BILUŠIĆ u kategoriji mlađi juniori 1

DREAM TEAM u kategoriji ženskih formacija

GALAXY u kategoriji juniorskih formacija


DRUGA MJESTA:

LUCIJA KARAVLAH & PATRIK CIPRIĆ u kategoriji starijih juniora

ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA 1u kategoriji juniorskih formacija


TREĆA MJESTA:

NINA NOVOSEL & TOMISLAV TKALEC u seniorskoj B kategoriji

MACE u kategoriji ženskih juniorskih formacija

CRNE PANTERE u kategoriji mini formacije 1
 
objavio:
D.Torjanac, 31.01.2011.
GLORIA i KARLO nagrada Zagrebačkog športskog saveza četvrtak, 27.01.2011.
  Zagrebački športski savez je 27.01.2011. u hotelu Panorama uručio nagrade najboljim mladim sportašima grada Zagreba u 2010. godini. Nagrađeni su i naši članovi Gloria Mihaljević i Karlo Škrinjarić.
Gloria i Karlo su u 2010. ostvarili iznimne rezultate. Osvojili su 3. mjesto na Europskom juniorskom prvenstvu i 3.mjesto na Svjetskom juniorskom kupu.

 
objavio:
D.Torjanac, 27.01.2011.
PROGRAM KUP HRVATSKE 30.01.2011. nedjelja, 23.01.2011.
  PREDNATJECANJE 12,00
· PREDSTAVLJANJE SUDIONIKA
· MINI FORMACIJE 3
· MINI FORMACIJE 2
· MINI FORMACIJE 1
· ŽENSKE JUNIORSKE FORMACIJE
· OCJENE MINI FORMACIJE 3
· OCJENE MINI FORMACIJE 2
· OCJENE MINI FORMACIJE 1
· OCJENE MINI FORMACIJE ŽJF
· PROGLAŠENJE MINI FORMACIJE 3
· PROGLAŠENJE MINI FORMACIJE 2
· PROGLAŠENJE MINI FORMACIJE 1
· PROGLAŠENJE ŽENSKE JUNIORSKE FORMACIJE

POSLIJEPODNEVNI PROGRAM 14,00
· 1/8 MLAĐI JUNIORI 2
· 1/4 MLAĐI JUNIORI 1
· RUNDA NADE MLAĐI JUNIORI 2
· 1/4 STARIJI JUNIORI
· 1/2 MINI
· 1/4 MLAĐI JUNIORI 2
· 1/2 MLAĐI JUNIORI 1
· RUNDA NADE MINI
· 1/2 MLAĐI JUNIORI 2
· 1/2 STARIJI JUNIORI
· SENIORI C
· MINI
· OCJENE SENIORI C
· OCJENE MINI
· PROGLAŠENJE SENIORI C
· PROGLAŠENJE MINI

VEČERNJI PROGRAM 18,00
· PREDSTAVLJANJE SUDIONIKA
· MLAĐI JUNIORI 2
· OCJENE MLAĐI JUNIORI 2
· SENIORI B-PLESNI PROGRAM
· SENIORI A-PLESNI PROGRAM
· PROGLAŠENJE MLAĐI JUNIORI 2
· OCJENE B-PLESNI PROGRAM
· OCJENE A-PLESNI PROGRAM
· STARIJI JUNIORI
· OCJENE STARIJI JUNIORI
· MLAĐI JUNIORI 1
· PROGLAŠENJE STARIJI JUNIORI
· OCJENE MLAĐI JUNIORI 1
· SENIORI B - ACRO PROGRAM
· SENIORI A - ACRO PROGRAM
· PROGLAŠENJE MLAĐI JUNIORI 1
· OCJENE SENIORI B-ACRO PROGRAM
· OCJENE SENIORI A-ACRO PROGRAM
· PROGLAŠENJE SENIORI B
· PROGLAŠENJE SENIORI A
· JUNIORSKE FORMACIJE
· ŽENSKE FORMACIJE
· OCJENE JUNIORSKE FORMACIJE
· OCJENE ŽENSKE FORMACIJE
· PROGLAŠENJE JUNIORSKE FORMACIJE
· PROGLAŠENJE ŽENSKE FORMACIJE
 
objavio:
D.Torjanac, 23.01.2011.
Najava KUPA HRVATSKE 2011 petak, 14.01.2011.
  Sedamnaestu godinu zaredom, Rock'n'roll Gimnazija okuplja u siječnju najbolje hrvatske rock’n’roll plesače na turniru u akrobatskom rock’n’rollu.
Kup Hrvatske održati će se u nedjelju 30.01.2011.u sportskoj dvorani OŠ Zapruđe, Trg Ivana Meštrovića 8a.
Početak prednatjecanja je u 12,00 sati a završnica počinje u 18,00 sati.
U atraktivnom programu moći ćete uživati u vještinama najboljih
hrvatskih rock'n'roll plesača
 
objavio:
D.Torjanac, 14.01.2011.
KUP HRVATSKE 2010 srijeda, 12.01.2011.
  U prostorijama HOO-a održana je svečanost proglašenja pobjednika Kupa Hrvatske 2010.
Naši članovi su pobjednici Kupa u pet kategorija:

B-kategorija
1.Tena OPAČAK - Zlatko DRLJAČIĆ
2.Larisa GOMAZ - Filip BILUŠIĆ
2.Nina NOVOSEL - Tomislav TKALEC

Stariji juniori
1.Gloria MIHALJEVIĆ - Karlo ŠKRINJARIĆ

Mlađi juniori
3.Elena ČOVRAN -Lovro LABURA

Juniorske formacije
1.ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1
1.GALAXY

Ženske formacije
1.DREAM TEAM

Ženske juniorske formacije
1.MACE
 
objavio:
D.Torjanac, 13.01.2011.
SVE NAJBOLJE U NOVOJ 2011. petak, 31.12.2010.
  Rock’n’roll Gimnazija svim prijateljima
želi u novoj godini puno sreće, ljubavi i zdravlja!
 
objavio:
D.Torjanac, 24.12.2010.
PETRINJA 2010. subota, 18.12.2010.
  U Petrinji je održano zadnje natjecanje u 2010. godini u akrobatskom rock'n'rollu.

OSVOJILI SMO 12 MEDALJA I POBJEDILI SMO U 5 KATEGORIJA !

PRVA MJESTA:

LARISA GOMAZ & FILIP BILUŠIĆ u seniorskoj B kategoriji

GLORIA MIHALJEVIĆ & KARLO ŠKRINJARIĆ u starijim juniorima

DREAM TEAM u kategoriji ženskih formacija

ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA 1u kategoriji juniorskih formacija

SHADOWS u kategoriji mini formacija 1


DRUGA MJESTA:

LUCIJA KARAVLAH & PATRIK CIPRIĆ u starijim juniorima

GALAXY u kategoriji juniorskih formacija

MACE u kategoriji ženskih juniorskih formacija

IDA ŽARKOVIĆ & JOSIP MIKULIĆ u kategoriji mlađi juniori 2

TREĆA MJESTA:

LORENA ŠEBREK & DOMAGOJ ŠALKOVIĆ u seniorskoj B kategoriji

ELENA ČOVRAN & LOVRO LABURA u kategoriji mlađi juniori 1

CRNE PANTERE u kategoriji mini formacija 1


 
objavio:
D.Torjanac, 18.12.2010.
Detva subota, 11.12.2010.
  Svjetski juniorski kup i Europski B kup održan je u Detvi (Slovačka) 11.12.2010.
Na natjecanju je sudjelovalo 7 parova iz našeg kluba i u konkurenciji najboljih svjetskih parova istakli su se:
8.Larisa Gomaz & Filip Bilušić u seniorskoj B kategoriji
9.Gloria Mihaljević & Karlo Škrinjarić u kategoriji stariji juniori
17.Lucija Karavlah & Patrik Ciprić u kategoriji stariji juniori
20.Elena Čovran & Lovro Labura u kategoriji mlađi juniori

 
objavio:
D.Torjanac, 12.12.2010.
16. KLUPSKO PRVENSTVO nedjelja, 05.12.2010.
  U nedjelju 05.12.2010. u sportskoj dvorani OŠ Vrbani održano je 16.Klupsko prvenstvo. Na prvenstvu su nastupili polaznici naših škola rock'n'rolla, članovi natjecatelji i uživali smo u nastupu naših seniora.

Prvaci kluba po kategorijama su:

Mini formacije 3: ROCK STARS: Zoričić Luka, Bakarić Petra, Čulum Lucija, Grgić Lucija, Hasanec Dora, Janjatović Igor, Market Veronika, Milić Julijeta, Perak Matea, Roca Paula, Skenderović Barbara, Tomašević Lorena, Tomašević Vedran, Zdunić Ema, Župan Kristina

Mini formacije 2: STARDUST: Bajza Lara, Bašić Višnja,Brdarić Lota, Čančar Petra, Čaušević Emma, Hodak Anamarija, Horvat Karolina, Ivanjko Stella, Ivanjko Vanna, Košutić Ivana, Maričić Nives, Šepat Anđela Marija, Vozab Lucija, Sever Krla, Elezović Bruna, Tumpak Monika, Majdak Sara, Zrinka Vuksan Ćusa, Ema Jugović

Mini formacije 1:SHADOWS: MiaMaja Babić, Mercedes Horvat, Monika Hrenović, Vlatka Jelić, Petra Štrk, Iva Juričev-Mikulin, Dora Matović, Roca Regina, Antonela Peša, Ema Vata, Dorotea Pisačić, Alexander Dora, Barčanec Ivona, Vuković Tena, Lovrić Tea, Kačar Lana

Ženske juniorske formacije: MACE: Jaklin Diana, Dragičević Jelena, Gvoić Romana, Horvat Sara, Luš Sara, Pavlinić Monika, Špoljarić Karla, Kočiš Eva, Ciprić Rahela, Županić Petra, Brlek Bernarda, Iva Dujmović

Juniorske formacije: ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1Mirna Šalković, Mario Prišlin, Elena Čovran, Lovro Labura, Dorotea Gomaz, Petar Belinić, Ema Čovran, Lovro Bilušić, Laura Bukvić, Ivan Torjanac, Vedrana Karavlah, Karlo Kveštak, Otto Goldschmidt, Tea Vađon

Ženske formacije: DREAM TEAMKaderžabek Tea, Labura Petra, Pongrac Nina, Biljanović Tamara, Dragičević Lucija, Rumec Tea, Tokić Sanja, Tadić Lucia, Iva Petravić, Biljanović Nadina, Nikolić Nera, Kotrman Marcela, Petra Sučić, Kojundžić Martina, Bolarić Marta, Galić Tihana, Bosanac Mara, Kefurt Matea

Mlađi juniori 3:EMILIJA PETROVIĆ HAĐAR & NOA MILKOVIĆ

Mlađi juniori 2:IDA ŽARKOVIĆIĆ & JOSIP MIKULIĆ

Mlađi juniori 1:ELENA ČOVRAN & LOVRO LABURA

Stariji juniori: GLORIA MIHALJEVIĆ & KARLO ŠKRINJARIĆ

Seniori C: MARIJA GRGIĆ & VID DORIĆ

Zahvaljujemo se svim SPONZORIMA:McDonalds, Adria staklo, Zvonimir security, Pizzeria Zaja, Damiru Brajkoviću, OŠ Vrbani i svim prijateljima kluba i dobrim ljudima koji su pomogli organizaciju 16.Klupskog prvenstva.
 
objavio:
D.Torjanac, 05.12.2010.
Mace 13. na Europskom prvenstvu subota, 04.12.2010.
  MACE: Jaklin Diana, Dragičević Jelena, Gvoić Romana, Horvat Sara, Luš Sara, Pavlinić Monika, Špoljarić Karla, Kočiš Eva, Ciprić Rahela, Županić Petra, Brlek Bernarda i Iva Dujmović osvojile su 13.mjesto na Europskom prvenstvu ženskih juniorskih formacija u Grazu.
 
objavio:
D.Torjanac, 05.12.2010.
DREAM TEAM 18. na Svjetskom prvenstvu subota, 27.11.2010.
  DREAM TEAM: Kaderžabek Tea, Labura Petra, Pongrac Nina, Biljanović Tamara, Dragičević Lucija, Rumec Tea, Tokić Sanja, Tadić Lucia, Iva Petravić, Biljanović Nadina, Nikolić Nera, Kotrman Marcela, Petra Sučić, Kojundžić Martina, Bolarić Marta, Galić Tihana, Bosanac Mara i Kefurt Matea osvojile su 18.mjesto na Svjetskom prvenstvu ženskih formacija u Beču.  
objavio:
D.Torjanac, 27.11.2010.
STARTNA LISTA 16.KLUPSKO PRVENSTVO utorak, 23.11.2010.
  STARTNA LISTA 16.KLUPSKOG PRVENSTVA

MLAĐI JUNIORI 3
1.VESNA BARIŠIĆ & KRISTIJAN MATO KARAPETRIĆ
2.VERONIKA TURK & FRANJO TRNINIĆ
3.MATEA LUKANIĆ & PATRIK FRANZ
4.MAGDALENA PRSKALO & KRISTIJAN DJAKOVIĆ
5.PETRA BAKARIĆ & IGOR JANJATOVIĆ
6.LORENA TOMAŠEVIĆ & VEDRAN TOMAŠEVIĆ
7.DORA HASANEC & LUKA ZORIČIĆ
8.STELA SNOJ & IVAN KAHLINA
9.JANA HARAPIN & DOMINIK PERŠIĆ
10.EMILIJA PETROVIĆ HAĐAR & NOA MILKOVIĆ
11.ANJA-MARIA JUKIĆ & TOMISLAV KLAS
12.LORETA HORVATEK & FRAN JUŠINSKI
13.IVANA RADOŠ & TONY PINČETIĆ
14.MIA MRAKUŽIĆ & KLAUDIJO STRAHONIJA
15.DEA LEMAJIĆ & MILE BILJANOVIĆ
16.SARA VUKOVIĆ & GABRIJEL VUKOVIĆ

MLAĐI JUNIORI 2
17.HELENA BUCIĆ & PETAR HRUPAČKI
18.TEA VAĐON & OTTO GOLDSCHMIDT
19.NIVES BOLIĆ & LUKA BELOŠEVIĆ
20.ANDREJA KUCLJAK & DOMAGOJ KOSOVEC
21.LAURA BUKVIĆ & IVAN TORJANAC
22.IDA ŽARKOVIĆ & JOSIP MIKULIĆ

MLAĐI JUNIORI 1
23.ANA MARIJA MIHALJEVIĆ & JAN KARAČIĆ
24.ANA BAKARIĆ & PETAR DROBAC
25.ANA GUDIČEK & DENI ŽILJAK
26.DOROTEA GOMAZ & PETAR BELINIĆ
27.LANA ŠTIMAC & DINO KOŠUTIĆ
28.EMA ČOVRAN & LOVRO BILUŠIĆ
29.ELENA ČOVRAN & LOVRO LABURA

STARIJI JUNIORI
30.MIRNA ŠALKOVIĆ & MARIO PRIŠLIN
31.VEDRANA KARAVLAH & KARLO KVEŠTAK
32.LUCIJA KARAVLAH & PATRIK CIPRIĆ
33.GLORIA MIHALJEVIĆ & KARLO ŠKRINJARIĆ

SENIORI C
34.MARIJA GRGIĆ & VID DORIĆ

ŽENSKE FORMACIJE JUNIORI
35.MACE: Jaklin Diana, Dragičević Jelena, Gvoić Romana, Horvat Sara, Luš Sara, Pavlinić Monika, Špoljarić Karla, Kočiš Eva, Ciprić Rahela, Županić Petra, Brlek Bernarda, Novosel Maja, Mikotić Matea, Iva Dujmović

ŽENSKE FORMACIJE
36.DREAM TEAM: Kaderžabek Tea, Labura Petra, Pongrac Nina, Biljanović Tamara, Dragičević Lucija, Rumec Tea, Tokić Sanja, Tadić Lucia, Iva Petravić, Biljanović Nadina, Nikolić Nera, Kotrman Marcela, Petra Sučić, Kojundžić Martina, Bolarić Marta, Galić Tihana, Bosanac Mara, Kefurt Matea

JUNIORSKE FORMACIJE
37.GALAXY: Ana Bakarić, Anja Žarković, Dominik Mikulić, Ida Žarković, Josip Mikulić, Lana Štimac, Dino Košutić, Ana Gudiček, Deni Žiljak, Marija Grgić, Petar Drobac

38.ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA 1: Mirna Šalković, Mario Prišlin, Elena Čovran, Lovro Labura, Dorotea Gomaz, Petar Belinić, Ema Čovran, Lovro Bilušić, Laura Bukvić, Ivan Torjanac, Vedrana Karavlah, Karlo Kveštak, Otto Goldschmidt, Tea Vađon

MINI FORMACIJE 1
39.MICA MACE: Lea Borić, Sara Škrtić, Gabriela Viktoria Vukelić, Adrijana Brzović, Lea Horvat, Maja Bobinac, Sarah Arbutina, Nikolina Marković, Nikolina Perić, Bruna Polonijo, Talia Popov, Josipa Sučić, Helena Štimac, Glorija Židovec Lepej

40.CRNE PANTERE
Coha Gabrijela, Đurić Mirna, Hrup Bea, Krčmar Tina, Miter Dora, Okićki Lea, Brdek Dora, Arnautović Lorena, Telebuh Franka, Jularić Tijana, Kraljić Lana, Ivaniš Jana, Ana Jug, Ines Vukobrat

41.SHADOWS: MiaMaja Babić, Mercedes Horvat, Monika Hrenović, Vlatka Jelić, Petra Štrk, Iva Juričev-Mikulin, Dora Matović, Roca Regina, Antonela Peša, Ema Vata, Dorotea Pisačić, Alexander Dora, Barčanec Ivona, Vuković Tena, Lovrić Tea, Kačar Lana

MINI FORMACIJE 2
42.VATRENI: Bruna Bezjak, Josip Tin Gaćo, Lara Hagenauer, Leona Jedvaj, Tamara Kalaica, Majda Melani Kaltak, Mika Kamčikis, Laura Kanajet, Andrea Kuridža, Mia Mrakužić, Melita Mukavec, Barbara Paić, Sara Pešut Odobašić, Kristina Radetić, Matea Vujčić, Franka Zobec

43.STARDUST: Bajza Lara, Bašić Višnja,Brdarić Lota, Čančar Petra, Čaušević Emma, Hodak Anamarija, Horvat Karolina, Ivanjko Stella,Ivanjko Vanna, Košutić Ivana, Maričić Nives, Šepat Anđela Marija, Vozab Lucija, Sever Krla, Elezović Bruna, Tumpak Monika, Majdak Sara, Zrinka Vuksan Ćusa,
Ema Jugović


MINI FORMACIJE 3
44.MYSTORY: Čuljak Ana, Čuljak Lora, Jurić Lucija, Korajac Lana, Pulek Klaudija, Telalović Ena, Bradić Marta, Adžaga Dolores, Krušec Antonij, Manojlović Anja, Martinec Nika, Vargović Doa Ramona

45.SUGAR ROCKS: Mia Bralić, Sara Bralić, Mirta Medak, Katarina Franić, Matija Živičnjak, Lana Lugar, Helena Borevković

46.LEDENE: Lea Lebo, Dea Lemajić, Anamarija Lugarić, Helena Čulig, Anamarija Grgić, Matea Lončarević, Dora Marojević, Leona Pašiček, Katarina Jagatić, Nika Čačić, Valeria Glogolja, Victoria Glogolja, Iva Marić, Nikolina Mišić, Dorotea Tresk, Iva Lebo

47.ZVIJEZDE VOLTINA: Billie Bivol, Anja Bolšec, ma Božić, Nika Jurman, Lara Mahalec, Mihaela Šribar, Mia Furlan, Maja Miloš, Nikolina Mišetić, Matea Ptujec

48.EKIPA IZ SNOVA: Lucija Bošnjak, Nada Cindrić, Sara Čonkaš, Ema Klasić, Lana Madjarić, Matea Maričić, Patricia Oblak, Ana Helena Ružić, Dolores Skočilović, Rebecca Skočilović, Stela Snoj, Paula Škalec, Ana Škof, Ela Vincelj Memqaj, Anamarija Žanić, Nava Galović

49.STARS: Hukić Iva, Kraš Lara, Mohorko Leda, Sara Nadler, Muha Magdalena, Rakić Katarina, Smokrović Tea, Vlašić Ivona

50.COOL STARS:Belinak Tea, Blažević Matea, Bulat Dominik, Ivančev Matea, Ivančev Tara, Justament Nikolina, Lulić Laura, Piškor Enea, Primorac Maja, Žugaj Tereza - Adamić Ella, Brkić Andrea, Drčić Laura, Market Magdalena, Nikolić Leda, Vučić Vivian

51.ROCK STARS: Zoričić Luka, Bakarić Petra, Čulum Lucija, Grgić Lucija, Hasanec Dora, Janjatović Igor, Market Veronika, Milić Julijeta, Perak Matea, Roca Paula, Skenderović Barbara, Tomašević Lorena, Tomašević Vedran, Zdunić Ema, Župan Kristina

52.COOL ROCKERI:Mijatović Matea, Ban Leona, Kosec Tea, Kurka Renea, Lemajić Lea, Ruško Adrian, Tkalec Lea, Zelenković Katya, Zelenković Jelena, Lulić Jelena, Potkonjak Lana

53.BISTRA:Barišić Samanta, Franz Patrik ,Franz Sara, Križanić Vanessa, Lukanić Matea, Martinović Iva, Martinović Mihaela, Minković Rea, Novosel Dora, Novosel Matea, Prskalo Magdalena, Djaković Kristijan.

54.ZAPREŠIĆ:Stjepić Ivana-Marija, Trninić Franjo, Turk Veronika, Trčak Tea, Batistić Laura,Bilić Bernarda
 
objavio:
D.Torjanac, 23.11.2010.
MACE 16. na Svjetskom prvenstvu subota, 20.11.2010.
  MACE: Dragičević Jelena, Gvoić Romana, Horvat Sara, Luš Sara, Pavlinić Monika, Špoljarić Karla, Kočiš Eva, Ciprić Rahela, Županić Petra, Brlek Bernarda, Novosel Maja i Iva Dujmović osvojile su 16.mjesto na Svjetskom prvenstvu ženskih juniorskih formacija u Karlsruheu.
 
objavio:
D.Torjanac, 20.11.2010.
16.KLUPSKO PRVENSTVO utorak, 16.11.2010.
  U nedjelju 05.12.2010. održati će se tradicionalno 16. Klupsko prvenstvo.
Prvenstvo će se održati u sportskoj dvorani OŠ Vrbani, Vrbani bb.
Prvenstvo smo podijelili na dva dijela zbog velikog broja izvođača.
Prvi dio počinje u 11,00 a drugi dio u 14,30 sati.
Nastupiti će svi članovi kluba, od najmanjih koji ne rade akrobacije, do najstarijih od čijih akrobacija zastaje dah, od početnika pa do reprezentativaca osvajača medalja na europskim i svjetskim natjecanjima.
Ulaznice možete nabaviti na ulazu u dvoranu.
Djeca do 7 godina imaju slobodan ulaz.
Također pozivamo sve prijatelje da dođu na turnir i podrže napore, kako polaznika tako i naših malih i velikih natjecatelja.
Dođite i uvjerite se zašto je akrobatski rock'n'roll sport 21.stoljeća

PROGRAM 16.KLUPSKOG PRVENSTVA

PRVI DIO 11,00
· PREDSTAVLJANJE SUDIONIKA
· ROCKERI IZ OŠ NIKOLE TESLE I OŠ PREČKO
· ½ MINI FORMACIJE 3
· ½ MLAĐI JUNIORI 3
· MINI FORMACIJE 3
· ROCKERI IZ OŠ BISTRA
· ROCKERI IZ OŠ LJUDEVITA GAJA ZAPREŠIĆA
· ROCKERI IZ OŠ BARTOLA KAŠIĆA
· OCJENE MINI FORMACIJE 3
· MLAĐI JUNIORI 3
· PROGLAŠENJE MINI FORMACIJE 3
· OCJENE MLAĐI JUNIORI 3
· MINI FORMACIJE 2
· PROGLAŠENJE MLAĐI JUNIORI 3
· OCJENE MINI FORMACIJE 2
· MINI FORMACIJE 1
· SENIORI C
· OCJENE MINI FORMACIJE 1
· PROGLAŠENJE MINI FORMACIJE 2
· PROGLAŠENJE MINI FORMACIJE 1
· ZAVRŠETAK NATJECANJA


DRUGI DIO 14,30
· PREDSTAVLJANJE SUDIONIKA
· ROCKERI IZ OŠ VRBANI
· ROCKERI IZ OŠ PAVLEKA MIŠKINE
· ROCKERI IZ OŠ ZAPRUĐE
· MLAĐI JUNIORI 2
· ROCKERI IZ OŠ RUDEŠ
· ROCKERI IZ OŠ IVANA CANKARA
· ROCKERI IZ OŠ DUGAVE
· OCJENE MLAĐI JUNIORI 2
· MLAĐI JUNIORI 1
· ROCKERI IZ OŠ VEĆESLAVA HOLJEVCA
· ROCKERI IZ OŠ AUGUSTA ŠENOE
· ROCKERI IZ OŠ PETRA ZRINSKOGA
· PROGLAŠENJE MLAĐI JUNIORI 2
· SENIORI SHOW
· OCJENE MLAĐI JUNIORI 1
· STARIJI JUNIORI
· PROGLAŠENJE MLAĐI JUNIORI 1
· OCJENE OCJENE STARIJI JUNIORI
· ROCKERI IZ OŠ IVE ANDRIĆA
· ROCKERI IZ OŠ VOLTINO
· ROCKERI IZ OŠ GUSTAVA KRKLECA i OŠ MLADOST
· PROGLAŠENJE STARIJI JUNIORI
· JUNIORSKE FORMACIJE
· ŽENSKE JUNIORSKE FORMACIJE: MACE
· ŽENSKE FORMACIJE: DREAM TEAM
· OCJENE JUNIORSKE FORMACIJE
· PROGLAŠENJE JUNIORSKE FORMACIJE
· ZAVRŠETAK NATJECANJA
 
objavio:
D.Torjanac, 17.11.2010.
6 POBJEDA na Kupu u Sl.Brodu nedjelja, 14.11.2010.
  U Slavonskom Brodu održan je Kup Hrvatske u akrobatskom rock'n'rollu.

OSVOJILI SMO 10 MEDALJA I POBJEDILI SMO U 6 KATEGORIJA !

PRVA MJESTA:

NINA NOVOSEL & TOMISLAV TKALEC u seniorskoj B kategoriji

GLORIA MIHALJEVIĆ & KARLO ŠKRINJARIĆ u starijim juniorima

MARIJA GRGIĆ & VID DORIĆ u seniorskoj C kategoriji

DREAM TEAM u kategoriji ženskih formacija

ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA 1u kategoriji juniorskih formacija

SHADOWS u kategoriji mini formacija 1


DRUGA MJESTA:

LARISA GOMAZ & FILIP BILUŠIĆ u seniorskoj B kategoriji

GALAXY u kategoriji juniorskih formacija


TREĆA MJESTA:

ELENA ČOVRAN & LOVRO LABURA u kategoriji mlađi juniori 1

MACE u kategoriji ženskih juniorskih formacija
 
objavio:
D.Torjanac, 15.11.2010.
Dva naša para u finalu Svjetskog kupa u Rusiji subota, 06.11.2010.
  U Sankt Petersburgu je održan Europski kup i Svjetski juniorski kup.
Na natjecanju su sudjelovala tri naša para.
Gloria Mihaljević i Karlo Škrinjarić plasirali su se u finale i osvojili 6.mjesto.
Elena Čovran i Lovro Labura plasirali su se u finale i osvojili 7.mjesto.
Larisa Gomaz i Filip Bilušić su se plasirali u polufinale i osvojili 9 mjesto.
 
objavio:
D.Torjanac, 07.11.2010.
Svjetsko prvenstvo juniorskih formacija subota, 30.10.2010.
  Na Svjetskom prvenstvu juniorskih formacija u Munchenu sudjelovale su dvije naše formacije:

11.mjesto ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA 1:Mirna Šalković, Mario Prišlin, Elena Čovran, Lovro Labura, Dorotea Gomaz, Petar Belinić, Ema Čovran, Laura Bukvić, Ivan Torjanac, Vedrana Karavlah, Karlo Kveštak, Otto Goldschmidt i Tea Vađon

14.mjesto GALAXY: Ana Bakarić, Anja Žarković, Dominik Mikulić, Ida Žarković, Josip Mikulić, Lana Štimac, Dino Košutić, Ana Gudiček, Deni Žiljak, Marija Grgić, Petar Drobac
 
objavio:
D.Torjanac, 30.10.2010.
GLORIA i KARLO 3.mjesto na Europskom juniorskom prvenstvu subota, 23.10.2010.
  Europsko juniorsko prvenstvo održano je u Schaffhausenu 23.10.2010.

Na natjecanju su sudjelovala 4 para iz našeg kluba i u konkurenciji najboljih europskih parova ostvarili smo slijedeće rezultate:


3.GLORIA MIHALJEVIĆ & KARLO ŠKRINJARIĆ
u kategoriji stariji juniori


11.Lucija Karavlah & Patrik Ciprić kategoriji stariji juniori ( plasman u polufinale)
19.Elena Čovran & Lovro Labura u kategoriji mlađi juniori ( plasman u četvrtfinale)
25.Vedrana Karavlah & Karlo Kveštak u kategoriji mlađi juniori
 
objavio:
D.Torjanac, 24.10.2010.
4 POBJEDE U VELIKOJ GORICI subota, 16.10.2010.
  U Velikoj Gorici održan je KV turnir u akrobatskom rock'n'rollu.

OSVOJILI SMO 7 MEDALJA I POBJEDILI SMO U 4 KATEGORIJE !

PRVA MJESTA:

NINA NOVOSEL & TOMISLAV TKALEC u seniorskoj B kategoriji

MARIJA GRGIĆ & VID DORIĆ u seniorskoj C kategoriji

ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA 1u kategoriji juniorskih formacija

SHADOWS u kategoriji mini formacija 1


DRUGA MJESTA:

MACE u kategoriji ženskih juniorskih formacija

GALAXY u kategoriji juniorskih formacija


TREĆA MJESTA:

ELENA ČOVRAN & LOVRO LABURA u kategoriji mlađi juniori 1

 
objavio:
D.Torjanac, 17.10.2010.
KV DUGO SELO ponedjeljak, 11.10.2010.
  U Dugom Selu održan je KV turnir u akrobatskom rock'n'rollu.

OSVOJILI SMO 10 MEDALJA I POBJEDILI SMO U 3 KATEGORIJE !

PRVA MJESTA:

DREAM TEAM u kategoriji ženskih formacija

ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA 1u kategoriji juniorskih formacija

SHADOWS u kategoriji mini formacija 1


DRUGA MJESTA:

GLORIA MIHALJEVIĆ & KARLO ŠKRINJARIĆ u kategoriji starijih juniora

MACE u kategoriji ženskih juniorskih formacija

GALAXY u kategoriji juniorskih formacija


TREĆA MJESTA:

LUCIJA KARAVLAH & PATRIK CIPRIĆ u kategoriji starijih juniora

ELENA ČOVRAN & LOVRO LABURA u kategoriji mlađi juniori 1

IDA ŽARKOVIĆ & JOSIP MIKULIĆ u kategoriji mlađi juniori 2

CRNE PANTERE u kategoriji mini formacija 1

 
objavio:
D.Torjanac, 11.10.2010.
Butgenbach subota, 02.10.2010.
  Svjetsko juniorsko prvenstvo i Europski kup održan je u Butgenbachu (Belgija) 02.10.2010.
Na natjecanju je sudjelovalo 6 parova iz našeg kluba i u konkurenciji najboljih svjetskih parova osvojili su:
11.Lucija Karavlah & Patrik Ciprić u kategoriji stariji juniori
11.Nina Novosel & Tomislav Tkalec u seniorskoj B kategori
12.Larisa Gomaz & Filip Bilušić u seniorskoj B kategoriji
12.Elena Čovran & Lovro Labura u kategoriji mlađi juniori
17.Gloria Mihaljević & Karlo Škrinjarić u kategoriji stariji juniori
23.Ema Čovran & Lovro Bilušić u kategoriji mlađi juniori
 
objavio:
D.Torjanac, 03.10.2010.
BESPLATNE ŠKOLE ROCK'N'ROLLA petak, 27.08.2010.
  Kao i svake godine rujan je vrijeme početka škola akrobatskog rock'n'rolla.
Ove godine BESPLATNE ŠKOLE ROCK'N'ROLLA održavati će se na slijedećim lokacijama:

Od 13.09. PONEDJELJKOM
OŠ Vrbani 18,00-18,45
OŠ Ivana Cankara 18,00-18,45
OŠ Dugave 17,30-18,15

Od 14.09. UTORKOM
OŠ Ive Andrića (Sopot) 18,00-18,45
OŠ Rudeš 19,00-19,45
OŠ Prečko 18,30 - 19,15
OŠ J.J.Strossmayera (Varšavska) 18,30-19,15

Od 15.09. SRIJEDOM
OŠ Bartola Kašića 19,05-19,50
OŠ Zapruđe 19,15-20,00
OŠ Pavleka Miškine 18,30-19,15

Od 16.09. ČETVRTKOM
OŠ Gustava Krkleca (Travno) 18,00-18,45
OŠ Nikole Tesle (Prečko) 18,00-18,45
OŠ Voltino 19,00-19,45

Od 17.09. PETKOM
OŠ Petra Zrinskog (Krajiška) 18,00-18,45

Od 20.09. vršiti će se upisi na još nekoliko lokacija.

Zasigurno jedan od najzanimljivijih i najatraktivnijih športova u svijetu, a i u nas, je akrobatski rock'n’roll. To je šport u kojemu može uživati svatko, bez obzira na to je li vrhunski natjecatelj ili pleše iz vlastitog zadovoljstva. Odlikuje se dobrom glazbom, gimnastičkim elementima, ritmom, i kako mu samo ime govori, akrobacijama od kojih ponekad zastaje dah.

Obzirom na brojnost i raznolikost elemenata od kojih se sastoji izvanredno je pogodan za svestrani razvoj djeteta kao i rekreaciju odraslih.
A da bi postigli savršenstvo počinje se baš kao i u drugim športovima od malih nogu.

Škole rock’n’rolla održavamo već 17 godina kroz koje vrijeme su mnogi polaznici stasali u vrsne natjecatelje te na natjecanjima osvajaju niz medalja.

Besplatna Škola rock’n’rolla, kroz koju će se djeca upoznati sa osnovama ovog športa traje do 30.11.2010. (djeca do 12 godina ne rade akrobacije).
Škola počinje lagano s po jednim školskim satom tjedno kako bi svi polaznici u ugodnoj i vedroj atmosferi škole rock’n’rolla savladali osnovne plesne figure i osnovni korak. Zatim, u drugoj polovici škole uvježbamo složenije plesne figure i koreografiju koju ćemo prezentirati na kraju škole rock’n’rola na priredbi za roditelje (krajem studenog) i gostovanju na turniru akrobatskog rock’n’rolla (počekom prosinca).
Po uspješnom završetku škole rock’n’rolla svi polaznici dobivaju zaslužene diplome.Nakon završene škole rock’n’rolla nudimo Vašoj djeci nastavak bavljenja akrobatskim rock’n’rollom i uključenje u rad kluba.

Škola rock’n’rolla je besplatna. Zašto???
Zato da nas slobodno upoznate bez ikakvih obaveza i ograničenja.
Kvalitetu našeg rada vam jamči stručno vodstvo našega kluba. Tu su prije svega stručni voditelji, educirani treneri i međunarodni suci akrobatskog rock’n’rolla. Dugogodišnji uspješni natjecatelji svoje sportsko i pedagoško znanje stekli su između ostalog, i radeći s najboljim svjetskim rock’n’roll trenerima. Zahvaljujući tome naši treneri osposobili su mnoge generacije prvaka u svim kategorijama rock’n’rolla. Naš zadatak je da nijedan polaznik ne završi školu rock’n’rolla bez krajnjeg rezultata - usvojenih kvalitetnih osnova rock’n’rolla i zadovoljstva treninga u ugodnoj atmosferi.

Nakon završene škole akrobatskog rock’n’rolla i Vi se možete pridružiti našoj zabavnoj i brojnoj rock’n’roll obitelji, bez obzira želite li se natjecati ili samo uživati u glazbi i pokretu sporta 21.stoljeća.
 
objavio:
D.Torjanac, 27.08.2010.
Počeli su treninzi….. nedjelja, 22.08.2010.
 
Počeli su treninzi…..
 
objavio:
D.Torjanac, 22.08.2010.
Novi filmovi na YouTube subota, 14.08.2010.
 
Pogledajte nekoliko legendarnih snimaka članova Rock’n’roll Gimnazije sa natjecanja i TV emisija.
 
objavio:
D.Torjanac, 14.08.2010.
PETRA LABURA PRVA PRATILJA MISS SPORTA 2010. nedjelja, 11.07.2010.
  Naša članica Petra Labura je prva pratilja Miss sporta Hrvatske 2010.
 
objavio:
D.Torjanac, 17.07.2010.
Svim našim članovima i prijateljima kluba želimo ugodno ljeto! četvrtak, 01.07.2010.
  Došao je kraj i ove sezone. Idemo na more a poslije sve po starom........
Sa redovnim treninzima nastavljamo 09.08.2010.
Raspored treninga možete pogledati na obavijestima za članove.
Početkom nove školske godine na dvadesetak lokacija na Trešnjevci, Črnomercu, Centru i Novom Zagrebu započeti će s radom naše škole rock'n'rolla.

Svim našim članovima i prijateljima kluba želimo ugodno ljeto!
 
objavio:
D.Torjanac, 01.07.2010.
Novi filmovi na YouTube ponedjeljak, 21.06.2010.
  Pogledajte nove filmiće naših zvijezda rock'n'rolla.
 
objavio:
D.Torjanac, 21.06.2010.
HUMANITARNA AKCIJA subota, 19.06.2010.
  HUMANITARNA AKCIJA (BRŽE JAČE VESELIJE)
UDRUGA ZA SINDROM DOWN - ZAGREB
Pozivamo Vas da nam se pridružiteu subotu 19.06.2010. godine u 10h na akademiji "MARIĆ" Alberthova bb, Ravnice.

HUMANITARNA UTAKMICA (HUMANE ZVIJEZDE I PIJATELJI AKADEMIJE) - Mate Bulić, Boris Novković, Leo, Joško Jeličić, Dragan Primorac, Drele, Franjo Arapović, Luka Vidović, Zoran Primorac, Adrian Kozniku i drugi..

MODNA REVIJA
DOWN NATJECANJE
PRODAJNA IZLOŽBA SLIKA
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
ZAGREBAČKE MAŽORETKINJE
GOSTI IZNENAĐENJA

Ulaznica: 20 kn
kontakt osoba: Natalija
mob: 099/2103-000

Donacije na humanitarni broj: 060 9200 (CIJENA POZIVA 5 kn + pdv)
 
objavio:
D.Torjanac, 16.06.2010.
Svjetski juniorski kup - Rimini subota, 05.06.2010.
  Svjetski juniorski kup održan je u Riminiju 05.06.2010.

Na natjecanju je sudjelovalo 7 parova iz našeg kluba i u konkurenciji najboljih svjetskih parova istakli su se:

11.Elena Čovran & Lovro Labura u kategoriji mlađi juniori ( plasman u polufinale)
19.Dorotea Gomaz & Petar Belinić u kategoriji mlađi juniori ( plasman u četvrtfinale)
21.Ema Čovran & Lovro Bilušić u kategoriji mlađi juniori ( plasman u četvrtfinale)
23. Gloria Mihaljević & Karlo Škrinjarić u kategoriji starijih juniora ( plasman u četvrtfinale)
 
objavio:
D.Torjanac, 06.06.2010.
YouTube: GLORIA i KARLO nedjelja, 30.05.2010.
  Nastup u finalu Krakowa: GLORIA MIHALJEVIĆ & KARLO ŠKRINJARIĆ
 
objavio:
D.Torjanac, 30.05.2010.
GLORIA i KARLO 3.MJESTO NA SVJETSKOM JUNIORSKOM KUPU subota, 29.05.2010.
  Svjetski juniorski kup i Europski kup održan je u Krakowu 29.05.2010.

Na natjecanju je sudjelovalo 7 parova iz našeg kluba i u konkurenciji najboljih svjetskih parova istakli su se:


3.GLORIA MIHALJEVIĆ & KARLO ŠKRINJARIĆ
u kategoriji stariji juniori


11.Lucija Karavlah & Patrik Ciprić kategoriji stariji juniori ( plasman u polufinale)
18.Vedrana Karavlah & Karlo Kveštak u kategoriji mlađi juniori ( plasman u četvrtfinale)
20.Elena Čovran & Lovro Labura u kategoriji mlađi juniori ( plasman u četvrtfinale)

 
objavio:
D.Torjanac, 29.05.2010.
RUDEŠ 2010 subota, 22.05.2010.
  U Rudešu smo organizirali zadnji hrvatski turnir u sezoni.

6 ZLATA 5 SREBRA 3 BRONCE !!!


1.LARISA GOMAZ & FILIP BILUŠIĆ (seniori B)

1.ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA:Gloria Mihaljević, Karlo Škrinjarić, Lucija Karavlah, Patrik Ciprić, Lucija Roginić, Vladimir Subotić, Lorena Šebrek, Domagoj Šalković, Larisa Gomaz i Filip Bilušić (seniorske formacije)

1.DREAM TEAM:Kaderžabek Tea, Labura Petra, Pongrac Nina, Biljanović Tamara, Dragičević Lucija, Rumec Tea, Tokić Sanja, Tadić Lucia, Iva Petravić, Biljanović Nadina, Nikolić Nera, Matea Jukić, Nina Novosel,Kim Cvetko i Petra Sučić (ženske formacije)

1.GALAXY:Ana Bakarić, Anja Žarković, Dominik Mikulić,Ida Žarković, Josip Mikulić, Lana Štimac, Dino Košutić, Ana Gudiček, Deni Žiljak, Marija Grgić, Petar Drobac
(juniorske formacije)

1.MACE:Dragičević Jelena, Kojundžić Martina, Gvoić Romana, Horvat Sara,Luš Sara, Pavlinić Monika, Špoljarić Karla, Bosanac Mara, Kefurt Matea, Kočiš Eva, Bolarić Marta, Galić Tihana (ženske juniorske formacije)

1.SHADOWS: MiaMaja Babić, Monika Hrenović, Vlatka Jelić,
Petra Štrk, Iva Juričev-Mikulin, Dora Matović, Roca Regina, Antonela Peša,
Ema Vata, Dorotea Pisačić, Alexander Dora, Barčanec Ivona, Lovrić Tea, Kačar Lana (mini formacije 1)

2.NINA NOVOSEL & TOMISLAV TKALEC (seniori B)

2.GLORIA MIHALJEVIĆ & KARLO ŠKRINJARIĆ (stariji juniori)

2.MARIJA GRGIĆ & VID DORIĆ (seniori C)

2.ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA 1:Mirna Šalković, Mario Prišlin, Elena Čovran, Lovro Labura, Dorotea Gomaz, Petar Belinić, Ema Čovran, Lovro Bilušić, Laura Bukvić, Ivan Torjanac, Vedrana Karavlah i Karlo Kveštak (juniorske formacije)

2.CRNE PANTERE:Coha Gabrijela, Đurić Mirna, Hrup Bea, Krčmar Tina, Miter Dora, Mraković Maja, Okićki Lea, Brdek Dora, Arnautović Lorena, Telebuh Franka, Jularić Tijana, Kraljić Lana, Ivaniš Jana, Ana Jug, Ines Vukobrat (mini formacije 1)

3.ELENA ČOVRAN & LOVRO LABURA (mlađi juniori 1)

3.LUCIJA KARAVLAH & PATRIK CIPRIĆ (stariji juniori)

3.IDA ŽARKOVIĆ & JOSIP MIKULIĆ (mlađi juniori 2)


Prijepodne je održano natjecanje naših najmlađih članova.
Najuspješniji su:

MLAĐI JUNIORI 3
1.DORA HASANEC – LUKA ZORIČIĆ
2.JANA HARAPIN – DOMINIK PERŠIĆ
3.LORENA TOMAŠEVIĆ – VEDRAN TOMAŠEVIĆ

MINI FORMACIJE 3
1.VATRENI
2.ROCK STARS
3.MYSTORY

MINI FORMACIJE 4
1.VOLTINO STARS
2.MACE 2
3.WINX

Zahvaljujemo se svim SPONZORIMA: DM-DROGERIEMARKT, McDONALDS, ADRIA STAKLO, ZVONIMR SECURITY, OŠ Rudeš i gospođi ravnateljici Ljubić, Damiru Brajkoviću, i svim prijateljima kluba i dobrim ljudima koji su pomogli organizaciju Rudeša 2010.
 
objavio:
D.Torjanac, 23.05.2010.
Sv.Martin: TRI FINALA i TRI POLUFINALA subota, 15.05.2010.
  Svjetski juniorski kup i Europski kup održan je u Sv.Martinu 15.05.2010.

Na natjecanju je sudjelovalo 14 parova iz našeg kluba i u konkurenciji najboljih svjetskih parova istakli su se:
4.Larisa Gomaz & Filip Bilušić u kategoriji seniora B (plasman u finale)
5.Elena Čovran & Lovro Labura u kategoriji mlađi juniori ( plasman u finale)
6.Gloria Mihaljević & Karlo Škrinjarić u kategoriji stariji juniori ( plasman u finale)
8.Vedrana Karavlah & Karlo Kveštak u kategoriji mlađi juniori ( plasman u polufinale)
8.Lucija Karavlah & Patrik Ciprić kategoriji stariji juniori ( plasman u polufinale)
10.Nina Novosel & Tomislav Tkalecu kategoriji seniora B (plasman u polufinale)
 
objavio:
, 16.05.2010.
Rudeš 2010. srijeda, 12.05.2010.
  Dvanaestu godinu zaredom, naš klub okuplja u Rudešu najbolje hrvatske rock’n’roll plesače na turniru u akrobatskom rock’n’rollu.
Turnir Rudeš 2010 održati će se u subotu 22.05.2010.u sportskoj dvorani OŠ Rudeš.

Prvi dio s najmanjim plesačima počinje u 11,00 sati.

KV turnir sa prednatjecanjem krenuti će u 14,00 sati a završnica započeti će u 19,00 sati.

Dođite i pogledajte najbolje hrvatske rock'n'roll plesače!

PROGRAM KV TURNIR RUDEŠ 22.05.2010.

PREDNATJECANJE 14,00
PREDSTAVLJANJE SUDIONIKA
1/2 MINI FORMACIJE 2
MINI FORMACIJE 1
MINI FORMACIJE 2
OCJENE MINI FORMACIJE 1
OCJENE MINI FORMACIJE 2
PROGLAŠENJE MINI FORMACIJE 1
PROGLAŠENJE MINI FORMACIJE 2

POSLIJEPODNEVNI PROGRAM 15,30
1/8 MLAĐI JUNIORI 2
1/4 MLAĐI JUNIORI 1
RUNDA NADE MLAĐI JUNIORI 2
1/2 STARIJI JUNIORI
1/4 MLAĐI JUNIORI 2
1/2 MLAĐI JUNIORI 1
1/2 SENIORI B-PLESNI PROGRAM
1/2 MLAĐI JUNIORI 2
MLAĐI JUNIORI 2
OCJENE MLAĐI JUNIORI 2
PROGLAŠENJE MLAĐI JUNIORI 2

VEČERNJI PROGRAM 19,00
PREDSTAVLJANJE SUDIONIKA
SENIORI B-PLESNI PROGRAM
SENIORI A-PLESNI PROGRAM
OCJENE B-PLESNI PROGRAM
OCJENE A-PLESNI PROGRAM
STARIJI JUNIORI
OCJENE STARIJI JUNIORI
MLAĐI JUNIORI 1
PROGLAŠENJE STARIJI JUNIORI
OCJENE MLAĐI JUNIORI 1
SENIORI C
PROGLAŠENJE MLAĐI JUNIORI 1
OCJENE SENIORI C
SENIORI B - ACRO PROGRAM
PROGLAŠENJE SENIORI C
OCJENE SENIORI B-ACRO PROGRAM
SENIORI A - ACRO PROGRAM
PROGLAŠENJE SENIORI B
OCJENE SENIORI A-ACRO PROGRAM
JUNIORSKE FORMACIJE
ŽENSKE JUNIORSKE FORMACIJE
ŽENSKE FORMACIJE
SENIORSKE FORMACIJE
PROGLAŠENJE SENIORI A
OCJENE JUNIORSKE FORMACIJE
OCJENE ŽENSKE JUNIORSKE FORMACIJE
OCJENE ŽENSKE FORMACIJE
PROGLAŠENJE JUNIORSKE FORMACIJE
PROGLAŠENJE ŽENSKE JUNIORSKE FORMACIJE
PROGLAŠENJE ŽENSKE FORMACIJE
PROGLAŠENJE SENIORSKE FORMACIJE
 
objavio:
D.Torjanac, 12.05.2010.
KUP HRVATSKE 08.05.2010. JASTREBARSKO subota, 08.05.2010.
  U Jastrebarskom je održan Kup Hrvatske u akrobatskom rock'n'rollu.

OSVOJILI SMO 14 MEDALJA I POBJEDILI SMO U 6 KATEGORIJA !

PRVA MJESTA:

LARISA GOMAZ & FILIP BILUŠIĆ u seniorskoj B kategoriji

GLORIA MIHALJEVIĆ & KARLO ŠKRINJARIĆ u kategoriji starijih juniora

ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA u kategoriji seniorskih formacija

DREAM TEAM u kategoriji ženskih formacija

ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA 1u kategoriji juniorskih formacija

MACE u kategoriji ženskih juniorskih formacija

DRUGA MJESTA:

NINA NOVOSEL & TOMISLAV TKALEC u seniorskoj B kategoriji

GALAXY u kategoriji juniorskih formacija

SHADOWS u kategoriji mini formacija 1

TREĆA MJESTA:

TENA OPAČAK & ZLATKO DRLJAČIĆ u seniorskoj B kategoriji

LUCIJA KARAVLAH & PATRIK CIPRIĆ u kategoriji starijih juniora

ELENA ČOVRAN & LOVRO LABURA u kategoriji mlađi juniori 1

JELENA TOMAŠIĆ & MISLAV ŠALKOVIĆ u seniorskoj C kategoriji

CRNE PANTERE u kategoriji mini formacija 1
 
objavio:
D.Torjanac, 09.05.2010.
KV Peščenica subota, 24.04.2010.
  U Sportskoj dvorani Peščenica je održan KV turnir u akrobatskom rock'n'rollu.

OSVOJILI SMO 12 MEDALJA I POBJEDILI SMO U 5 KATEGORIJA !

PRVA MJESTA:

TENA OPAČAK & ZLATKO DRLJAČIĆ u seniorskoj B kategoriji

GLORIA MIHALJEVIĆ & KARLO ŠKRINJARIĆ u kategoriji starijih juniora

ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA: Gloria Mihaljević, Karlo Škrinjarić, Lucija Karavlah, Patrik Ciprić, Lucija Roginić, Vladimir Subotić, Lorena Šebrek, Domagoj Šalković, Jelena Tomašić i Mislav Šalković u kategoriji seniorskih formacija

DREAM TEAM: Kaderžabek Tea, Labura Petra, Pongrac Nina, Biljanović Tamara, Dragičević Lucija, Rumec Tea, Tokić Sanja, Tadić Lucia, Biljanović Nadina, Nikolić Nera, Matea Jukić, Nina Novosel, Petra Sučić, Kim Cvetko u kategoriji ženskih formacija

ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA 1:Mirna Šalković, Mario Prišlin, Elena Čovran, Lovro Labura, Dorotea Gomaz, Petar Belinić, Ema Čovran, Lovro Bilušić, Laura Bukvić, Ivan Torjanac, Vedrana Karavlah i Karlo Kveštak u kategoriji juniorskih formacija

DRUGA MJESTA:

NINA NOVOSEL & TOMISLAV TKALEC u seniorskoj B kategoriji

MARIJA GRGIĆ & VID DORIĆ u seniorskoj C kategoriji

GALAXY:Ana Bakarić,Anja Žarković, Dominik Mikulić,Ida Žarković, Josip Mikulić, Lana Štimac, Dino Košutić, Ana Gudiček, Deni Žiljak, Marija Grgić, Petar Drobac u kategoriji juniorskih formacija

MACE:Dragičević Jelena, Kojundžić Martina, Gvoić Romana, Horvat Sara, Luš Sara, Pavlinić Monika, Špoljarić Karla,Bosanac Mara, Kefurt Matea, Kočiš Eva,Galić Tihana Sarah Singer u kategoriji ženskih juniorskih formacija

SHADOWS: MiaMaja Babić, Mercedes Horvat, Monika Hrenović, Vlatka Jelić, Petra Štrk, Iva Juričev-Mikulin,Roca Regina, Antonela Peša, Ema Vata, Dorotea Pisačić, Alexander Dora, Lovrić Tea, Kačar Lana u kategoriji mini formacija 1

TREĆA MJESTA:

LUCIJA KARAVLAH & PATRIK CIPRIĆ u kategoriji starijih juniora

CRNE PANTERE: Coha Gabrijela, Đurić Mirna, Hrup Bea, Krčmar Tina, Brdek Dora, Arnautović Lorena,Jularić Tijana, Kraljić Lana,Ana Jug, Ines Vukobrat u kategoriji mini formacija 1



 
objavio:
D.Torjanac, 25.04.2010.
DRŽAVNO PRVENSTVO 2010 subota, 17.04.2010.
  U Kostreni je održano 19.DRŽAVNO PRVENSTVO u akrobatskom rock’n’rollu.

ZLATNI

SENIORI B: LARISA GOMAZ & FILIP BILUŠIĆ

SENIORSKE FORMACIJE: ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA (Gloria Mihaljević, Karlo Škrinjarić, Lucija Karavlah, Patrik Ciprić, Lucija Roginić, Vladimir Subotić, Lorena Šebrek, Domagoj Šalković, Larisa Gomaz I Filip Bilušić)

ŽENSKE FORMACIJE: DREAM TEAM ( Kaderžabek Tea, Labura Petra, Pongrac Nina, Biljanović Tamara, Dragičević Lucija, Rumec Tea, Tokić Sanja, Tadić Lucia, Iva Petravić, Biljanović Nadina, Nikolić Nera, Matea Jukić, Nina Novosel, Petra Sučić, Nina Jotić i Kim Cvetko)

JUNIORSKE FORMACIJE: ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA 1 (Mirna Šalković, Mario Prišlin, Elena Čovran, Lovro Labura, Dorotea Gomaz, Petar Belinić, Ema Čovran, Lovro Bilušić, Laura Bukvić, Ivan Torjanac, Vedrana Karavlah i Karlo Kveštak)

MINI FORMACIJE 1: SHADOWS (MiaMaja Babić, Mercedes Horvat, Monika Hrenović, Vlatka Jelić, Petra Štrk, Iva Juričev-Mikulin, Dora Matović, Roca Regina, Antonela Peša, Ema Vata, Dorotea Pisačić, Alexander Dora, Barčanec Ivona, Vuković Tena, Lovrić Tea i Kačar Lana)

SREBRNI

JUNIORSKE FORMACIJE: GALAXY (Filip Crha, Ana Bakarić, Ivor Crha, Anja Žarković, Dominik Mikulić, Ida Žarković, Josip Mikulić, Lana Štimac, Dino Košutić, Ana Gudiček, Deni Žiljak, Marija Grgić i Petar Drobac)

ŽENSKE JUNIORSKE FORMACIJE: MACE (Dragičević Jelena, Kojundžić Martina,
Gvoić Romana, Horvat Sara, Luš Sara, Pavlinić Monika, Špoljarić Karla,
Bosanac Mara, Kefurt Matea, Kočiš Eva, Bolarić Marta, Galić Tihana i Sarah Singer)


BRONČANI

STARIJI JUNIORI: LUCIJA KARAVLAH & PATRIK CIPRIĆ

MLAĐI JUNIORI 1: VEDRANA KARAVLAH & KARLO KVEŠTAK

SENIORI C: LUCIJA ROGINIĆ & VLADIMIR SUBOTIĆ

MINI FORMACIJE 1: CRNE PANTERE (Coha Gabrijela, Đurić Mirna, Hrup Bea, Krčmar Tina, Miter Dora, Mraković Maja, Okićki Lea, Brdek Dora, Arnautović Lorena, Telebuh Franka, Jularić Tijana, Ivaniš Jana, Ana Jug i Ines Vukobrat)
 
objavio:
D.Torjanac, 18.04.2010.
LJERKA & ZLATKO subota, 10.04.2010.
  U subotu 10.04.2010. u bračne vode uplovile su naše zvijezde rock'n'rolla: Ljerka Bračić i Zlatko Drljačić.
Ljerka i Zlatko izrekli su svoje DA u crkvi Sv.Mihaela Arkanđela a svadbena svečanost održana je u veselom ozračju restorana Inela.

Želimo im sve najbolje u zajednickom životu.

Pogledajte slike
 
objavio:
D.Torjanac, 11.04.2010.
Lyon subota, 03.04.2010.
  Svjetski juniorski kup i Europski kup održan je u Lyonu 03.04.2010.

Na natjecanju je sudjelovalo 9 parova iz našeg kluba i u konkurenciji najboljih svjetskih parova istakli su se:
12.Gloria Mihaljević & Karlo Škrinjarić u kategoriji stariji juniori ( plasman u polufinale)
13.Vedrana Karavlah & Karlo Kveštak u kategoriji mlađi juniori ( plasman u četvrtfinale)
22.Lucija Karavlah & Patrik Ciprić kategoriji stariji juniori ( plasman u četvrtfinale)
23.Ema Čovran & Lovro Bilušić u kategoriji mlađi juniori ( plasman u četvrtfinale)
23.Larisa Gomaz & Filip Bilušić u kategoriji seniora B (plasman u četvrtfinale)
 
objavio:
S.Torjanac, 04.04.2010.
KV Sutinska vrela nedjelja, 21.03.2010.
  U Sutinskim vrelima je održan KV turnir u akrobatskom rock'n'rollu.

OSVOJILI SMO 11 MEDALJA I POBJEDILI SMO U 5 KATEGORIJA !

PRVA MJESTA:

Gloria MIHALJEVIĆ & Karlo ŠKRINJARIĆ u starijim juniorima

DREAM TEAM: Kaderžabek Tea, Labura Petra, Pongrac Nina, Biljanović Tamara, Dragičević Lucija, Rumec Tea, Tokić Sanja, Iva Petravić, Nikolić Nera, Matea Jukić, Nina Novosel u kategoriji ženskih formacija

ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1: Mirna Šalković, Mario Prišlin, Elena Čovran, Domagoj Kosovec, Dorotea Gomaz, Petar Belinić, Ema Čovran, Lovro Bilušić, Laura Bukvić, Ivan Torjanac, Vedrana Karavlah i Karlo Kveštak u kategoriji juniorskih formacija

MACE: Dragičević Jelena, Kojundžić Martina, Gvoić Romana, Horvat Sara, Luš Sara, Pavlinić Monika, Špoljarić Karla,Bosanac Mara, Kefurt Matea, Kočiš Eva, Bolarić Marta, Galić Tihana u kategoriji ženskih juniorskih formacija

SHADOWS: MiaMaja Babić, Mercedes Horvat, Monika Hrenović, Vlatka Jelić, Petra Štrk, Iva Juričev-Mikulin, Dora Matović, Roca Regina, Antonela Peša, Ema Vata, Dorotea Pisačić, Alexander Dora, Barčanec Ivona, Vuković Tena, Lovrić Tea, Kačar Lana u kategoriji mini formacija 1

DRUGA MJESTA:

Nina NOVOSEL & Tomislav TKALEC u seniorskoj B kategoriji

GALAXY: Filip Crha, Ana Bakarić, Ivor Crha, Anja Žarković, Dominik Mikulić,
Ida Žarković, Josip Mikulić, Lana Štimac, Dino Košutić, Ana Gudiček, Deni Žiljak, Marija Grgić, Petar Drobac u kategoriji juniorskih formacija

CRNE PANTERE: Coha Gabrijela, Đurić Mirna, Hrup Bea, Krčmar Tina, Miter Dora, Mraković Maja, Okićki Lea, Brdek Dora, Arnautović Lorena, Telebuh Franka, Jularić Tijana, Kraljić Lana, Ivaniš Jana, Ana Jug, Ines Vukobrat
u kategoriji mini formacija 1

TREĆA MJESTA:

Tena OPAČAK & Zlatko DRLJAČIĆ u seniorskoj B kategoriji

Elena ČOVRAN & Lovro LABURA u mlađim juniorima 1

MAGIC TEAM: Bernarda Brlek, Josipa Ribić, Maja Bobinac, Novosel Maja,
Majerić Barbara, Munkačević Iva u kategoriji mini formacija 1
 
objavio:
D. Torjanac, 21.03.2010.
PRVENSTVO ŠKOLA 2010 nedjelja, 28.02.2010.
  U nedjelju 28. veljače 2010. u sportskoj dvorani OŠ Sesvetska Sela održano je 5. prvenstvo škola Grada Zagreba u akrobatskom rock'n'roll-u.
Natjecanje je održano u 4 kategorije. Istakli su se:

Mini formacije 3:
1.OŠ P.ZRINSKOG & OŠ J.J.STROSSMAYERA

Mini formacije 4:
1.OŠ IVE ANDRIĆA
3.OŠ VRBANI

Mlađi juniori 4:
2.EMILIJA HAĐAR PETROVIĆ - NOA MILKOVIĆ
3.HELENA BUCIĆ - PETAR HRUPAČKI
 
objavio:
D. Torjanac, 28.02.2010.
Novi filmovi na YouTube nedjelja, 28.02.2010.
  Pogledajte nekoliko novih video zapisa naših članova na You Tube.
 
objavio:
D. Torjanac, 28.02.2010.
KV KRIŽ 2010 subota, 13.02.2010.
  U Križu je održan tradicionalni KV turnir u akrobatskom rock'n'rollu.

OSVOJILI SMO 6 MEDALJA I POBJEDILI SMO U 3 KATEGORIJE !

PRVA MJESTA:

Gloria MIHALJEVIĆ & Karlo ŠKRINJARIĆ u starijim juniorima

MACE u kategoriji ženskih juniorskih formacija

GALAXY u kategoriji juniorskih formacija

DRUGA MJESTA:

Marija GRGIĆ & Vid DORIĆ u seniorskoj C kategoriji

ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 u kategoriji juniorskih formacija

SHADOWS u kategoriji mini formacija 1

 
objavio:
D. Torjanac, 13.02.2010.
POMOZIMO PRIŠLINIMA!!!!!! utorak, 09.02.2010.
  Prije par dana je našem članu Mariju Prišlinu i njegovoj obitelji izgorio stan do temelja i završili su na ulici samo u onome u čemu su bili.
Uključite se u akciju da im pomognemo jer su stvarno ostali bez ičega, pa ovim putem stavljam njihov žiro račun na naše stranice, ako želite pomoći:


2484008-3111758921 rba
svrha:pomoć za žrtve požara
primatelj:Valentina Prišlin
Turinina 8 10 000 Zagreb


Hvala unaprijed svima!
 
objavio:
D. Torjanac, 09.02.2010.
KUP HRVATSKE subota, 06.02.2010.
  U sportskoj dvorani Dubrava održan je prvi Kup Hrvatske za 2010. godinu u akrobatskom rock'n'rollu.


OSVOJILI SMO 12 MEDALJA I POBJEDILI SMO U 6 KATEGORIJA !


PRVA MJESTA:

Tena OPAČAK & Zlatko DRLJAČIĆ u seniorskoj B kategoriji

Gloria MIHALJEVIĆ & Karlo ŠKRINJARIĆ u starijim juniorima

DREAM TEAM u kategoriji ženskih formacija

MACE u kategoriji ženskih juniorskih formacija

GALAXY u kategoriji juniorskih formacija

SHADOWS u kategoriji mini formacija 1


DRUGA MJESTA:

Lucija Roginić & Vladimir SUBOTIĆ u seniorskoj C kategoriji

Ana-Marija MIHALJEVIĆ & Jan KARAČIĆ u mlađim juniorima 2


TREĆA MJESTA:

Lucija KARAVLAH & Patrik CIPRIĆ u starijim juniorima

Marija GRGIĆ & Vid DORIĆ u seniorskoj C kategoriji

ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 u kategoriji juniorskih formacija

CRNE PANTERE u kategoriji mini formacija 1

 
objavio:
D. Torjanac, 06.02.2010.
PRVENSTVO ZAGREBA 2010. nedjelja, 31.01.2010.
  U sportskoj dvorani OŠ Petra Zrinskog organizirali smo 7.Prvenstvo grada Zagreba u akrobatskom rock'n'rollu.

OSVOJILI SMO 20 MEDALJA I POBJEDILI SMO U 7 KATEGORIJA !!!!!!!!!

PRVACI ZAGREBA 2010:

Tena OPAČAK & Zlatko DRLJAČIĆ u seniorskoj B kategoriji

Lucija Roginić & Vladimir SUBOTIĆ u seniorskoj C kategoriji

DREAM TEAM u kategoriji ženskih formacija

MACE u kategoriji ženskih juniorskih formacija

GALAXY u kategoriji juniorskih formacija

SHADOWS u kategoriji mini formacija 1

VATRENI u kategoriji mini formacija 3

Srebrne medalje osvojili su:

Larisa GOMAZ & Filip BILUŠIĆ u seniorskoj B kategoriji

Gloria MIHALJEVIĆ & Karlo ŠKRINJARIĆ u starijim juniorima

Lana ŠTIMAC & Dino KOŠUTIĆ u mlađim juniorima 1

Ana-Marija MIHALJEVIĆ & Jan KARAČIĆ u mlađim juniorima 2

Emilija HAĐAR PETROVIĆ - Noa MILKOVIĆ u mlađim juniorima 4

STARDUST u kategoriji mini formacija 4


Brončane medalje osvojili su:

Lorena ŠEBREK & Domagoj ŠALKOVIĆ u seniorskoj B kategoriji

Lucija KARAVLAH & Patrik CIPRIĆ u starijim juniorima

Marija GRGIĆ & Vid DORIĆ u seniorskoj C kategoriji

ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 u kategoriji juniorskih formacija

CRNE PANTERE u kategoriji mini formacija 1

MAGIC TEAM u kategoriji mini formacija 2

VOLTINO STARS u kategoriji mini formacija 4
 
objavio:
D. Torjanac, 01.02.2010.
PROGRAM I LISTA NATJECATELJA 7.PRVENSTVA GRADA ZAGREBA petak, 22.01.2010.
  PROGRAM 7.PRVENSTVO GRADA ZAGREBA

PRIJEPODNEVNI PROGRAM 11,00

· 1/8 MINI FORMACIJE 3
· 1/4 MINI FORMACIJE 3
· 1/2 MINI FORMACIJE 3
· MINI FORMACIJE 3
· OCJENE MINI FORMACIJE 3
· PROGLAŠENJE MINI FORMACIJE 3

PODNEVNI PROGRAM 13,00

· 1/4 MLAĐI JUNIORI 3
· 1/4 MLAĐI JUNIORI 4
· 1/2 MINI FORMACIJE 4
· 1/2 MLAĐI JUNIORI 3
· 1/2 MLAĐI JUNIORI 4
· MINI FORMACIJE 4
· OCJENE MINI FORMACIJE 4
· MLAĐI JUNIORI 3
· PROGLAŠENJE MINI FORMACIJE 4
· OCJENE MLAĐI JUNIORI 3
· MLAĐI JUNIORI 4
· PROGLAŠENJE MLAĐI JUNIORI 3
· OCJENE MLAĐI JUNIORI 4
· PROGLAŠENJE MLAĐI JUNIORI 4

POSLIJEPODNEVNI PROGRAM 16,00

· PREDSTAVLJANJE SUDIONIKA
· 1/4 MLAĐI JUNIORI 2
· 1/2 SENIORI B-PLESNI PROGRAM
· 1/2 MLAĐI JUNIORI 1
· RUNDA NADE MLAĐI JUNIORI 2
· 1/2 STARIJI JUNIORI
· 1/2 MLAĐI JUNIORI 2
· 1/2 SENIORI B-AKRO PROGRAM
· MINI FORMACIJE 2
· MINI FORMACIJE 1
· OCJENE MINI FORMACIJE 2
· OCJENE MINI FORMACIJE 1
· MLAĐI JUNIORI 2
· PROGLAŠENJE MINI FORMACIJE 2
· OCJENE MLAĐI JUNIORI 2
· PROGLAŠENJE MINI FORMACIJE 1
· PROGLAŠENJE MLAĐI JUNIORI 2

VEČERNJI PROGRAM 19,00

· PREDSTAVLJANJE SUDIONIKA
· SENIORI B-PLESNI PROGRAM
· SENIORI A-PLESNI PROGRAM
· OCJENE B-PLESNI PROGRAM
· OCJENE A-PLESNI PROGRAM
· SENIORI C
· OCJENE SENIORI C
· MLAĐI JUNIORI 1
· PROGLAŠENJE SENIORI C
· OCJENE MLAĐI JUNIORI 1
· STARIJI JUNIORI
· PROGLAŠENJE MLAĐI JUNIORI 1
· OCJENE STARIJI JUNIORI
· SENIORI B - ACRO PROGRAM
· SENIORI A - ACRO PROGRAM
· PROGLAŠENJE STARIJI JUNIORI
· OCJENE B-ACRO PROGRAM
· OCJENE A-ACRO PROGRAM
· JUNIORSKE FORMACIJE
· ŽENSKE JUNIORSKE FORMACIJE
· ŽENSKE FORMACIJE
· PROGLAŠENJE SENIORI B
· PROGLAŠENJE SENIORI A
· OCJENE JUNIORSKE FORMACIJE
· OCJENE ŽENSKE JUNIORSKE FORMACIJE
· OCJENE ŽENSKE FORMACIJE
· PROGLAŠENJE JUNIORSKE FORMACIJE
· PROGLAŠENJE ŽENSKE JUNIORSKE FORMACIJE
· PROGLAŠENJE ŽENSKE FORMACIJE
· ZAVRŠETAK NATJECANJA

LISTA NATJECATELJA

MINI FORMACIJE 3
1 BUBICE ARRK BUBA
2 PUME ARRK BUBA
3 ŠPANSKO-ORANICE ARRK PANDA
4 KIKIĆI IZ ŠPANSKOG ARRK PANDA
5 MALI ROKERI ARRK PANDA
6 GORNJE VRAPĆE ARRK PANDA
7 KUNG FU PANDA ARRK PANDA
8 BOTINEC ARRK PANDA
9 LIMBO STARS 1 RRK LIMBO ROCK
10 LIMBO STARS 2 RRK LIMBO ROCK
11 ROCKERI IZ DUBRAVE 1 RRK LIMBO ROCK
12 ROCKERI IZ DUBRAVE 2 RRK LIMBO ROCK
13 JULIJA KLOVIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
14 BISTRA RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
15 BARTOL KAŠIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
16 LJUDEVIT GAJ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
17 OŠ P.ZRINSKI RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
18 OŠ P.MIŠKINE RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
19 VATRENI RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
20 OŠ I.CANKAR RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
21 WINX RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
22 STARS 2 RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
23 STARS RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
24 STARDUST 2 RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
25 ROCK STARS 2 RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
26 ROCK STARS RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
27 COOL ROCKERI 2 RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
28 LIMAČI RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
29 RUDEŠ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
30 RUDEŠ GIRLS RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
31 VOLTINO RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
32 VOLTINO 2 RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
33 MYSTORY RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
34 MYSTORY 2 RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
35 VUKOVI S VUKOMERCA ARRK MEGAROCK
36 MEGAROCKERI ARRK MEGAROCK
37 TIGRICE ARRK MEGAROCK
38 ANĐELČIĆI ARRK MEGAROCK
39 NOVI ROKERI ARRK MEGAROCK
40 RASPLESANI ROKERI ARRK MEGAROCK
41 COOL STARS ARRK MEGAROCK

MINIFORMACIJE 4
42 BUBIMIRKE ARRK BUBA
43 STEP BY STEP ARRK MEGAROCK
44 MEGAROCK DOLLS ARRK MEGAROCK
45 ANTE KOVAČIĆ ARRK PANDA
46 VATRENE ARRK PANDA
47 BLACK CATS ARRK PANDA
48 ROKERI IZ TRNSKOG ARRK PANDA
49 IN Rockettes ARRK IN
50 ZAPREŠIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
51 JARUN RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
52 STARDUST RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
53 COOL ROCKERI RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
54 VOLTINO STARS RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
55 MACE 2 RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA

MLAĐI JUNIORI 3
56 Iva ZAVRTNIK-Karlo KRANJČIĆ ARRK PANDA
57 Ana PROHASKA-Luka ČOSIĆ ARRK PANDA
58 Tara MILAŠINČIĆ-Filip LONČARIĆ ARRK PANDA
59 Sara ANIĆ-Tin MARKUŠIĆ ARRK PANDA
60 Katja KOVAČIĆ-Patrik MEŠTROVIĆ ARRK PANDA
61 Marta PRUGOVEČKI-Ivan CVITKOVIĆ ARRK PANDA
62 Tin BEŽEN-Laura BEŽEN ARRK PANDA
63 Fran HULJANAC-Marija PERKOVIĆ ARRK PANDA
64 Simon RESNER-Ivana PERKOVIĆ ARRK PANDA
65 Bruna Budan - Fran Majstorović RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
66 Tea TRČAK - Branimir FILIPOVIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
67 Helena BOREKOVIĆ - Valentin PESOCKY RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
68 Petra VIDOVIĆ - Marcel ŠIVAK RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
69 Lena LNENIČEK - Luka LNENIČEK RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
70 Hana GRĐAN - Jan GRĐAN RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
71 Valentina Stubić – Jurica Slipčević ARRK MEGAROCK
72 Karla Vojvodić – Lovro Vojvodić ARRK MEGAROCK
73 Maja Matijević – Mateo Marković ARRK MEGAROCK
74 Nika Ševerdija – Niko Lukić ARRK MEGAROCK
75 Lea Latinović – Luka Tošić ARRK MEGAROCK
76 Mihaela Šalić – Fabian Svetina ARRK MEGAROCK
77 Milica Vasilić – Borna Golat ARRK MEGAROCK
78 Renata Hrček – Luka Sićenica ARRK MEGAROCK
79 Magdalena Martinović – Boško Rajlić ARRK MEGAROCK

MLAĐI JUNIORI 4
80 Dora Junković – Antonio Tudović ARRK MEGAROCK
81 Tia Hlup – Josip Banek ARRK MEGAROCK
82 Stela SNOJ - Ivan KAHLINA RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
83 Božica HORVATIĆ - Tomislav KLAS RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
84 Iva KRIŽANAC - Karlo BERTINA RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
85 Emilija HAĐAR PETROVIĆ - Noa MILKOVIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
86 Matea LUKANIĆ - Patrik FRANZ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
87 Veronika TURK - Franjo TRNINIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
88 Mirna BARUN - Renee ŠIVAK RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
89 Michaela KOVAČIĆ - Anderj MARTINOVIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
90 Leona BEGENIŠIĆ - Dominik MARTINOVIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
91 Vesna BARIŠIĆ - Kristijan Mato KARAPETRIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
92 Helena Bucić - Petar HRUPAČKI RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
93 Petra BAKARIĆ - Igor JANJATOVIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
94 Lorena TOMAŠEVIĆ - Vedran TOMAŠEVIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
95 Paula GUNJINA - Luka ZORIČIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
96 Ivona Piškorić - Ante Vujčić ARRK IN
97 Lea MARKUŠIĆ-Dario KAČAR ARRK PANDA
98 Sara HORVAT-Vid FILIPČIĆ ARRK PANDA
99 Ivana MALČIĆ-Ivan MINKOVIĆ ARRK PANDA
100 Nikolina PETRANOVIĆ- Karlo PROHASKA ARRK PANDA
101 Arijana VIKIĆ-Luka Antonio JOSIPOVIĆ ARRK PANDA
102 Jana BANIĆ-Matej SALOPEK ARRK PANDA
103 Mateo RUSMAN-Marina DULER ARRK PANDA
104 Kristijan RENDULIĆ-Petra SEDMAK ARRK PANDA
105 Tomislav MIKIĆ-Lea MARIĆ ARRK PANDA
106 Patrik DOBRIĆ-Lana BASIĆ ARRK PANDA

MLAĐI JUNIORI 2
107 Dora VACEK - Patrik HERMAN RRK LIMBO ROCK
108 Anabela KELEMENIĆ - Filip TRČAK RRK LIMBO ROCK
109 Lana TRČAK - Filip KOLENKOVIĆ RRK LIMBO ROCK
110 Valentina VUKETIĆ - Karlo TRČAK RRK LIMBO ROCK
111 Petra PLIESTIĆ - Rino ŠUNJERGA RRK LIMBO ROCK
112 Stela KARAMATIĆ - Matko TROŠELJ ARRK MEGARock
113 Nikolina KLIPA - Lovro MANDIĆ ARRK MEGARock
114 Gloria KAPULAR - Marko PINTAR ARRK MEGARock
115 Lara BOSNAR - Ivor BOSEK ARRK MEGARock
116 Ira BOSNAR - Nikola PAŽIN ARRK MEGARock
117 Katarina VOJVODIĆ - Grga HORVATIN ARRK MEGARock
118 Dea KARAMARKO - Jan KNEŽEVIĆ ARRK MEGARock
119 Iva BRBOT - Matija TIMEK ARRK MEGARock
120 Lucija MANDIĆ - Marko TIMEK ARRK MEGARock
121 Lucija JAMBROŠIĆ - Gabrijel JAMBROŠIĆ ARRK MEGARock
122 Dora MEDVED - Tin KOVAČEV ARRK BUBA
123 Hanna PRIBANIĆ - Domagoj BUKVIĆ ARRK BUBA
124 Iskra BENKO - Petar ŠIJAN ARRK BUBA
125 Lorena KOMERIČKI - Tino VUČAK ARRK BUBA
126 Ana CVITKOVIĆ - Martin RISEK ARRK BUBA
127 Anja ŽARKOVIĆ - Dominik MIKULIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
128 Ida ŽARKOVIĆ - Josip MIKULIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
129 Tea VAĐON - Otto GOLDSCHMIDT RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
130 Nives BOLIĆ - Luka BELOŠEVIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
131 Andreja KUCLJAK - Domagoj KOSOVEC RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
132 Ana-Marija MIHALJEVIĆ - Jan KARAČIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
133 Laura BUKVIĆ - Ivan TORJANAC RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
134 Laura Molan - Dominik Šoštarko ARRK IN
135 Petra ŠVIGIR - Karlo POPOVIĆ ARRK PANDA

MLAĐI JUNIORI 1
136 Rafaela KODIĆ - Ivor BENKO ARRK MEGARock - Zagreb
137 Petra LOVRENČIĆ - Mateo LOVRENČIĆ ARRK BRILJANTIN
138 Paola PIŠONIĆ - Kristijan PAVLOVIĆ ARRK BUBA
139 Mirna ŠALKOVIĆ - Mario PRIŠLIN RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
140 Elena ČOVRAN - Lovro LABURA RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
141 Ema ČOVRAN - Lovro BILUŠIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
142 Lana ŠTIMAC - Dino KOŠUTIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
143 Dorotea GOMAZ - Petar BELINIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
144 Ana GUDIČEK - Deni ŽILJAK RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
145 Vedrana KARAVLAH - Karlo KVEŠTAK RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
146 Magdalena BARIĆ-Tin CRNIĆ ARRK PANDA
147 Lea VLAŠIĆ-Filip CRNIĆ ARRK PANDA

STARIJI JUNIORI
148 Claudia ŠARC - Matija HERCEG ARRK BRILJANTIN
149 Rea ŠTIBIĆ - Demian ŠTIBIĆ RRK LIMBO ROCK
150 Matea GRUBIŠIĆ - Krešimir RUDEC ARRK BUBA
151 Antonija ŠEGO - Tomislav PLEŠKO ARRK BUBA
152 Dora BOSANAC - Branimir RUDEC ARRK BUBA
153 Iva IVANČIĆ - Sergej KIRČENKOV ARRK BUBA
154 Martina RUDNIK - Luka ZRNIĆ ARRK BUBA
155 Lucija ŽABJAČAN - Branimir MARKOVIĆ ARRK BUBA
156 Ariana TUCMAN -Dino BONAČIĆ ARRK PANDA
157 Jana JAVUREK-Roman AVDIĆ ARRK PANDA
158 Iva KOZJAK-David VUČIĆ ARRK PANDA
159 Gloria MIHALJEVIĆ - Karlo ŠKRINJARIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
160 Lucija KARAVLAH - Patrik CIPRIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA

SENIORI C
161 Kristina BERGER - Tomislav RUDEC ARRK BUBA
162 Lucija ROGINIĆ - Vladimir SUBOTIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
163 Marija GRGIĆ - Vid DORIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
164 Jelena TOMAŠIĆ - Mislav ŠALKOVIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
165 Petra VNUČEC - Luka ULOVEC ARRK MEGARock

SENIORI B
166 Mateja KOBEŠČAK - Marko ZRNIĆ ARRK BUBA
167 Tena OPAČAK - Zlatko DRLJAČIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
168 Lorena ŠEBREK - Domagoj ŠALKOVIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
169 Vanna BOJOVIĆ - Ivan TIŠLAR RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
170 Larisa GOMAZ - Filip BILUŠIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
171 Mateja JUKIĆ - Mario JUKIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
172 Ivona Cerovac - Nino Klas ARRK IN
173 Josipa Marić - Igor Ozimec ARRK IN
174 Lea ŠUT-Stjepan ZRINUŠIĆ ARRK PANDA
175 Matea PETROVIĆ - Ivan OREČ ARRK BRILJANTIN

SENIORI A
176 Ivana Mihalić - Neven Ivić ARRK IN
177 Petra Bračun - Marko Legvard ARRK IN
178 Nikolina ŽUPANIĆ -Vedran KUBOVIĆ ARRK PANDA

MINI FORMACIJE 1
179 BRILIANT GIRLS ARRK BRILJANTIN
180 LIMBO GIRLS RRK LIMBO ROCK
181 CRNE PANTERE RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
182 SHADOWS RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA

MINI FORMACIJE 2
183 DANCING QUEENS ARRK BRILJANTIN
184 LADYBUGS ARRK BUBA
185 ROCKERICE IZ DUBRAVE RRK LIMBO ROCK
186 KIKI DANCE RRK LIMBO ROCK
187 MAGIC TEAM RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
188 Rokerice s Borovja ARRK MEGARock

ŽENSKE JUNIORSKE FORMACIJE
189 BUBAMARE ARRK BUBA
190 Mace RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA

ŽENSKE FORMACIJE
191 BABES ARRK BUBA
192 DREAM TEAM RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
193 Teens ARRK BRILJANTIN

JUNIORSKE FORMACIJE
194 Rock'n'roll gimnazija 1 RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
195 GALAXY RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
196 LIMBO ROCK RRK LIMBO ROCK
 
objavio:
D. Torjanac, 22.01.2010.
Najava 7.Prvenstva grada Zagreba nedjelja, 10.01.2010.
  Rock’n’roll Gimnazija okupiti će najbolje zagrebačke rock’n’roll plesače na 7.Prvenstvu grada Zagreba u akrobatskom rock’n’rollu.
Natjecanje će se održati 31.01.2010. u sportskoj dvorani OŠ Petra Zrinskog, Krajiška 9.
 
objavio:
D. Torjanac, 10.01.2010.
Proglašenje pobjednika Kupa Hrvatske 2009. utorak, 15.12.2009.
  U prostorijama HOO-a održana je svečanost proglašenja pobjednika Kupa Hrvatske 2009.

Naši članovi su pobjednici Kupa u četiri kategorije:

B-kategorija
1.Matea JUKIĆ - Mario JUKIĆ
2.Larisa GOMAZ - Filip BILUŠIĆ
3.Tena OPAČAK - Zlatko DRLJAČIĆ

Mlađi juniori
3.Elena ČOVRAN -Lovro LABURA

Seniorske formacije
1.ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA

Juniorske formacije
2.ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1
3.GALAXY

Ženske formacije
1.DREAM TEAM

Ženske juniorske formacije
1.MACE
 
objavio:
D. Torjanac, 15.12.2009.
Petrinja 2009 subota, 12.12.2009.
  U Petrinji je održan tradicionalni Božićni turnir.


POBJEDILI SMO U 5 KATEGORIJA I OSVOJILI SMO 13 MEDALJA !


ZLATNE MEDALJE:

TENA OPAČAK & ZLATKO DRLJAČIĆ u seniorskoj B kategoriji

LUCIJA ROGINIĆ & VLADIMIR SUBOTIĆ u seniorskoj C kategoriji

DREAM TEAM: Ivančić Maja, Kaderžabek Tea, Kotrman Marcela, Krželj Ivana, Labura Petra, Pipunić Marija, Pongrac Nina, Žigić Ivana, Dragičević Lucija, Rumec Tea, Tokić Sanja, Blagaić Kiara, Markučič Vedrana, Tadić Lucia i Biljanović Tamara u kategoriji ženskih formacija

ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA 1:Mirna Šalković, Mario Prišlin, Elena Čovran, Lovro Labura, Dorotea Gomaz, Petar Belinić, Ema Čovran, Lovro Bilušić, Laura Bukvić, Ivan Torjanac, Vedrana Karavlah i Karlo Kveštak u kategoriji juniorskih formacija

MACE:Dragičević Jelena, Kojundžić Martina, Gvoić Romana, Horvat Sara,
Luš Sara, Špoljarić Karla, Bosanac Mara, Kefurt Matea, Kočiš Eva, Galić Tihana, Singer Sarah, Marta Bolarić u kategoriji ženskih juniorskih formacija


SREBRNE MEDALJE:

LUCIJA KARAVLAH & PATRIK CIPRIĆ u kategoriji starijih juniora

JELENA TOMAŠIĆ & MISLAV ŠALKOVIĆ u seniorskoj C kategoriji

TURBO LIMAČI: MiaMaja Babić, Mercedes Horvat, Roca Regina, Dorotea Pisačić, Vuković Tena i Lovrić Tea u kategoriji mini formacije 1

CRNE PANTERE
Coha Gabrijela, Đurić Mirna, Hrup Bea, Krčmar Tina, Miter Dora, Mraković Maja, Okićki Lea, Brdek Dora, Telebuh Franka, Jularić Tijana, Kraljić Lana,
Ana Jug, Ines Vukobrat u kategoriji mini formacije 2


BRONČANE MEDALJE:

LORENA ŠEBREK & DOMAGOJ ŠALKOVIĆ u seniorskoj B kategoriji

MARIJA GRGIĆ & VID DORIĆ u seniorskoj C kategoriji

IDA ŽARKOVIĆ & JOSIP MIKULIĆ u kategoriji mlađi juniori 2

GALAXY: Filip Crha, Ana Bakarić, Ivor Crha, Anja Žarković, Dominik Mikulić,
Ida Žarković, Josip Mikulić, Lana Štimac, Dino Košutić, Ana Gudiček, Deni Žiljak, Marija Grgić u kategoriji juniorskih formacija

 
objavio:
D. Torjanac, 12.12.2009.
Naši Backstreet Boys na YouTube nedjelja, 06.12.2009.
  Pogledajte atraktivan nastup naših Backstreet Boysa na 15.Klupskom prvenstvu
 
objavio:
D. Torjanac, 06.12.2009.
Bratislava subota, 05.12.2009.
  Svjetski juniorski kup i Europski kup održan je u Bratislavi 05.12.2009.

Na natjecanju je sudjelovalo 5 parova iz našeg kluba i u konkurenciji najboljih svjetskih parova osvojili su:
14.Elena Čovran & Lovro Labura u u kategoriji mlađi juniori ( plasman u četvrtfinale)
16.Tena Opačak & Zlatko Drljačić u kategoriji seniora B (plasman u četvrtfinale)
21.Larisa Gomaz & Filip Bilušić u kategoriji seniora B (plasman u četvrtfinale)
22.Matea Jukić & Mario Jukić u kategoriji seniora B ( plasman u četvrtfinale)
25.Ema Čovran & Lovro Bilušić u u kategoriji mlađi juniori ( plasman u osminufinala)
 
objavio:
D. Torjanac, 06.12.2009.
15.KLUPSKO PRVENSTVO subota, 28.11.2009.
  U subotu 28.11.2009. u sportskoj dvorani OŠ Vrbani održano je 15.Klupsko prvenstvo. Na prvenstvu su nastupili polaznici naših škola rock'n'rolla, članovi natjecatelji i uživali smo u nastupu naših Backstreet boysa.

Prvaci kluba po kategorijama su:

Mini formacije 4: STARDUST
Bajza Lara, Bašić Višnja,Brdarić Lota, Čančar Petra, Čaušević Emma, Hodak Anamarija, Horvat Karolina, Ivanjko Stella,Ivanjko Vanna, Kačar Lana, Košutić Ivana, Maričić Nives, Rašić Anamarija, Rašić Kristina,Šepat Anđela Marija, Vozab Lucija, Sever Krla,Majdak Sara , Anđelić Anamarija

Mini formacije 3: VATRENI
Bezjak Bruna, Harapin Jana,Kalaica Tamara,Kaltak Majda Melani, Kamčikis Nika, Mukavec Melita,Paić Barbara, Pešut Odobašić Sara, Petrović Hađar Emilija,
Radetić Kristina, Vujčić Matea, Zobec Franka, Mrakužić Mia, Milković Noa

Mini formacije 2: CRNE PANTERE
Coha Gabrijela, Đurić Mirna, Hrup Bea, Krčmar Tina, Miter Dora, Mraković Maja, Brdek Dora, Arnautović Lorena, Lovrić Tea, Telebuh Franka, Jularić Tijana, Kraljić Lana, Ivaniš Jana, Jug Ana, Vukobrat Ines

Mini formacije 1: TURBO LIMAČI
MiaMaja Babić, Mercedes Horvat, Monika Hrenović, Vlatka Jelić,
Petra Štrk, Iva Juričev-Mikulin, Dora Matović, Roca Regina, Antonella Peša, Ema Vata, Dorotea Pisačić, Alexander Dora, Barčanec Ivona, Vuković Tena, Tea Lovrić

Ženske juniorske formacije: MACE
Jaklin Diana, Dragičević Jelena, Kojundžić Martina, Gvoić Romana, Horvat Sara,Luš Sara, Pavlinić Monika, Špoljarić Karla, Bosanac Mara, Kefurt Matea, Kočiš Eva, Galić Tihana, Singer Sarah, Bolarić Marta

Juniorske formacije: ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1
Mirna Šalković, Mario Prišlin, Elena Čovran, Lovro Labura, Petar Belinić, Ema Čovran, Lovro Bilušić, Laura Bukvić, Ivan Torjanac, Karlo Kveštak, Nives Bolić, AnaMarija Mihaljević

Ženske formacije: DREAM TEAM
Budojević Sanja, Ivančić Maja, Kaderžabek Tea, Kotrman Marcela, Krželj Ivana, Labura Petra, Petravić Iva, Pipunić Marija, Pongrac Nina, Žigić Ivana,
Dragičević Lucija, Rumec Tea, Tokić Sanja, Blagaić Kiara, Markučič Vedrana Tadić Lucia

Mlađi juniori 3:EMILIJA PETROVIĆ HAĐAR & NOA MILKOVIĆ

Mlađi juniori 2:ANA MARIJA MIHALJEVIĆ & JAN KARAČIĆ

Mlađi juniori 1:ELENA ČOVRAN & LOVRO LABURA

Stariji juniori: GLORIA MIHALJEVIĆ & KARLO ŠKRINJARIĆ

Seniori C: LUCIJA ROGINIĆ & VLADIMIR SUBOTIĆ

Zahvaljujemo se svim SPONZORIMA:McDonalds, Adria staklo, Zvonimir security, Pizzeria Zaja, Luna, Damiru Brajkoviću, OŠ Vrbani i svim prijateljima kluba i dobrim ljudima koji su pomogli organizaciju 15.Klupskog prvenstva.

 
objavio:
D. Torjanac, 28.11.2009.
15.KLUPSKO PRVENSTVO - PROGRAM i STARTNA LISTA utorak, 24.11.2009.
  PROGRAM 15.KLUPSKOG PRVENSTVA

PRVI DIO 11,00
· PREDSTAVLJANJE SUDIONIKA
· ROCKERI IZ ZAPREŠIĆA
· MINI FORMACIJE 3
· ROCKERI IZ OŠ NIKOLE TESLE I OŠ PREČKO
· ROCKERI IZ OŠ KRALJA TOMISLAVA
· ROCKERI IZ OŠ BARTOLA KAŠIĆA
· OCJENE MINI FORMACIJE 3
· MLAĐI JUNIORI 3
· PROGLAŠENJE MINI FORMACIJE 3
· OCJENE MLAĐI JUNIORI 3
· MINI FORMACIJE 2
· PROGLAŠENJE MLAĐI JUNIORI 3
· OCJENE MINI FORMACIJE 2
· SENIORI C
· PROGLAŠENJE MINI FORMACIJE 2
· OCJENE SENIORI C
· MINI FORMACIJE 4
· ŽENSKE JUNIORSKE FORMACIJE: MACE
· PROGLAŠENJE SENIORI C
· OCJENE MINI FORMACIJE 4
· MINI FORMACIJE 1
· PROGLAŠENJE MINI FORMACIJE 4
· ZAVRŠETAK NATJECANJA

DRUGI DIO 14,30
· PREDSTAVLJANJE SUDIONIKA
· ROCKERI IZ OŠ RUDEŠ OŠ VRBANI
· ROCKERI IZ OŠ PAVLEKA MIŠKINE
· ROCKERI IZ OŠ J.RAČIĆA
· ROCKERI IZ OŠ ZAPRUĐE
· MLAĐI JUNIORI 2
· SENIORI SHOW
· ROCKERI IZ OŠ IVANA CANKARA
· ROCKERI IZ OŠ DUGAVE
· OCJENE MLAĐI JUNIORI 2
· STARIJI JUNIORI
· ROCKERI IZ OŠ J.J.STROSSMAYERA, OŠ P.ZRINSKOGA
· PROGLAŠENJE MLAĐI JUNIORI 2
· OCJENE OCJENE STARIJI JUNIORI
· MLAĐI JUNIORI 1
· ROCKERI IZ OŠ IVE ANDRIĆA
· ROCKERI IZ OŠ GUSTAVA KRKLECA
· ROCKERI IZ OŠ VOLTINO
· ROCKERI IZ OŠ VEĆESLAVA HOLJEVCA
· OCJENE MLAĐI JUNIORI 1
· SHOW
· PROGLAŠENJE STARIJI JUNIORI
· PROGLAŠENJE MLAĐI JUNIORI 1
· JUNIORSKE FORMACIJE
· ŽENSKE FORMACIJE: DREAM TEAM
· OCJENE JUNIORSKE FORMACIJE
· PROGLAŠENJE JUNIORSKE FORMACIJE
· ZAVRŠETAK NATJECANJA


STARTNA LISTA 15.KLUPSKOG PRVENSTVA

MLAĐI JUNIORI 3
1.IVA KRIŽANAC & KARLO BERTINA
2.VESNA BARIŠIĆ & KRISTIJAN MATO KARAPETRIĆ
3.STELA SNOJ & IVAN KAHLINA
4.HELENA BUCIĆ & PETAR HRUPAČKI
5.EMILIJA PETROVIĆ HAĐAR & NOA MILKOVIĆ
6.BOŽICA HORVATIĆ & TOMISLAV KLAS

MLAĐI JUNIORI 2
7.TEA VAĐON & OTTO GOLDSCHMIDT
8.ANJA ŽARKOVIĆ & DOMINIK MIKULIĆ
9.IDA ŽARKOVIĆ & JOSIP MIKULIĆ
10.NIVES BOLIĆ & LUKA BELOŠEVIĆ
11.ANDREJA KUCLJAK & DOMAGOJ KOSOVEC
12.LAURA BUKVIĆ & IVAN TORJANAC
13.ANA MARIJA MIHALJEVIĆ & JAN KARAČIĆ

MLAĐI JUNIORI 1
14.ANA GUDIČEK & DENI ŽILJAK
15.MIRNA ŠALKOVIĆ & MARIO PRIŠLIN
16.DOROTEA GOMAZ & PETAR BELINIĆ
17.LANA ŠTIMAC & DINO KOŠUTIĆ
18.VEDRANA KARAVLAH & KARLO KVEŠTAK
19.EMA ČOVRAN & LOVRO BILUŠIĆ
20.ELENA ČOVRAN & LOVRO LABURA

STARIJI JUNIORI
21.GLORIA MIHALJEVIĆ & KARLO ŠKRINJARIĆ
22.LUCIJA KARAVLAH & PATRIK CIPRIĆ

SENIORI C
23.MARIJA GRGIĆ & VID DORIĆ
24.JELENA TOMAŠIĆ & MISLAV ŠALKOVIĆ
25.LUCIJA ROGINIĆ & VLADIMIR SUBOTIĆ

ŽENSKE FORMACIJE JUNIORI
26.MACE: Jaklin Diana, Dragičević Jelena, Kojundžić Martina, Gvoić Romana, Horvat Sara,Marta Bolarić,Luš Sara, Pavlinić Monika, Špoljarić Karla, Bosanac Mara, Kefurt Matea, Kočiš Eva, Galić Tihana, Singer Sarah, Bolarić Marta

ŽENSKE FORMACIJE
27.DREAM TEAM: Budojević Sanja, Ivančić Maja, Kaderžabek Tea, Kotrman Marcela, Krželj Ivana, Labura Petra, Milas Iva, Petravić Iva, Pipunić Marija, Pongrac Nina, Žigić Ivana,Dragičević Lucija, Rumec Tea, Tokić Sanja, Blagaić Kiara, Markučič Vedrana Tadić Lucia,Biljanović Tamara

JUNIORSKE FORMACIJE
28. GALAXY:Lucija Habljak, Filip Crha, Ana Bakarić, Ivor Crha, Anja Žarković, Dominik Mikulić, Ida Žarković, Josip Mikulić, Lana Štimac, Dino Košutić, Ana Gudiček, Deni Žiljak, Marija Grgić, Vid Dorić

29.ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA 1:Mirna Šalković, Mario Prišlin, Elena Čovran, Lovro Labura, Dorotea Gomaz, Petar Belinić, Ema Čovran, Lovro Bilušić, Laura Bukvić, Ivan Torjanac, Vedrana Karavlah Karlo Kveštak

MINI FORMACIJE 1
30.TURBO LIMAČI: MiaMaja Babić, Mercedes Horvat, Monika Hrenović, Vlatka Jelić, Petra Štrk, Iva Juričev-Mikulin, Dora Matović, Roca Regina, Antonella Peša, Ema Vata, Nikolina Janđel, Dorotea Pisačić, Alexander Dora, Barčanec Ivona, Vuković Tena, Tea Lovrić

MINI FORMACIJE 2
31.MAGIC TEAM: Bernarda Brlek, Maja Bobinac, Maja Novosel, Lea Mihić, Petra Županić, Iva Munkačević, Josipa Ribič, Barbara Majerić

32.CRNE PANTERE: Coha Gabrijela, Đurić Mirna, Hrup Bea, Krčmar Tina, Miter Dora, Mraković Maja, Okićki Lea, Brdek Dora, Arnautović Lorena, Lovrić Tea, Telebuh Franka, Jularić Tijana, Kraljić Lana, Ivaniš Jana, Jug Ana, Vukobrat Ines

MINI FORMACIJE 3
33.VATRENI 2: Končar Ramona, Meglić Nika, Gaćo Josip Tin, Hagenauer Lara, Huljev Tonka, Mrakužić Mia, Vrban Lorena

34.VRBANI:Aranitović Valentina, Bralić Mia, Horvatek Loreta, Medak Mirta, Radoš Ivana, Biljanović Mile

35.JULIJA KLOVIĆA: Borevković Helena, Pesocky Valentin, Grgić Laura, Jakupčić Lucija, Meić Lara Ana, Spaić Anamarija, Sulić Sara

36.STARS: Gukov Ema, Hanžek Monika, Hukić Iva, Kraš Lara, Rakić Katarina, Mohorko Leda, Muha Magdalena, Smokrović Tea, Vlašić Ivona, Bakarić Petra

37.MYSTORY: Breščaković Tea, Budan Bruna, Budan Petra, Čičak-Kovačić Antea,Čuljak Ana, Čuljak Lora, Galić Ana, Jurić Lucija, Korajac Lana, Majstorović Dora, Majstorović Fran,Pulek Klaudija, Telalović Ema

38.WINX: Čičak Sofija, Škof Ana, Jedvaj Leona, Oblak Patricia, Hrkać Ivana, Rehak Lovrić Tia, Savčić Lucija, Vuković Rastovac Dorotea

39.BISTRA: Bedek Anđelina, Franz Sara, Franz Patrik, Katalenić Marija, Križanić Vanessa, Lukanić Matea, Martinović iva, Martinović Mihaela, Minković Rea, Novosel Dora, Novosel Matea, Prskalo Magdalena, Trlin Lucija, Vicić Ana, Vicić Gabrijela

40.RUDEŠ: Bošković Izabela, Lebo Lea, Lemajić Dea, Lugarić Anamarija, Miloš Tea, Čulig Helena,Grgić Anamarija, Lončarević Matea, Pašiček Leona, Raguž Lucija, Šorša Lana, Tršek Petra

41.ROCK STARS:Hasanec Dora, Janjatović Igor, Market Veronika, Meštrović Magda,Milić Julijeta,Perak Matea, Rajković Lucija, Roca Paula, Skenderović Barbara, Tomašević Lorena,Tomašević Vedran, Zdunić Ema, Lončarić Matea, Čulum Lucija, Grgić Lucija

42.VATRENI:Bezjak Bruna, Harapin Jana,Kalaica Tamara,Kaltak Majda Melani, Kamčikis Nika, Mukavec Melita,Paić Barbara, Pešut Odobašić Sara, Petrović Hađar Emilija,Radetić Kristina, Vujčić Matea, Zobec Franka, Mrakužić Mia, Milković Noa

MINI FORMACIJE 4
43.ZAPREŠIĆ Panđić Lucija, Nađ Katarina, Sermek Sara, Debogović Patricija, Kenigskneht Sara, Kovačić Lana, Nežmahen Jelena, Hribar Marija, Vrčković Stella, Pustaj Kristina, Pezić Dora

44.MACE 2:Ciprić Rahela, Škrtić Sara, Lukaček Monika, Lukaček Matea, Nikolić Nera

45.COOL ROCKERI: Ban Leona, Kosec Tea, Kurka Renea, Lemajić Lea, Ruško Adrijan, Tkalec Lea,Zelenković Jelena, Zelenković Katya

46.VOLTINO STARS: Arbutina Sarah, Dujmović Iva, Karlović Iskra, Kosalec Tea, Marjanović Anđela,Marković Nikolina, Mikotić Matea, Perić Nikolina, Polonijo Bruna, Popov Talia, Sučić Josipa,Štimac Helena, Šućur Irena, Židovec Lepej Glorija

47.STARDUST:Andelić Anmarija, Bajza Lara, Bašić Višnja,Brdarić Lota, Čančar Petra, Čaušević Emma, Elezović Bruna, Hodak Anamarija, Horvat Karolina, Ivanjko Stella,Ivanjko Vanna, Kačar Lana, Košutić Ivana, Lajtman Rebeka, Maričić Nives, Rašić Anamarija, Rašić Kristina,Šepat Anđela Marija, Tumpak Monika,Vozab Lucija, Sever Krla,Majdak Sara

48.A JE TO: Bilić Bernarda, Biško Martina, Gajić Mihaela, Hajduković Petra, Halić Kordić Kana, Kovačević Martina, Malešić Martina, Marinković Lucija, Trčak Tea, Vidić Lea, Barišić Vesna , Karapetrić Kristijan Mato, Barišić Samanta, Lončar Brigita
 
objavio:
D. Torjanac, 24.11.2009.
Novi filmovi na YouTube petak, 20.11.2009.
  Pogledajte nastup Dream teama na Svjetskom prvenstvu u Schaffhausenu i TV reportaže o našem klubu 1996. i 1997. godine. Naši članovi nastupili su na HRT1 u prosincu 2000. sa grupama Psihomodo pop i Forum.
 
objavio:
D.Torjanac, 20.11.2009.
Schaffhausen subota, 14.11.2009.
  U Schaffhausenu je održano Svjetsko prvenstvo ženskih formacija i Europsko juniorsko prvenstvo. Naše djevojke iz DREAM TEAMA: Budojević Sanja, Ivančić Maja, Kaderžabek Tea,Kotrman Marcela,Labura Petra, Milas Iva, Petravić Iva, Pipunić Marija,Pongrac Nina, Žigić Ivana, Dragičević Lucija,Rumec Tea, Tokić Sanja, Blagaić Kiara, Markučič Vedrana, Tadić Lucia i Biljanović Tamara plasirale su se u polufinale i osvojile su 12.mjesto u kategoriji ženskih formacija.
Lovro Labura i Elena Čovran plasirali su se u četvrtfinale i osvojili su 18. mjesto u kategoriji mlađih juniora.
U kategoriji starijih juniora Lucija Karavlah i Patrik Ciprić pladirali su se u četvrtfinale i osvojili su 24.mjesto.
 
objavio:
D. Torjanac, 17.11.2009.
15.KLUPSKO PRVENSTVO četvrtak, 12.11.2009.
  U subotu 28.11.2009. održati će se tradicionalno 15. Klupsko prvenstvo.
Prvenstvo će se održati u sportskoj dvorani OŠ Vrbani, Vrbani bb.
Prvenstvo smo podijelili na dva dijela zbog velikog broja izvođača.
Prvi dio počinje u 11,00 a drugi dio u 14,30 sati.
Nastupiti će svi članovi kluba, od najmanjih koji ne rade akrobacije, do najstarijih od čijih akrobacija zastaje dah, od početnika pa do reprezentativaca osvajača medalja na europskim i svjetskim natjecanjima.
Ulaznice možete nabaviti na ulazu u dvoranu.
Djeca do 7 godina imaju slobodan ulaz.
Također pozivamo sve prijatelje da dođu na turnir i podrže napore, kako polaznika tako i naših malih i velikih natjecatelja.
Dođite i uvjerite se zašto je akrobatski rock'n'roll sport 21.stoljeća.
 
objavio:
D. Torjanac, 12.11.2009.
ELENA & LOVRO 10.mjesto na Svjetskom juniorskom prvenstvu subota, 07.11.2009.
  U Velikoj Gorici održano je Svjetsko juniorsko prvenstvo.
Elena Čovran i Lovro Labura plasirali su se u polufinale i osvojili 10.mjesto u kategoriji mlađih juniora. U kategoriji stariji juniora nastupila su dva naša para:
16.Gloria Mihaljević i Karlo Škrinjarić i 25.Lucija Karavlah i Patrik Ciprić.
.
 
objavio:
, 08.11.2009.
GLORIA & KARLO U FINALU ST.PETERSBURGA subota, 31.10.2009.
  U Rusij je održan Europski kup i Svjetski juniorski kup. Na natjecanju su sudjelovala dva naša para.
Gloria Mihaljević i Karlo Škrinjarić plasirali su se u finale i osvojili 7.mjesto.
Larisa Gomaz i Filip Bilušić su se plasirali u polufinale i osvojili 12 mjesto.
 
objavio:
D. Torjanac, 03.11.2009.
KUP Slavonski Brod nedjelja, 25.10.2009.
  U Slavonskom Brodu je održan Kup Hrvatske.

POBJEDILI SMO U 5 KATEGORIJE I OSVOJILI SMO 11 MEDALJA !

ZLATNE MEDALJE:

MATEA JUKIĆ & MARIO JUKIĆ u seniorskoj B kategoriji

DREAM TEAM: Budojević Sanja, Ivančić Maja, Kaderžabek Tea,Kotrman Marcela,Krželj Ivana, Labura Petra, Milas Iva, Petravić Iva, Pipunić Marija,
Pongrac Nina, Žigić Ivana, Dragičević Lucija,Rumec Tea, Tokić Sanja, BlagaićKiara, Markučič Vedrana i Tadić Lucia u kategoriji ženskih formacija

ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA 1:Mirna Šalković, Mario Prišlin, Elena Čovran, Lovro Labura, Dorotea Gomaz, Petar Belinić, Ema Čovran, Lovro Bilušić, Laura Bukvić, Ivan Torjanac, Vedrana Karavlah i Karlo Kveštak u kategoriji juniorskih formacija

MACE:Jaklin Diana, Dragičević Jelena, Kojundžić Martina, Gvoić Romana, Horvat Sara, Luš Sara, Pavlinić Monika, Špoljarić Karla,Bosanac Mara, Kefurt Matea, Kočiš Eva, Galić Tihana i Singer Sarah u kategoriji ženskih juniorskih formacija

TURBO LIMAČI: MiaMaja Babić, Mercedes Horvat, Monika Hrenović, Vlatka Jelić, Petra Štrk, Iva Juričev-Mikulin, Dora Matović, Roca Regina, Antonella Peša, Ema Vata, Dorotea Pisačić, Alexander Dora, Barčanec Ivona i Vuković Tena u kategoriji mini formacije 1

SREBRNE MEDALJE:

LARISA GOMAZ & FILIP BILUŠIĆ u seniorskoj B kategoriji

LUCIJA ROGINIĆ & VLADIMIR SUBOTIĆ u seniorskoj C kategoriji

BRONČANE MEDALJE:

TENA OPAČAK & ZLATKO DRLJAČIĆ u seniorskoj B kategoriji

ELENA ČOVRAN & LOVRO LABURA U KATEGORIJI MLAĐI JUNIORI 1

GALAXY: Anja Žarković, Dominik Mikulić,Ida Žarković, Josip Mikulić, Lana Štimac, Dino Košutić, Ana Gudiček, Deni Žiljak, Marija Grgić i Vid Dorić u kategoriji juniorskih formacija

CRNE PANTERE. Coha Gabrijela, Đurić Mirna, Hrup Bea, Miter Dora, Mraković Maja, Okićki Lea, Arnautović Lorena, Lovrić Tea i Telebuh Franka u kategoriji mini formacije 2
 
objavio:
D. Torjanac, 26.10.2009.
Kv turnir KOSTRENA subota, 03.10.2009.
  U Kostreni je prvi puta održano natjecanje u akrobatskom rock'n'rollu.

POBJEDILI SMO U 3 KATEGORIJE I OSVOJILI SMO 7 MEDALJA !

ZLATNE MEDALJE:

DREAM TEAM: Budojević Sanja, Ivančić Maja, Kaderžabek Tea,Kotrman Marcela, Labura Petra, Milas Iva, Pipunić Marija, Pongrac Nina, Žigić Ivana, Dragičević Lucija, Rumec Tea, Tokić Sanja, Blagaić Kiara, Markučič Vedrana, Tadić Lucia, Krželj Ivana i Petravić Iva u kategoriji ženskih formacija

TURBO LIMAČI: MiaMaja Babić, Mercedes Horvat, Vlatka Jelić, Hrenović Monika, Petra Štrk, Iva Juričev-Mikulin, Dora Matović, Roca Regina, Antonella Peša, Ema Vata, Dorotea Pisačić, Alexander Dora, Barčanec Ivona, Vuković Tena i u kategoriji mini formacija 1

CRNE PANTERE: Arnautović Lorena, Coha Gabrijela, Đurić Mirna, Krčmar Tina, Miter Dora, Lovrić Tea, Jularić Tijana, Kraljić Lana, Telebuh Franka i Brdek Dora u kategoriji mini formacija 2


SREBRNE MEDALJE:

JELENA TOMAŠIĆ & MISLAV ŠALKOVIĆ u seniorskoj C kategoriji

ANA GUDIČEK & DENI ŽILJAK u kategoriji mlađi juniori 2

MACE: Dragičević Jelena, Kojundžić Martina, Gvoić Romana, Luš Sara, Pavlinić Monika, Špoljarić Karla, Bosanac Mara, Kefurt Mateja, Bolarić Marta, Galić Tihana, Singer Sarah, Horvat Sara i Kočiš Eva u kategoriji ženskih juniorskih formacija

GALAXY: Anja Žarković, Dominik Mikulić, Ida Žarković, Josip Mikulić,
Ana Gudiček, Deni Žiljak, Lucija Habljak, Filip Crha, Ana Bakarić, Ivor Crha,
Lana Štimac, Dino Košutić, u kategoriji juniorskih formacija

 
objavio:
D. Torjanac, 04.10.2009.
ŠKOLE ROCK'N'ROLLA U BISTRI I ZAPREŠIĆU petak, 25.09.2009.
  ŠKOLE ROCK'N'ROLLA održavati će se na slijedećim lokacijama:

Od 29.09. UTORKOM
OŠ Bistra 18,30 - 19,15

Od 01.10. ČETVRTKOM
OŠ Ljudevita Gaja (Zaprešić) 18,30-19,15

Od 02.10. PETKOM
OŠ A.Augustinčića (Zaprešić) 19,15-20,00

Ako volite šport, druženje i rock’n’roll tada je škola rock'n'rolla prava stvar za vas!
Nakon završene škole akrobatskog rock’n’rolla i Vi se možete pridružiti našoj zabavnoj i brojnoj rock’n’roll obitelji, bez obzira želite li se natjecati ili samo uživati u glazbi i pokretu sporta 21.stoljeća.
 
objavio:
D. Torjanac, 25.09.2009.
BESPLATNE ŠKOLE ROCK'N'ROLLA nedjelja, 30.08.2009.
  Kao i svake godine rujan je vrijeme početka škola akrobatskog rock'n'rolla.
Ove godine BESPLATNE ŠKOLE ROCK'N'ROLLA održavati će se na slijedećim lokacijama:

Od 14.09. PONEDJELJKOM
OŠ Julija Klovića 18,00-18,45
OŠ Kralja Tomislava 19,15-20,00
OŠ Vrbani 18,00-18,45
OŠ Ivana Cankara 18,00-18,45

Od 15.09. UTORKOM
OŠ Ive Andrića (Sopot) 18,00-18,45
OŠ Rudeš 19,00-19,45
OŠ Prečko 18,30 - 19,15
OŠ J.J.Strossmayera (Varšavska) 18,30-19,15

Od 16.09. SRIJEDOM
OŠ Bartola Kašića 19,05-19,50
OŠ Zapruđe 19,15-20,00
OŠ Pavleka Miškine 18,30-19,15

Od 17.09. ČETVRTKOM
OŠ Gustava Krkleca (Travno) 18,00-18,45
OŠ Nikole Tesle (Prečko) 18,00-18,45

Od 18.09. PETKOM
OŠ Petra Zrinskog (Krajiška) 18,00-18,45

Od 19.09. SUBOTOM
OŠ Josipa Račića (Srednjaci) 10,00-10,45

Od 21.09. PONEDJELJKOM
OŠ Dugave 17,30-18,15

Od 23.09. SRIJEDOM
OŠ Većeslava Holjevca 18,30-19,15

Od 24.09. ČETVRTKOM
OŠ Voltino 19,00-19,45

Od 28.09. vršiti će se upisi na još nekoliko lokacija.

Zasigurno jedan od najzanimljivijih i najatraktivnijih športova u svijetu, a i u nas, je akrobatski rock'n’roll. To je šport u kojemu može uživati svatko, bez obzira na to je li vrhunski natjecatelj ili pleše iz vlastitog zadovoljstva. Odlikuje se dobrom glazbom, gimnastičkim elementima, ritmom, i kako mu samo ime govori, akrobacijama od kojih ponekad zastaje dah.

Obzirom na brojnost i raznolikost elemenata od kojih se sastoji izvanredno je pogodan za svestrani razvoj djeteta kao i rekreaciju odraslih.
A da bi postigli savršenstvo počinje se baš kao i u drugim športovima od malih nogu.

Škole rock’n’rolla održavamo već 16 godina kroz koje vrijeme su mnogi polaznici stasali u vrsne natjecatelje te na natjecanjima osvajaju niz medalja.

Besplatna Škola rock’n’rolla, kroz koju će se djeca upoznati sa osnovama ovog športa traje do 30.11.2009. (djeca do 12 godina ne rade akrobacije).
Škola počinje lagano s po jednim školskim satom tjedno kako bi svi polaznici u ugodnoj i vedroj atmosferi škole rock’n’rolla savladali osnovne plesne figure i osnovni korak. Zatim, u drugoj polovici škole uvježbamo složenije plesne figure i koreografiju koju ćemo prezentirati na kraju škole rock’n’rola na priredbi za roditelje (krajem studenog) i gostovanju na turniru akrobatskog rock’n’rolla (počekom prosinca).
Po uspješnom završetku škole rock’n’rolla svi polaznici dobivaju zaslužene diplome.Nakon završene škole rock’n’rolla nudimo Vašoj djeci nastavak bavljenja akrobatskim rock’n’rollom i uključenje u rad kluba.

Škola rock’n’rolla je besplatna. Zašto???
Zato da nas slobodno upoznate bez ikakvih obaveza i ograničenja.
Kvalitetu našeg rada vam jamči stručno vodstvo našega kluba. Tu su prije svega stručni voditelji, educirani treneri i međunarodni suci akrobatskog rock’n’rolla. Dugogodišnji uspješni natjecatelji svoje sportsko i pedagoško znanje stekli su između ostalog, i radeći s najboljim svjetskim rock’n’roll trenerima. Zahvaljujući tome naši treneri osposobili su mnoge generacije prvaka u svim kategorijama rock’n’rolla. Preko 5.000 polaznika u 16 godina škola rock’n’rolla urodili su velikim iskustvom koje će polaznici osjetiti u brzini i lakoći usvajanja svih plesnih figura i koraka. Naš zadatak je da nijedan polaznik ne završi školu rock’n’rolla bez krajnjeg rezultata - usvojenih kvalitetnih osnova rock’n’rolla i zadovoljstva treninga u ugodnoj atmosferi.

Nakon završene škole akrobatskog rock’n’rolla i Vi se možete pridružiti našoj zabavnoj i brojnoj rock’n’roll obitelji, bez obzira želite li se natjecati ili samo uživati u glazbi i pokretu sporta 21.stoljeća.
 
objavio:
D. Torjanac, 30.08.2009.
Rock'n'roll Gimnazija u Splitu subota, 01.08.2009.
  Naši članovi: Kiara Blagaić, Lucia Tadić, Vedrana Markučić, Iva Petravić, Ivana Žigić, Maja Milković i Snježana Torjanac sudjelovali su na Cheerleading kampu Split 2009. Kamp je organizirao Plesni klub Noa i Slavica Donkov. Naši članovi upoznali su se sa cheerleadingom kroz kvalitetne treninge, video prezentacije, razgovore i iskustva vrhunskih američkih instruktora.
 
objavio:
D. Torjanac, 01.08.2009.
Luna: Rock'n'roll Gimnazija utorak, 28.07.2009.
  U magazinu Luna br.5 (srpanj-kolovoz) na četiri strane možete pogledati tekst i slike članova Rock'n'roll Gimnazije. Na stranicama 10 i 11 je razgovor sa našom zvijezdom rock’n’rolla Lucijom Karavlah.
Na stranicama 12 i 13 pod naslovom: Upoznajmo akrobatski rock’n’roll je članak o našem klubu.
 
objavio:
D. Torjanac, 28.07.2009.
Svim našim članovima i prijateljima kluba želimo ugodno ljeto! utorak, 30.06.2009.
  Došao je kraj i ove sezone. Idemo na more a poslije sve po starom........
Sa redovnim treninzima nastavljamo 10.08.2009. Raspored treninga možete pogledati na obavijestima za članove.
Početkom nove školske godine na dvadesetak lokacija na Trešnjevci, Črnomercu, Centru i Novom Zagrebu započeti će s radom naše škole rock'n'rolla.

Svim našim članovima i prijateljima kluba želimo ugodno ljeto!
 
objavio:
D. Torjanac, 30.06.2009.
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA na YouTube utorak, 23.06.2009.
  Na YouTube možete pogledati nekoliko video zapisa o Rock’n’roll gimnaziji.
 
objavio:
D. Torjanac, 23.06.2009.
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA U VELIKOGORIČKIM NOVINAMA ponedjeljak, 22.06.2009.
  U Reporteru 04.06.2009.na strani 11 izašao je članak o KV turniru održanom u Velikoj Gorici 30.05.
Slike naših zvjezda rock’n’rolla Tene Opačak i Zlatka Drljačića i Dream teama.
U Glasniku Turopolja 10.06.2009. cijela strana 25 posvećena je prvom turniru u organizaciji ARRK Gorica.
 
objavio:
D. Torjanac, 22.06.2009.
RUDEŠ 2009. u Večernjem listu utorak, 16.06.2009.
  U današnjem Večernjem listu izašao je članak o našem turniru u Rudešu.  
objavio:
D. Torjanac, 16.06.2009.
Rudeš 2009. subota, 13.06.2009.
  U Rudešu smo organizirali zadnji hrvatski turnir u sezoni.

OSVOJILI SMO 12 MEDALJA I POBJEDILI SMO U 6 KATEGORIJA!!!!!

B-kategorija
1.Nina NOVOSEL - Tomislav TKALEC
2.Larisa GOMAZ - Filip BILUŠIĆ
3.Lorena ŠEBREK - Domagoj ŠALKOVIĆ

C-kategorija
1.Lucija ROGINIĆ - Vladimir SUBOTIĆ
2.Jelena TOMAŠIĆ - Mislav ŠALKOVIĆ

Mlađi juniori 2
2.Ana GUDIČEK - Deni ŽILJAK

Ženske formacije
1.Dream Team

Ženske
1.Mace

Juniorske formacije
1. Galaxy
2.Rock'n'roll gimnazija 1

Mini formacije 1
1.Turbo limači

Mini formacije 2
3.Crne pantere

Prijepodne je održano natjecanje naših najmlađih članova.
Najuspješniji su:
Mini formacije 3
1.Vatreni
2.Stars
3.Mystory

Mini formacije 4
1.Stardust
2.Voltino stars
3.Cool rockeri

Mlađi juniori 3
1.Emilija Petrović Hađar –Noa Milković
2.Iva Križanac - Karlo Bertina
3.Stela Snoj - Ivan Kahlina

Zahvaljujemo se svim SPONZORIMA: DM-DROGERIEMARKT, McDONALDS, ADRIA STAKLO, ZVONIMR SECURITY, OŠ Rudeš i gospođi ravnateljici Ljubić, Damiru Brajkoviću, i svim prijateljima kluba i dobrim ljudima koji su pomogli organizaciju Rudeša 2009.
 
objavio:
D. Torjanac, 14.06.2009.
Rudeš 2009. utorak, 09.06.2009.
  Jedanastu godinu zaredom, sredinom lipnja, naš klub okuplja u Rudešu najbolje hrvatske rock’n’roll plesače na turniru u akrobatskom rock’n’rollu.
Turnir Rudeš 2009 održati će se u subotu 13.06.2009.u sportskoj dvorani OŠ Rudeš.

Prvi dio s najmanjim plesačima počinje u 11,00 sati.

KV turnir sa prednatjecanjem krenuti će u 14,00 sati a završnica započeti će u 19,00 sati.

Dođite i pogledajte najbolje hrvatske rock'n'roll plesače!
 
objavio:
D. Torjanac, 08.06.2009.
LARISA & FILIP 15. na Europskom kupu subota, 06.06.2009.
  U Belgiji je održan Europski kup. Na kupu je sudjelovao naš par Larisa Gomaz & Filip Bilušić koji su osvojili 15 mjesto.  
objavio:
D. Torjanac, 06.06.2009.
MATEA & MARIO JUKIĆ U SPORTSKIM NOVOSTIMA petak, 05.06.2009.
  U današnjim Sportskim novostima izašao je članak o našim zvijezdama rock’n’rolla Mateji i Mariju Jukiću.  
objavio:
D. Torjanac, 05.06.2009.
KV GORICA subota, 30.05.2009.
  U Velikoj Gorici održan je KV turnir u akrobatskom rock'n'rollu.

POBJEDILI SMO U 5 KATEGORIJA I OSVOJILI SMO 11 MEDALJA !!!!

ZLATNE MEDALJE:

NINA NOVOSEL & TOMISLAV TKALEC u seniorskoj B kategoriji

DREAM TEAM: Budojević Sanja, Ivančić Maja, Kaderžabek Tea,Kotrman Marcela, Labura Petra, Milas Iva, Petravić Iva, Pipunić Marija, Pongrac Nina, Žigić Ivana, Blažičko Maja, Dragičević Lucija, Rumec Tea, Tokić Sanja, Blagaić Kiara, Markučič Vedrana, Tadić Lucia u kategoriji ženskih formacija

ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA 1:Mirna Šalković, Mario Prišlin, Elena Čovran, Lovro Labura, Dorotea Gomaz, Petar Belinić, Ema Čovran, Lovro Bilušić, Laura Bukvić, Ivan Torjanac, Vedrana Karavlah, Karlo Kveštak u kategoriji juniorskih formacija

MACE:Blažičko Iris, Jaklin Diana, Dragičević Jelena, Kojundžić Martina, Gvoić omana, Luš Sara, Pavlinić Monika, Špoljarić Karla, Bosanac Mara, Kefurt Mateja, Bolarić Marta, Galić Tihana, Singer Sarah i Nadina Biljanović u kategoriji ženskih juniorskih formacija

TURBO LIMAČI: MiaMaja Babić, Monika Hrenović, Vlatka Jelić, Iva Šutevski, Petra Štrk, Iva Juričev-Mikulin, Dora Matović, Roca Regina, Antonella Peša, Ema Vata, Nikolina Janđel, Dorotea Pisačić, Alexander Dora i Barčanec Ivona u kategoriji mini formacija 1


SREBRNE MEDALJE:

LUCIJA ROGINIĆ & VLADIMIR SUBOTIĆ u seniorskoj C kategoriji

ANA GUDIČEK & DENI ŽILJAK u kategoriji mlađi juniori 2

GALAXY: Anja Žarković, Dominik Mikulić, Ida Žarković, Josip Mikulić,
Ana Gudiček, Deni Žiljak, Lucija Habljak, Filip Crha, Ana Bakarić, Ivor Crha,
Lana Štimac, Dino Košutić, u kategoriji juniorskih formacija

CRNE PANTERE: Arnautović Lorena, Coha Gabrijela, Đurić Mirna, Hrup Bea, Krčmar Tina, Miter Dora, Lovrić Tea, Jularić Tijana, Kraljić Lana i Brdek Dorau kategoriji mini formacija 2


BRONČANE MEDALJE:

TENA OPAČAK & ZLATKO DRLJAČIĆ u seniorskoj B kategoriji

JELENA TOMAŠIĆ & MISLAV ŠALKOVIĆ u seniorskoj C kategoriji
 
objavio:
D. Torjanac, 31.05.2009.
MACE U VEČERNJEM LISTU utorak, 26.05.2009.
  U Večernjem listu 26.05.2009. objavljen je članak o uspjehu naših Maca.
 
objavio:
D. Torjanac, 27.05.2009.
MACE U FINALU SVJETSKOG PRVENSTVA subota, 23.05.2009.
  Naše državne prvakinje Mace plasirale su se u finale i osvojile 7.mjesto na Svjetskom prvenstvu ženskih juniorskih formacija.
Prvenstvo je održano u Pragu a Mace su nastupile u slijedećem sastavu:
Blažičko Iris, Dragičević Jelena, Kojundžić Martina, Tišlar Petra, Gvoić Romana, Luš Sara, Pavlinić Monika, Špoljarić Karla,Bosanac Mara, Kefurt Matea, Bolarić Marta, Galić Tihana, Singer Sarah, Jaklin Diana, Biljanović Nadina, Horvat Sara i Kočiš Eva.
 
objavio:
D. Torjanac, 23.05.2009.
POBJEDILI SMO U 7 KATEGORIJA NA DRŽAVNOM PRVENSTVU 2009. subota, 16.05.2009.
  U Sesvetama je održano 18.Državno Prvenstvo u akrobatskom rock'n'rollu.

POBJEDILI SMO U 7 KATEGORIJA (od 12) I OSVOJILI SMO 13 MEDALJA !!!!

ZLATNE MEDALJE:

MATEA JUKIĆ & MARIO JUKIĆ u seniorskoj B kategoriji

VANNA BOJOVIĆ & IVAN TIŠLAR u seniorskoj C kategoriji

ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA :Larisa Gomaz, Filip Bilušić, Jelena Tomašić, Mislav Šalković, Vanna Bojović, Ivan Tišlar, Lorena Šebrek, Domagoj Šalković, Lucija Roginić, Vladimir Subotić, Gloria Mihaljević, Karlo Škrinjarić u seniorskim formacijama

DREAM TEAM: Augustinović Mia, Budojević Sanja, Ivančić Maja, Kaderžabek Tea,Kotrman Marcela, Krželj Ivana, Labura Petra, Milas Iva, Petravić Iva, Pipunić Marija, Pongrac Nina, Žigić Ivana, Blažičko Maja, Dragičević Lucija, Rumec Tea, Tokić Sanja, Blagaić Kiara, Markučič Vedrana, Tadić Lucia u kategoriji ženskih formacija

ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA 1:Mirna Šalković, Mario Prišlin, Elena Čovran, Lovro Labura, Dorotea Gomaz, Petar Belinić, Ema Čovran, Lovro Bilušić, Laura Bukvić, Ivan Torjanac, Vedrana Karavlah, Karlo Kveštak u kategoriji juniorskih formacija

MACE:Blažičko Iris, Jaklin Diana, Dragičević Jelena, Kojundžić Martina, Tišlar Petra, Gvoić Romana, Luš Sara, Pavlinić Monika, Špoljarić Karla, Bosanac Mara, Kefurt Mateja, Bolarić Marta, Galić Tihana, Singer Sarah u kategoriji ženskih juniorskih formacija

CRNE PANTERE: Coha Gabrijela, Đurić Mirna, Hrup Bea, Krčmar Tina, Mraković Maja, Okićki Lea, Arnautović Lorena, Lovrić Tea, Telebuh Franka, Jularić Tijana, Kraljić Lana u kategoriji mini formacija 2


SREBRNE MEDALJE:

LARISA GOMAZ & FILIP BILUŠIĆ u seniorskoj B kategoriji

LUCIJA KARAVLAH & PATRIK CIPRIĆ u kategoriji starijih juniora

TURBO LIMAČI: MiaMaja Babić, Mercedes Horvat, Monika Hrenović, Vlatka Jelić, Iva Šutevski, Petra Štrk, Iva Juričev-Mikulin, Dora Matović, Antonella Peša, Ema Vata, Nikolina Janđel, Dorotea Pisačić, Alexander Dora, Barčanec Ivona, Vuković Tena u kategoriji mini formacija 1


BRONČANE MEDALJE:

TENA OPAČAK & ZLATKO DRLJAČIĆ u seniorskoj B kategoriji

ANA-MARIJA MIHALJEVIĆ & JAN KARAČIĆ u kategoriji mlađi juniori 2

GALAXY: Anja Žarković, Dominik Mikulić, Ida Žarković, Josip Mikulić,
Ana Gudiček, Deni Žiljak, Lucija Habljak, Filip Crha, Ana Bakarić, Ivor Crha,
Lana Štimac, Dino Košutić, Marija Grgić, Vid Dorić u kategoriji juniorskih formacija
 
objavio:
D.Torjanac, 17.05.2009.
Svjetski juniorski kup Ingolstadt subota, 18.04.2009.
  Svjetski juniorski kup održan je u Ingolstadtu 18.04.2009.

Na natjecanju je sudjelovalo 6 parova iz našeg kluba i u konkurenciji najboljih svjetskih parova istakli su se:

15.Gloria Mihaljević & Karlo Škrinjarić u kategoriji starijih juniora
34.Elena Čovran & Lovro Labura u u kategoriji mlađi juniori
 
objavio:
D. Torjanac, 18.04.2009.
Rock'n'roll gimnazija u Metropoli 09.04.2009. četvrtak, 09.04.2009.
  U Metropoli 09.04.2009. u rubrici ZG SPORT PREDSTAVLJAMO izašao je članak o Rock’n’roll gimnaziji.

 
objavio:
D. Torjanac, 15.04.2009.
Krakow 2009 subota, 04.04.2009.
  Svjetski juniorski kup i Europski kup održan je u Krakowu 04.04.2009.

Na natjecanju je sudjelovalo 10 parova iz našeg kluba i u konkurenciji najboljih svjetskih parova istakli su se:

16.Matea Jukić & Mario Jukić u kategoriji seniora B ( plasman u četvrtfinale)
18.Elena Čovran & Lovro Labura u u kategoriji mlađi juniori ( plasman u četvrtfinale)
19.Larisa Gomaz & Filip Bilušić u kategoriji seniora B (plasman u četvrtfinale)
 
objavio:
D. Torjanac, 07.04.2009.
KUP HRVATSKE subota, 14.03.2009.
  U sportskoj dvorani XV Gimnazije održan je drugi ovogodišnji Kup Hrvatske u akrobatskom rock'n'rollu.

POBJEDILI SMO U 6 KATEGORIJA:

Matea JUKIĆ & Mario JUKIĆ u seniorskoj B kategoriji
Vanna BOJOVIĆ & Ivan TIŠLAR u seniorskoj C kategoriji
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA u kategoriji seniorskih formacija
DREAM TEAM u kategoriji ženskih formacija
MACE u kategoriji ženskih juniorskih formacija
TURBO LIMAČI u kategoriji mini formacija 1

SREBRNE MEDALJE:

Larisa GOMAZ - Filip BILUŠIĆ u seniorskoj B kategoriji
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 u kategoriji juniorskih formacija

BRONČANE MEDALJE:

Ana GUDIČEK & Deni ŽILJAK u kategoriji mlađih juniora 2
GALAXY u kategoriji juniorskih formacija
CRNE PANTERE u kategoriji mini formacija 2
 
objavio:
D. Torjanac, 15.03.2009.
Metropola: 4.Prvenstvo osnovnih škola četvrtak, 05.03.2009.
 
U Metropoli 05.03.2009. izašao je članak o Prvenstvu osnovnih škola grada Zagreba u akrobatskom rock’n’rollu. Na slici su naše mlade zvijezde rock’n’rolla:
1. Ida Žarković - Josip Mikulić
2. Anja Žarković - Dominik Mikulić
3. Tea Vađon - Otto Goldschmidt
 
objavio:
D. Torjanac, 13.03.2009.
KV Peščenica nedjelja, 01.03.2009.
  U sportskoj dvorana Peščenica održan je Kvalifikacijski turnir.

OSVOJILI SMO 8 MEDALJA I POBJEDILI SMO U 3 KATEGORIJE !!!!!!!!!

ZLATNE MEDALJE:


DREAM TEAM: Ivančić Maja,Petravić Iva,Pongrac Nina,Žigić Ivana,Labura Petra,Augustinović Mia,Budojević Sanja,Kaderžabek Tea,Krželj Ivana, Pipunić Marija,Kotrman Marcela,Blažičko Maja,Dragičević Lucija,Tokić Sanja,Blagaić Kiara i Rumec Tea u kategoriji ženskih formacija

ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1: Belinić Petar,Bilušić Lovro,Čovran Ema,Gomaz Dorotea,Bukvić Laura,Prišlin Mario,Torjanac Ivan, Šalković Mirna, Belošević Luka i Bolić Nives u kategoriji juniorskih formacija

CRNE PANTERE: Arnautović Lorena, Coha Gabriela,Lovrić Tea,Miter Dora,Mraković Maja, Telebuh Franka,Jularić Tijana i Kraljić Lana u kategoriji mini formacija 2

SREBRNE MEDALJE:

Lucija KARAVLAH - Patrik CIPRIĆ u kategoriji starijih juniora

Ana GUDIČEK - Deni ŽILJAK u kategoriji mlađi juniori 2

MACE: Dragičević Jelena ,Kojundžić Martina,Jaklin Dijana, Tišlar Petra,Bosanac Mara,Kefurt Matea,Špoljarić Karla,Luš Sara,Bolarić Marta, Singer Sarah, Kočiš Eva i Blažičko Iris u kategoriji ženskih juniorskih formacija

TURBO LIMAČI: Babić Miamaja,Matović Dora,Juričev-Mikulin Iva,Hrenović Monika, Štrk Petra,Horvat Mercedes,Roca Regina,Janđel Nikolina,Vata Ema,Pisačić Dorotea,Alexander Dora,Vuković Tena u kategoriji mini formacija 1

BRONČANE MEDALJE:

Lucija ROGINIĆ - Vladimir SUBOTIĆ u seniorskoj C kategoriji
 
objavio:
D. Torjanac, 02.03.2009.
4.PRVENSTVO OSNOVNIH ŠKOLA ZAGREBA nedjelja, 01.03.2009.
  U sportskoj dvorani OŠ Peščenica održano je 4.Prvenstvo osnovnih škola Zagreba.

POBJEDILI SMO U SVE TRI KATEGORIJE I OSVOJILI SMO 7 OD 9 MEDALJA!!!!

Mlađi juniori 3
1. Ida Žarković - Josip Mikulić
2. Anja Žarković - Dominik Mikulić
3. Tea Vađon - Otto Goldschmidt

Mini formacije 4
1. OŠ Ivo Andrić - Stardust
2. OŠ Gustav Krklec - Cool rokeri
3. OŠ Voltino

Mini formacije 3
1. OŠ Ivan Cankar
 
objavio:
D. Torjanac, 02.03.2009.
KV KRIŽ 2009 nedjelja, 22.02.2009.
  U Križu je održan Kvalifikacijski turnir.

POBJEDILI SMO U 5 KATEGORIJA !!!!!!!!!

ZLATNE MEDALJE:

Larisa GOMAZ - Filip BILUŠIĆ u seniorskoj B kategoriji

Lucija ROGINIĆ - Vladimir SUBOTIĆ u seniorskoj C kategoriji

DREAM TEAM: Ivančić Maja,Petravić Iva,Pongrac Nina,Žigić Ivana,Labura Petra,Augustinović Mia,Budojević Sanja,Kaderžabek Tea,Krželj Ivana, Pipunić Marija,Kotrman Marcela,Blažičko Maja,Dragičević Lucija,Tokić Sanja,Blagaić Kiara i Rumec Tea u kategoriji ženskih formacija

TURBO LIMAČI: Babić Miamaja,Matović Dora,Juričev-Mikulin Iva,Hrenović Monika, Štrk Petra,Horvat Mercedes,Roca Regina,Janđel Nikolina,Vata Ema,Pisačić Dorotea,Alexander Dora,Barčanec Ivona,Vuković Tena i Šutevski Iva u kategoriji mini formacija 1

CRNE PANTERE: Arnautović Lorena,Đurić Mirna, Coha Gabriela,Hrup Bea,Krčmar Tina,Lovrić Tea,Miter Dora,Mraković Maja,Okićki Lea, Petrov Josipa, Telebuh Franka,Jularić Tijana i Kraljić Lana u kategoriji mini formacija 2


SREBRNE MEDALJE:

Matea JUKIĆ- Mario JUKIĆ u seniorskoj B kategoriji

ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1: Belinić Petar,Bilušić Lovro,Čovran Ema,Čovran Elena ,Gomaz Dorotea,Bukvić Laura,Labura Lovro,Prišlin Mario,Torjanac Ivan i Šalković Mirna u kategoriji juniorskih formacija

MACE: Dragičević Jelena ,Kojundžić Martina,Jaklin Dijana, Tišlar Petra,Bosanac Mara,Kefurt Matea,Špoljarić Karla,Luš Sara,Bolarić Marta, Singer Sarah, Kočiš Eva i Blažičko Iris u kategoriji ženskih juniorskih formacija


BRONČANE MEDALJE:

Elena ČOVRAN - Lovro LABURA u kategoriji mlađi juniori 1
 
objavio:
D. Torjanac, 22.02.2009.
PRVENSTVO ZAGREBA 2009. nedjelja, 08.02.2009.
  U sportskoj dvorani Sutinska vrela održano je 6.Prvenstvo grada Zagreba u akrobatskom rock'n'rollu.

OSVOJILI SMO 19 MEDALJA I POBJEDILI SMO U 10 KATEGORIJA (od 15)!!!!!!!!!

PRVACI ZAGREBA 2009:

Matea JUKIĆ- Mario JUKIĆ u seniorskoj B kategoriji

Vanna BOJOVIĆ - Ivan TIŠLAR u seniorskoj C kategoriji

Lucija HABLJAK - Filip CRHA u kategoriji mlađi juniori 2

Tea VAĐON - Otto GOLDSCHMIDT u kategoriji mlađi juniori 3

ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA: Bilušić Filip ,Bojović Vanna,Gomaz Larisa,Subotić Vladimir,Roginić Lucija,Šalković Domagoj,Šebrek Lorena,Mihaljević Gloria,Škrinjarić Karlo,Tišlar Ivan u kategoriji seniorskih formacija

DREAM TEAM: Ivančić Maja,Petravić Iva,Pongrac Nina,Žigić Ivana,Labura Petra,Augustinović Mia,Budojević Sanja,Kaderžabek Tea,Krželj Ivana,Pipunić Marija,Kotrman Marcela,Blažičko Maja,Dragičević Lucija,Tokić Sanja,Blagaić Kiara i Rumec Tea u kategoriji ženskih formacija

ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1: Belinić Petar,Bilušić Lovro,Čovran Ema,Čovran Elena ,Gomaz Dorotea,Bukvić Laura,Karavlah Vedrana,Kveštak Karlo,Labura Lovro,Prišlin Mario,Torjanac Ivan i Šalković Mirna u kategoriji juniorskih formacija

TURBO LIMAČI: Babić Miamaja,Matović Dora,Juričev-Mikulin Iva,Štrk Petra,Horvat Mercedes,Roca Regina,Peša Antonella,Janđel Nikolina,Vata Ema,Pisačić Dorotea,Alexander Dora,Barčanec Ivona,Vuković Tena u kategoriji mini formacija 1

CRNE PANTERE: Arnautović Lorena,Coha Gabriela,Hrup Bea,Krčmar Tina,Lovrić Tea,Miter Dora,Mraković Maja,Telebuh Franka,Brdek Dora,Jularić Tijana u kategoriji mini formacija 2

STARDUST: Bajza Lara, Brdarić Lota, Čančar Petra, Čaušević Emma, Elezović Bruna,Hodak Anamarija, Imamović Lea, Ivanjko Stella, Kačar Lana, Košutić Ivana, Lajtman Rebeka, Rašić Anamarija, Tumpak Monika,Vozab Lucija, Anđelić Anamarija, Kožuljevič Barbara, Mikulić Franka, Šepat Anđela Marija u kategoriji mini formacija 4


SREBRNE MEDALJE:

Larisa GOMAZ - Filip BILUŠIĆ u seniorskoj B kategoriji

Ana-Marija MIHALJEVIĆ - Jan KARAČIĆ u kategoriji mlađi juniori 2

Ida ŽARKOVIĆ - Josip MIKULIĆ u kategoriji mlađi juniori 3

MACE: Dragičević Jelena ,Kojundžić Martina,Biljanović Nadina,Tišlar Petra,Bosanac Mara,Kefurt Matea,Špoljarić Karla,Pavlinić Monika,Luš Sara,Gvoić Romana,Galić Tihana,Bolarić Marta u kategoriji ženskih juniorskih formacija

VOLTINO STARS: Dujmović Iva, Kosalec Tea, Krznarić Tifany, Marjanović Anđela,Mikotić Matea, Perić Nikolina, Sučić Josipa, Sučić Petra u kategoriji mini formacija 4



BRONČANE MEDALJE:

Lorena ŠEBREK - Domagoj ŠALKOVIĆ u seniorskoj B kategoriji

Lucija KARAVLAH - Patrik CIPRIĆ u kategoriji starijih juniora

Emilija PETROVIĆ HAĐAR - Noa MILKOVIĆ u kategoriji mlađi juniori 3

VATRENI: Bezjak Bruna, Harapin Jana, Kalaica Tamara, Kamčikis Nika, Milković Noa, Mukavec Melita, Peršić Dominik, Pešut Odobašić Sara, Petrović Hađar Emilija, Radetić Kristina, Vujčić Matea, Zobec Franka u kategoriji mini formacija 3
 
objavio:
D. Torjanac, 09.02.2009.
Kup Hrvatske u Metropoli četvrtak, 29.01.2009.
 
U Metropoli 29.01.2009. izašao je članak o Kupu Hrvatske u akrobatskom rock’n’rollu.
 
objavio:
D. Torjanac, 02.02.2009.
Kup Hrvatske u Večernjem listu ponedjeljak, 26.01.2009.
 
U Večernjem listu izašao je članak o Kupu Hrvatske u akrobatskom rock’n’rollu. Naslov: Gala rock’n’roll turnir u Zapruđu.
 
objavio:
D. Torjanac, 27.01.2009.
KUP HRVATSKE nedjelja, 25.01.2009.
  U sportskoj dvorani OŠ Zapruđe organizirali smo Kup Hrvatske u akrobatskom rock'n'rollu.

OSVOJILI SMO 10 MEDALJA I POBJEDILI SMO U 6 KATEGORIJA!

ZLATNE MEDALJE:

Jelena ANDRIĆ - Saša KOVAČEC u seniorskoj B kategoriji

Vanna BOJOVIĆ - Ivan TIŠLAR u seniorskoj C kategoriji

ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA :Larisa Gomaz, Filip Bilušić, Jelena Tomašić, Mislav Šalković, Vanna Bojović, Ivan Tišlar, Lorena Šebrek, Domagoj Šalković, Lucija Roginić, Vladimir Subotić, Gloria Mihaljević, Karlo Škrinjarić u kategoriji seniorskih formacija

MACE:Blažičko Iris, Dragičević Jelena, Kojundžić Martina, Biljanović Nadina, išlar Petra, Gvoić Romana, Horvat Sara, Luš Sara, Pavlinić Monika, Špoljarić Karla,Bosanac Mara, Kefurt Mateja, Bolarić Marta i Galić Tihana u kategoriji ženskih juniorskih formacija

TURBO LIMAČI: MiaMaja Babić, Mercedes Horvat, Monika Hrenović, Vlatka Jelić, Iva Šutevski, Petra Štrk, Iva Juričev-Mikulin, Dora Matović, Roca Regina, Antonella Peša, Ema Vata, Lucija Burić, Nikolina Janđel, Dorotea Pisačić u kategoriji mini formacija 1

CRNE PANTERE: Barčanec Ivona, Coha Gabrijela, Đurić Mirna, Hrup Bea, Krčmar Tina, Miter Dora, Mraković Maja, Okićki Lea, Petrov Josipa, Brdek Dora, Arnautović Lorena, Lovrić Tea, Telebuh Franka, Jularić Tijana, Kraljić Lana u kategoriji mini formacija 2


SREBRNE MEDALJE:

Matea JUKIĆ - Mario JUKIĆ u seniorskoj B kategoriji

ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA 1:Mirna Šalković, Mario Prišlin, Elena Čovran, Lovro Labura, Dorotea Gomaz, Petar Belinić, Ema Čovran, Lovro Bilušić, Laura Bukvić, Ivan Torjanac, Vedrana Karavlah, Karlo Kveštak u kategoriji juniorskih formacija


BRONČANE MEDALJE:

Larisa GOMAZ - Filip BILUŠIĆ u seniorskoj B kategoriji

Ana BAKARIĆ - Ivor CRHA u kategoriji mlađih juniora 2

Zahvaljujemo se svim SPONZORIMA: DM, MCDONALDS, ,ADRIA STAKLO, ZVONIMIR SECURITY, C.T. INVEST d.o.o, CAFFE BAR SANTA CRUZ, VRLET d.o.o. LODOLI, VELEBITSKI GEL, Damiru Brajkoviću, OŠ Zapruđe i svim prijateljima kluba i dobrim ljudima koji su pomogli organizaciju Kupa Hrvatske.


Dodjeljene su nagrade osvajačima Kupa Hrvatske 2008.

Istakli su se slijedeći naši članovi:
B-kategorija
1. Morana SEGARIĆ - Goran KANCIJAN
2. Nina NOVOSEL - Tomislav TKALEC

Stariji juniori
1. Larisa GOMAZ - Filip BILUŠIĆ

Mlađi juniori
3. Lucija KARAVLAH- Patrik CIPRIĆ

Seniorske formacije
1. Crazy Daisy

Juniorske formacije
1. Rock'n’roll gimnazija 1
3. Rock'n’roll gimnazija 2
 
objavio:
D. Torjanac, 26.01.2009.
Program i startna lista KUPA HRVATSKE ponedjeljak, 19.01.2009.
  PROGRAM KUPA HRVATSKE 25.01.2009.

PREDNATJECANJE 12,00
· PREDSTAVLJANJE SUDIONIKA
· 1/8 MLAĐI JUNIORI 2
· 1/4 MLAĐI JUNIORI 1
· RUNDA NADE MLAĐI JUNIORI 2
· 1/4 STARIJI JUNIORI
· 1/2 MLAĐI JUNIORI 1
· 1/4 MLAĐI JUNIORI 2
· 1/2 STARIJI JUNIORI
· 1/2 SENIORI C
· 1/2 MLAĐI JUNIORI 2


POSLIJEPODNEVNI PROGRAM 16,00
· PREDSTAVLJANJE SUDIONIKA
· 1/2 MINI FORMACIJE 2
· MINI FORMACIJE 1
· ŽENSKE JUNIORSKE FORMACIJE
· ŽENSKE FORMACIJE
· MINI FORMACIJE 2
· OCJENE MINI FORMACIJE 1
· OCJENE ŽENSKE JUNIORSKE FORMACIJE
· OCJENE ŽENSKE FORMACIJE
· OCJENE MINI FORMACIJE 2
· PROGLAŠENJE MINI FORMACIJE 1
· PROGLAŠENJE ŽENSKE JUNIORSKE FORMACIJE
· PROGLAŠENJE ŽENSKE FORMACIJE
· PROGLAŠENJE MINI FORMACIJE 2


VEČERNJI PROGRAM 18,00
· PREDSTAVLJANJE SUDIONIKA
· PROGLAŠENJE POBJEDNIKA KUPA HRVATSKE 2008.
· MLAĐI JUNIORI 2
· SHOW
· OCJENE MLAĐI JUNIORI 2
· SENIORI B-PLESNI PROGRAM
· SENIORI A-PLESNI PROGRAM
· PROGLAŠENJE MLAĐI JUNIORI 2
· OCJENE B-PLESNI PROGRAM
· OCJENE A-PLESNI PROGRAM
· SENIORI C
· OCJENE SENIORI C
· MLAĐI JUNIORI 1
· PROGLAŠENJE SENIORI C
· OCJENE MLAĐI JUNIORI 1
· STARIJI JUNIORI
· PROGLAŠENJE MLAĐI JUNIORI 1
· OCJENE STARIJI JUNIORI
· SENIORI B - ACRO PROGRAM
· PROGLAŠENJE STARIJI JUNIORI
· OCJENE SENIORI B-ACRO PROGRAM
· SENIORI A - ACRO PROGRAM
· PROGLAŠENJE SENIORI B
· OCJENE SENIORI A
· JUNIORSKE FORMACIJE
· SENIORSKE FORMACIJE
· PROGLAŠENJE SENIORSKE FORMACIJE
· PROGLAŠENJE SENIORI A
· OCJENE I PROGLAŠENJE JUNIORSKE FORMACIJE
· ZAVRŠETAK NATJECANJA


FORMACIJE PROBA PODIJA

MINI FORMACIJE 2
15.10-15.12 LADYBUGS / ARRK BUBA
15.12-15.14 MUSTRE / ARRK GORICA
15.14-15.16 CHIWAWE / ARRK GORICA
15.16-15.18 Rokerice s Borovja / ARRK MEGARock - Zagreb
15.18-15.20 Rockerice iz Dubrave / RRK LIMBO ROCK
15.20-15.22 Limbo Girls / RRK LIMBO ROCK
15.22-15.24 MAGIC TEAM / RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
15.24-15.26 CRNE PANTERE / RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
15.26-15.28 Mrvice / ŠARRK PEGAZ
15.28-15.30 Hard Break / ŠPK TOP DANCE
15.30-15.32 ROCK ZVIJEZDE / ŠPK TOP DANCE
15.32-15.34 Vatrene cure / ŠPK TOP DANCE

MINI FORMACIJE 1
15.34-15.36 Turbo limači / RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
15.36-15.38 Zlatne ribice / ŠARRK PEGAZ
15.38-15.40 Pegazice / ŠARRK PEGAZ
15.40-15.42 Hiron / ŠARRK PEGAZ

ŽENSKE JUNIORSKE FORMACIJE
15.42-15.45 Bubamare / ARRK BUBA
15.45-15-48 Mace / RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
15.48-15.51 Tigrice / ŠPK TOP DANCE

ŽENSKE FORMACIJE
15.51-15.55 Babes / ARRK BUBA
15.55-15.59 DREAM TEAM / RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA

JUNIORSKE FORMACIJE
17.35-17.40 MEGARock - Križ / ARRK MEGARock - Križ
17.40-17.45 Limbo Rock / RRK LIMBO ROCK
17.45-17.50 Rock'n'roll gimnazija 1 / RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA

SENIORSKE FORMACIJE
17.50-17.55 ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA / RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA


STARTNA LISTA KUPA HRVATSKE 25.01.2009.

MLAĐI JUNIORI 2
1 Petra LOVRENČIĆ - Mateo LOVRENČIĆ ARRK BRILJANTIN
2 Lucija ZELJKO - Patrik HERMAN ARRK BRILJANTIN
3 Ana CVITKOVIĆ - Martin RISEK ARRK BUBA
4 Lorena KOMERIČKI - Tino VUČAK ARRK BUBA
5 Lara BOSNAR - Ivor BOSEK ARRK MEGARock - Zagreb
6 Iva PERIĆ - Adam KOMERIČKI ARRK MEGARock - Zagreb
7 Gloria KAPULAR - Marko PINTAR ARRK MEGARock - Zagreb
8 Ira BOSNAR - Nikola PAŽIN ARRK MEGARock - Zagreb
9 Katarina VOJVODIĆ - Grga HORVATIN ARRK MEGARock - Zagreb
10 Dea KARAMARKO - Jan KNEŽEVIĆ ARRK MEGARock - Zagreb
11 Lucija JAMBROŠIĆ - Gabrijel JAMBROŠIĆ ARRK MEGARock - Zagreb
12 Nikolina KLIPA - Marko TIMEK ARRK MEGARock - Zagreb
13 Sara DROPULJIĆ - Lovro MANDIĆ ARRK MEGARock - Zagreb
14 Vlatka ČUKELJ - Matija TIMEK ARRK MEGARock - Zagreb
15 Lea VLAŠIĆ - Filip CRNIĆ ARRK PANDA
16 DONATELA ŠUŠNIĆ - ALAN DAUTOVIĆ ARRK VEGA
17 Veronika ŠIPUŠIĆ - KRISTIJAN MAMIĆ ARRK VEGA
18 DORA GRIŽIĆ - MAX PETRINJAK ARRK VEGA
19 Lucija PAVELIN - Luka NORŠIĆ RRC "Z & D"
20 Marcela MIKULIĆ - Rino ŠUNJERGA RRK LIMBO ROCK
21 Valentina VUKETIĆ - Karlo TRČAK RRK LIMBO ROCK
22 Lana TRČAK - Filip KOLENKOVIĆ RRK LIMBO ROCK
23 Anabela KELEMENIĆ - Filip TRČAK RRK LIMBO ROCK
24 Dora VACEK - Tin KOVAČEV RRK LIMBO ROCK
25 Rea ŠTIBIĆ - Demian ŠTIBIĆ RRK LIMBO ROCK
26 Maja NOVOSEL - Pavel MARKOVIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
27 Ana BAKARIĆ - Ivor CRHA RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
28 Andreja KUCLJAK - Domagoj KOSOVEC RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
29 Ana-Marija MIHALJEVIĆ - Jan KARAČIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
30 Ana GUDIČEK - Deni ŽILJAK RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
31 Nives BOLIĆ - Luka BELOŠEVIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
32 Lucija HABLJAK - Filip CRHA RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
33 Laura BUKVIĆ - Ivan TORJANAC RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
34 Iva SILAJ - Noa LILIH ŠARRK "MEGARock" - Petrinja
35 Manuela JURIĆ - Stjepan JURIĆ ŠARRK "MEGARock" - Petrinja
36 Tea DRAGOJEVIĆ - Domagoj LUKIĆ ŠARRK PEGAZ
37 Andrea MARTIĆ - Mateo KOVAČEVIĆ ŠARRK PEGAZ
38 MONIKA MARGETA - Floren PERIĆ-RADOVANOVIĆ ŠARRK PEGAZ
39 Gabrijela KOKOTOVIĆ - Antonio ČIRIĆ ŠARRK PEGAZ
40 Gloria ŠPIRANOVIĆ - Tomislav BARIŠIĆ ŠARRK PEGAZ
41 Sara ŠEFER - Emil VALLA ŠARRK PEGAZ
42 TIHANA LUKIĆ - TOMISLAV LUKIĆ ŠARRK PEGAZ
43 Dora IVANČIĆ - Marin FERIĆ ŠPK TOP DANCE
44 Katarina KAROVIĆ - Luka ALFELDI ŠPK TOP DANCE
45 Lea TOLIĆ - Fabijan ĐURĐEVIĆ ŠPK TOP DANCE
46 Ema OREČ - Kristijan TUNJIĆ ŠPK TOP DANCE
47 Elena MIŠČANČUK - Luka TURKALJ ŠPK TOP DANCE
48 Lara ČAVČIĆ - Matej ALFELDI ŠPK TOP DANCE
49 Vedrana KAMENKO - Marko BILOKAPIĆ ŠPK TOP DANCE

MLAĐI JUNIORI 1
50 Maja MILENOVIĆ - Karlo HEČIMOVIĆ ARRK BUBA
51 Paola PIŠONIĆ - Kristijan PAVLOVIĆ ARRK BUBA
52 Tea VUČAK - Krešimir RUDEC ARRK BUBA
53 Anja BALENOVIĆ - Sergej KIRČENKOV ARRK BUBA
54 Dora BOSANAC - Branimir RUDEC ARRK BUBA
55 Kristina RADIŠIĆ - Tomislav PLEŠKO ARRK BUBA
56 Martina RUDNIK - Luka ZRNIĆ ARRK BUBA
57 Iva JUREC - Marko HATVALIĆ ARRK MEGARock - Križ
58 Petra PUGAR - Karlo WAGNER ARRK MEGARock - Križ
59 Anamaria PRANJIĆ - Dominik FANJKUTIĆ ARRK MEGARock - Križ
60 Rafaela KODIĆ - Ivor BENKO ARRK MEGARock - Zagreb
61 Magdalena BARIĆ - Tin CRNIĆ ARRK PANDA
62 Iva KOZJAK - David VUČIĆ ARRK PANDA
63 Jana JAVUREK - Lovro RAČIĆ ARRK PANDA
64 Monika LAUŠ - Patrik BAŠTEK ARRK VEGA
65 Doris LUČAN - Damir ZOBEC ARRK VEGA
66 Anita KARAGIĆ - Patrik BOŽURIĆ RRC "Z & D"
67 Karla ŠTIMAC - Mario TOMAŠIĆ RRC "Z & D"
68 Mirna ŠALKOVIĆ - Mario PRIŠLIN RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
69 Vedrana KARAVLAH - Karlo KVEŠTAK RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
70 Dorotea GOMAZ - Petar BELINIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
71 Lana ŠTIMAC - Dino KOŠUTIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
72 Ema ČOVRAN - Lovro BILUŠIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
73 Elena ČOVRAN - Lovro LABURA RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
74 Ana SILAJ - Alen MIKIĆ ŠARRK "MEGARock" - Petrinja
75 Lucija MATANOVIĆ - Ivan KURDIJA ŠARRK PEGAZ
76 Nada PAUN - Davor NAJŠVENDER ŠPK TOP DANCE

STARIJI JUNIORI
77 IVA JURIČIĆ - Mateo LJUBEK ARRK BRILJANTIN
78 Josipa MAJIĆ - Matija HERCEG ARRK BRILJANTIN
79 Lucija ŽABJAČAN - Branimir MARKOVIĆ ARRK BUBA
80 Adela PIŠONIĆ - Luka MIHAČIĆ ARRK BUBA
81 Jelena PECIKOZIĆ - Andrija SEMENJUK ARRK MEGARock - Križ
82 Josipa ŠEREMET - Luka HATVALIĆ ARRK MEGARock - Križ
83 Martina FUKAČ - Leonardo KOLENC ARRK MEGARock - Križ
84 Petra VNUČEC - Luka ULOVEC ARRK MEGARock - Zagreb
85 Ariana TUCMAN - Dino BONAČIĆ ARRK PANDA
86 Lucija KARAVLAH - Patrik CIPRIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
87 Marija GRGIĆ - Vid DORIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
88 Gloria MIHALJEVIĆ - Karlo ŠKRINJARIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
89 Andrea KOVAČEVIĆ - Josip LUKIĆ ŠARRK PEGAZ
90 Ana-Marija TOLIĆ - Ivan GARIĆ ŠPK TOP DANCE
91 Dora KEKEZ - Lucijan TUNJIĆ ŠPK TOP DANCE
92 Đurđica VINKOVIĆ - Tomislav ŽALAC ŠPK TOP DANCE

SENIORI C
93 Mateja KOBEŠČAK - Marko ZRNIĆ ARRK BUBA
94 Ivona CEROVAC - Nino KLAS ARRK PANDA
95 Josipa MARIĆ - Igor OZIMEC ARRK PANDA
96 Lucija ROGINIĆ - Vladimir SUBOTIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
97 Jelena TOMAŠIĆ - Mislav ŠALKOVIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
98 Vanna BOJOVIĆ - Ivan TIŠLAR RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
99 Marija DRČELIĆ - Dubravko ŠOTOLA ŠARRK PEGAZ
100 Tea ŠKRINJARIĆ - Mislav LUKIĆ ŠARRK PEGAZ
101 Iva KEKEZ - Andrej VOLOŠČUK ŠPK TOP DANCE

SENIORI B
102 Tena OPAČAK - Zlatko DRLJAČIĆ ARRK BRILJANTIN
103 Ivana CVITKOVIĆ - Roko HATVALIĆ ARRK MEGARock - Križ
104 Lorena ŠEBREK - Domagoj ŠALKOVIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
105 Larisa GOMAZ - Filip BILUŠIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
106 Jelena ANDRIĆ - Saša KOVAČEC RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
107 Mateja JUKIĆ - Mario JUKIĆ RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
108 Nela PEZER - Marko ŠIMIĆ ŠARRK "MEGARock" - Petrinja

SENIORI A
109 Barbara ŠMIT - Dalibor HAJDINJAK ARRK MEGARock - Zagreb
110 Ivana MIHALIĆ - Neven IVIĆ ARRK PANDA
111 Dinka LELIĆ - Tomislav MATACUN ARRK PANDA

MINI FORMACIJE 2
112 LADYBUGS ARRK BUBA
113 MUSTRE ARRK GORICA
114 CHIWAWE ARRK GORICA
115 Rokerice s Borovja ARRK MEGARock - Zagreb
116 Rockerice iz Dubrave RRK LIMBO ROCK
117 Limbo Girls RRK LIMBO ROCK
118 MAGIC TEAM RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
119 CRNE PANTERE RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
120 Mrvice ŠARRK PEGAZ
121 Hard Break ŠPK TOP DANCE
122 ROCK ZVIJEZDE ŠPK TOP DANCE
123 Vatrene cure ŠPK TOP DANCE

MINI FORMAVIJE 1
124 Turbo limači RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
125 Zlatne ribice ŠARRK PEGAZ
126 Pegazice ŠARRK PEGAZ
127 Hiron ŠARRK PEGAZ

ŽENSKE JUNIORSKE FORMACIJE
128 Bubamare ARRK BUBA
129 Mace RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
130 Tigrice ŠPK TOP DANCE

ŽENSKE FORMACIJE
131 Babes ARRK BUBA
132 DREAM TEAM RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA

JUNIORSKE FORMACIJE
133 MEGARock - Križ ARRK MEGARock - Križ
134 Limbo Rock RRK LIMBO ROCK
135 Rock'n'roll gimnazija 1 RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA

SENIORSKE FORMACIJE
136 ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA RRK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA

 
objavio:
D. Torjanac, 19.01.2009.
Najava Kupa Hrvatske utorak, 06.01.2009.
  Šesnaestu godinu zaredom, naš klub okuplja u siječnju najbolje hrvatske rock’n’roll plesače na turniru u akrobatskom rock’n’rollu.
Kup Hrvatske održati će se u nedjelju 25.01.2009.u sportskoj dvorani OŠ Zapruđe, Trg Ivana Meštrovića 8a.
Početak prednatjecanja je u 12,00 sati a završnica počinje u 18,00 sati.
U večernjoj završnici Hrvatski rock'n'roll savez proglasiti će pobjednike Kupa Hrvatske za 2008.godinu
 
objavio:
D. Torjanac, 06.01.2009.
NOVA NAGRADNA IGRA petak, 19.12.2008.
 
Uključite se u novu nagradnu igru!
 
objavio:
D. Torjanac, 20.12.2008.
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA u Metropoli četvrtak, 18.12.2008.
 
U Metropoli je izašao članak o KV turniru u Petrinji sa slikama naših zvijezda rock’n’rolla: Dorotea & Petar, Turbo limači i Crne pantere.
 
objavio:
D. Torjanac, 20.12.2008.
Priznanje Zagrebačkog športskog saveza ponedjeljak, 15.12.2008.
  Zagrebački športski savez je na kraju godine zapaženih rezultata na najvećim međunarodnim natjecanjima dodjelio priznanja savezima, klubovima i pojedincima posebno zaslužnima za uspjehe. ZŠS je dodjelio našem klubu priznanje za iznimno sportsko dostignuće u 2008.godini.  
objavio:
D. Torjanac, 16.12.2008.
Petrinja 2008 subota, 13.12.2008.
  Zadnji turnir u 2008 godini održan je u Petrinji.

POBJEDILI SMO U 4 KATEGORIJE!!!!!

POBJEDNICI:

MLAĐI JUNIORI 2: DOROTEA GOMAZ & PETAR BELINIĆ

ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA 1:Lucija Karavlah, Karlo Škrinjarić, Jelena Tomašić, Mislav Šalković, Lucia Tadić, Vid Dorić, Ivan Tišlar, Lucija Roginić, Larisa Gomaz, Filip Bilušić, Patrik Ciprić, Gloria Mihaljević

MINI FORMACIJE 1:
TURBO LIMAČI: Miamaja Babić, Mercedes Horvat, Monika Hrenović, Iva Šutevski, Petra Štrk, Iva Juričev-Mikulin, Dora Matović, Roca Regina, Antonella Peša, Ema Vata, Nikolina Janđel, Doroea Pisačić

MINI FORMACIJE 2:
CRNE PANTERE: Alexander Dora, Barčanec Ivona, Coha Gabrijela, Đurić Mirna, Krčmar Tina, Miter Dora, Mraković Maja, Okićki Lea, Petrov Josipa, Brdek Dora, Lovrić Tea, Telebuh Franka

Brončane medalje su osvojili LUCIJA KARAVLAH & PATRIK CIPRIĆ u svom prvom nastupu u kategoriji starijih juniora i ANA BAKARIĆ & IVOR CRHA u mlađim juniorima 2.
 
objavio:
D. Torjanac, 13.12.2008.
14.Klupsko prvenstvo nedjelja, 30.11.2008.
  U nedjelju 30.11.2008. u prepunoj sportskoj dvorani OŠ Rudeš održano je 14.Klupsko prvenstvo Rock’n’roll gimnazije.
Prvaci kluba za 2008. godinu po kategorijama su:

MLAĐI JUNIORI 3: TEA VAĐON & OTTO GOLDSCHMIDT

MLAĐI JUNIORI 2: DOROTEA GOMAZ & PETAR BELINIĆ

MLAĐI JUNIORI 1: LUCIJA KARAVLAH & PATRIK CIPRIĆ

STARIJI JUNIORI: LARISA GOMAZ & FILIP BILUŠIĆ

SENIORI C: VANNA BOJOVIĆ & IVAN TIŠLAR

MINI FORMACIJE 1:
TURBO LIMAČI: Miamaja Babić, Mercedes Horvat, Monika Hrenović, Vlatka Jelić, Iva Šutevski, Petra Štrk, Iva Juričev-Mikulin, Dora Matović, Roca Regina, Antonella Peša, Ema Vata, Nikolina Janđel, Doroea Pisačić

MINI FORMACIJE 2:
CRNE PANTERE: Alexander Dora, Barčanec Ivona, Coha Gabrijela, Đurić Mirna, Hrup Bea, Krčmar Tina, Miter Dora, Mraković Maja, Okićki Lea, Petrov Josipa, Brdek Dora, Arnautović Lorena, Lovrić Tea, Telebuh Franka, Jularić Tijana, Kraljić Lana

MINI FORMACIJE 3:
STARDUST: Bajza Lara, Brdarić Lota, Čančar Petra, Čaušević Emma, Elezović Bruna,Hodak Anamarija, Imamović Lea, Ivanjko Stella, Kačar Lana, Košutić Ivana, Lajtman Rebeka, Maričić Nives, Rašić Anamarija, Tišljar Ana, Tumpak Monika

ŽENSKE FORMACIJE JUNIORI
MACE: Iris Blažičko, Marija Grgić, Diana Jaklin, Jelena Dragičević, Martina Kojundžić, Nadina Biljanović, Petra Tišlar, Romana Gvoić, Sara Horvat, Sara Luš, Monika Pavlinić, Karla Špoljarić, Eva Kočiš, Mara Bosanac, Mateja Kefurt

JUNIORSKE FORMACIJE
ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA 1:Lucija Karavlah, Karlo Škrinjarić, Jelena Tomašić, Mislav Šalković, Lucia Tadić, Vid Dorić, Vanna Bojović, Ivan Tišlar, Lorena Šebrek, Domagoj Šalković, Lucija Roginić, Vladimir Subotić, Larisa Gomaz, Filip Bilušić, Patrik Ciprić, Gloria Mihaljević

Zahvaljujemo se svim SPONZORIMA:McDonalds, Adria staklo, Zvonimir security, Salonu ljepote Samantha, Pizzeria Zaja, Damiru Brajkoviću, OŠ Rudeš i svim prijateljima kluba i dobrim ljudima koji su pomogli organizaciju 14.Klupskog prvenstva.
 
objavio:
D. Torjanac, 30.11.2008.
14.KLUPSKO PRVENSTVO-Program i lista natjecatelja ponedjeljak, 24.11.2008.
  PROGRAM 14.KLUPSKOG PRVENSTVA

PRVI DIO 10,00
· PREDSTAVLJANJE SUDIONIKA
· ROCKERI IZ OŠ JULIJA KLOVIĆA I OŠ KRALJA TOMISLAVA
· ½ MLAĐI JUNIORI 3
· ROCKERI IZ OŠ NIKOLE TESLE
· MINI FORMACIJE 3
· ROCKERI IZ OŠ BARTOLA KAŠIĆA
· OCJENE MINI FORMACIJE 3
· MLAĐI JUNIORI 3
· ROCKERI IZ OŠ PREČKO
· PROGLAŠENJE MINI FORMACIJE 3
· OCJENE MLAĐI JUNIORI 3
· MINI FORMACIJE 2
· PROGLAŠENJE MLAĐI JUNIORI 3
· OCJENE MINI FORMACIJE 2
· SENIORI C
· OCJENE SENIORI C
· MINI FORMACIJE 1
· PROGLAŠENJE MINI FORMACIJE 2
· PROGLAŠENJE SENIORI C
· ZAVRŠETAK NATJECANJA

DRUGI DIO 13,30
· PREDSTAVLJANJE SUDIONIKA
· ROCKERI IZ OŠ RUDEŠ
· ROCKERI IZ OŠ PAVLEKA MIŠKINE
· MLAĐI JUNIORI 2
· ROCKERI IZ OŠ VRBANI
· ROCKERI IZ OŠ IVANA CANKARA
· ROCKERI IZ OŠ DUGAVE
· OCJENE MLAĐI JUNIORI 2
· STARIJI JUNIORI
· ROCKERI IZ OŠ J.J.STROSSMAYERA, OŠ P.ZRINSKOGA
· PROGLAŠENJE MLAĐI JUNIORI 2
· OCJENE OCJENE STARIJI JUNIORI
· MLAĐI JUNIORI 1
· ROCKERI IZ OŠ OŠ IVE ANDRIĆA I OŠ GUSTAVA KRKLECA
· ROCKERI IZ OŠ VOLTINO
· ROCKERI IZ OŠ ZAPRUĐE
· OCJENE MLAĐI JUNIORI 1
· SENIORI SHOW
· PROGLAŠENJE STARIJI JUNIORI
· PROGLAŠENJE MLAĐI JUNIORI 1
· ROCKERI IZ OŠ BISTRA
· JUNIORSKE FORMACIJE
· ŽENSKE JUNIORSKE FORMACIJE: MACE
· OCJENE JUNIORSKE FORMACIJE
· PROGLAŠENJE JUNIORSKE FORMACIJE
· ZAVRŠETAK NATJECANJA

LISTA NATJECATELJA 14.KLUPSKOG PRVENSTVA

MLAĐI JUNIORI 3
1.MIA GUDELJ & JOSIP DUJMOVIĆ
2.TEA VAĐON & OTTO GOLDSCHMIDT
3.INES VUKOBRAT & BRUNO BRĐOVIĆ
4.ANJA ŽARKOVIĆ & DOMINIK MIKULIČ
5.IDA ŽARKOVIĆ & JOSIP MIKULIĆ
6.EMILIJA PETROVIĆ HAĐAR & NOA MILKOVIĆ
7.IVA KRIŽANAC & KARLO BERTINA
8.BOŽICA HORVATIĆ & TOMISLAV KLAS
9.IVANA ČUFER & DOMAGOJ VIDAKOVIĆ
10.STELA SNOJ & IVAN KAHLINA
11.LUCIJA ŠMIT & FILIP MARIĆ
12.MATEA ABRAMUŠIĆ & DOMINIK ABRAMUŠIĆ

MLAĐI JUNIORI 2
13.ANDREJA KUCLJAK & DOMAGOJ KOSOVEC
14.NIVES BOLIĆ & LUKA BELOŠEVIĆ
15.LAURA BUKVIĆ & IVAN TORJANAC
16.ANA MARIJA MIHALJEVIĆ & JAN KARAČIĆ
17.DOROTEA GOMAZ & PETAR BELINIĆ
18.ANA BAKARIĆ & IVOR CRHA
19.LUCIJA HABLJAK & FILIP CRHA
20.ANA GUDIČEK & DENI ŽILJAK
21.MAJA NOVOSEL & PAVEL MARKOVIĆ

MLAĐI JUNIORI 1
22.MIRNA ŠALKOVIĆ & MARIO PRIŠLIN
23.EMA ČOVRAN & LOVRO BILUŠIĆ
24.LANA ŠTIMAC & DINO KOŠUTIĆ
25.VEDRANA KARAVLAH & KARLO KVEŠTAK
26.ELENA ČOVRAN & LOVRO LABURA
27.LUCIJA KARAVLAH & PATRIK CIPRIĆ

STARIJI JUNIORI
28.GLORIA MIHALJEVIĆ & KARLO ŠKRINJARIĆ
29.LARISA GOMAZ & FILIP BILUŠIĆ
30.LUCIA TADIĆ & VID DORIĆ

SENIORI C
31.LUCIJA ROGINIĆ & VLADIMIR SUBOTIĆ
32.JELENA TOMAŠIĆ & MISLAV ŠALKOVIĆ
33.VANNA BOJOVIĆ & IVAN TIŠLAR

ŽENSKE FORMACIJE JUNIORI
34.MACE: Iris Blažičko, Marija Grgić, Diana Jaklin, Jelena Dragičević, Martina Kojundžić, Nadina Biljanović, Petra Tišlar, Romana Gvoić, Sara Horvat, Sara Luš, Monika Pavlinić, Karla Špoljarić, Eva Kočiš, Mara Bosanac, Mateja Kefurt

JUNIORSKE FORMACIJE
35.ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA 2:Mirna Šalković Mario Prišlin, Marta Bolarić, Karlo Korbar, Tihana Galić, Michel Golubić, Elena Čovran, Lovro Labura, Dorotea Gomaz, Petar Belinić, Ema Čovran, Lovro Bilušić

36.ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA 1:Lucija Karavlah, Karlo Škrinjarić, Jelena Tomašić, Mislav Šalković, Lucia Tadić, Vid Dorić, Vanna Bojović, Ivan Tišlar, Lorena Šebrek, Domagoj Šalković, Lucija Roginić, Vladimir Subotić, Larisa Gomaz, Filip Bilušić, Patrik Ciprić, Gloria Mihaljević

MINI FORMACIJE 1
37.TURBO LIMAČI: Miamaja Babić, Mercedes Horvat, Monika Hrenović, Vlatka Jelić, Iva Šutevski, Petra Štrk, Iva Juričev-Mikulin, Dora Matović, Roca Regina, Antonella Peša, Ema Vata, Nikolina Janđel, Doroea Pisačić

MINI FORMACIJE 2
38.MAGIC TEAM: Maja Bobinac, Ema Bogunović, Bernarda Brlek, Kristina Đukić, Matija Šušak, Mirna Sarjanović, Josipa Ribić, Petra Županić, Lana Domini, Sara Singer, Lea Mihić, Ivana Kurevija

39.VJEŠTICE: Dora Gamilec, Buga Ordanić, Monika Lukaček, Matea Lukaček, Ana Pelivan, Valentina Borošak, Veronika Borošak, Viktorija Vuković, Antonija Bogdan, Sara Škrtić, Nikolina Tabak,Valentina Aranitović, Mile Biljanović

40.CRNE PANTERE: Alexander Dora, Barčanec Ivona, Coha Gabrijela, Đurić Mirna, Hrup Bea, Krčmar Tina, Miter Dora, Mraković Maja, Okićki Lea, Petrov Josipa, Brdek Dora, Arnautović Lorena, Lovrić Tea, Telebuh Franka, Jularić Tijana, Kraljić Lana

MINI FORMACIJE 3:
41.KIKIĆI: Tamara Bezak, Sofija Čičak, Antonija Ilčić, Božica Horvatić, Leona Jedvaj, Iva Križanac, Tia Rehak Lovrić, Lucija Savčić, Ana Škof, Dorotea Vuković Rastovac,Tomislav Klas, Ivana Hrkać, Karlo Bertina

42.STARDUST: Bajza Lara, Brdarić Lota, Čančar Petra, Čaušević Emma, Elezović Bruna,Hodak Anamarija, Imamović Lea, Ivanjko Stella, Kačar Lana, Košutić Ivana, Lajtman Rebeka,Maričić Nives, Rašić Anamarija, Tišljar Ana, Tumpak Monika, Vozab Lucija, Vuković Tena

43.COOL ROCKERI : Ban Leona, Beti Mihaela, Duh Dorotea, Kosec Tea, Kraljić Iva,Kurka Renea, Lemajić Lea, Mujanović Mirela, Tkalec Lea, Zelenković Jelena

44.VOLTINO STARS:Tea Kosalec, Nikolina Perić, Josipa Sučić, Petra Sučić, Tifany Krznarić, Iva Dujmović, Matea Mikotić, Anđela Marjanović

45.RUDEŠ:Mia Čop, Anamarija Grgić, Dora Marojević, Helena Čulig, Matea Čulig, Petra Čulig, Dolorres Hunjadi, Ana Juratovac, Bernarda Ramljak, Lucija Raguž, Lana Šorša, Marija Tolić,Petra Tršek, Martin Žučko, Karla Pavičić, Mateja Buljan, Marina Dadić

46. A JE TO!!! :Bilić Bernarda, Balen Lucija, Ćurić Paula, Čumpek Lucija, Stojaković Iskra, Radoš Maja, Vidić Lea, Zelić Sara

47.VATRENI: Harapin Jana, Nika Kamčikis, Marinović Jadran, Milković Noa, Peršić Dominik, Petrović Hađar Emilija, Pipunić Dominik, Bezjak Bruna, Jurina Laura, Mukavec Melita, Pešut Odobašić Sara, Radetić Kristina, Slijepčević Nikol, Zobec Franka, Kalaica Tamara, Vujčić Matea

48.ISKRA I CURE:Glorija Židovec Lepej, Talia Popov, Irena Šućur, Sarah Arbutina, Nikolina Marković, Katarina Cindrić, Helena Štimac, Bruna Polonijo, Iskra Karlović
 
objavio:
D. Torjanac, 24.11.2008.
Svjetsko Juniorsko prvenstvo i Europski B kup subota, 22.11.2008.
  Svjetsko juniorsko prvenstvo i Europski B kup održan je u Mariboru.

Na natjecanju je sudjelovalo 5 parova iz našeg kluba i u konkurenciji najboljih svjetskih parova istakli su se:

10.Larisa GOMAZ & Filip BILUŠIĆ (plasman u polufinale)
11.Jelena ANDRIĆ & Saša KOVAČEC (plasman u polufinale)
18.Lucija KARAVLAH & Patrik CIPRIĆ (plasman u četvrtfinale)
20.Elena ČOVRAN & Lovro LABURA (plasman u četvrtfinale)
28.Lucia TADIĆ & Vid DORIĆ (plasman u četvrtfinale)
 
objavio:
D. Torjanac, 23.11.2008.
Svjetski juniorski kup u Debrecenu subota, 08.11.2008.
  Svjetski juniorski kup održan je u Debrecenu 08.11.2008.

Na natjecanju je sudjelovalo 8 parova iz našeg kluba i u konkurenciji najboljih svjetskih parova istakli su se:

8.Larisa GOMAZ - Filip BILUŠIĆ (plasman u polufinale)
9.Lucija KARAVLAH - Patrik CIPRIĆ (plasman u polufinale)
20.Elena ČOVRAN - Lovro LABURA (plasman u četvrtfinale)
22.Gloria MIHALJEVIĆ - Karlo ŠKRINJARIĆ (plasman u četvrtfinale)
 
objavio:
D. Torjanac, 08.11.2008.
14.Klupsko prvenstvo subota, 08.11.2008.
  U nedjelju 30.11.2008. održati će se tradicionalno 14. Klupsko prvenstvo.
Prvenstvo će se održati u sportskoj dvorani OŠ Rudeš, Jablanska bb.
Prvenstvo smo podijelili na dva dijela zbog velikog broja izvođača.
Prvi dio počinje u 10,00 a drugi dio u 13,30 sati.
Nastupiti će svi članovi kluba, od najmanjih koji ne rade akrobacije, do najstarijih od čijih akrobacija zastaje dah, od početnika pa do reprezentativaca osvajača medalja na europskim i svjetskim natjecanjima.
Ulaznice možete nabaviti na ulazu u dvoranu.
Djeca do 7 godina imaju slobodan ulaz.
Također pozivamo sve prijatelje da dođu na turnir i podrže napore, kako polaznika tako i naših malih i velikih natjecatelja.
Dođite i uvjerite se zašto je akrobatski rock'n'roll sport 21.stoljeća.
 
objavio:
D. Torjanac, 08.11.2008.
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA na Z1 televiziji nedjelja, 02.11.2008.
 
U tv emisiji Z1 televizije Kad narastem postati ću zvijezda nastupili su naši članovi: Turbo limači, Ana Gudiček & Deni Žiljak i Ema Čovran & Lovro Bilušić.
 
objavio:
D. Torjanac, 02.11.2008.
Europsko prvenstvo u Večernjem listu ponedjeljak, 27.10.2008.
 
U Večernjem listu 27.10.2008. izašao je članak o Europskom prvenstvu u Velokoj Gorici i slika naših zvijezda rock’n’rolla Larise Gomaz i Filipa Bilušića.
 
objavio:
D. Torjanac, 27.10.2008.
Europsko: LARISA & FILIP 4. LUCIJA & PATRIK 4. CRAZY DAISY 7. subota, 25.10.2008.
  U Velikoj Gorici održano je Europsko prvenstvo seniorskih formacija i juniorskih parova.
Larisa Gomaz i Filip Bilušić osvojili su 4.mjesto u kategoriji starijih juniora a Lucija Karavlah i Patrik Ciprić osvojili su 4.mjesto u kategoriji mlađih juniora.
Lucia Tdić i Vid Dorić osvojili su 15.mjesto u starijim juniorima.
Crazy daisy u sastavu:Jelena Andrić, Ivana Havoj, Ana Đogić, Morana Segarić, Matea Jukić, Nina Novosel, Ivan Hedl, Saša Kovačec, Mario Jukić, Mario Brođanac, Goran Kancijan i Tomislav Tkalec osvojili su 7.mjesto u kategoriji seniorskih formacija.
 
objavio:
D. Torjanac, 26.10.2008.
Kup Hrvatske u Večernjem listu utorak, 14.10.2008.
 
U Večernjem listu 14.10.2008. izašao je članak o Kupu Hrvatske i slika naših zvijezda rock’n’rolla Morane Segarić I Gorana Kancijana sa Ana-Marijom Brkić.
 
objavio:
D. Torjanac, 15.10.2008.
Kup Hrvatske u Slavonskom Brodu: POBJEDILI SMO U 5 KATEGORIJA!!! nedjelja, 12.10.2008.
  Treći Kup Hrvatske za 2008 godinu održan je u Slavonskom Brodu

OSVOJILI SMO 9 MEDALJA I POBJEDILI SMO U 5 KATEGORIJA!!!!!

ZLATNE MEDALJE:

Morana SEGARIĆ - Goran KANCIJAN u seniorskoj B kategoriji

Larisa GOMAZ - Filip BILUŠIĆ u kategoriji starijih juniora.

Vanna BOJOVIĆ - Ivan TIŠLAR u seniorskoj C kategoriji

ROCK'N' ROLL GIMNAZIJA 1: Gomaz Larisa, Tadić Lucia, Tomašić Jelena ,Karavlah Lucija,Bilušić Filip ,Dorić Vid,Tišlar Ivan, Škrinjarić Karlo, Šalković Mislav, Vanna Bojović, Ciprić Patrik i Mihaljević Gloria u kategoriji juniorskih formacija

TURBO LIMAČI: MiaMaja Babić, Mercedes Horvat, Vlatka Jelić, Petra Štrk, Iva Juričev-Mikulin, Dora Matović, Roca Regina, Antonella Peša, Ema Vata i Nikolina Janđel u kategoriji mini formacija 1


BRONČANE MEDALJE:

Lucija Karavlah - Patrik Ciprić u kategoriji mlađih juniora 1

Dorotea Gomaz - Petar Belinić u kategoriji mlađih juniora 2

ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA2:Mirna Šalković, Mario Prišlin, Tihana Galić, Michel Golubić, Elena Čovran, Lovro Labura, Dorotea Gomaz, Petar Belinić, Ema Čovran, Lovro Bilušić u kategoriji juniorskih formacija

CRNE PANTERE:Dora Alexander, Gabriela Coha, Mirna Đurić, Tina Krčmar, Dora Miter, Lea Okićki, Lorena Arnautović, Tea Lovrić, Franka Telebuh i Dora Brdek u kategoriji mini formacija 2
 
objavio:
D. Torjanac, 13.10.2008.
KV Dubrava 2008 nedjelja, 05.10.2008.
  Limbo rock je organizirao prvi turnir.

OSVOJILI SMO 8 MEDALJA I POBJEDILI SMO U 2 KATEGORIJE!!!!!

ZLATNE MEDALJE:

Larisa GOMAZ - Filip BILUŠIĆ u kategoriji starijih juniora.

ROCK'N' ROLL GIMNAZIJA 1: Gomaz Larisa, Tadić Lucia, Tomašić Jelena ,Karavlah Lucija,Bilušić Filip ,Dorić Vid,Tišlar Ivan, Škrinjarić Karlo, Šalković Domagoj, Vanna Bojović, Ciprić Patrik i Mihaljević Gloria u kategoriji juniorskih formacija

SREBRNE MEDALJE:

Vanna Bojović - Ivan Tišlar u seniorskoj C kategoriji

ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA2:Mirna Šalković, Mario Prišlin, Marta Bolarić, Karlo Korbar, Tihana Galić, Michel Golubić, Elena Čovran, Lovro Labura, Dorotea Gomaz, Petar Belinić, Ema Čovran, Lovro Bilušić u kategoriji juniorskih formacija

TURBO LIMAČI: MiaMaja Babić, Mercedes Horvat, Monika Hrenović, Vlatka Jelić, Iva Šutevski, Petra Štrk, Iva Juričev-Mikulin, Dora Matović, Roca Regina, Antonella Peša, Ema Vata i Nikolina Janđel u kategoriji mini formacija 1

CRNE PANTERE:Dora Alexander, Ivona Barčanec, Gabriela Coha, Mirna Đurić, Bea Hrup, Tina Krčmar, Maja Mraković, Lea Okićki, Lorena Arnautović, Franka Telebuh, Dora Brdek i Ivaniš u kategoriji mini formacija 2

BRONČANE MEDALJE:

Lucija Karavlah - Patrik Ciprić u kategoriji mlađih juniora 1

Dorotea Gomaz - Petar Belinić u kategoriji mlađih juniora 2
 
objavio:
D. Torjanac, 05.10.2008.
Večernji list:DREAM TEAM SE NE ŠALI ponedjeljak, 29.09.2008.
 
U današnjem Večernjem listu izašao je članak o nastupu naših formacija na Europskom prvenstvu.
 
objavio:
D. Torjanac, 29.09.2008.
Europsko prvenstvo: DREAM TEAM 6. MACE15. subota, 27.09.2008.
  Na Europskom prvenstvu ženskih formacija održanom u Dobelnu/Njemačka sudjelovale su dvije naše formacije:

DREAM TEAM 6.mjesto (plasman u finale) u kategoriji ženskih seniorskih formacija:Maja Ivančić, Iva Petravić, Nina Pongrac, Ivana Žigić, Petra Labura, Sanja Budojević, Mia Augustinović, Kim Cvetko, Marcela Kotrman, Tea Kaderžabek, Ivana Krželj, Marija Pipunić, Zrinka Lovreković i Iva Milas.

MACE 15.mjesto (plasman u polufinale) u kategoriji ženskih juniorskih formacija:
Martina Kojundžić, Tamara Biljanović, Nadina Biljanović, Sanja Tokić, Iris Blažičko, Lucija Dragičević, Jelena Dragičević, Kiara Blagaić, Lorena Šebrek, Marija Grgić, Dijana Jaklin i Tea Rumec.

Dream team su četvrti put zaredom na velikim natjecanjima ostvarili plasman u finale. Na Europskom prvenstvu Dream team je najbolje plasirana hrvatska formacija.
 
objavio:
D. Torjanac, 27.09.2008.
DREAM TEAM U VEČERNJEM LISTU srijeda, 24.09.2008.
 
U današnjem Večernjem listu izašao je članak o pripremama Dream teama za odlazak na Europsko prvenstvo.
 
objavio:
D. Torjanac, 24.09.2008.
NASTUP NA TRGU BANA JELAČIĆA subota, 20.09.2008.
 

Nastupili smo na festivalu ZeGeVege 20. rujna na Trgu bana Jelačića. Rock'n'roll gimnaziju predstavljali su: Jelena & Mislav, Ana & Ivor i Lucija & Filip.
 
objavio:
D. Torjanac, 20.09.2008.
NOVA ŠKOLA ROCK'N'ROLLA nedjelja, 14.09.2008.
  Sa radom će početi još tri škole rock'n'rolla:

Od 18.09. ČETVRTKOM
OŠ Nikole Tesle (Prečko) 18,30-19,15

Od 23.09. UTORKOM
OŠ J.J.Strossmayera (Varšavska) 18,30-19,15

Od 24.09. SRIJEDOM
OŠ Većeslava Holjevca (Siget) 18,30-19,15
 
objavio:
D. Torjanac, 14.09.2008.
Škola rock'n'rolla u Večernjem listu utorak, 09.09.2008.
  U Večernjem listu u utorak 09.09.2008. izašao je članak o školama rock’n’rolla. U članku možete pročitati gdje se sve može upisati u školu rock’n’rolla Rock’n’roll gimnazije.

 
objavio:
D. Torjanac, 14.09.2008.
ŠKOLE ROCK'N'ROLLA srijeda, 27.08.2008.
  Kao i svake godine rujan je vrijeme početka škola akrobatskog rock'n'rolla.
Ove godine škole rock'n'rolla održavati će se na slijedećim lokacijama:

Od 08.09. PONEDJELJKOM
OŠ Julija Klovića 18,00-18,45
OŠ Kralja Tomislava 19,15-20,00
OŠ Vrbani 18,00-18,45
OŠ Dugave 18,15-19,00
OŠ Ivana Cankara 18,00-18,45

Od 09.09. UTORKOM
OŠ Ive Andrića (Sopot) 18,00-18,45
OŠ Rudeš 19,00-19,45

Od 10.09. SRIJEDOM
OŠ Bartola Kašića 19,05-19,50
OŠ Zapruđe 19,15-20,00
OŠ Pavleka Miškine 18,30-19,15

Od 11.09. ČETVRTKOM
OŠ Prečko 18,30-19,15
OŠ Voltino 19,00-19,45
OŠ Gustava Krkleca (Travno) 18,00-18,45

Od 12.09. PETKOM
OŠ Petra Zrinskog 18,00-18,45

Od 15.09. vršiti će se upisi na još nekoliko lokacija.
Ako volite šport, druženje i rock’n’roll tada je škola rock'n'rolla prava stvar za vas!
Nakon završene škole akrobatskog rock’n’rolla i Vi se možete pridružiti našoj zabavnoj i brojnoj rock’n’roll obitelji, bez obzira želite li se natjecati ili samo uživati u glazbi i pokretu sporta 21.stoljeća.
 
objavio:
D. Torjanac, 27.08.2008.
Počeli su treninzi......... utorak, 19.08.2008.
  Počeli su treninzi. Krenule su pripreme za nadolazeću sezonu.

Pogledajte slike sa naših prvih ovosezonskih treninga.
 
objavio:
D. Torjanac, 19.08.2008.
Svim našim članovima i prijateljima kluba želimo ugodno ljeto! subota, 12.07.2008.
  Došao je kraj i ove sezone. Idemo na more a poslije sve po starom........
Sa redovnim treninzima nastavljamo 11.08.2008. Raspored treninga možete pogledati na obavijestima za članove.
Početkom nove školske godine na dvadesetak lokacija na Trešnjevci, Črnomercu, Centru i Novom Zagrebu započeti će s radom naše škole rock'n'rolla.

Svim našim članovima i prijateljima kluba želimo ugodno ljeto!
 
objavio:
S. Torjanac, 12.07.2008.
BRAČNE VODE: MARINA POLANŠČAK & MARKO OŽVALD petak, 11.07.2008.
  U petak 11.07.2008. u bračne vode uplovili su: Marina Polanščak (Dream team) i Marko Ožvald
Marina i Marko izrekli su svoje DA u crkvi Sv.Leopolda Mandića u Voltinom a svadbena svečanost održana je u veselom ozračju restorana Brezinka u Jablanovcu.
Želimo im sve najbolje u zajednickom životu.

Pogledajte slike
 
objavio:
S. Torjanac, 12.07.2008.
DREAM TEAM u Večernjem listu ponedjeljak, 30.06.2008.
 
U današnjem Večernjem listu izašao je članak i slika našeg Dream teama sa Svjetskog prvenstva formacija.

 
objavio:
D. Torjanac, 30.06.2008.
DREAM TEAM 5.mjesto na Svjetskom prvenstvu subota, 28.06.2008.
  Na Svjetskom prvenstvu ženskih formacija održanom u Oberwartu/Austrija sudjelovale su dvije naše formacije:

DREAM TEAM 5.mjesto u kategoriji ženskih seniorskih formacija:
Maja Ivančić, Iva Petravić, Nina Pongrac, Koraljka Munđer, Ivana Žigić, Petra Labura, Sanja Budojević, Mia Augustinović, Kim Cvetko, Marcela Kotrman, Tea Kaderžabek, Ivana Krželj, Lana Knapić, Marija Pipunić, Zrinka Lovreković i Iva Milas.

MACE 24.mjesto u kategoriji ženskih juniorskih formacija:
Martina Kojundžić, Tamara Biljanović, Nadina Biljanović, Sanja Tokić, Iris Blažičko, Lucija Dragičević, Jelena Dragičević, Kiara Blagaić, Lorena Šebrek, Marija Grgić, Dijana Jaklin i Tea Rumec.
 
objavio:
D. Torjanac, 29.06.2008.
NAGRADNA IGRA ponedjeljak, 23.06.2008.
  Izvlačenje nagrada održali smo u ponedjeljak 23.06.2008. na treningu u OŠ Vrbani s početkom u 20,30 sati.

Sretni dobitnici su:

1.nagrada - DAVOR KUCLJAK
* MP3 player
* Majica sa logom kluba
* DVD Rudeš 2008

2.nagrada - MARTA SRŠAN
* Majica sa logom kluba

3. nagrada - PATRIK CIPRIĆ
* DVD Rudeš 2008
 
objavio:
D. Torjanac, 25.06.2008.
Panonski kup subota, 21.06.2008.
  PK Flamenco iz Tuzle je organizirao Panonski kup. Na natjecanju su sudjelovali klubovi iz Slovenije, Bih i Hrvatske. Kupovali smo u Arizoni, jeli ćevape, kupali se u slanom jezeru i natjecali se u dvorani i pokraj jezera.

Natjecali smo se u tri kategorije i u sve tri smo pobjedili!

Pobjednici:
Stariji juniori: LARISA GOMAZ & FILIP BILIŠIĆ
Mlađi juniori 1: LUCIJA KARAVLAH & PATRIK CIPRIĆ
Mlađi juniori 2: EMA ČOVRAN & LOVRO BILUŠIĆ
Treće mjesto u mlađim juniorima 2 osvojili su Darija Miščević i Karlo Hečimović.
 
objavio:
D. Torjanac, 22.06.2008.
RUDEŠ 2008 subota, 14.06.2008.
  U Rudešu smo organizirali zadnji hrvatski turnir u sezoni.

OSVOJILI SMO 9 MEDALJA I POBJEDILI SMO U 5 KATEGORIJA!!!!!

ZLATNE MEDALJE:

Larisa GOMAZ - Filip BILUŠIĆ u kategoriji starijih juniora.

DREAM TEAM:
Maja Ivančić, Iva Petravić, Nina Pongrac, Koraljka Munđer, Ivana Žigić,
Petra Labura, Sanja Budojević, Kim Cvetko, Marcela Kotrman, Tea Kaderžabek, Ivana Krželj, Marija Pipunić i Zrinka Lovreković u kategoriji ženskih formacija

ROCK'N' ROLL GIMNAZIJA 1: Gomaz Larisa, Tadić Lucia, Tomašić Jelena ,Karavlah Lucija,Bilušić Filip ,Dorić Vid,Tišlar Ivan, Šalković Mislav, Škrinjarić Karlo, Šalković Domagoj, Filipović Antonia, Roginić Lucija, Ciprić Patrik i Mihaljević Gloria, u kategoriji juniorskih formacija

MACE: Sanja Tokić, Maja Blažičko, Lucija Dragičević, Tea Rumec, Iris Blažičko, Kiara Blagaić, Mateja Setnik, Lorena Šebrek, Diana Jaklin, Jelena Dragičević, Martina Kojundžić i Tamara Biljanović u kategoriji ženskih juniorskih formacija.

TURBO LIMAČI:
MiaMaja Babić, Mercedes Horvat, Monika Hrenović, Vlatka Jelić, Iva Šutevski, Petra Štrk, Iva Juričev-Mikulin, Dora Matović, Roca Regina, Antonella Peša, Ema Vata, Nikolina Janđel i Dorotea Pisačiću kategoriji mini formacija 1


SREBRNE MEDALJE:

Lucija KARAVLAH - Patrik CIPRIĆ u kategoriji mlađih juniora 1

BRONČANE MEDALJE:

Antonija FILIPOVIĆ - Domagoj ŠALKOVIĆ u seniorskoj C kategoriji

ROCK'N' ROLL GIMNAZIJA 2:Čovran Elena ,Karavlah Vedrana,Hučić Ana-Marija ,Bolarić Marta,Gomaz Dorotea,Šalković Mirna,Mihaljević Gloria, Labura Lovro,Golubić Michel,Ciprić Patrik,Korbar Karlo,Kopanja Petar, Prišlin Mario i Kopanja Marko u kategoriji juniorskih formacija

CRNE PANTERE:
Ivona Barčanec, Gabriela Coha, Mirna Đurić, Tina Krčmar ,Dora Miter, Maja Mraković, Josipa Petrov, Lorena Arnautović, Tea Lovrić, Franka Telebuh, Dora Brdek i Ivaniš Jana u kategoriji mini formacija 2

Prije KV turnira održano je natjecanje budućih zvijezda rock'n'rolla.
U kategoriji formacija 3 prva tri mjesta zauzeli su:
1.STARDUST:Arkap Luque Isadora, Bajza Lara, Borogovac, Majda, Brdarić Lota, Bulić Ana Marija, Čančar Petra,Elezović Bruna, Kaćar Lana, Lajtman Rebeka, Maričić Nives, Močibob Karla, Tumpak Monika, Vuković Tena

2.VATRENI: Harapin Jana, Nika Kamčikis, Marinović Jadran, Milković Noa, Peršić Dominik, Petrović Hađar Emilija, Pipunić Dominik, Prostran Luka, Bezjak Bruna, Jurina Laura, Mukavec Melita, Pešut Odobašić Sara, Radetić Kristina, Slijepčević Nikol, Zobec Franka

3.BARTOL KAŠIĆ: Zelić Sara, Radoš Maja, Dundić Dora, Bilić Bernarda, Kletečki Mihaela, Bikić Zrinka, Vidić Lea, Stojaković Iskra, Čumper Lucija

Mini formacije 4:
1.COOL ROCKERI: Bačani Domenika, Ban Leona, Konjevoda Nikolina, Kurka Renea, Mujanović Mirela, Šinković Petra, Tkalec Lea, Beti Mihaela, Duh Dorotea, Kosec Tea, Lemajić Lea, Perišić Ema, Zrinski Klara

2.VOLTINO STARS:Karlović Iskra, Arbutina Sarah, Kosalec Tea, Perić Nikolina, Cindrić Josipa, Sučić Josipa, Sučić Petra, Marjanović Anđela, Jauk Laura, Dujmović Iva i Mikotić Matea

3.BAD BLACK GIRLS: Buljan Katarina, Buljan Lucija, Cesarec Laura, Čop Mia,
Gudlin Sara, Peloza Matea, Sekulić Lucija, Grgić Anamarija i Marojević Dora

U kategoriji mlađih juniora 3 prva tri mjesta zauzeli su:
1.Tea VAĐON – Otto GOLDSCHMIDT
2.Ida ŽARKOVIĆ - Josip MIKULIĆ
3.Anja ŽARKOVIĆ - Dominik MIKULIĆ

Zahvaljujemo se svim SPONZORIMA:HRVATSKE ŠUME, DM-DROGERIEMARKT, McDONALDS, ADRIA STAKLO, ZVONIMR SECURITY, CAFFEBAR SANTA CRUZ , TISKARA GRAFOLAND, KANTINA MEDULIĆ, OŠ Rudeš i gospođi ravnateljici Ljubić, Damiru Brajkoviću, Kruni Turkoviću i svim prijateljima kluba i dobrim ljudima koji su pomogli organizaciju Rudeša 2008.
 
objavio:
D. Torjanac, 15.06.2008.
KV TURNIR RUDEŠ 2008. subota, 07.06.2008.
  PROGRAM KV TURNIR RUDEŠ 14.06.2008.

PREDNATJECANJE 14,00
PREDSTAVLJANJE SUDIONIKA
1/8 MLAĐI JUNIORI 2
1/2 MINI FORMACIJE 2
RUNDA NADE MLAĐI JUNIORI 2
MINI FORMACIJE 1
MINI FORMACIJE 2
OCJENE MINI FORMACIJE 2
OCJENE MINI FORMACIJE 1
1/4 MLAĐI JUNIORI 2
PROGLAŠENJE MINI FORMACIJE 2
PROGLAŠENJE MINI FORMACIJE 1
1/4 MLAĐI JUNIORI 1
1/4 STARIJI JUNIORI
1/2 MLAĐI JUNIORI 2
1/2 MLAĐI JUNIORI 1
1/2 STARIJI JUNIORI
1/2 SENIORI C

VEČERNJI PROGRAM 19,00
PREDSTAVLJANJE SUDIONIKA
MLAĐI JUNIORI 2
OCJENE MLAĐI JUNIORI 2
SENIORI B-PLESNI PROGRAM
SENIORI A-PLESNI PROGRAM
PROGLAŠENJE MLAĐI JUNIORI 2
OCJENE B-PLESNI PROGRAM
OCJENE A-PLESNI PROGRAM
STARIJI JUNIORI
OCJENE STARIJI JUNIORI
MLAĐI JUNIORI 1
PROGLAŠENJE STARIJI JUNIORI
OCJENE MLAĐI JUNIORI 1
SENIORI B - ACRO PROGRAM
PROGLAŠENJE MLAĐI JUNIORI 1
OCJENE SENIORI B-ACRO PROGRAM
SENIORI A - ACRO PROGRAM
PROGLAŠENJE SENIORI B
OCJENE SENIORI A-ACRO PROGRAM
SENIORI C
PROGLAŠENJE SENIORI A
OCJENE SENIORI C
ŽENSKE JUNIORSKE FORMACIJE
ŽENSKE FORMACIJE
JUNIORSKE FORMACIJE
SENIORSKE FORMACIJE
PROGLAŠENJE SENIORI C
OCJENE ŽENSKE JUNIORSKE FORMACIJE
OCJENE ŽENSKE FORMACIJE
OCJENE JUNIORSKE FORMACIJE
OCJENE SENIORSKE FORMACIJE
PROGLAŠENJE ŽENSKE JUNIORSKE FORMACIJE
PROGLAŠENJE ŽENSKE FORMACIJE
PROGLAŠENJE JUNIORSKE FORMACIJE
PROGLAŠENJE SENIORSKE FORMACIJE

STARTNA LISTA KV TURNIR RUDEŠ 14.06.2008.

MLAĐI JUNIORI 2
1 Petra LOVRENČIĆ - Mateo LOVRENČIĆ ARRK BRILJANTIN
2 Martina VODOPIJA - Mihovil SALOPEK ARRK BRILJANTIN
3 Lucija ZELJKO - Patrik HERMAN ARRK BRILJANTIN
4 Josipa MAJIĆ - Matija HERCEG ARRK BRILJANTIN
5 IVA JURIČIĆ - Mateo LJUBEK ARRK BRILJANTIN
6 Paola PIŠONIĆ - Kristijan PAVLOVIĆ ARRK BUBA
7 Mihaela PRNJAK - Domagoj PRNJAK ARRK GORICA
8 Daria PRNJAK - STJEPAN ŠVIGIR ARRK GORICA
9 Nika PETRANOVIĆ - Matej ZOGRAFSKI ARRK GORICA
10 Gloria KAPULAR - Marko PINTAR ARRK MEGARock - Zagreb
11 Rafaela KODIĆ - Adam KOMERIČKI ARRK MEGARock - Zagreb
12 Mara Flora RUNJIĆ - Ivor BOSEK ARRK MEGARock - Zagreb
13 Korina MILETIĆ - Ivor BENKO ARRK MEGARock - Zagreb
14 Ira BOSNAR - Nikola PAŽIN ARRK MEGARock - Zagreb
15 Dea KARAMARKO - Jan KNEŽEVIĆ ARRK MEGARock - Zagreb
16 Katarina VOJVODIĆ - Grga HORVATIN ARRK MEGARock - Zagreb
17 Magdalena BARIĆ - Tin CRNIĆ ARRK PANDA
18 Iva ČAVLOVIĆ - Filip BOSNAR ARRK PANDA
19 Lea VLAŠIĆ - Filip CRNIĆ ARRK PANDA
20 Veronika ŠIPUŠIĆ - KRISTIJAN MAMIĆ ARRK VEGA
21 DORA GRIŽIĆ - MAX PETRINJAK ARRK VEGA
22 DONATELA ŠUŠNIĆ - ALAN DAUTOVIĆ ARRK VEGA
23 Neira JUKIĆ - Nermin BRATOVČIĆ Flamenco Tuzla
24 Hena TRUTOVIĆ - Muhamed MEHMEDOVIĆ Flamenco Tuzla
25 Lejla ALIĆ - Adi OMIĆ Flamenco Tuzla
26 Larisa HADŽIĆ - Dino MUSIĆ Flamenco Tuzla
27 Lejla ALTUMBABIĆ - Vedad NUKIĆ Flamenco Tuzla
28 Dalila SUFI - Muris ŠERIFOVIĆ Flamenco Tuzla
29 Ena SINANOVIĆ - Kenan RIZVANOVIĆ Flamenco Tuzla
30 Belma ZUKIĆ - Belmin ZUKIĆ Flamenco Tuzla
31 Tamara PAPO - Tarik DŽAMBIĆ Flamenco Tuzla
32 Alma ZUKIĆ - Rusmir OMEROVIĆ Flamenco Tuzla
33 Dajana ĐULABIĆ - Alen VRBIĆ Flamenco Tuzla
34 Selma KLJUČIĆ - Nezir BEGOVIĆ Flamenco Tuzla
35 Lucija PAVELIN - Luka NORŠIĆ RRC "Z & D"
36 Karla ŠTIMAC - Mario TOMAŠIĆ RRC "Z & D"
37 Anita KARAGIĆ - Patrik BOŽURIĆ RRC "Z & D"
38 Ivana KARAULA - Filip KOLENKOVIĆ RRK LIMBO ROCK
39 Marcela MIKULIĆ - Rino ŠUNJERGA RRK LIMBO ROCK
40 Rea ŠTIBIĆ - Demian ŠTIBIĆ RRK LIMBO ROCK
41 Dora VACEK - Tin KOVAČEV RRK LIMBO ROCK
42 Valentina VUKETIĆ - Karlo TRČAK RRK LIMBO ROCK
43 Anabela KELEMENIĆ - Filip TRČAK RRK LIMBO ROCK
44 Maja NOVOSEL - Pavel MARKOVIĆ ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
45 Andreja KUCLJAK - Domagoj KOSOVEC ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
46 Dorotea GOMAZ - Petar BELINIĆ ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
47 Ana GUDIČEK - Deni ŽILJAK ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
48 Darija MIŠČEVIĆ - Karlo HEČIMOVIĆ ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
49 Ana-Marija MIHALJEVIĆ - Jan KARAČIĆ ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
50 Lucija HABLJAK - Filip CRHA ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
51 Ana BAKARIĆ - Ivor CRHA ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
52 Laura BUKVIĆ - Ivan TORJANAC ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
53 Ema ČOVRAN - Lovro BILUŠIĆ ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
54 Adna ČUKURIJA - Emir ABDULI SPIN
55 Sara MAKEŠOVSKA-DŽEBO - Mehmed ALJIĆ SPIN
56 Emina ABDULI - Ahmet POZDER SPIN
57 Manuela JURIĆ - Stjepan JURIĆ ŠARRK "MEGARock" - Petrinja
58 Tea DRAGOJEVIĆ - Domagoj LUKIĆ ŠARRK PEGAZ
59 Gabrijela KOKOTOVIĆ - Antonio ČIRIĆ ŠARRK PEGAZ
60 Sara ŠEFER - Emil VALLA ŠARRK PEGAZ
61 Lea IVANIŠEVIĆ - Ivan HERCEG ŠARRK PEGAZ
62 Martina HANULJAK - Teo HAURDIĆ ŠARRK PEGAZ
63 Gloria ŠPIRANOVIĆ - Tomislav BARIŠIĆ ŠARRK PEGAZ
64 TIHANA LUKIĆ - TOMISLAV LUKIĆ ŠARRK PEGAZ
65 MONIKA MARGETA - Mislav BOTICA ŠARRK PEGAZ
66 Dora IVANČIĆ - Marin FERIĆ ŠPK TOP DANCE
67 Elena MIŠČANČUK - Luka TURKALJ ŠPK TOP DANCE
68 Ana-Marija TOLIĆ - Ivan GARIĆ ŠPK TOP DANCE
69 Ema OREČ - Kristijan TUNJIĆ ŠPK TOP DANCE
70 Lea TOLIĆ - Fabijan ĐURĐEVIĆ ŠPK TOP DANCE
71 Katarina KAROVIĆ - Luka ALFELDI ŠPK TOP DANCE

MLAĐI JUNIORI 1
72 Dora BOSANAC - Branimir RUDEC ARRK BUBA
73 Kristina RADIŠIĆ - Tomislav PLEŠKO ARRK BUBA
74 Martina RUDNIK - Luka ZRNIĆ ARRK BUBA
75 Anamarija KOŠTRO - Sergej KIRČENKOV ARRK BUBA
76 Tea VUČAK - Krešimir RUDEC ARRK BUBA
77 Mirela KOTRMAN - Luka PRNJAK ARRK GORICA
78 Ana Marija SOKOLIĆ - Antonio PRNJAK ARRK GORICA
79 Martina FUKAČ - Leonardo KOLENC ARRK MEGARock - Križ
80 Anamaria PRANJIĆ - Dominik FANJKUTIĆ ARRK MEGARock - Križ
81 Iva JUREC - Marko HATVALIĆ ARRK MEGARock - Križ
82 Petra PUGAR - Karlo WAGNER ARRK MEGARock - Križ
83 Iva KOZJAK - David VUČIĆ ARRK PANDA
84 Jana JAVUREK - Lovro RAČIĆ ARRK PANDA
85 Marija Magdalena PICEK - Roman AVDIĆ ARRK PANDA
86 Doris LUČAN - Damir ZOBEC ARRK VEGA
87 Antonija ŠIPUŠIĆ - Marko DIKOVIĆ ARRK VEGA
88 Monika LAUŠ - Patrik BAŠTEK ARRK VEGA
89 Edina BRKIĆ - Armin JAGODIĆ Flamenco Tuzla
90 Mirna ŠALKOVIĆ - Mario PRIŠLIN ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
91 Lana ŠTIMAC - Dino KOŠUTIĆ ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
92 Elena ČOVRAN - Lovro LABURA ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
93 Tihana GALIĆ - Michel GOLUBIĆ ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
94 Marta BOLARIĆ - Karlo KORBAR ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
95 Lucija KARAVLAH - Patrik CIPRIĆ ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
96 Đana MUJAGIĆ - Faris DAHIĆ SPIN
97 Ana SILAJ - Alen MIKIĆ ŠARRK "MEGARock" - Petrinja
98 Lucija MATANOVIĆ - Ivan KURDIJA ŠARRK PEGAZ
99 Andrea KOVAČEVIĆ - Josip LUKIĆ ŠARRK PEGAZ
100 Kristina BLUMENŠAJN - Adrian POPOVIĆ ŠPK TOP DANCE
101 Dora KEKEZ - Lucijan TUNJIĆ ŠPK TOP DANCE
102 Nada PAUN - Davor NAJŠVENDER ŠPK TOP DANCE

STARIJI JUNIORI
103 Lucija ŽABJAČAN - Branimir MARKOVIĆ ARRK BUBA
104 Mateja KOBEŠČAK - Marko ZRNIĆ ARRK BUBA
105 Iva IVANČIĆ - Tomislav RUDEC ARRK BUBA
106 Adela PIŠONIĆ - Luka MIHAČIĆ ARRK BUBA
107 Jelena PECIKOZIĆ - Andrija SEMENJUK ARRK MEGARock - Križ
108 Josipa ŠEREMET - Luka HATVALIĆ ARRK MEGARock - Križ
109 Petra VNUČEC - Luka ULOVEC ARRK MEGARock - Zagreb
110 Lea ŠUT - Stjepan ZRINUŠIĆ ARRK PANDA
111 Ariana TUCMAN - Dino BONAČIĆ ARRK PANDA
112 Larisa GOMAZ - Filip BILUŠIĆ ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
113 Gloria MIHALJEVIĆ - Karlo ŠKRINJARIĆ ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
114 Jelena TOMAŠIĆ - Mislav ŠALKOVIĆ ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
115 Lucia TADIĆ - Vid DORIĆ ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
116 Lucija ROGINIĆ - Vladimir SUBOTIĆ ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
117 Mia GOJAK - Elvir RAMIĆ SPIN
118 Vanja RADOVIĆ - Emir TABAKOVIĆ SPIN
119 Andrea ČAVAR - Ermin DAHIĆ SPIN
120 Nives ČENGIĆ - Faruk ŠAHINPAŠIĆ SPIN
121 Ema KOSOVIĆ - Kemal ALJIĆ SPIN
122 Petra RAJČEVIĆ - Antonio GRAOVAC ŠARRK "MEGARock" - Petrinja
123 Mia JANČ - Filip PANDŽA ŠPK TOP DANCE

SENIORI C
124 Tena OPAČAK - Zlatko DRLJAČIĆ ARRK BRILJANTIN
125 Petra FUKAČ - Teo BABIĆ ARRK MEGARock - Križ
126 Ivona CEROVAC - Nino KLAS ARRK PANDA
127 Josipa MARIĆ - Igor OZIMEC ARRK PANDA
128 Antonia FILIPOVIĆ - Domagoj ŠALKOVIĆ ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
129 Sonja PETKOV - Tomislav ŽALAC ŠPK TOP DANCE
130 Ines BREŠIĆ - Ivan BUDIMIR ŠPK TOP DANCE
131 Iva KEKEZ - Krešimir PETTI ŠPK TOP DANCE

SENIORI B
132 Matea PETROVIĆ - Ivan OREČ ARRK BRILJANTIN
133 Ivana CVITKOVIĆ - Roko HATVALIĆ ARRK MEGARock - Križ
134 Jelena ANDRIĆ - Saša KOVAČEC ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
135 Nina NOVOSEL - Tomislav TKALEC ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
136 Morana SEGARIĆ - Goran KANCIJAN ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA

SENIORI A
137 Barbara ŠMIT - Dalibor HAJDINJAK ARRK MEGARock - Zagreb
138 Petra BRAČUN - Marko LEGVARD ARRK PANDA
139 Nikolina ŽUPANIĆ - Vedran KUBOVIĆ ARRK PANDA
140 Ivana MIHALIĆ - Neven IVIĆ ARRK PANDA
141 Dinka LELIĆ - Tomislav MATACUN ARRK PANDA
142 Kristina GOLUBIĆ - Silvio GOLUBIĆ ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
143 Ana ĐOGIĆ - Ivan HEDL ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA

MINI FORMACIJE 2
144 Dancing Queens ARRK BRILJANTIN
145 Bubamare ARRK BUBA
146 LADYBUGS ARRK BUBA
147 MUSTRE ARRK GORICA
148 CHIWAWE ARRK GORICA
149 Bijele tigrice ARRK MEGARock - Zagreb
150 Limbo Girls RRK LIMBO ROCK
151 CRNE PANTERE ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
152 GOOD JOB ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
153 MAGIC TEAM ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
154 Vještice ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
155 Mrvice ŠARRK PEGAZ
156 Kaubojke ŠPK TOP DANCE
157 Hard Break ŠPK TOP DANCE

MINI FORMACIJE 1
158 Teens ARRK BRILJANTIN
159 Briliant Girls ARRK BRILJANTIN
160 VEGA GIRLS ARRK VEGA
161 Turbo limači ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
162 Hiron ŠARRK PEGAZ
163 Zlatne ribice ŠARRK PEGAZ

ŽENSKE JUNIORSKE FORMACIJE
164 Babes ARRK BUBA
165 Djevojke Flamenco Tuzla
166 Mace ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
167 Tigrice ŠPK TOP DANCE
168 Neopravdani sati ŠPK TOP DANCE

ŽENSKE FORMACIJE
169 DREAM TEAM ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
170 Showtime ŠPK TOP DANCE

JUNIORSKE FORMACIJE
171 MEGARock - Križ ARRK MEGARock - Križ
172 Rock'n roll gimnazija 1 ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA
173 Rock'n roll gimnazija 2 ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA

SENIORSKE FORMACIJE
174 Panda ARRK PANDA
175 Crazy Daisy ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA


PROGRAM NATJECANJA 11,00: · POLUZAVRŠNICA MINI FORMACIJE 3
· ZAVRŠNICA MINI FORMACIJE 4
· OCJENE MINI FORMACIJE 4
· ZAVRŠNICA MLAĐI JUNIORI 3
· PROGLAŠENJE POBJEDNIKA MINI FORMACIJE 4
· OCJENE MLAĐI JUNIORI 3
· ZAVRŠNICA MINI FORMACIJE 3 (7 NAJBOLJIH)
· PROGLAŠENJE POBJEDNIKA MLAĐI JUNIORI 3
· OCJENE MINI FORMACIJE 3
· PROGLAŠENJE POBJEDNIKA MINI FORMACIJE 3

MINI FORMACIJE 3
1.VJEŠTICE: Vuković Viktorija, Biljanović Mile, Lukaček Monika, Lukaček Mateja, Švizer Petra

2.VATRENI ROCKERI: Hanžek Monika, Križan Michelle, Križan Patricia-Nikoll, Mohorko Leda, Pjević Lucija, Rakić Katarina, Smokrović Tea, Šaškin Hana, Mahin Janica

3.LIMBO STARS: Dora Cvrtila, Lucija Miloš, Marija Dorotić, Iva Perić, Nina Perić, Lucija Špoljarić, Paula Šimik, Nandi Šušmak

4.VOLTINO: Židovec Lepej Glorija, Gedo Andrija, Polonijo Bruna, Popov Talia, Štimac Helena, Šućur Irena, Lovrenčić Antonela, Kosalec Toni, Cindrić Katarina

5.ROCKERI IZ ZAPRUĐA:Cegledi Karla, Čulum Lucija, Janjatović Igor, Jurić Renata, Klobučarić Marta, Krošl Ana, Krznarić Paula, Pavlović Karla, Tomašević Lorena, Tomašević Vedran

6.KIKIĆI: Bertina Karlo, Klas Tomislav, Hrkač Ivana, Bezak Tamara, Čičak Sofija, Ilčić Antonija, Palčić Lucija, Pavković Karla, Jedvaj Leona, Križanac Iva, Radaković Nina, Rehak Lovrić Tia, Savčić Lucija, Škof Ana, Vuković Rastovac Dorotea

7.ROCK CURE: Stela Birovčec, Ana Budimir, Paula Glasnović, Silva Krznarić, Marta Šiljeg, Petra Pliestić, Dorotea Herman, Lucija Majcan ,Martina Večerić, Margarita Kos

8.BARTOL KAŠIĆ: Zelić Sara, Radoš Maja, Dundić Dora, Bilić Bernarda, Kletečki Mihaela, Bikić Zrinka, Vidić Lea, Stojaković Iskra, Čumper Lucija

9.RAZBIJAČICE: Aranitović Valentina, Bogdan Antonia, Brkić Paola, Drašković Ivana, Mahović Dora, Mlinarević Dorotea, Škrtić Sara, Repanić Nikoleta

10.ZLATNE PUME: Breka Juraj, Čaušević Emma, Hodak Anamarija, Tišljar Ana,Vozab Lucija, Čučić Magdalena, Pisačić Lucija, Majdak Sara, Arambašić Lana, Cana Julija, Grgić Lucija, Jularić Tijana,Karić Antonija, Kraljić Lana

11.VATRENI: Harapin Jana, Nika Kamčikis, Marinović Jadran, Milković Noa, Peršić Dominik, Pervan Fedra, Petrović Hađar Emilija, Pipunić Dominik, Prostran Luka, Stanec Lana, Bezjak Bruna, Jurina Laura, Mukavec Melita, Pešut Odobašić Sara, Radetić Kristina, Slijepčević Nikol, Zobec Franka, Horvat Bartol, Kuštra Lucija, Petrina Petra, Ernaut Doris

12.PREČKO: Tucman Nikolina, Tucman Patricija, Rodić Tia, Pavlović-Mitrović Lea, Ćurić Paula, Žnidarec Darija

13.ROCKERICE IZ DUBRAVE: Laura Rebelić, Dora Marković, Petra Drašner, Tanja Lazić, Ana Klasnić, Monika Bogdanić, Andreja Vrđuka, Ivana Erdelić Katarina Erceg, Lana Trčak

14.ROCKERI IZ RUDEŠA: Amin Karim, Buljan Matea, Čulig Matea, Čulig Petra, Dadić Marina, Hunjadi Dolores, Juratovac Ana, Raguž Lucija, Ramljak Bernarda, Samaržija Matea, Šorša Lana, Tolić Marija, Tršek Petra, Žučko Martin, Pavičić Karla, Beljan Sarah, Čulig Helena

15.STARDUST:Arkap Luque Isadora, Bajza Lara, Borogović Majda, Brdarić Lota, Bulić Ana Marija, Čančar Petra,Elezović Bruna, Hrvoić Dukić Jana, Kaćar Lana, Lajtman Rebeka, Maričić Nives, Močibob Karla, Rašić Kristina, Rašić Anamarija, Tumpak Monika, Vuković Tena

MINI FORMACIJE 4
16.BAD BLACK GIRLS: Buljan Katarina, Buljan Lucija, Cesarec Laura, Čop Mia, Gudlin Sara, Peloza Matea, Sekulić Lucija, Grgić Anamarija, Marojević Dora

17.COOL ROCKERI: Bačani Domenika, Ban Leona, Konjevida Nikolina, Kurka Renea, Mujanović Mirela, Radoš Mateja, Roso Ana, Šinković Petra, Tkalec Lea, Zelenković Jelena, Beti Mihaela, Duh Dorotea, Havoj Paula, Kosec Tea,Kraljić Iva, Lemajić Lea, Perišić Ema, Zrinski Klara

18.VOLTINO STARS:Karlović Iskra, Arbutina Sarah, Kosalec Tea, Kuhar Laura, Perić Nikolina, Cindrić Josipa, Sučić Josipa, Sučić Petra, Marjanović Anđela, Jauk Laura, Dujmović Iva, Mikotić Matea

MLAĐI JUNIORI 3
19.ANJA ŽARKOVIĆ - DOMINIK MIKULIĆ
20.MATEJA ABRAMUŠIĆ – JOSIP ABRAMUŠIĆ
21.DARIA GLAVAČ – DOMINIK PRANJIĆ
22.TEA VAĐON – OTTO GOLDSCHMIDT
23.LEA MIHIĆ – DUJE DOMIKULIĆ
24.INES VUKOBRAT - BRUNO BRĐOVIĆ
25.MIA GUDELJ – JOSIP DUJMOVIĆ
26.IDA ŽARKOVIĆ - JOSIP MIKULIĆ
 
objavio:
D. Torjanac, 07.06.2008.
RUDEŠ 2008 nedjelja, 01.06.2008.
  Desetu godinu zaredom, sredinom lipnja, naš klub okuplja u Rudešu najbolje hrvatske rock’n’roll plesače na turniru u akrobatskom rock’n’rollu.
Turnir Rudeš 2008 održati će se 14.06.2008.u sportskoj dvorani OŠ Rudeš.
Na natjecanju očekujemo velik broj natjecatelja i prepune tribine uz vedri ritam rock’n’rolla i akrobacija od kojih zastaje dah.
 
objavio:
D. Torjanac, 02.06.2008.
World Masters - Winterthur subota, 31.05.2008.
  World Masters turnir održan je u Winterthuru 31.05.2008.

U konkurenciji najboljih svjetskih parova sudjelovala su i dva naša para:
25. mjesto Ana Đogić & Ivan Hedl
33. mjesto Kristina Golubić & Silvio Golubić
 
objavio:
D. Torjanac, 01.06.2008.
BRAČNE VODE: MARINA & SAŠA KOVAČEC subota, 24.05.2008.
  U subotu 24.05.2008. u bračne vode uplovili su: Marina i Saša Kovačec.

Marina i Saša izrekli su svoje DA u crkvi Sv.Mati Slobode na Jarunu a svadbena svečanost održana je u veselom ozračju restorana Martini u Sesvetama.
Želimo im sve najbolje u zajednickom životu.

Pogledajte slike
 
objavio:
D. Torjanac, 25.05.2008.
DRŽAVNO PRVENSTVO U VEČERNJEM LISTU ponedjeljak, 12.05.2008.
  U današnjem Večernjem listu na strani 45 izašao je članak o 17. Državnom Prvenstvu u akrobatskom rock’n’rollu i slika naših državnih prvaka Lucije Karavlah i Patrika Ciprića.

 
objavio:
D. Torjanac, 12.05.2008.
POBJEDILI SMO U 7 KATEGORIJA NA DRŽAVNOM PRVENSTVU subota, 10.05.2008.
  U Ogulinu je održano 17.Državno Prvenstvo u akrobatskom rock'n'rollu.

POBJEDILI SMO U 7 KATEGORIJA (od 12) I OSVOJILI SMO 12 MEDALJA !!!!

ZLATNE MEDALJE:

Morana SEGARIĆ - Goran KANCIJAN u seniorskoj B kategoriji

Larisa GOMAZ - Filip BILUŠIĆ u kategoriji starijih juniora

Lucija KARAVLAH - Patrik CIPRIĆ u kategoriji mlađi juniori 1

Lana ŠTIMAC - Dino KOŠUTIĆ u kategoriji mlađi juniori 2

CRAZY DAISY: Jelena Andrić, Kristina Golubić, Ana Đogić, Morana Segarić, Nina Novosel, Ivan Hedl, Silvio Golubić, Saša Kovačec, Goran Kancijan, Tomislav Tkalec, Mario Jukić i Matea Jukić u kategoriji seniorskih formacija

DREAM TEAM:
Maja Ivančić, Iva Petravić, Nina Pongrac, Koraljka Munđer, Ivana Žigić,
Petra Labura, Sanja Budojević, Mia Augustinović, Kim Cvetko, Marcela Kotrman, Tea Kaderžabek, Ivana Krželj, Lana Knapić i Marija Pipunić u kategoriji ženskih formacija

ROCK'N' ROLL GIMNAZIJA 1: Gomaz Larisa, Tadić Lucia, Tomašić Jelena ,Karavlah Lucija,Bilušić Filip ,Dorić Vid,Tišlar Ivan, Šalković Mislav, Škrinjarić Karlo, Šalković Domagoj, Filipović Antonia, Subotić Vladimir, Roginić Lucija, Ciprić Patrik i Mihaljević Gloria, u kategoriji juniorskih formacija


SREBRNE MEDALJE:

MACE: Martina Kojundžić, Tamara Biljanović, Sanja Tokić, Maja Blažičko, Iris Blažičko, Lucija Dragičević, Jelena Dragičević, Kiara Blagaić, Lorena Šebrek, Marija Grgić, Dijana Jaklin i Tea Rumec u kategoriji ženskih juniorskih formacija

TURBO LIMAČI:
MiaMaja Babić, Mercedes Horvat, Monika Hrenović, Vlatka Jelić, Iva Šutevski, Petra Štrk, Iva Juričev-Mikulin, Dora Matović, Roca Regina, Antonella Peša, Ema Vata, Lucija Burić, Nikolina Janđel i Dorotea Pisačić u kategoriji mini formacija 1


BRONČANE MEDALJE:

Jelena ANDRIĆ - Saša KOVAČEC u seniorskoj B kategoriji

Ema ČOVRAN - Lovro BILUŠIĆ u kategoriji mlađi juniori 2

ROCK'N' ROLL GIMNAZIJA 2:Čovran Elena ,Čovran Ema, Gomaz Dorotea,Miščević Darija, Galić Tihana, Mirna Šalković, Mario Prišlin, Hečimović Karlo, Labura Lovro, Belinić Petar, Bilušić Lovro i Golubić Michel u kategoriji juniorskih formacija
 
objavio:
D. Torjanac, 11.05.2008.
World Masters - Salou subota, 03.05.2008.
  Kristina & Silvio Golubić prvi put su sudjelovali na World Masters turniru i osvojili su 28.mjesto.  
objavio:
D. Torjanac, 08.05.2008.
EUROPSKO PRVENSTVO subota, 26.04.2008.
  U Szekesfehervaru održano je Europsko prvenstvo. Na prvenstvu je sudjelovao naš par Ana Đogić i Ivan Hedl koji su osvojili 35 mjesto.  
objavio:
D. Torjanac, 27.04.2008.
Kup Hrvatske u Dugom Selu nedjelja, 20.04.2008.
  U Dugom Selu održan je Kup Hrvatske u akrobatskom rock'n'rollu.

OSVOJILI SMO 9 MEDALJA I POBJEDILI SMO U 5 KATEGORIJA !!!!

ZLATNE MEDALJE:

Nina NOVOSEL - Tomislav TKALEC u seniorskoj B kategoriji

Larisa GOMAZ - Filip BILUŠIĆ u kategoriji starijih juniora

Lana ŠTIMAC - Dino KOŠUTIĆ u kategoriji mlađi juniori 2

CRAZY DAISY: Jelena Andrić, Kristina Golubić, Ana Đogić, Morana Segarić, Nina Novosel, Ivan Hedl, Silvio Golubić, Saša Kovačec, Goran Kancijan, Tomislav Tkalec, Mario Jukić i Matea Jukić u kategoriji seniorskih formacija

TURBO LIMAČI: MiaMaja Babić, Vlatka Jelić, Iva Šutevski, Petra Štrk, Iva Juričev-Mikulin, Dora Matović, Roca Regina, Antonella Peša, Ema Vata, Lucija Burić, Nikolina Janđel u kategoriji mini formacija 1

SREBRNE MEDALJE:

ROCK'N' ROLL GIMNAZIJA 1: Gomaz Larisa, Tadić Lucia, Bojović Vanna,Tomašić Jelena ,Karavlah Lucija,Bilušić Filip ,Dorić Vid,Tišlar Ivan, Šalković Mislav, Škrinjarić Karlo, Šalković Domagoj, Filipović Antonia, Subotić Vladimir, Roginić Lucija, Ciprić Patrik i Mihaljević Gloria, u kategoriji juniorskih formacija

BRONČANE MEDALJE:

Morana SEGARIĆ - Goran KANCIJAN u seniorskoj B kategoriji

Lucija KARAVLAH - Patrik CIPRIĆ u kategoriji mlađi juniori 1

ROCK'N' ROLL GIMNAZIJA 2:Čovran Elena ,Čovran Ema, Gomaz Dorotea,Miščević Darija, Galić Tihana, Bolarić Marta, Mirna Šalković, Mario Prišlin, Korbar Karlo, Hečimović Karlo, Labura Lovro, Belinić Petar, Bilušić Lovro i Golubić Michel u kategoriji juniorskih formacija
 
objavio:
D. Torjanac, 20.04.2008.
Metropola: AKROBATSKI ROCK'N'ROLL - SPORT 21.STOLJEĆA četvrtak, 17.04.2008.
  U današnjoj Metropoli izašao je članak pod naslovom: AKROBATSKI ROCK'N'ROLL - SPORT 21.STOLJEĆA
 
objavio:
D. Torjanac, 17.04.2008.
Krakow 2008. subota, 05.04.2008.
  Svjetski juniorski kup i Europski kup održan je u Krakowu 05.04.2008.

Na natjecanju je sudjelovalo 10 parova iz našeg kluba i u konkurenciji najboljih svjetskih parova istakli su se:

8. Lucija Karavlah & Patrik Ciprić u kategoriji mlađi juniori ( plasman u polufinale)
15.Elena Čovran & Lovro Labura u u kategoriji mlađi juniori ( plasman u četvrtfinale)
18.Larisa Gomaz & Filip Bilušić u starijim juniorima (plasman u četvrtfinale)
 
objavio:
D. Torjanac, 05.04.2008.
15.ROĐENDAN ROCK'N'ROLL GIMNAZIJE petak, 04.04.2008.
  04.04.1993. osnovana je Rock'n'roll gimnazija.
U 15 godina postojanja našeg kluba prošli smo mnogo natjecanja, nastupa, pobjeda, poraza, napornih putovanja i neizmjernih veselja što ih pruža ovaj sport. Idemo dalje, nova natjecanja, nastupi, pobjede i puno veselja..........
 
objavio:
D. Torjanac, 04.04.2008.
Najava Krakowa u Metropoli četvrtak, 03.04.2008.
 
U današnjoj Metropoli izašao je članak o zagrebačkim plesačima akrobatskog rock’n’rolla koji će se u subotu natjecati u Krakowu. Na naslovnoj stranici Metropole je i slika našeg para Jelene Andrić i Saše Kovačeca.
 
objavio:
D. Torjanac, 03.04.2008.
SRETAN USKRS nedjelja, 23.03.2008.
  Svim našim članovima, njihovim obiteljima i posjetiteljima web stranica želimo sretan Uskrs!  
objavio:
D. Torjanac, 23.03.2008.
LUCIA TADIĆ I VID DORIĆ U VEČERNJEM LISTU srijeda, 19.03.2008.
 
U današnjem Večernjem listu izašao je članak i slika naših članova Lucie Tadić i Vida Dorića.
 
objavio:
D. Torjanac, 19.03.2008.
VEČERNJI LIST: ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA U SARAJEVU ponedjeljak, 17.03.2008.
 
Večernji list je 17.03.2008. na strani 50 objavio članak o turniru u Sarajevu na kojem su sudjelovali naši članovi.
 
objavio:
D. Torjanac, 18.03.2008.
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA U SARAJEVU subota, 15.03.2008.
  Rock'n'roll Gimnazija je prvi put sudjelovala na natjecanju u Sarajevu.
PK Spin iz Sarajeva organizirao je Kup BIH u akrobatskom rock'n'rollu.
Na natjecanju je sudjelovalo 10 naših parova i formacija.

POBJEDILI SMO U 5 KATEGORIJA I OSVOJILI SMO 9 MEDALJA!

Pobjedili su:

LARISA GOMAZ - FILIP BILUŠIĆ (stariji juniori)

ELENA ČOVRAN - LOVRO LABURA (mlađi juniori 1)

ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1(juniorske formacije)

ANTONIJA FILIPOVIĆ - DOMAGOJ ŠALKOVIĆ (seniori C)

DARIJA MIŠČEVIĆ - KARLO HEČIMOVIĆ (mlađi juniori 2)

Druga mjesta osvojili su:
LUCIA TADIĆ - VID DORIĆ (stariji juniori)
EMA ČOVRAN - LOVRO BILUŠIĆ (mlađi juniori 2)

Treća mjesta osvojili su:
VANNA BOJOVIĆ - IVAN TIŠLAR (stariji juniori)
TIHANA GALIĆ - MICHEL GOLUBIĆ (mlađi juniori 1)
 
objavio:
D. Torjanac, 16.03.2008.
3. PRVENSTVO OSNOVNIH ŠKOLA GRADA ZAGREBA subota, 01.03.2008.
  U Sportskom centru Sava Sport u Sesvetama održano je 3. Prvenstvo osnovnih škola grada Zagreba u akrobatskom rock'n'rollu.
U konkurenciji parova naši članovi ostvarili su dvostruku pobjedu:
1. LUCIJA HABLJAK - FILIP CRHA
2. ANDREJA KUCLJAK - DOMAGOJ KOSOVEC

U kategoriji mini formacija 4 pobjedili su naši članovi iz OŠ Zapruđe u sastavu:
Dora Alexander, Ivona Barčanec, Gabrijela Coha, Mirna Đurić, Bea Hrup, Tina Krčmar, Maja Mraković, Lea Okićki, Josipa Petrov, Lorena Arnautović i Tea Lovrić.

U kategoriji mini formacija 3 srebrne medalje osvojili su naši članovi iz OŠ Ivana Cankara: Maja Bobinac, Ema Bogunović, Bernarda Brlek, Adriana Čorak, Lucija Grbeš, Mirna Sarjanović, Matija Šušak i Kristina Đukić.
 
objavio:
D. Torjanac, 01.03.2008.
VEČERNJI LIST: GIMNAZIJA BEZ PREMCA ponedjeljak, 18.02.2008.
 
U Večernjem listu na stranici 50 izašao je članak o turniru u Križu sa naslovom Gimnazija bez premca
 
objavio:
D. Torjanac, 18.02.2008.
KV TURNIR U KRIŽU subota, 16.02.2008.
  U Križu je održan KV turnir u akrobatskom rock'n'rollu.

OSVOJILI SMO 9 MEDALJA I POBJEDILI SMO U 4 KATEGORIJE !!!!

ZLATNE MEDALJE:

Jelena ANDRIĆ - Saša KOVAČEC u seniorskoj B kategoriji

Larisa GOMAZ - Filip BILUŠIĆ u kategoriji starijih juniora

Darija MIŠČEVIĆ - Karlo HEČIMOVIĆ u kategoriji mlađi juniori 2

ROCK'N' ROLL GIMNAZIJA 1: Gomaz Larisa, Tadić Lucia, Bojović Vanna,Tomašić Jelena ,Karavlah Lucija,Bilušić Filip ,Dorić Vid,Tišlar Ivan, Šalković Mislav, Škrinjarić Karlo, Šalković Domagoj, Filipović Antonia, Subotić Vladimir, Roginić Lucija, Ciprić Patrik i Mihaljević Gloria, u kategoriji juniorskih formacija


SREBRNE MEDALJE:

Kristina GOLUBIĆ - Silvio GOLUBIĆ u seniorskoj A kategoriji

TURBO LIMAČI: MiaMaja Babić, Mercedes Horvat, Vlatka Jelić, Iva Šutevski, Petra Štrk, Iva Juričev-Mikulin, Dora Matović, Roca Regina, Antonella Peša, Ema Vata, Lucija Burić, Nikolina Janđel u kategoriji mini formacija 1


BRONČANE MEDALJE:

Antonija FILIPOVIĆ - Domagoj ŠALKOVIĆ u seniorskoj C kategoriji

MACE: Sanja Tokić, Maja Blažičko, Lucija Dragičević, Jelena Dragičević, Iris Blažičko, Lorena Šebrek, Martina Kojundžić, Tamara Biljanović, Marija Grgić, Kiara Blagaić i Dijana Jaklin u kategoriji ženskih juniorskih formacija

ROCK'N' ROLL GIMNAZIJA 2:Čovran Elena ,Čovran Ema, Gomaz Dorotea,Miščević Darija, Galić Tihana, Bolarić Marta, Korbar Karlo, Hečimović Karlo, Labura Lovro, Belinić Petar, Bilušić Lovro i Golubić Michel u kategoriji juniorskih formacija
 
objavio:
D. Torjanac, 16.02.2008.
AKROBATSKI ROCK'N'ROLL U JUTARNJEM LISTU subota, 16.02.2008.
 
U Jutarnjem listu u prilogu GLORIA IN izašao je članak o akrobatskom rock'n'rollu i sa tri slike naših prvaka Larise Gomaz i Filpa Bilušića. Zahvaljujemo se gospodinu Damiru Leljaku na članku i na slikama gospodinu Mateju Dokić.
 
objavio:
D. Torjanac, 16.02.2008.
NOVA NAGRADNA IGRA utorak, 12.02.2008.
 
Uključite se u novu NAGRADNU IGRU!
 
objavio:
D. Torjanac, 12.02.2008.
Prvenstvo Zagreba u Večernjem listu ponedjeljak, 11.02.2008.
 
U Večernjem listu 11.02.2008. na strani 38 je članak o 5.Prvenstvu grada Zagreba u akrobatskom rock'n'rollu. Velika slika našeg Dream teama i naslov "Na Peščenici se pljeskalo Gimnaziji"
 
objavio:
D. Torjanac, 11.02.2008.
Devet pobjeda Rock'n'roll gimnazije na Prvenstvu Zagreba nedjelja, 10.02.2008.
  U sportskoj dvorani Peščenica održano je 5.Prvenstvo grada Zagreba u akrobatskom rock'n'rollu.

OSVOJILI SMO 20 MEDALJA I POBJEDILI SMO U 9 KATEGORIJA !!!!!!!!!

ZLATNE MEDALJE:

Morana SEGARIĆ - Goran KANCIJAN u seniorskoj B kategoriji

Larisa GOMAZ - Filip BILUŠIĆ u kategoriji starijih juniora

Antonija FILIPOVIĆ - Domagoj ŠALKOVIĆ u seniorskoj C kategoriji

CRAZY DAISY:Kancijan Goran,Tkalec Tomislav, Hedl Ivan,Golubić Silvio,Segarić Morana, Đogić Ana, Golubić Kristina i Novosel Nina u kategoriji seniorskih formacija

DREAM TEAM:Nina Pongrac, Ivana Žigić, Marina Polanščak, Koraljka Munđer, Iva Petravić, Petra Labura, Mia Augustinović, Maja Ivančić i Sanja Budojević u kategoriji ženskih formacija

ROCK'N' ROLL GIMNAZIJA 1: Gomaz Larisa, Tadić Lucia, Bojović Vanna,Tomašić Jelena ,Karavlah Lucija,Bilušić Filip ,Dorić Vid,Tišlar Ivan, Šalković Mislav, Škrinjarić Karlo, Šalković Domagoj, Filipović Antonia, Subotić Vladimir, Roginić Lucija, Ciprić Patrik i Mihaljević Gloria, u kategoriji juniorskih formacija

MACE: Sanja Tokić, Maja Blažičko, Lucija Dragičević, Tea Rumec, Iris Blažičko, Lorena Šebrek, Martina Kojundžić, Tamara Biljanović, Marija Grgić, Kiara Blagaić i Dijana Jaklin u kategoriji ženskih juniorskih formacija

MAGIC TEAM:Bobinac Maja, Bogunović Ema, Brlek Bernarda, Čorak Adriana, Grbeš Lucija, Kristović Adrijan, Kristović Kristijan, Sarjanović Mirna, Šušak Matija, Đukić Kristina i Ribič Josipa u kategoriji mini formacija 3

CRNE PANTERE:Alexander Dora, Barčanec Ivona, Coha Gabrijela, Đurić Mirna, Hrup Bea, Krčmar Tina, Miter Dora, Mraković Maja, Okićki Lea, Petrov Josipa, Arnautović Lorena i Lovrić Tea u kategoriji mini formacija 4


SREBRNE MEDALJE:

Ana ĐOGIĆ - Ivan HEDL u seniorskoj A kategoriji

Ema ČOVRAN - Lovro BILUŠIĆ u kategoriji mlađi juniori 2

Ida ŽARKOVIĆ - Josip MIKULIĆ u kategoriji mlađi juniori 3

ROCK'N' ROLL GIMNAZIJA 2:Čovran Elena ,Gomaz Dorotea,Šalković Mirna,Miščević Darija, Galić Tihana, Bolarić Marta, Korbar Karlo, Hečimović Karlo, Labura Lovro, Belinić Petar, Prišlin Mario i Golubić Michel u kategoriji juniorskih formacija

TURBO LIMAČI: MiaMaja Babić, Mercedes Horvat, Vlatka Jelić, Petra Štrk, Iva Juričev-Mikulin, Roca Regina, Antonella Peša, Ema Vata, Lucija Burić, Nikolina Janđel u kategoriji mini formacija 1

VJEŠTICE: Brozić Kristina, Gvoić Romana, Horvat Sara, Klarić Elena, Luš Sara,Pavlinić Monika,Špoljarić Karla, Bošnjak Elena, Babić Anamarija, Gamilec Dora, Ivanda Anamaria, Markov Ivana,Biljanović Nadina, Bolić Nives, Rotim Iva u kategoriji mini formacija 2

BRONČANE MEDALJE:

Kristina GOLUBIĆ - Silvio GOLUBIĆ u seniorskoj A kategoriji

Nina NOVOSEL -Tomislav TKALEC seniorskoj B kategoriji

Lucia TADIĆ - Vid DORIĆ u kategoriji starijih juniora

Elena ČOVRAN - Lovro LABURA u kategoriji mlađi juniori 1

Lea MIHIĆ - Duje DOMIKULIĆ u kategoriji mlađi juniori 3

 
objavio:
D. Torjanac, 10.02.2008.
Najava Prvenstva Zagreba u Večernjem listu petak, 08.02.2008.
 
U Večernjem listu 08.02.2008. na strani 38 je najava 5.Prvenstva grada Zagreba u akrobatskom rock'n'rollu sa slikom naših zvijezda Larisom Gomaz i Filipom Bilušićem.
 
objavio:
D. Torjanac, 11.02.2008.
Kup Hrvatske u Večernjem listu utorak, 29.01.2008.
 
U Večernjem listu 29.01.2008. cijela strana posvećena je Kupu Hrvatske u akrobatskom rock'n'rollu u organizaciji HRRS-a i Rock'n'roll gimnazije.
 
objavio:
D. Torjanac, 01.02.2008.
KUP HRVATSKE 27.01.2008. nedjelja, 27.01.2008.
  U sportskoj dvorani OŠ Petra Zrinskog organizirali smo Kup Hrvatske u akrobatskom rock'n'rollu.

OSVOJILI SMO 14 MEDALJA I POBJEDILI SMO U 7 KATEGORIJA!

ZLATNE MEDALJE:

Ivana HAVOJ - Mario BROĐANAC u seniorskoj B kategoriji

Larisa GOMAZ - Filip BILUŠIĆ u kategoriji starijih juniora

Lana ŠTIMAC - Dino KOŠUTIĆ u kategoriji mlađih juniora 2

DREAM TEAM:Nina Pongrac, Ivana Žigić, Marina Polanščak, Koraljka Munđer, Iva Petravić, Petra Labura, Mia Augustinović, Maja Ivančić i Sanja Budojević u kategoriji ženskih formacija

CRAZY DAISY:KANCIJAN Goran,TKALEC Tomislav,JUKIĆ Mario,HEDL Ivan,GOLUBIĆ Silvio,KOVAČEC Saša,BROĐANEC Mario,SEGARIĆ Morana,ĐOGIĆ Ana ,GOLUBIĆ Kristina ,ANDRIĆ Jelena,HAVOJ Ivana,NOVOSEL Nina i JUKIĆ Mateja u kategoriji seniorskih formacija

ROCK'N' ROLL GIMNAZIJA 1: GOMAZ Larisa,TADIĆ Lucia,BOJOVIĆ Vanna,TOMAŠIĆ Jelena ,KARAVLAH Lucija,BILUŠIĆ Filip ,DORIĆ Vid,TIŠLAR Ivan,ŠALKOVIĆ Mislav,ŠKRINJARIĆ Karlo,ŠALKOVIĆ Domagoj,FILIPOVIĆ Antonia,SUBOTIĆ Vladimir,ROGINIĆ Lucija,CIPRIĆ Patrik,MIHALJEVIĆ Gloria, u kategoriji juniorskih formacija

TURBO LIMAČI: BABIĆ Miamaja,JELIĆ Vlatka ,MATOVIĆ Dora,ŠUTEVSKI Iva,HRENOVIĆ Monika,JURIČEV-MIKULIN Iva,ŠTRK Petra,HORVAT Mercedes,ROCA Regina,PEŠA Antonella,BURIĆ Lucija,JANĐEL Nikolina,VATA Ema u kategoriji mini formacija 2

SREBRNE MEDALJE:

Ana ĐOGIĆ - Ivan HEDL u seniorskoj A kategoriji

Antonia FILIPOVIĆ - Domagoj ŠALKOVIĆ u seniorskoj C kategoriji

Darija MIŠČEVIĆ - Karlo HEČIMOVIĆ u kategoriji mlađih juniora 2

BRONČANE MEDALJE:

Morana SEGARIĆ - Goran KANCIJAN u seniorskoj B kategoriji

Mirna ŠALKOVIĆ - Mario PRIŠLIN u kategoriji mlađih juniora 2

ROCK'N' ROLL GIMNAZIJA 2:Čovran Elena ,Gomaz Dorotea,Šalković Mirna,Miščević Darija, Galić Tihana,Hečimović Karlo, Labura Lovro, Belinić Petar, Prišlin Mario i Golubić Michel u kategoriji juniorskih formacija

MACE: Sanja Tokić, Maja Blažičko, Lucija Dragičević, Tea Rumec, Iris Blažičko, Lorena Šebrek, Jelena Dragičević , Martina Kojundžić, Tamara Biljanović, Marija Grgić, Kiara Blagaić i Dijana Jaklin u kategoriji ženskih juniorskih formacija

Zahvaljujemo se svim SPONZORIMA: DM, MCDONALDS, TWINLAB,ADRIA STAKLO, ZVONIMIR SECURITY, CAFFE BAR SANTA CRUZ, VRLET d.o.o. MG PRIJEVOZ, STUDIO ZA GRAFIČKI DIZAJN GRAFOLAND, Damiru Brajkoviću, OŠ Petra Zrinskog, svim prijateljima kluba i dobrim ljudima koji su pomogli organizaciju Kupa Hrvatske.


Dodjeljene su nagrade osvajačima Kupa Hrvatske 2007.
Istakli su se slijedeći naši članovi:
A-kategorija
2. Ana ĐOGIĆ - Ivan HEDL
B-kategorija
1. Ivana HAVOJ - Mario BROĐANAC
2. Morana SEGARIĆ - Goran KANCIJAN
3. Jelena ANDRIĆ - Saša KOVAČEC
Stariji juniori
1. Larisa GOMAZ - Filip BILUŠIĆ
Mlađi juniori
3. Lucija KARAVLAH- Karlo ŠKRINJARIĆ
Seniorske formacije
1. Crazy Daisy
Juniorske formacije 2. Rock'n’roll gimnazija 1
3. Rock'n’roll gimnazija 2
Ženske formacije
1. Dream Team
Ženske juniorske formacije
1. Mace
 
objavio:
D. Torjanac, 27.01.2008.
KUP HRVATSKE nedjelja, 20.01.2008.
  PROGRAM KUPA HRVATSKE 27.01.2008.

PREDNATJECANJE 12,00
· PREDSTAVLJANJE SUDIONIKA
· 1/8 MLAĐI JUNIORI 2
· 1/4 MLAĐI JUNIORI 1
· 1/2 STARIJI JUNIORI
· RUNDA NADE MLAĐI JUNIORI 2
· 1/2 B-PLESNI PROGRAM
· 1/4 MLAĐI JUNIORI 2
· 1/2 MLAĐI JUNIORI 1
· 1/2 B ACRO PROGRAM
· 1/2 MLAĐI JUNIORI 2
· 1/2 MINI FORMACIJE 2

POSLIJEPODNEVNI PROGRAM 16,00
· PREDSTAVLJANJE SUDIONIKA
· MINI FORMACIJE 2
· MINI FORMACIJE 1
· ŽENSKE JUNIORSKE FORMACIJE
· OCJENE MINI FORMACIJE 2
· OCJENE MINI FORMACIJE 1
· OCJENE ŽENSKE JUNIORSKE FORMACIJE
· MLAĐI JUNIORI 2
· PROGLAŠENJE MINI FORMACIJE 2
· PROGLAŠENJE MINI FORMACIJE 1
· OCJENE MLAĐI JUNIORI 2
· SENIORI C
· PROGLAŠENJE ŽENSKE JUNIORSKE FORMACIJE
· OCJENE SENIORI C
· PROGLAŠENJE MLAĐI JUNIORI 2
· PROGLAŠENJE SENIORI C

VEČERNJI PROGRAM 18,00
· PREDSTAVLJANJE SUDIONIKA
· PROGLAŠENJE POBJEDNIKA KUPA HRVATSKE 2007.
· SENIORI B-PLESNI PROGRAM
· SENIORI A-PLESNI PROGRAM
· ŽENSKE FORMACIJE
· OCJENE B-PLESNI PROGRAM
· OCJENE A-PLESNI PROGRAM
· MLAĐI JUNIORI 1
· OCJENE MLAĐI JUNIORI 1
· STARIJI JUNIORI
· PROGLAŠENJE MLAĐI JUNIORI 1
· OCJENE STARIJI JUNIORI
· SENIORI B - ACRO PROGRAM
· PROGLAŠENJE STARIJI JUNIORI
· OCJENE SENIORI B-ACRO PROGRAM
· SENIORI A - ACRO PROGRAM
· OCJENE SENIORI A
· PROGLAŠENJE SENIORI B
· PROGLAŠENJE SENIORI A
· JUNIORSKE FORMACIJE
· SENIORSKE FORMACIJE
· PROGLAŠENJE SENIORSKE FORMACIJE
· OCJENE I PROGLAŠENJE JUNIORSKE FORMACIJE
· ZAVRŠETAK NATJECANJA

LISTA NATJECATELJA

MLAĐI JUNIORI 2
1 Petra LOVRENČIĆ - Mateo LOVRENČIĆ ARRK BRILJANTIN
2 Lucija ZELJKO - Patrik HERMAN ARRK BRILJANTIN
3 Martina VODOPIJA - Mihovil SALOPEK ARRK BRILJANTIN
4 Paola PIŠONIĆ - Kristijan PAVLOVIĆ ARRK BUBA
5 Mihaela PRNJAK - Domagoj PRNJAK ARRK GORICA
6 Daria PRNJAK - STJEPAN ŠVIGIR ARRK GORICA
7 Sara DROBEC - Mihael BOLEŠIĆ ARRK MEGARock - Križ
8 Mara Flora RUNJIĆ - Ivor BOSEK ARRK MEGARock - Zagreb
9 Korina MILETIĆ - Ivor BENKO ARRK MEGARock - Zagreb
10 Iva ČAVLOVIĆ - Filip BOSNAR ARRK PANDA
11 Marta LEGVARD - Karlo KOLJAJA ARRK PANDA
12 Magdalena BARIĆ - Tin CRNIĆ ARRK PANDA
13 Lea VLAŠIĆ - Filip CRNIĆ ARRK PANDA
14 Paola PETRAC - ROBERT VELNIĆ ARRK VEGA
15 DORA GRIŽIĆ - MAX PETRINJAK ARRK VEGA
16 DONATELA ŠUŠNIĆ - ALAN DAUTOVIĆ ARRK VEGA
17 Veronika ŠIPUŠIĆ - KRISTIJAN MAMIĆ ARRK VEGA
18 Anita KARAGIĆ - Patrik BOŽURIĆ RRC "Z & D"
19 Lucija PAVELIN - Luka NORŠIĆ RRC "Z & D"
20 Karla ŠTIMAC - Mario TOMAŠIĆ RRC "Z & D"
21 Rea ŠTIBIĆ - Demian ŠTIBIĆ RRK LIMBO ROCK
22 Dora VACEK - Tin KOVAČEV RRK LIMBO ROCK
23 Marcela MIKULIĆ - Rino ŠUNJERGA RRK LIMBO ROCK
24 Lana ŠTIMAC - Dino KOŠUTIĆ RRK ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA
25 Dorotea GOMAZ - Petar BELINIĆ RRK ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA
26 Ana GUDIČEK - Deni ŽILJAK RRK ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA
27 Darija MIŠČEVIĆ - Karlo HEČIMOVIĆ RRK ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA
28 Ema ČOVRAN - Lovro BILUŠIĆ RRK ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA
29 Ana BAKARIĆ - Ivor CRHA RRK ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA
30 Mirna ŠALKOVIĆ - Mario PRIŠLIN RRK ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA
31 Laura BUKVIĆ - Ivan TORJANAC RRK ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA
32 Ana-Marija MIHALJEVIĆ - Jan KARAČIĆ RRK ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA
33 Manuela JURIĆ - Stjepan JURIĆ ŠARRK "MEGARock" - Petrinja
34 Gabrijela KOKOTOVIĆ - Antonio ČIRIĆ ŠARRK PEGAZ
35 Gloria ŠPIRANOVIĆ - Tomislav BARIŠIĆ ŠARRK PEGAZ
36 Martina HANULJAK - Teo HAURDIĆ ŠARRK PEGAZ
37 Sara ŠEFER - Emil VALLA ŠARRK PEGAZ
38 Tea DRAGOJEVIĆ - Domagoj LUKIĆ ŠARRK PEGAZ
39 Lea TOLIĆ - Fabijan ĐURĐEVIĆ ŠPK TOP DANCE
40 Elena MIŠČANČUK - Luka TURKALJ ŠPK TOP DANCE
41 Katarina KAROVIĆ - Luka ALFELDI ŠPK TOP DANCE
42 Dora IVANČIĆ - Marin FERIĆ ŠPK TOP DANCE
43 Ema OREČ - Kristijan TUNJIĆ ŠPK TOP DANCE
44 Ana-Marija TOLIĆ - Ivan GARIĆ ŠPK TOP DANCE

MLAĐI JUNIORI 1
45 Tea PLEŠKO - Krešimir RUDEC ARRK BUBA
46 Martina RUDNIK - Luka ZRNIĆ ARRK BUBA
47 Anamarija KOŠTRO - Sergej KIRČENKOV ARRK BUBA
48 Kristina RADIŠIĆ - Tomislav PLEŠKO ARRK BUBA
49 Mirela KOTRMAN - Luka PRNJAK ARRK GORICA
50 Ana Marija SOKOLIĆ - Antonio PRNJAK ARRK GORICA
51 Anamaria PRANJIĆ - Dominik FANJKUTIĆ ARRK MEGARock - Križ
52 Iva JUREC - Marko HATVALIĆ ARRK MEGARock - Križ
53 Petra PUGAR - Karlo WAGNER ARRK MEGARock - Križ
54 Marija Magdalena PICEK - Roman AVDIĆ ARRK PANDA
55 Iva KOZJAK - David VUČIĆ ARRK PANDA
56 Jana JAVUREK - Lovro RAČIĆ ARRK PANDA
57 Monika LAUŠ - Patrik BAŠTEK ARRK VEGA
58 Doris LUČAN - Damir ZOBEC ARRK VEGA
59 Antonija ŠIPUŠIĆ - Marko DIKOVIĆ ARRK VEGA
60 Elena ČOVRAN - Lovro LABURA RRK ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA
61 Tihana GALIĆ - Michel GOLUBIĆ RRK ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA
62 Vedrana KARAVLAH - Karlo KVEŠTAK RRK ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA
63 Lucija KARAVLAH - Patrik CIPRIĆ RRK ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA
64 Marta BOLARIĆ - Karlo KORBAR RRK ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA
65 Ana SILAJ - Alen MIKIĆ ŠARRK "MEGARock" - Petrinja
66 Andrea KOVAČEVIĆ - Josip LUKIĆ ŠARRK PEGAZ
67 Lucija MATANOVIĆ - Ivan KURDIJA ŠARRK PEGAZ
68 Dora KEKEZ - Lucijan TUNJIĆ ŠPK TOP DANCE
69 Kristina BLUMENŠAJN - Adrian POPOVIĆ ŠPK TOP DANCE
70 Nada PAUN - Davor NAJŠVENDER ŠPK TOP DANCE

STARIJI JUNIORI
71 Lucija ŽABJAČAN - Branimir MARKOVIĆ ARRK BUBA
72 Mateja KOBEŠČAK - Marko ZRNIĆ ARRK BUBA
73 Adela PIŠONIĆ - Luka MIHAČIĆ ARRK BUBA
74 Lea ŠUT - Stjepan ZRINUŠIĆ ARRK PANDA
75 Petra RAJČEVIĆ - Antonio GRAOVAC ŠARRK "MEGARock" - Petrinja
76 Gloria MIHALJEVIĆ - Karlo ŠKRINJARIĆ RRK ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA
77 Vanna BOJOVIĆ - Ivan TIŠLAR RRK ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA
78 Larisa GOMAZ - Filip BILUŠIĆ RRK ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA
79 Jelena TOMAŠIĆ - Mislav ŠALKOVIĆ RRK ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA
80 Lucia TADIĆ - Vid DORIĆ RRK ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA
81 Sonja PETKOV - Tomislav ŽALAC ŠPK TOP DANCE
82 Mia JANČ - Filip PANDŽA ŠPK TOP DANCE
83 Josipa ŠEREMET - Luka HATVALIĆ ARRK MEGARock - Križ
84 Marina PRANJIĆ - Ivan KUKIĆ ARRK MEGARock - Križ
85 Petra VNUČEC - Luka ULOVEC ARRK MEGARock - Zagreb

SENIORI C
86 Tena OPAČAK - Zlatko DRLJAČIĆ ARRK BRILJANTIN
87 Manuela VRAPČEVIĆ - Ivan LOVRIĆ ŠARRK "MEGARock" - Petrinja
88 Antonia FILIPOVIĆ - Domagoj ŠALKOVIĆ RRK ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA
89 Tina VEDLIN - Mario JANJIĆ ŠPK TOP DANCE
90 Iva KEKEZ - Krešimir PETTI ŠPK TOP DANCE
91 Petra FUKAČ - Teo BABIĆ ARRK MEGARock - Križ

SENIORI B
92 Petra BRAČUN - Marko LEGVARD ARRK PANDA
93 Tea KOZJAK - Martin LALIĆ ARRK PANDA
94 Nela PEZER - Marko ŠIMIĆ ŠARRK "MEGARock" - Petrinja
95 Jelena ANDRIĆ - Saša KOVAČEC RRK ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA
96 Morana SEGARIĆ - Goran KANCIJAN RRK ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA
97 Ivana HAVOJ - Mario BROĐANAC RRK ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA
98 Nina NOVOSEL - Tomislav TKALEC RRK ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA
99 Matea PETROVIĆ - Ivan OREČ ARRK BRILJANTIN

SENIORI A
100 Barbara ŠMIT - Dalibor HAJDINJAK ARRK MEGARock - Zagreb
101 Ivana MIHALIĆ - Neven IVIĆ ARRK PANDA
102 Dinka LELIĆ - Tomislav MATACUN ARRK PANDA
103 Nikolina ŽUPANIĆ - Vedran KUBOVIĆ ARRK PANDA
104 Ana ĐOGIĆ - Ivan HEDL RRK ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA
105 Kristina GOLUBIĆ - Silvio GOLUBIĆ RRK ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA

MINI FORMACIJE 2
106 Bubamare ARRK BUBA
107 LADYBUGS ARRK BUBA
108 Hiron ŠARRK PEGAZ
109 Mrvice ŠARRK PEGAZ
110 GOOD JOB RRK ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA
111 Turbo limači RRK ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA
112 Vještice RRK ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA
113 Hard Break ŠPK TOP DANCE
114 Kaubojke ŠPK TOP DANCE
115 Limbo Girls RRK LIMBO ROCK
116 Briliant Girls ARRK BRILJANTIN

MINI FORMACIJE 1
117 Teens ARRK BRILJANTIN
118 Babes ARRK BUBA
119 Big Star ŠARRK PEGAZ
120 Zlatne ribice ŠARRK PEGAZ

ŽENSKE JUNIORSKE FORMACIJE
121 Mace RRK ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA
122 Tigrice ŠPK TOP DANCE
123 Neopravdani sati ŠPK TOP DANCE

ŽENSKE FORMACIJE
124 DREAM TEAM RRK ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA

JUNIORSKE FORMACIJE
125 Rock'n roll gimnazija 2 RRK ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA
126 Rock'n roll gimnazija 1 RRK ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA
127 MEGARock - Križ ARRK MEGARock - Križ

SENIORSKE FORMACIJE
128 Crazy Daisy RRK ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA

SUCI:
A) Zrinka Štimac B) Denis Lilih C) Ana-Marija Brkić
D) Slaven Lukić E) Sandra Miletić
DELEGAT: Dragana Gomaz
ZAMJENSKI SUDAC: Ratimir Mesić
 
objavio:
D. Torjanac, 20.01.2008.
NAJAVA KUPA HRVATSKE srijeda, 02.01.2008.
  Petnaestu godinu zaredom, naš klub okuplja u siječnju najbolje hrvatske rock’n’roll plesače na turniru u akrobatskom rock’n’rollu.
Kup Hrvatske održati će se 27.01.2008.u sportskoj dvorani OŠ Petra Zrinskog, Krajiška 9.
Početak prednatjecanja je u 12,00 sati, popodnevna završnica ((MJ2, C, MINI FORMACIJE, ŽENSKE FORMACIJE) počinje u 16,00 sati a večernja završnica (MJ1, SJ, B ,A,JUNIORSKE I SENIORSKE FORMACIJE) počinje u 18,00 sati.
U večernjoj završnici Hrvatski rock'n'roll savez proglasiti će pobjednike Kupa Hrvatske za 2007.godinu
Na natjecanju očekujemo oko četiri stotine natjecatelja i prepune tribine uz vedri ritam rock’n’rolla i akrobacija od kojih zastaje dah.
 
objavio:
D. Torjanac, 02.01.2008.
SRETAN BOŽIĆ I SVE NAJBOLJE U NOVOJ 2008. GODINI utorak, 25.12.2007.
  SRETAN BOŽIĆ I SVE NAJBOLJE U NOVOJ 2008. GODINI
SVIM ČLANOVIMA ROCK'N'ROLL GIMNAZIJE,
ROCKERIMA I PRIJATELJIMA AKROBATSKOG ROCK'N'ROLLA.
 
objavio:
D. Torjanac, 22.12.2007.
Proglašenje športaša grada Zagreba za 2007.godinu utorak, 18.12.2007.
  Svečanost proglašenja športaša grada Zagreba za 2007. godinu održana je 18.12.2007. u Koncertnoj dvorani Vatroslav Lisinski.
Rock'n'roll gimnazija je nominirana za najbolju žensku ekipu grada Zagreba u 2007 godini. DREAM TEAM u sastavu: Nina Pongrac, Ivana Žigić, Marina Polanščak, Koraljka Munđer, Iva Petravić, Sanja Baron, Petra Korenić, Tina Mikša,
Petra Labura, Vedrana Markučić, Matea Fočić, Maja Ivančić, Mia Augustinović,
Sanja Budojević, Mirta Vilešić i Anita Filipović osvojio je 3.mjesto na Svjetskom prvenstvu ženskih formacija. Naše djevojke su aktualne državne prvakinje i pobjednice Kupa Hrvatske 2007. u kategoriji ženskih formacija.

 
objavio:
D. Torjanac, 20.12.2007.
Nagradna igra ponedjeljak, 17.12.2007.
  Izvlačenje nagrada održano je u ponedjeljak 17.12. u sportskoj dvorani OŠ Vrbani.
Dobitnike je izvukla Lucija Karavlah.

1. nagrada: SANJA BARON
* MP3 player
* Majica sa logom kluba
* DVD 13.Klupsko prvenstvo

2.nagrada: LANA ŠTIMAC
* Majica sa logom kluba

3.nagrada: LARISA GOMAZ
* DVD 13.Klupsko prvenstvo
 
objavio:
D. Torjanac, 18.12.2007.
KV turnir Petrinja subota, 15.12.2007.
  U Petrinji je održan zadnji hrvatski turnir u 2007. godini.

OSVOJILI SMO 12 MEDALJA I POBJEDILI SMO U 4 KATEGORIJE!

ZLATNE MEDALJE:

Morana SEGARIĆ - Goran KANCIJAN u seniorskoj B kategoriji

Larisa GOMAZ - Filip BILUŠIĆ u kategoriji starijih juniora

Lana ŠTIMAC - Dino KOŠUTIĆ u kategoriji mlađih juniora 2

DREAM TEAM:Nina Pongrac, Ivana Žigić, Marina Polanščak, Koraljka Munđer, Iva Petravić, Sanja Baron, Petra Labura, Vedrana Markučić, Mia Augustinović i Sanja Budojević u kategoriji ženskih formacija

SREBRNE MEDALJE:

Ana ĐOGIĆ - Ivan HEDL u seniorskoj A kategoriji

Antonia FILIPOVIĆ - Domagoj ŠALKOVIĆ u seniorskoj C kategoriji

Ema ČOVRAN - Lovro BILUŠIĆ u kategoriji mlađih juniora 2

ROCK'N' ROLL GIMNAZIJA 1: Tadić Lucia,Karavlah Lucija, Filipović Antonia, Roginić Lucija, Gomaz Larisa, Bilušić Filip, Dorić Vid, Šalković Domagoj, Škrinjarić Karlo i Subotić Vladimir u kategoriji juniorskih formacija

MACE: Sanja Tokić, Maja Blažičko, Lucija Dragičević, Tea Rumec, Iris Blažičko, Lorena Šebrek, Jelena Dragičević , Martina Kojundžić, Tamara Biljanović, Marija Grgić u kategoriji ženskih juniorskih formacija

TURBO LIMAČI: MiaMaja Babić, Mercedes Horvat, Monika Hrenović, Vlatka Jelić, Iva Šutevski, Petra Štrk, Iva Juričev-Mikulin, Dora Matović, Roca Regina, Antonella Peša, Ema Vata, Lucija Burić i Nikolina Janđel kategoriji mini formacija 2

BRONČANE MEDALJE:

ROCK'N' ROLL GIMNAZIJA 2:Čovran Elena ,Bolarić Marta,Gomaz Dorotea,Šalković Mirna,Mihaljević Gloria, Miščević Darija, Hečimović Karlo, Labura Lovro,Ciprić Patrik,Korbar Karlo, Prišlin Mario i Bilušić Lovro u kategoriji juniorskih formacija

VJEŠTICE: Brozić Kristina, Gvoić Romana, Horvat Sara, Klarić Elena, Luš Sara,Pavlinić Monika,Špoljarić Karla, Bošnjak Elena, Gamilec Dora, Ivanda Anamaria, Markov Ivana,Biljanović Nadina, Bolić Nives i Rotim Iva u kategoriji mini formacija 2
 
objavio:
D. Torjanac, 15.12.2007.
Dodjela nagrada najboljim mladim sportašima grada Zagreba petak, 14.12.2007.
  Četrdeset i šest sportaša nagrađeno je u Hotelu Panorama na tradicionalnom božićnom primanju Zagrebačkog športskog saveza. Među nagrađenima su i naši europski viceprvaci Lucija Karavlah i Karlo Škrinjarić.  
objavio:
D. Torjanac, 15.12.2007.
13. KLUPSKO PRVENSTVO subota, 01.12.2007.
  U subotu 01.12.2007. u prepunoj sportskoj dvorani OŠ Vrbani održano je 13.Klupsko prvenstvo.
Prvaci kluba za 2007. godinu po kategorijama su:

MLAĐI JUNIORI 3 ANA GUDIČEK & DENI ŽILJAK

MLAĐI JUNIORI 2 EMA ČOVRAN & LOVRO BILUŠIĆ

MLAĐI JUNIORI 1 LUCIJA KARAVLAH & KARLO ŠKRINJARIĆ

STARIJI JUNIORI LARISA GOMAZ & FILIP BILUŠIĆ

SENIORI C ANTONIA FILIPOVIĆ & DOMAGOJ ŠALKOVIĆ

SENIORI B IVANA HAVOJ & MARIO BROĐANAC

MINI FORMACIJE 2
TURBO LIMAČI: Miamaja Babić, Mercedes Horvat, Monika Hrenović, Vlatka Jelić, Iva Šutevski, Monika Štimac, Petra Štrk, Iva Juričev-Mikulin, Dora Matović, Roca Regina, Antonella Peša,
Ema Vata, Nikolina Janđel, Lucija Burić

ŽENSKE FORMACIJE JUNIORI
MACE: Sanja Tokić, Maja Blažičko, Lucija Dragičević, Tea Rumec, Iris Blažičko, Kiara Blagaić, Lorena Šebrek, Marija Grgić, Diana Jaklin, Jelena Dragičević, Tamara Biljanović, Martina Kojundžić, Greta Gorbar, Lorena Stastny

ŽENSKE FORMACIJE
DREAM TEAM: Nina Pongrac, Ivana Žigić, Maja Ivančić, Marina Polanščak, Koraljka Munđer, Iva Petravić, Sanja Baron, Petra Korenić, Petra Labura, Vedrana Markučić, Sanja Budojević

MINI FORMACIJE 3:
CRNE PANTERE:Alexander Dora, Barčanec Ivona, Coha Gabrijela, Đurić Mirna, Hrup Bea, Krčmar Tina, Miter Dora, Mraković Maja, Okićki Lea, Petrov Josipa, Brdek Dora

Zahvaljujemo se svim SPONZORIMA:Kraš, Tehnonova, McDonalds, MG prijevoz-Matko Grgić, Adria staklo, Tiskara LDK promet, Zvonimir security, Kantina Medulić, Damiru Brajkoviću, OŠ Vrbani i ravnatelju gospodinu Margetiću, svim prijateljima kluba i dobrim ljudima koji su pomogli organizaciju 13.Klupskog prvenstva.
 
objavio:
D. Torjanac, 02.12.2007.
Najava 13.Klupskog prvenstva u Večernjem listu petak, 30.11.2007.
  U današnjem Večernjem listu možete pročitati najavu 13.Klupskog prvenstva.  
objavio:
D. Torjanac, 30.11.2007.
13.KLUPSKO PRVENSTVO petak, 23.11.2007.
  U subotu 01.12.2007. održati će se tradicionalno 13. Klupsko prvenstvo.
Prvenstvo će se održati u sportskoj dvorani OŠ Vrbani, Vrbani bb.
Prvenstvo smo podijelili na dva dijela zbog velikog broja izvođača.
Prvi dio počinje u 13,00 a drugi dio u 16,00 sati.
Nastupiti će svi članovi kluba, od najmanjih koji ne rade akrobacije, do najstarijih od čijih akrobacija zastaje dah, od početnika pa do reprezentativaca osvajača medalja na europskim i svjetskim natjecanjima.
Ulaznice možete nabaviti po cijeni od 20 kuna kod Vašeg trenera ili na ulazu u dvoranu.
Djeca do 7 godina imaju slobodan ulaz.
Također pozivamo sve prijatelje da dođu na turnir i podrže napore, kako polaznika tako i naših malih i velikih natjecatelja.
 
objavio:
D. Torjanac, 22.11.2007.
STARTNA LISTA I PROGRAM 13.KLUPSKOG PRVENSTVA četvrtak, 22.11.2007.
  PROGRAM 13.KLUPSKOG PRVENSTVA

PRVI DIO 13,00
· PREDSTAVLJANJE SUDIONIKA
· MINI FORMACIJE 3
· ROCKERI IZ OŠ VOLTINO
· ROCKERI IZ OŠ VEĆESLAVA HOLJEVCA
· OCJENE MINI FORMACIJE 3
· MLAĐI JUNIORI 3
· ROCKERI IZ OŠ BARTOLA KAŠIĆA
· ROCKERI IZ OŠ PREČKO
· OCJENE MLAĐI JUNIORI 3
· ŽENSKE FORMACIJE: DREAM TEAM
· PROGLAŠENJE MINI FORMACIJE 3
· MINI FORMACIJE 2
· PROGLAŠENJE MLAĐI JUNIORI 3
· OCJENE MINI FORMACIJE 2
· SENIORI C
· PROGLAŠENJE SENIORI C
· ŽENSKE JUNIORSKE FORMACIJE: MACE
· PROGLAŠENJE MINI FORMACIJE 2
· ZAVRŠETAK NATJECANJA


DRUGI DIO 16,00
· PREDSTAVLJANJE SUDIONIKA
· ROCKERI IZ OŠ VRBANI
· ROCKERI IZ OŠ PAVLEKA MIŠKINE
· SENIORI B – PLESNI PROGRAM
· ROCKERI IZ OŠ RUDEŠ
· ROCKERI IZ OŠ IVANA CANKARA
· OCJENE SENIORI B-PLESNI PROGRAM
· MLAĐI JUNIORI 2
· ROCKERI IZ OŠ DUGAVE
· ROCKERI IZ OŠ GUSTAVA KRKLECA
· OCJENE MLAĐI JUNIORI 2
· STARIJI JUNIORI
· PROGLAŠENJE MLAĐI JUNIORI 2
· ROCKERI IZ OŠ J.J.STROSSMAYERA, OŠ P.ZRINSKOGA
· ROCKERI IZ OŠ IVE ANDRIĆA
· OCJENE STARIJI JUNIORI
· ROCKERI IZ OŠ J.RAČIĆA
· ROCKERI IZ OŠ ZAPRUĐE
· SENIORI B – ACRO PROGRAM
· PROGLAŠENJE STARIJI JUNIORI
· OCJENE SENIORI B
· MLAĐI JUNIORI 1
· PROGLAŠENJE SENIORI B
· OCJENE MLAĐI JUNIORI 1
· SENIORSKA FORMACIJA: CRAZY DAISY
· JUNIORSKE FORMACIJE
· OCJENE JUNIORSKE FORMACIJE
· PROGLAŠENJE MLAĐI JUNIORI 1
· PROGLAŠENJE JUNIORSKE FORMACIJE
· ZAVRŠETAK NATJECANJA


STARTNA LISTA 13.KLUPSKOG PRVENSTVA

MLAĐI JUNIORI 3
1.MIA GUDELJ & JOSIP DUJMOVIĆ
2.LUCIJA HABLJAK & FILIP CRHA
3.DORA MAROJEVIĆ & LUKA BELOŠEVIĆ
4.ANA GUDIČEK & DENI ŽILJAK
5.TEA VAĐON & OTTO GOLDSCHMIDT
6.ANJA ŽARKOVIĆ & DOMINIK MIKULIČ
7.LEA MIHIĆ & DUJE DOMIKULIĆ
8.ANDREJA KUCLJAK & DOMAGOJ KOSOVEC
9.IDA ŽARKOVIĆ & JOSIP MIKULIĆ

MLAĐI JUNIORI 2
10.LAURA BUKVIĆ & IVAN TORJANAC
11.ANA MARIJA MIHALJEVIĆ & JAN KARAČIĆ
12.DARIJA MIŠČEVIĆ & KARLO HEČIMOVIĆ
13.EMA BUKVIĆ & PETAR KOPANJA
14.DOROTEA GOMAZ & PETAR BELINIĆ
15.ANA BAKARIĆ & IVOR CRHA
16.LANA ŠTIMAC & DINO KOŠUTIĆ
17.EMA ČOVRAN & LOVRO BILUŠIĆ
18.MIRNA ŠALKOVIĆ & MARIO PRIŠLIN

MLAĐI JUNIORI 1
19.VEDRANA KARAVLAH & KARLO KVEŠTAK
20.TIHANA GALIĆ & MICHEL GOLUBIĆ
21.MARTA BOLARIĆ & KARLO KORBAR
22.ELENA ČOVRAN & LOVRO LABURA
23.GLORIA MIHALJEVIĆ & MARKO KOPANJA
24.ANA-MARIJA HUČIĆ & PATRIK CIPRIĆ
25.LUCIJA KARAVLAH & KARLO ŠKRINJARIĆ

STARIJI JUNIORI
26.LUCIJA ROGINIĆ & VLADIMIR SUBOTIĆ
27.JELENA TOMAŠIĆ & MISLAV ŠALKOVIĆ
28.LUCIA TADIĆ & VID DORIĆ
29.VANNA BOJOVIĆ & IVAN TIŠLAR
30.LARISA GOMAZ & FILIP BILUŠIĆ

SENIORI C
31.ANTONIJA FILIPOVIĆ & DOMAGOJ ŠALKOVIĆ

SENIORI B
32.NINA NOVOSEL & TOMISLAV TKALEC
33.JELENA ANDRIĆ & SAŠA KOVAČEC
34.IVANA HAVOJ & MARIO BROĐANEC

ŽENSKE FORMACIJE JUNIORI
35.MACE:
Sanja Tokić, Maja Blažičko, Lucija Dragičević, Tea Rumec, Iris Blažičko, Kiara Blagaić, Lorena Šebrek, Marija Grgić, Diana Jaklin, Jelena Dragičević, Tamara Biljanović, Martina Kojundžić, Greta Gorbar, Lorena Stastny

ŽENSKE FORMACIJE
36.DREAM TEAM:
Nina Pongrac, Ivana Žigić, Maja Ivančić, Marina Polanščak, Koraljka Munđer, Iva Petravić, Sanja Baron, Petra Korenić,Tina Mikša, Petra Labura, Vedrana Markučić, Matea Fočić, Mia Augustinović, Sanja Budojević

JUNIORSKE FORMACIJE
37.ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA 2:
Mirna Šalković Mario Prišlin, Marta Bolarić, Karlo Korbar, Michel Golubić, Elena Čovran,
Lovro Labura, Ana-Marija Hučić, Patrik Ciprić, Gloria Mihaljević, Dorotea Gomaz, Lovro Bilušić,
Darija Miščević, Karlo Hećimović
38.ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA 1:
Lucija Karavlah, Karlo Škrinjarić, Jelena Tomašić, Mislav Šalković, Lucia Tadić, Vid Dorić,
Vanna Bojović, Ivan Tišlar, Antonija Filipović, Domagoj Šalković, Lucija Roginić, Vladimir Subotić, Larisa Gomaz, Filip Bilušić

SENIORSKE FORMACIJE
39.CRAZY DAISY:
Morana Segarić, Jelena Andrić, Kristina Golubić, Ivana Havoj, Ana Đogić, Nina Noosel, Mateja Jukić, Silvio Golubić, Goran Kancijan,Tomislav Tkalec,Saša Kovačec,Mario Brođanec,Ivan Hedl,Mario Jukić

MINI FORMACIJE 2
40.GOOD JOB
Domikulić Mirjana, Žugčić Valerija, Kefurt Matea, Domini Lana, Županić Petra, Čorić Ana,
Bosanac Mara, Kurevija Ivana, Fudurić Lara,

41.VJEŠTICE
Brozić Kristina, Gvoić Romana, Horvat Sara, Klarić Elena, Luš Sara, Pavlinić Monika, Špoljarić Karla, Bošnjak Elena, Babić Anamarija, Gamilec Dora, Ivanda Anamaria, Markov Ivana,Ordanić Buga, Rotim Iva, Biljanović Nadina, Bolić Nives,

42.TURBO LIMAČI: Miamaja Babić, Mercedes Horvat, Monika Hrenović, Vlatka Jelić, Iva Šutevski, Monika Štimac, Petra Štrk, Iva Juričev-Mikulin, Dora Matović, Roca Regina, Antonella Peša,
Ema Vata, Nikolina Janđel, Lucija Burić

MINI FORMACIJE 3:
43.ZLATNE PUME
Breka Juraj, Čaušević Emma, Hodak Anamarija, Imamović Lea, Kajzer Vidić Moa-Gijana,
Košutić Ivana, Tišljar Ana, Vozab Lucija,Majdak Sara,Pisačić Dortea,Čučić Magdalena, Arambašić Lana, Cana Julija, Grgić Lucija, Jularić Tijana, Kraljić Lana, Vukobrat Ines

44.VJEŠTICE 2
Biljanović Saša, Božić Ana Marija, Brozić Laura, Kočiš Eva, Brdar Dora, Vuković Viktorija,
Lukaček Monika, Lukaček Mateja, Švizer Petra

45.SIGET
Horvat Bartol, Jasnić Paula, Kuštra Lucija, Lulić Leda, Petrina Petra, Ernaut Doris, Jukić Iva,
Šeremet Anamaria, Ukalović Maja

46.MAGIC TEAM
Maja Bobinac, Ema Bogunović, Bernarda Brlek, Adriana Čorak, Lucija Grbeš, Adrijan Kristović, Kristijan Kristović, Pavel Marković, Maja Novosel, Matija Šušak, Mirna Barjanović, Josipa Ribić

47.COOL ROCKERI
Bačani Domenika, Ban Leona, Karagić Tena, Krezo Bruna, Kurka Renea, Medić Lorena, Mujanović Mirela, Radoš Mateja, Roso Ana, Šinković Petra,Tkalec Lea, Zelenković Jelena, Zelenković Katya

48.LET’S GO CRAZY
Buljan Katarina, Buljan Lucija, Cesarec Laura, Čop Mia, Gudlin Sara, Peloza Matea, Sekulić Lucija, Dujić Martina, Grgić AnaMarija

49.A JE TO
Balen Lucija, Ćurić Paula, Đinić Sara, Filipčić Iva, Glavač Darija, Oprešnik Monika, Vidić Lea, Žnidarec Darija, Žnidarec Ivana

50.VOLTINO STARS
Gedo Andrija, Sučić Josipa, Sučić Petra, Cindrić Josipa,Boca Petra, Gorupić Marija, Marjanović Anđela, Pavić Marija, Polonijo Bruna, Popov Talia, Štimac Helena, Šućur Irena, Vujić Hana,
Krznarić Tifany

51.CRNE PANTERE
Alexander Dora, Barčanec Ivona, Coha Gabrijela, Đurić Mirna, Hrup Bea, Krčmar Tina, Miter Dora, Mraković Maja, Okićki Lea, Petrov Josipa, Brdek Dora



 
objavio:
D. Torjanac, 22.11.2007.
Večernji list 19.11.2007. ponedjeljak, 19.11.2007.
  U današnjem Večernjem listu možete pročitati na stranici zagreb IX o nastupu naših plesača na Svjetskom prvenstvu u akrobatskom rock'n'rollu u Ingolstadtu.  
objavio:
D. Torjanac, 19.11.2007.
Svjetsko prvenstvo u Ingolstadtu subota, 17.11.2007.
  U Ingolstadtu je održano Svjetsko seniorsko prvenstvo i Svjetsko prvenstvo juniorskih formacija.

ANA ĐOGIĆ & IVAN HEDL osvojili su 23.mjesto na Svjetskom seniorskom prvenstvu.

Prvi put smo se natjecali na Svjetskom prvenstvu juniorskih formacija.
U polufinale se plasirala i osvojila 14.mjesto formacija ROCK'N' ROLL GIMNAZIJA 1 u sastavu: Tadić Lucia,Bojović Vanna,Tomašić Jelena, Karavlah Lucija, Filipović Antonia, Roginić Lucija, Gomaz Larisa, Bilušić Filip , Dorić Vid, Tišlar Ivan, Šalković Mislav, Šalković Domagoj, Subotić Vladimir i Škrinjarić Karlo.

Formacija ROCK'N' ROLL GIMNAZIJA 2:Čovran Elena ,Hučić Ana-Marija ,Bolarić Marta,Gomaz Dorotea,Šalković Mirna,Mihaljević Gloria, Miščević Darija, Labura Lovro,Golubić Michel,Ciprić Patrik,Korbar Karlo, Prišlin Mario, Bilušić Lovro i Hečimović Karlo osvojila je 18.mjesto.
 
objavio:
D. Torjanac, 18.11.2007.
Crazy daisy 4.mjesto na Svjetskom prvenstvu formacija subota, 10.11.2007.
  U Karlsruheu je održano Svjetsko juniorsko prvenstvo i Svjetsko prvenstvo seniorskih formacija. Veliki uspjeh ostvarila je formacija Crazy daisy plasmanom u finale i osvajanjem 4.mjesta. Formacija je nastupila u sastavu: Ana Đogić, Ivan Hedl, Kristina Golubić, Silvio Golubić, Ivana Havoj, Mario Brođanac, Morana Segarić, Goran Kancijan, Jelena Andrić, Saša Kovačec, Nina Novosel, Tomislav Tkalec i Mario Jukić.
Na Svjetskom juniorskom prvenstvu nastupila su dva naša para:
9.mjesto Larisa Gomaz & Filip Bilušić plasman u polufinale i najbolji hrvatski rezultat u kategoriji starijih juniora
19.mjesto Lucija Karavlah & Karlo Škrinjarić ( plasman u četvrtfinale)
 
objavio:
D. Torjanac, 11.11.2007.
Larisa i Filip u Večernjem listu ponedjeljak, 05.11.2007.
 
U današnjem Večernjem listu možete pročitati članak: Gomaz-Bilušić četvrti u Ozdu.
 
objavio:
D. Torjanac, 05.11.2007.
OZD: LARISA & FILIP 4. IVANA & MARIO 5. subota, 03.11.2007.
  U mađarskom Ozdu održan je Svjetski juniorski kup i Europski kup.

LARISA GOMAZ & FILIP BILUŠIĆ osvojili su 4.mjesto!!!
IVANA HAVOJ & MARIO BROĐANAC osvojili su 5.mjesto!!!

U polufinale plasirali su se:
9.Lucia Tadić & Vid Dorić starijim juniorima
10.Jelena Andrić & Saša Kovačec u seniorskoj B kategoriji
11.Morana Segarić & Goran Kancijan u seniorskoj B kategoriji
14.Vanna Bojović & Ivan Tišlar u starijim juniorima

U četvrtfinale plasirali su se:
21.Ana-Marija Hučić & Patrik Ciprić u mlađim juniorima
24.Gloria Mihaljević & Marko Kopanja u mlađim juniorima
 
objavio:
D. Torjanac, 04.11.2007.
Metropola srijeda, 31.10.2007.
 
U Metropoli od 01.11.2007. na stranici 15 izašao je članak pod naslovom: GIMNAZIJALCI SU BEZ PREMCA U PLESU. Na slikama su naši pobjednici i osvajači medalja na Kupu: Ivana Havoj & Mario Brođanec, Ana Đogić & Ivan Hedl i Larisa Gomaz & Filip Bilušić.
 
objavio:
D. Torjanac, 31.10.2007.
Kup Hrvatske nedjelja, 28.10.2007.
  U Slavonskom Brodu je održan treći turnir Kupa Hrvatske 2007.

OSVOJILI SMO 11 MEDALJA I POBJEDILI SMO U 5 KATEGORIJA!

ZLATNE MEDALJE:

Ivana HAVOJ - Mario BROĐANAC u seniorskoj B kategoriji

Larisa GOMAZ - Filip BILUŠIĆ u kategoriji starijih juniora

Lucija KARAVLAH - Karlo ŠKRINJARIĆ u kategoriji mlađih juniora 1

Mirna ŠALKOVIĆ - Mario PRIŠLIN u kategoriji mlađih juniora 2

DREAM TEAM:Nina Pongrac, Ivana Žigić, Maja Ivančić, Marina Polanščak, Koraljka Munđer, Iva Petravić, Sanja Baron, Petra Korenić, Tina Mikša, Petra Labura, Vedrana Markučić, Mia Augustinović i Sanja Budojević u kategoriji ženskih formacija


SREBRNE MEDALJE:

Ana ĐOGIĆ - Ivan HEDL u seniorskoj A kategoriji

Lana ŠTIMAC - Dino KOŠUTIĆ u kategoriji mlađih juniora 2

ROCK'N' ROLL GIMNAZIJA 1: Tadić Lucia,Bojović Vanna,Tomašić Jelena, Karavlah Lucija, Filipović Antonia, Roginić Lucija, Gomaz Larisa, Bilušić Filip, Dorić Vid, Tišlar Ivan, Šalković Mislav, Šalković Domagoj, Škrinjarić Karlo i Subotić Vladimir u kategoriji juniorskih formacija

MACE: Sanja Tokić, Maja Blažičko, Lucija Dragičević, Tea Rumec, Iris Blažičko, Kiara Blagaić, Lorena Šebrek, Diana Jaklin, Jelena Dragičević , Martina Kojundžić, Tamara Biljanović, Marija Grgić u kategoriji ženskih juniorskih formacija


BRONČANE MEDALJE:

Morana SEGARIĆ - Goran KANCIJAN u seniorskoj B kategoriji

ROCK'N' ROLL GIMNAZIJA 2:Čovran Elena ,Hučić Ana-Marija ,Bolarić Marta,Gomaz Dorotea,Šalković Mirna,Mihaljević Gloria, Labura Lovro,Golubić Michel,Ciprić Patrik,Korbar Karlo, Prišlin Mario i Bilušić Lovro u kategoriji juniorskih formacija
 
objavio:
D. Torjanac, 29.10.2007.
Europski viceprvaci u Večernjem listu utorak, 23.10.2007.
 
Večernji list je u današnjem broju objavio članak i sliku naših europskih juniorskih viceprvaka Lucije Karavlah i Karla Škrinjarića.
 
objavio:
D. Torjanac, 23.10.2007.
Lucija i Karlo europski viceprvaci!!! subota, 20.10.2007.
  U Genevi održano je Europsko prvenstvo.

LUCIJA KARAVLAH & KARLO ŠKRINJARIĆ osvojili su 2.mjesto u kategoriji mlađih juniora!!!

Larisa Gomaz & Filip Bilušić osvojili su 15.mjesto u kategoriji starijih juniora.
Ana Đogić & Ivan Hedl osvojili su 16.mjesto u seniorskoj A kategoriji.
 
objavio:
D. Torjanac, 21.10.2007.
IVANA HAVOJ & MARIO BROĐANAC 2.mjesto na Europskom kupu subota, 13.10.2007.
  U Velikoj Gorici održan je Svjetski juniorski kup i Europski kup.

IVANA HAVOJ & MARIO BROĐANAC osvojili su 2.mjesto!!!

U polufinale plasirali su se:
10.Jelena Andrić & Saša Kovačec u seniorskoj B kategoriji
12.Morana Segarić & Goran Kancijan u seniorskoj B kategoriji
12.Elena Čovran & Lovro Labura u mlađim juniorima
14.Ana-Marija Hučić & Patrik Ciprić u mlađim juniorima

U četvrtfinale plasirali su se:
15.Lucija Karavlah & Karlo Škrinjarić u mlađim juniorima
17.Larisa Gomaz & Filip Bilušić starijim juniorima
17.Nina Novosel & Tomislav Tkalec seniorskoj B kategoriji
19.Gloria Mihaljević & Marko Kopanja u mlađim juniorima
22.Vanna Bojović & Ivan Tišlar u starijim juniorima
26.Lucia Tadić & Vid Dorić starijim juniorima
 
objavio:
D. Torjanac, 14.10.2007.
DREAM TEAM u Večernjem listu ponedjeljak, 24.09.2007.
 
Večernji list je u današnjem broju objavio članak i sliku našeg brončanog DREAM TEAMA.
 
objavio:
D. Torjanac, 24.09.2007.
DREAM TEAM 3. mjesto na Svjetskom prvenstvu ženskih formacija subota, 22.09.2007.
  Na Svjetskom prvenstvu formacija održanom u Schaffhausenu/Švicarska sudjelovale su dvije naše formacije:

3. mjesto u ženskim formacijama:
DREAM TEAM
Nina Pongrac
Ivana Žigić
Marina Polanščak
Koraljka Munđer
Iva Petravić
Sanja Baron
Petra Korenić
Tina Mikša
Petra Labura
Vedrana Markučić
Matea Fočić
Maja Ivančić
Mia Augustinović
Sanja Budojević
Mirta Vilešić
Anita Filipović

15.mjesto u kategoriji ženskih juniorskih fomacija
MACE: Sanja Tokić, Maja Blažičko, Lucija Dragičević, Tea Rumec, Iris Blažičko, Kiara Blagaić, Lorena Šebrek, Diana Jaklin, Jelena Dragičević , Martina Kojundžić, Tamara Biljanović, Marija Grgić
 
objavio:
D. Torjanac, 23.09.2007.
Večernji list 17.09.2007. ponedjeljak, 17.09.2007.
 
U današnjem Večernjem listu na strani 46 izašao je članak o KV turniru u Sisku i sa slikom naših zvijezda Dream teamom.
 
objavio:
D. Torjanac, 17.09.2007.
KV turnir u Sisku subota, 15.09.2007.
  U Sisku je održan prvi hrvatski turnir u sezoni.

OSVOJILI SMO 8 MEDALJA I POBJEDILI SMO U 2 KATEGORIJE!

ZLATNE MEDALJE:

DREAM TEAM:Nina Pongrac, Ivana Žigić, Maja Ivančić, Marina Polanščak, Koraljka Munđer, Iva Petravić, Sanja Baron, Petra Korenić, Tina Mikša, Petra Labura, Vedrana Markučić, Matea Fočić, Mirta Vilešić Mia Augustinović i Sanja Budojević u kategoriji ženskih formacija

ROCK'N' ROLL GIMNAZIJA 1: Tadić Lucia,Bojović Vanna,Tomašić Jelena, Karavlah Lucija, Filipović Antonia, Roginić Lucija, Bilušić Filip , Dorić Vid, Tišlar Ivan, Šalković Mislav, Šalković Domagoj i Subotić Vladimir u kategoriji juniorskih formacija

SREBRNE MEDALJE:

Ivana HAVOJ - Mario BROĐANEC u seniorskoj B kategoriji

Antonia FILIPOVIĆ - Domagoj ŠALKOVIĆ u seniorskoj C kategoriji

Ema ČOVRAN - Lovro BILUŠIĆ u kateoriji mlađih juniora 2

ROCK'N' ROLL GIMNAZIJA 2:Čovran Elena ,Hučić Ana-Marija ,Bolarić Marta,Gomaz Dorotea,Šalković Mirna,Mihaljević Gloria, Labura Lovro,Golubić Michel,Ciprić Patrik,Korbar Karlo, Prišlin Mario i Bilušić Lovro u kategoriji juniorskih formacija

BRONČANE MEDALJE:

Nina NOVOSEL - Tomislav TKALEC u seniorskoj B kategoriji

Darija MIŠČEVIĆ - Karlo HEČIMOVIĆ u kateoriji mlađih juniora 2
 
objavio:
D. Torjanac, 15.09.2007.
NOVE ŠKOLE ROCK'N'ROLLA četvrtak, 13.09.2007.
  Sa radom će idući tjedan početi još 4 škole rock'n'rolla:

Od 18.09. UTORKOM
OŠJ.J.Strossmayera (Varšavska) 18,30-19,15

Od 19.09. SRIJEDOM
OŠ Ljubljanica 19,15-20,00
OŠ Bartola Kašića 19,30-20,15

Od 20.09. ČETVRTKOM
OŠ Većeslava Holjevca (Siget) 18,30-19,15
 
objavio:
D. Torjanac, 12.09.2007.
ŠKOLA ROCK'N'ROLLA subota, 01.09.2007.
  Kao i svake godine rujan je vrijeme početka škola akrobatskog rock'n'rolla.
Ove godine škole rock'n'rolla održavati će se na slijedećim lokacijama:


Od 10.09. PONEDJELJKOM
OŠ Vrbani 18,00-18,45
OŠ Dugave 19,15-20,00
OŠ Ivana Cankara 19,15-20,00

Od 11.09. UTORKOM
OŠ Ive Andrića (Sopot) 18,00-18,45
OŠ Rudeš 19,00-19,45

Od 12.09. SRIJEDOM
OŠ Zapruđe 19,15-20,00
OŠ Pavleka Miškine 18,30-19,15

Od 13.09. ČETVRTKOM
OŠ Prečko 18,30-19,15
OŠ Voltino 19,00-19,45
OŠ Gustava Krkleca (Travno)

Od 14.09. PETKOM
OŠ Petra Zrinskog 18,00 -18,45

Od 15.09. SUBOTOM
OŠ Josipa Račića 10,00-10,45

Od 17.09. vršiti će se upisi na još nekoliko lokacija.
Ako volite šport, druženje i rock’n’roll tada je škola rock'n'rolla prava stvar za vas!
Nakon završene škole akrobatskog rock’n’rolla i Vi se možete pridružiti našoj zabavnoj i brojnoj rock’n’roll obitelji, bez obzira želite li se natjecati ili samo uživati u glazbi i pokretu sporta 21.stoljeća.
 
objavio:
D. Torjanac, 01.09.2007.
Bit će poznati / Stars of tomorrow Larisa Gomaz & Filip Bilušić. nedjelja, 22.07.2007.
 

U srpanjskom broju časopisa Livingstone objavljen je prekrasan članak o našim zvijezdama rock’n’rolla i državnim prvacima Larisi Gomaz i Filipu Bilušiću. Na pet stranica (122-126) pod naslovom: Bit će poznati / Stars of tomorrow Larisa Gomaz & Filip Bilušić.

 
objavio:
D. Torjanac, 22.07.2007.
Svim našim članovima i prijateljima kluba želimo ugodno ljeto! nedjelja, 08.07.2007.
  Došao je kraj i ove sezone. Idemo na more a poslije sve po starom........
Sa redovnim treninzima nastavljamo 06.08.2007. Raspored treninga možete pogledati na obavijestima za članove.
Početkom nove školske godine na dvadesetak lokacija na Trešnjevci, Črnomercu, Centru i Novom Zagrebu započeti će s radom naše škole rock'n'rolla.

Svim našim članovima i prijateljima kluba želimo ugodno ljeto!
 
objavio:
D. Torjanac, 08.07.2007.
KRISTINA & SILVIO GOLUBIĆ subota, 07.07.2007.
  U subotu 07.07.2007. u bračne vode uplovile su naše zvijezde rock'n'rolla: Kristina Piškorić i Silvio Golubić.
Kristina i Silvio izrekli su svoje DA u crkvi u Španskom a svadbena svečanost održana je u veselom ozračju restorana Princess u Jastrebarskom.

Želimo im sve najbolje u zajednickom životu.

Pogledajte slike
 
objavio:
D. Torjanac, 08.07.2007.
LUCIJA I KARLO U VEČERNJEM LISTU utorak, 03.07.2007.
 

U današnjem Večernjem listu izašao je članak o Svjetskom juniorskom kupu u Oberwartu i slika naših zvijezda rock'n'rolla Lucije Karavlah i Karla Škrinjarića.
 
objavio:
D. Torjanac, 03.07.2007.
Svjetski juniorski kup Oberwart subota, 30.06.2007.
  U Oberwartu je održan Svjetski juniorski kup. Sudjelovalo je 8 parova iz našeg kluba. U kategoriji mlađih juniora aktualni državni prvaci
LUCIJA KARAVLAH & KARLO ŠKRINJARIĆ plasirali su se u finale i osvojili 4.mjesto. što je i najbolji hrvatski rezultat na natjecanju u Oberwartu.
Naši prvaci LARISA GOMAZ & FILIP BILUŠIĆ plasirali su se u polufinale i osvojili su 9.mjesto što je ujedno i najbolji hrvatski plasman u kategoriji starijih juniora na ovom natjecanju. Istakli su se i Vanna Bojović i Ivan Tišlar plasmanom u četvrtfinale. Natjecateljsku sezonu smo završili sa izvanrednim rezultatima naših članova.
 
objavio:
D. Torjanac, 01.07.2007.
Miss Sporta 2007. četvrtak, 28.06.2007.
  Miss Sporta 2007. odlično su organizirali su Tamara Roglić i sportski novinar Damir Mrvec. U zabavnom dijelu programa nastupili su Ana Rucner, Minea, Antonija Šola, Željko Krušlin - Kruška, Ištvan Varga i naši članovi Ana Đogić i Ivan Hedl.
Pogledajte slike.
 
objavio:
D. Torjanac, 29.06.2007.
Dobitnici Nagradne igre ponedjeljak, 18.06.2007.
  Izvlačenje nagrada održano je u ponedjeljak 18.06. u sportskoj dvorani OŠ Vrbani.
Dobitnike je izvukla Vanna Bojović.

1. nagrada: DARIJA MIŠČEVIĆ
* MP3 player
* Majica sa logom kluba
* DVD KV turnir Rudeš 2007

2.nagrada: NINA NOVOSEL
* DVD KV turnir Rudeš 2007

3.nagrada: SILVIO GOLUBIĆ
* DVD KV turnir Rudeš 2007

 
objavio:
D. Torjanac, 19.06.2007.
Panonski kup u Tuzli subota, 16.06.2007.
  PK Flamenco iz Tuzle je organizirao Panonski kup. Na natjecanju su sudjelovali klubovi iz Bih i Hrvatske. Kupovali smo u Arizoni, jeli odlične ćevape, kupali se u slanom jezeru, organizirali humanitarnu akciju i natjecali se u dvorani i pokraj jezera.
DREAM TEAM: Nina Pongrac, Ivana Žigić, Maja Ivančić, Marina Polanščak,
Koraljka Munđer, Lana Petretić, Sanja Baron, Petra Korenić,
Tina Mikša, Petra Labura, Vedrana Markučić, Matea Fočić, Mia Augustinović
Mirta Vilešić i Sanja Budojević osvojili su PRVO MJESTO u kategoriji ženskih formacija.
ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1:Jelena Tomašić, Mislav Šalković, Lucia Tadić, Vid Dorić, Petra Tišlar, Marin Kulušić, Vanna Bojović, Ivan Tišlar, Antonija Filipović, Domagoj Šalković, Lucija Roginić i Vladimir Subotić osvojili su PRVO MJESTO u kategoriji juniorskih formacija.
Drugo mjesto u kategoriji starijih juniora osvojili su Vanna Bojović i Ivan Tišlar.

 
objavio:
D. Torjanac, 17.06.2007.
Rock'n'roll gimnazija u Večernjem listu ponedjeljak, 11.06.2007.
 
U današnjem Ve?ernjem listu izašao je ?lanak o turniru u Rudešu u organizaciji našeg kluba.
 
objavio:
D. Torjanac, 11.06.2007.
RUDEŠ 2007 subota, 09.06.2007.
  U Rudešu smo organizirali zadnji hrvatski turnir u sezoni.

OSVOJILI SMO 13 MEDALJA I POBJEDILI SMO U 5 KATEGORIJA!!!!!

ZLATNE MEDALJE:

Ana ĐOGIĆ - Ivan HEDL u seniorskoj A kategoriji

Ivana HAVOJ - Mario BROĐANEC u seniorskoj B kategoriji

Larisa GOMAZ - Filip BILUŠIĆ u kategoriji starijih juniora.

CRAZY DAISY :Hedl Ivan,Brođanac Mario, Tomislav Tkalec, Golubić Silvio, Kovačec Saša, Đogić Ana ,Andrić Jelena, Havoj Ivana, Nives Đurić I Kristina Piškorić kategoriji seniorskih formacija

DREAM TEAM:Nina Pongrac, Ivana Žigić, Maja Ivančić, Marina Polanščak, Koraljka Munđer, Iva Petravić, Sanja Baron, Petra Korenić, Tina Mikša, Petra Labura, Vedrana Markučić, Matea Fočić, Mirta Vilešić Mia Augustinović i Sanja Budojević u kategoriji ženskih formacija

SREBRNE MEDALJE:

Mateja JUKIĆ - Mario JUKIĆ u seniorskoj A kategoriji

Morana SEGARIĆ - Goran KANCIJAN u seniorskoj B kategoriji

ROCK'N' ROLL GIMNAZIJA 1: Gomaz Larisa,Tadić Lucia,Bojović Vanna,Tomašić Jelena, Karavlah Lucija, Petra Tišlar, Filipović Antonia, Roginić Lucija, Bilušić Filip , Dorić Vid, Tišlar Ivan, Šalković Mislav, Škrinjarić Karlo, Kulušić Marin, Šalković Domagoj i Subotić Vladimir u kategoriji juniorskih formacija

MACE: Sanja Tokić, Maja Blažičko, Lucija Dragičević, Tea Rumec, Iris Blažičko, Kiara Blagaić, Mateja Setnik, Lorena Šebrek, Diana Jaklin, Jelena Dragičević, Martina Kojundžić i Tamara Biljanović u kategorijiženskih juniorskih formacija.

TURBO LIMAČI: MiaMaja Babić, Mercedes Horvat, Monika Hrenović,Iva Šutevski, Monika Štimac, Petra Štrk, Dora Brdek, Ana Gudiček, Iva Juričev-Mikulin, Dora Matović, Roca Regina i Antonella Peša

BRONČANE MEDALJE:

Nina NOVOSEL - Tomislav TKALEC u seniorskoj B kategoriji

Lucija KARAVLAH - Karlo ŠKRINJARIĆ u kategoriji mlađih juniora 1

ROCK'N' ROLL GIMNAZIJA 2:Čovran Elena ,Karavlah Vedrana,Hučić Ana-Marija ,Bolarić Marta,Gomaz Dorotea,Šalković Mirna,Mihaljević Gloria, Labura Lovro,Golubić Michel,Ciprić Patrik,Korbar Karlo,Kopanja Petar, Prišlin Mario i Kopanja Marko u kategoriji juniorskih formacija


Prije KV turnira održano je natjecanje budućih zvijezda rock'n'rolla.
U kategoriji formacija prva tri mjesta zauzeli su:
1.CRNE PANTERE
ALEXANDER DORA, BARČANEC IVONA, DRVODELIĆ BORNA, DRVODELIĆ DORA, ĐURIĆ MIRNA, FIOLIĆ IVANA, FIOLIĆ JOSIPA, HRUP BEA, JANJATOVIĆ IRENA, KRČMAR TINA, LONČAREVIĆ SARA, OKIĆKI LEA, PETROV JOSIPA, RIZNIĆ ANA
2.LIMAČI
ČUČIĆ MAGDALENA, ARNAUTOVIĆ LORENA, BURIĆ LUCIJA, JANĐEL NIKOLINA, KRZNARIĆ TIFANY, WATA EMA, PISAČIĆ DOROTEA, PISAČIĆ LUCIJA
3.VOLTINO STARS
CINDRIĆ JOSIPA, DUJMOVIĆ IVA, GEDO ANDRIJA, JAUK LAURA,
SUČIĆ JOSIPA, SUČIĆ PETRA, MIKOTIĆ MATEA, GALIĆ TIHANA

U kategoriji juniorskih parova prva tri mjesta zauzeli su:
1.ANDREJA KUCLJAK – DOMAGOJ KOSOVEC
2.LUCIJA HABLJAK - FILIP CRHA
3.LEA MIHIĆ – DUJE DOMIKULIĆ

Zahvaljujemo se svim SPONZORIMA: McDONALDS, ADRIA STAKLO, ZVONIMR SECURITY i TISKARA LDK-PROMET, OŠ Rudeš i gospođi ravnateljici Ljubić, Damiru Brajkoviću, svim prijateljima kluba i dobrim ljudima koji su pomogli organizaciju Rudeša 2007.


 
objavio:
D. Torjanac, 10.06.2007.
Rock'n'roll gimnazija u Večernjem listu petak, 01.06.2007.
 
U današnjem Ve?ernjem listu izašao je ?lanak o kojem se spominje naš klub i slika na kojoj možete vidjeti naše zvijezde rock'n'rolla Lovru Biluši?a, Filipa Biluši?a, Larisu Gomaz, Luciju Karavlah i Karla Škrinjari?a.
 
objavio:
D. Torjanac, 01.06.2007.
Rudeš 2007 četvrtak, 31.05.2007.
  Devetu godinu zaredom, sredinom lipnja, naš klub okuplja u Rudešu najbolje hrvatske rock’n’roll plesače na turniru u akrobatskom rock’n’rollu.
Turnir Rudeš 2007 održati će se 09.06.2007.u sportskoj dvorani OŠ Rudeš.
Na natjecanju očekujemo oko tri stotine natjecatelja i prepune tribine uz vedri ritam rock’n’rolla i akrobacija od kojih zastaje dah.
 
objavio:
D. Torjanac, 31.05.2007.
KV TURNIR SESVETE subota, 26.05.2007.
 
Po prvi put smo se natjecali u Sesvetama. Istakli su se:

1.MJESTO:
TURBO LIMAČI: MiaMaja Babić, Mercedes Horvat, Monika Hrenović, Iva Šutevski, Monika Štimac, Petra Štrk, Dora Brdek, Ana Gudiček, Iva Juričev-Mikulin, Dora Matović, Roca Regina, i Antonella Peša u kategoriji mini formacija 2

2.MJESTO:
Nina NOVOSEL - Tomislav TKALEC u seniorskoj B kategoriji

Lucija KARAVLAH - Karlo ŠKRINJARIĆ u kategoriji mlađih juniora 1

Mirna ŠALKOVIĆ - Mario PRIŠLIN u kategoriji mlađih juniora 2

ROCK'N' ROLL GIMNAZIJA 1:Gomaz Larisa,Tadić Lucia,Bojović Vanna,Tomašić Jelena, Karavlah Lucija, Petra Tišlar, Filipović Antonia, Roginić Lucija, Bilušić Filip ,Dorić Vid,Tišlar Ivan, Šalković Mislav, Škrinjarić Karlo, Kulušić Marin, Šalković Domagoj i Subotić Vladimir u kategoriji juniorskih formacija

MACE: Sanja Tokić, Maja Blažičko, Lucija Dragičević, Tea Rumec, Iris Blažičko, Kiara Blagaić, Lorena Šebrek, Diana Jaklin, Jelena Dragičević, Marija Grrgić, Angelina GrgićMartina Kojundžić i Tamara Biljanović u kategoriji ženskih juniorskih formacija.

3.MJESTO:
ROCK'N' ROLL GIMNAZIJA 2:Čovran Elena ,Karavlah Vedrana,Hučić Ana-Marija ,Bolarić Marta,Gomaz Dorotea,Šalković Mirna,Mihaljević Gloria, Labura Lovro,Golubić Michel,Ciprić Patrik,Korbar Karlo,Kopanja Petar, Prišlin Mario i Kopanja Marko u kategoriji juniorskih formacija

VJEŠTICE: Gvoić Romana, Horvat Sara, Klarić Elena, Luš Sara, Pavlinić Monika, Špoljarić Karla, Bošnjak Elena, Babić Anamarija, Gamilec Dora, Ivanda Anamaria, Markov Ivana,Ordanić Buga, Biljanović Nadina, Bolić Nives i Rotim Iva
 
objavio:
D. Torjanac, 26.05.2007.
Rock'n'roll gimnazija u Metropoli četvrtak, 24.05.2007.
 
U današnjoj Metropoli izašao je ?lanak o Kupu Hrvatske održanom 19.05.2007.
 
objavio:
D. Torjanac, 24.05.2007.
Kup Hrvatske u Sutinskim vrelima subota, 19.05.2007.
  U Sutinskim vrelima održan je 2. turnir Kupa Hrvatske.


OSVOJILI SMO 11 MEDALJA I POBJEDILI SMO U 3 KATEGORIJE!!!!!

ZLATNE MEDALJE:
Larisa GOMAZ - Filip BILUŠIĆ u kategoriji starijih juniora.

CRAZY DAISY :Hedl Ivan,Brođanac Mario, Tomislav Tkalec, Goran Kancijan, Golubić Silvio, Kovačec Saša, Jukić Mario, Đogić Ana ,Andrić Jelena, Havoj Ivana, Morana Segarić, Nives Đurić, Kristina Piškorić i Tea Križan u kategoriji seniorskih formacija

DREAM TEAM:Nina Pongrac, Ivana Žigić, Maja Ivančić, Marina Polanščak, Koraljka Munđer, Lana Petretić, Iva Petravić, Sanja Baron, Petra Korenić, Tina Mikša, Petra Labura, Vedrana Markučić, Matea Fočić, Mirta Vilešić i Sanja Budojević u kategoriji ženskih formacija

SREBRNE MEDALJE:
Ivana HAVOJ - Mario BROĐANEC u seniorskoj B kategoriji

Lucija KARAVLAH - Karlo ŠKRINJARIĆ u kategoriji mlađih juniora 1

ROCK'N' ROLL GIMNAZIJA 2:Čovran Elena ,Karavlah Vedrana,Hučić Ana-Marija ,Bolarić Marta,Gomaz Dorotea,Šalković Mirna,Mihaljević Gloria, Labura Lovro,Golubić Michel,Ciprić Patrik,Korbar Karlo,Kopanja Petar, Prišlin Mario i Kopanja Marko u kategoriji juniorskih formacija

MACE: Sanja Tokić, Maja Blažičko, Lucija Dragičević, Tea Rumec, Iris Blažičko, Kiara Blagaić, Mateja Setnik, Lorena Šebrek, Diana Jaklin, Jelena Dragičević, Martina Kojundžić i Tamara Biljanović u kategorijiženskih juniorskih formacija.

TURBO LIMAČI: MiaMaja Babić, Mercedes Horvat, Monika Hrenović,Iva Šutevski, Monika Štimac, Petra Štrk, Dora Brdek, Ana Gudiček, Iva Juričev-Mikulin, Dora Matović, Roca Regina i Antonella Peša

BRONČANE MEDALJE:
Ana ĐOGIĆ - Ivan HEDL u seniorskoj A kategoriji

Morana SEGARIĆ - Goran KANCIJAN u seniorskoj B kategoriji

ROCK'N' ROLL GIMNAZIJA 1:Gomaz Larisa,Tadić Lucia,Bojović Vanna,Tomašić Jelena, Karavlah Lucija, Petra Tišlar, Filipović Antonia, Roginić Lucija, Bilušić Filip ,Dorić Vid,Tišlar Ivan, Šalković Mislav, Škrinjarić Karlo, Kulušić Marin, Šalković Domagoj i Subotić Vladimir u kategoriji juniorskih formacija

 
objavio:
D. Torjanac, 19.05.2007.
LARISA GOMAZ i FILIP BILUŠIĆ - 6.MJESTO NA SVJETSKOM JUNIORSKOM KUPU!!!! subota, 05.05.2007.
  U Jihlavi je održan Svjetski juniorski kup i Europski kup.

LARISA GOMAZ i FILIP BILUŠIĆ PLASIRALI SU SE U FINALE I OSVOJILI 6.MJESTO!!!!

LARISA i FILIP SU NAJBOLJE PLASIRANI HRAVTSKI PAR NA NATJECANJU!!!

U kategoriji starijih juniora u četvrtfinale plasirali su se Vanna Bojović i Ivan Tišlar (28.mjesto) U kategoriji mlađih juniora u četvrtfinale plasirali su se Lucija Karavlah i Karlo Škrinjarić (27.mjesto)


Možete pogledati slike iz Jihlave.
 
objavio:
D. Torjanac, 06.05.2007.
Szekesfehervar - World Masters i Svjetski juniorski kup subota, 28.04.2007.
  U Szekesfehervaru održan je World Masters i Svjetski juniorski kup.

LARISA GOMAZ i FILIP BILUŠIĆ PLASIRALI SU SE U FINALE I OSVOJILI 5.MJESTO!!!!

ANA ĐOGIĆ i IVAN HEDL PRVI PUT SU SUDJELOVALI NA WORLD MASTERS TURNIRU I OSVOJILI SU 25.MJESTO!!!

U kategoriji starijih juniora u četvrtfinale plasirali su se Lucia Tadić i Vid Dorić (15.mjesto) i Vanna Bojović i Ivan Tišlar (25.mjesto)
U kategoriji mlađih juniora u četvrtfinale plasirali su se Lucija Karavlah i Karlo Škrinjarić (26.mjesto) i Ana-Marija Hučić i Patrik Ciprić (27.mjesto)
 
objavio:
D. Torjanac, 29.04.2007.
PRVACI HRVATSKE U PET KATEGORIJA subota, 21.04.2007.
  Hrvatski Rock'n'roll savez i Rock'n'roll gimnazija organizirali su
16.Državno prvenstvo u akrobatskom rock'n'rollu.

PRVACI HRVATSKE SMO U PET KATEGORIJA!!!!!

Larisa GOMAZ - Filip BILUŠIĆ u kategoriji starijih juniora.

Lucija KARAVLAH - Karlo ŠKRINJARIĆ u kategoriji mlađih juniora 1

CRAZY DAISY :Hedl Ivan,Brođanac Mario, Tomislav Tkalec, Goran Kancijan, Golubić Silvio, Kovačec Saša, Hrestak Mario, Jukić Mario, Đogić Ana ,Andrić Jelena, Havoj Ivana, Morana Segarić, Nives Đurić, Kristina Piškorić,Tea Križan i Kristina Krvarić u kategoriji seniorskih formacija

DREAM TEAM:Nina Pongrac, Ivana Žigić, Maja Ivančić, Marina Polanščak, Koraljka Munđer, Lana Petretić, Iva Petravić, Sanja Baron, Petra Korenić, Tina Mikša, Petra Labura, Vedrana Markučić, Matea Fočić, Mia Augustinović, Mirta Vilešić i Sanja Budojević u kategoriji ženskih formacija

ROCK'N' ROLL GIMNAZIJA 1:Gomaz Larisa,Tadić Lucia,Bojović Vanna,Tomašić Jelena, Karavlah Lucija, Petra Tišlar, Filipović Antonia, Roginić Lucija, Bilušić Filip ,Dorić Vid,Tišlar Ivan, Šalković Mislav, Škrinjarić Karlo, Kulušić Marin, Šalković Domagoj i Subotić Vladimir u kategoriji juniorskih formacija

SREBRNE MEDALJE:

Kristina PIŠKORIĆ -Silvio GOLUBIĆ u seniorskoj B kategoriji

Ema ČOVRAN - Lovro BILUŠIĆ u kateoriji mlađih juniora 2

MACE: Sanja Tokić, Maja Blažičko, Lucija Dragičević, Tea Rumec, Iris Blažičko, Kiara Blagaić, Mateja Setnik, Lorena Šebrek, Diana Jaklin, Jelena Dragičević, Martina Kojundžić i Tamara Biljanović u kategorijiženskih juniorskih formacija.

BRONČANE MEDALJE:

Ivana HAVOJ - Mario BROĐANEC u seniorskoj B kategoriji

ROCK'N' ROLL GIMNAZIJA 2:Čovran Elena ,Karavlah Vedrana,Hučić Ana-Marija ,Bolarić Marta,Gomaz Dorotea,Šalković Mirna,Mihaljević Gloria, Labura Lovro,Golubić Michel,Ciprić Patrik,Korbar Karlo,Kopanja Petar, Prišlin Mario i Kopanja Marko u kategoriji juniorskih formacija

Zahvaljujemo se svim SPONZORIMA, Hrvatskom rock’n’roll savezu, OŠ Petra Zrinskog, Damiru Brajkoviću, Kruni iz Kantine Medulić, svim prijateljima kluba i dobrim ljudima koji su pomogli organizaciju 16.Državnog prvenstva u akrobatskom rock’n’rollu.
 
objavio:
D. Torjanac, 22.04.2007.
KRISTINA & SILVIO 2. MJESTO NA EUROPSKOM KUPU U LYONU subota, 14.04.2007.
  Svjetski juniorski kup i Europski kup održan je u Lyonu 14.04.2007.
Na natjecanju je sudjelovalo 10 parova iz našeg kluba i u konkurenciji najboljih svjetskih parova istakli su se:

2. KRISTINA PIŠKORIĆ & SILVIO GOLUBIĆ u seniorskoj B kategoriji

4. Ivana Havoj & Mario Brođanac u seniorskoj B kategoriji
12. Lucija Karavlah & Karlo Škrinjarić u mlađim juniorima ( plasman u polufinale)
13. Lucia Tadić & Vid Dorić u starijim juniorima ( plasman u polufinale)
19. Vanna Bojović & Ivan Tišlar starijim juniorima ( plasman u četvrtfinale)
21.Gloria Mihaljević & Marko Kopanja u mlađim juniorima ( plasman u četvrtfinale)
23.Ana-Marija Hučić & Patrik Ciprić u mlađim juniorima ( plasman u četvrtfinale)
 
objavio:
D. Torjanac, 14.04.2007.
SRETAN USKRS!!! nedjelja, 08.04.2007.
  Svim našim članovima, njihovim obiteljima i posjetiteljima web stranica želimo sretan Uskrs!  
objavio:
D. Torjanac, 07.04.2007.
14. ROĐENDAN ROCK'N'ROLL GIMNAZIJE srijeda, 04.04.2007.
  04.04.1993. osnovana je Rock'n'roll gimnazija.
U 14 godina postojanja našeg kluba prošli smo mnogo natjecanja, nastupa, pobjeda, poraza, napornih putovanja i neizmjernih veselja što ih pruža ovaj sport. Idemo dalje, nova natjecanja, nastupi, pobjede i puno veselja..........
 
objavio:
D. Torjanac, 04.04.2007.
IVANA & MARIO 4.MJESTO NA EUROPSKOM KUPU subota, 31.03.2007.
  Svjetski juniorski kup i Europski kup održan je u Krakowu 31.03.2007.

Na natjecanju je sudjelovalo 12 parova iz našeg kluba i u konkurenciji najboljih svjetskih parova istakli su se:

4. Ivana Havoj & Mario Brođanac u seniorskoj B kategoriji ( plasman u finale)

17. Larisa Gomaz & Filip Bilušić u starijim juniorima ( plasman u četvrtfinale)
19. Kristina Piškorić & Silvio Golubić u seniorskoj B kategoriji (plasman u četvrtfinale)
22.Jelena Andrić & Saša Kovačec u seniorskoj B kategoriji ( plasman u četvrtfinale)
 
objavio:
D. Torjanac, 01.04.2007.
KV TURNIR nedjelja, 25.03.2007.
  Megarock je organizirao KV turnir u sportskoj dvorani Peščenica.

NAŠI ČLANOVI OSVOJILI SU 11 MEDALJA!!!!

ZLATNE MEDALJE:

Kristina PIŠKORIĆ -Silvio GOLUBIĆ u seniorskoj B kategoriji
DREAM TEAM:Nina Pongrac, Ivana Žigić, Maja Ivančić, Marina Polanščak, Koraljka Munđer, Lana Petretić, Iva Petravić, Sanja Baron, Petra Korenić, Tina Mikša, Petra Labura, Vedrana Markučić, Matea Fočić, Mia Augustinović Mirta Vilešić i Sanja Budojević u kategoriji ženskih formacija

SREBRNE MEDALJE:

Ana ĐOGIĆ - Ivan HEDL u seniorskoj A kategoriji
Ivana HAVOJ - Mario BROĐANEC u seniorskoj B kategoriji
Mirna ŠALKOVIĆ - Mario PRIŠLIN u kateoriji mlađih juniora 2
CRAZY DAISY :Hedl Ivan,Brođanac Mario, Tomislav Tkalec, Goran Kancijan, Golubić Silvio, Hrestak Mario,Đogić Ana ,Andrić Jelena, Havoj Ivana, Morana Segarić, Nives Đurić, Kristina Piškorić i Kristina Krvarić u kategoriji seniorskih formacija
ROCK'N' ROLL GIMNAZIJA 2:Čovran Elena ,Karavlah Vedrana,Hučić Ana-Marija ,Bolarić Marta,Gomaz Dorotea,Šalković Mirna,Mihaljević Gloria, Labura Lovro,Golubić Michel,Ciprić Patrik,Korbar Karlo,Kopanja Petar, Prišlin Mario i Kopanja Marko u kategoriji juniorskih formacija

BRONČANE MEDALJE:

Larisa GOMAZ - Filip BILUŠIĆ u kategoriji starijih juniora.
Lucija KARAVLAH - Karlo ŠKRINJARIĆ u kategoriji mlađih juniora 1
ROCK'N' ROLL GIMNAZIJA 1:Gomaz Larisa,Tadić Lucia,Bojović Vanna,Tomašić Jelena, Karavlah Lucija, Petra Tišlar, Filipović Antonia,Bilušić Filip ,Dorić Vid,Tišlar Ivan, Šalković Mislav, Škrinjarić Karlo, Kulušić Marin i Šalković Domagoj u kategoriji juniorskih formacija
TURBO LIMAČI: Miamaja Babić, Mercedes Horvat, Monika Hrenović, Vlatka Jelić, Iva Šutevski, Monika Štimac, Petra Štrk, Dora Brdek, Ana Gudiček, Iva Juričev-Mikulin, Dora Matović, Roca Regina, Adrian Kosumi-Kovačević i Antonella Peša u kategoriji mini formacija 2
 
objavio:
D. Torjanac, 25.03.2007.
Kup Hrvatske u Daruvaru subota, 03.03.2007.
  Po prvi put smo se natjecali u Daruvaru.

NAŠI ČLANOVI POBIJEDILI SU U ČETIRI KATEGORIJE!!!!

ZLATNE MEDALJE:

CRAZY DAISY :Hedl Ivan,Kovačec Saša, Brođanac Mario, Tomislav Tkalec, Goran Kancijan, Đogić Ana ,Andrić Jelena, Havoj Ivana, Morana Segarić i Nives Đurić u kategoriji seniorskih formacija

DREAM TEAM:Mikša Tina, Markučič Vedrana,Petravić Iva,Pongrac Nina,Žigić Ivana, Korenić Petra,Labura Petra,Fočić Mateja,Vilešić Mirta, Ivančić Maja, Munđer Koraljka, Marina Polanščak, Mia Augustinović i Sanja Baron u kategoriji ženskih formacija

ROCK'N' ROLL GIMNAZIJA 1:Gomaz Larisa,Tadić Lucia,Bojović Vanna,Tomašić Jelena, Karavlah Lucija, Petra Tišlar, Bilušić Filip ,Dorić Vid,Tišlar Ivan, Šalković Mislav, Škrinjarić Karlo i Kulušić Marin u kategoriji juniorskih formacija

MACE:Tokić Sanja,Dragičević Lucija,Blažičko Maja, Rumec Tea, Blažičko Iris,Grgić Marija,Šebrek Lorena,Dragičević Jelena, Grgić Angelina, Blagaić Kiara i Mateja Setnik u kategoriji ženskih juniorskih formacija

SREBRNE MEDALJE:

Ivana HAVOJ - Mario BROĐANEC u seniorskoj B kategoriji

Larisa GOMAZ - Filip BILUŠIĆ u kategoriji starijih juniora.

Mirna ŠALKOVIĆ - Mario PRIŠLIN u kateoriji mlađih juniora 2

BRONČANE MEDALJE:

Morana SEGARIĆ - Goran KANCIJAN u seniorskoj B kategoriji

ROCK'N' ROLL GIMNAZIJA 2:Čovran Elena ,Karavlah Vedrana,Hučić Ana-Marija ,Bolarić Marta,Gomaz Dorotea,Šalković Mirna,Mihaljević Gloria, Labura Lovro,Golubić Michel,Ciprić Patrik,Korbar Karlo,Kopanja Petar, Prišlin Mario i Kopanja Marko u kategoriji juniorskih formacija

TURBO LIMAČI: MiaMaja Babić, Mercedes Horvat, Vlatka Jelić, Iva Šutevski, Monika Štimac, Petra Štrk, Dora Brdek, Ana Gudiček, Roca Regina, Iva Juričev-Mikulin, Dora Matović, Arian Kosumi-Kovačević i Antonella Peša u kategoriji mini formacija 2
 
objavio:
D. Torjanac, 04.03.2007.
KV turnir IVANIĆ GRAD nedjelja, 18.02.2007.
  Megarock je ove godine tradicionalni KV turnir Valentinovo održao u Ivanić Gradu. Natjecanje je održano u 11 kategorija.
NAŠI ČLANOVI SU SUDJELOVALI U 9 KATEGORIJA A POBJEDILI SMO U 7 KATEGORIJA.

ZLATNE MEDALJE osvojili su:
Jelena ANDRIĆ - Saša KOVAČEC u kategoriji seniora B
Larisa GOMAZ - Filip BILUŠIĆ u kategoriji starijih juniora.
Lucija KARAVLAH - Karlo ŠKRINJARIĆ u kategoriji mlađi juniori 1
Mirna ŠALKOVIĆ - Mario PRIŠLIN u kateoriji mlađih juniora 2
CRAZY DAISY :Hedl Ivan,Hrestak Mario,Kovačec Saša, Brođanac Mario, Đogić Ana ,Krvarić Kristina Andrić Jelena i Havoj Ivana u kategoriji seniorskih formacija
DREAM TEAM:Mikša Tina, Markučič Vedrana,Petravić Iva,Pongrac Nina,Žigić Ivana,Petretić Lana, Korenić Petra,Labura Petra,Fočić Mateja,Cvetko Kim,Vilešić Mirta, Ivančić Maja, Tešić Romana, Munđer Koraljka, Marina Polanščak i Sanja Baron u kategoriji ženskih formacija

MACE:Tokić Sanja,Dragičević Lucija,Blažičko Iris,Grgić Marija,Jaklin Diana,Šebrek Lorena,Dragičević Jelena, Grgić Angelina i Mateja Setnik u kategoriji ženskih juniorskih formacija

SREBRNE MEDALJE osvojili su:
ROCK'N' ROLL GIMNAZIJA 2:Čovran Elena ,Karavlah Vedrana,Hučić Ana-Marija ,Bolarić Marta,Gomaz Dorotea,Šalković Mirna,Mihaljević Gloria, Labura Lovro,Golubić Michel,Ciprić Patrik,Korbar Karlo,Kopanja Petar, Prišlin Mario i Kopanja Marko u kategoriji juniorskih formacija


BRONČANE MEDALJE osvojili su:
Vanna BOJOVIĆ - Ivan TIŠLAR
ROCK'N' ROLL GIMNAZIJA 1:Gomaz Larisa,Tadić Lucia,Bojović Vanna,Tomašić Jelena, Karavlah Lucija, Bilušić Filip ,Dorić Vid,Tišlar Ivan i Šalković Mislav i Škrinjarić Karlo u kategoriji juniorskih formacija

TURBO LIMAČI: MiaMaja Babić, Mercedes Horvat, Monika Hrenović, Vlatka Jelić, Iva Šutevski, Monika Štimac, Petra Štrk, Roca Regina, Iva Juričev-Mikulin i Dora Matović u kategoriji mini formacija 2
 
objavio:
D. Torjanac, 19.02.2007.
PRVENSTVO GRADA ZAGREBA 2007. subota, 10.02.2007.
  Na 4.Prvenstvu grada Zagreba naši članovi pobjedili su u 7 kategorija.

PRVACI GRADA ZAGREBA za 2007. godinu su slijedeći naši članovi:
Larisa GOMAZ - Filip BILUŠIĆ u kategoriji starijih juniora.
Mirna ŠALKOVIĆ - Mario PRIŠLIN u kateoriji mlađih juniora 2
Crazy Daisy:Jukić Mario,Hedl Ivan,Hrestak Mario,Golubić Silvio,Kovačec Saša, Đogić Ana ,Krvarić Kristina Piškorić Kristina ,Andrić Jelena i Križan Tea u kategoriji seniorskih formacija
ROCK'N' ROLL GIMNAZIJA 2:Čovran Elena ,Karavlah Vedrana,Hučić Ana-Marija ,Bolarić Marta,Gomaz Dorotea,Šalković Mirna,Labura Lovro,Golubić Michel,Ciprić Patrik,Korbar Karlo,Kopanja Marko i Prišlin Mario u kategoriji juniorskih formacija
DREAM TEAM:Mikša Tina, Markučič Vedrana,Petravić Iva,Pongrac Nina,Žigić Ivana,Petretić Lana, Korenić Petra,Labura Petra,Budojević Sanja,Fočić Mateja,Cvetko Kim,Vilešić Mirta i Ivančić Maja u kategoriji ženskih formacija
MACE:Tokić Sanja,Dragičević Lucija,Blažičko Maja,Blažičko Iris,Blagaić Kiara, Grgić Marija,Jaklin Diana,Rumec Tea,Šebrek Lorena,Dragičević Jelena, Grgić Angelina i Mateja Setnik u kategoriji ženskih juniorskih formacija
GOOD JOB:Domikulić Mirjana, Žugčić Valerija, Kefurt Matea, Domini Lana, Županić Petra,Čorić Ana, Bosanac Mara i Lucija Gorše u kategoriji mini formacija 3

SREBRNE MEDALJE osvojili su:
Jelena ANDRIĆ - Saša KOVAČEC u kategoriji seniora B
ROCK'N' ROLL GIMNAZIJA 1:Gomaz Larisa,Tadić Lucia,Bojović Vanna,Tomašić Jelena ,Bilušić Filip ,Dorić Vid,Tišlar Ivan i Šalković Mislav u kategoriji juniorskih formacija
TURBO LIMAČI: Mercedes Horvat, Monika Hrenović, Vlatka Jelić, Iva Šutevski, Monika Štimac, Petra Štrk, Dora Brdek, Ana Gudiček, Iva Juričev-Mikulin i Dora Matović u kategoriji mini formacija 2

BRONČANE MEDALJE osvojili su:
Vanna BOJOVIĆ - Ivan TIŠLAR u kategoriji starijih juniora
Laura BUKVIĆ – Ivan TORJANAC u kategoriji mlađih juniora 3
VJEŠTICE: Brozić Kristina, Gvoić Romana, Horvat Sara, Klarić Elena, Luš Sara,Špoljarić Karla, Bošnjak Elena, Babić Anamarija, Gamilec Dora, Ivanda Anamaria, Markov Ivana,Ordanić Buga, Biljanović Nadina, Bolić Nives i Vukelić Gabriela-Viktoria u kategoriji mini formacija 3.
 
objavio:
D. Torjanac, 11.02.2007.
PRAZNIK ROCK'N'ROLLA U VRBANIMA subota, 27.01.2007.
  Današnji dan smo nazvali Praznik akrobatskog rock’n’rolla u Vrbanima. Od jutra do mraka plesao se akrobatski rock’n’roll. Prijepodne održali smo 2.Prvenstvo osnovnih škola grada Zagreba u akrobatskom rock’n’rollu na kojem se natjecalo 350 natjecatelja.
U kategoriji mini formacija naši članovi su ostvarili trostruku pobjedu:
1..OŠ Vrbani Vještice
Brozić Kristina, Gvoić Romana, Horvat Sara, Klarić Elena, Luš Sara,Pavlinić Monika,Špoljarić Karla, Bošnjak Elena, Babić Anamarija, Gamilec Dora, Ivanda Anamaria, Markov Ivana,Ordanić Buga, Biljanović Nadina, Bolić Nives, Vukelić Gabriela-Viktoria
2.OŠ Petra Zrinskog Good job
Domikulić Mirjana, Žugčić Valerija, Kefurt Matea, Domini Lana, Županić Petra,Čorić Ana, Bosanac Mara
3.OŠ Zapruđe Crne pantere
Alexander Dora, Barčanec Ivona, Drvodelić Borna, Drvodelić Dora, Đurić Mirna, Fiolić Ivana, Fiolić Josipa, Hrup Bea, Lončarević Sara, Okički Lea, Petrov Josipa, Riznić Ana

U kategoriji parova mlađi juniori 3 naši članovi osvojili su 2. i 3. mjesto:
2.Laura Bukvić – Ivan Torjanac OŠ Rudeš
3.Darija Miščević – Karlo Hečimović OŠ Vrbani

Poslijepodne održali smo KV turnir uz sudjelovanje ponajboljih rock’n’roll plesača udruženih u Hrvatski rock’n’roll savez.
Istakli su se slijedeći naši članovi:
Seniori B
1. Ivana HAVOJ - Mario BROĐANEC
2. Morana SEGARIĆ - Goran KANCIJAN
3. Nives ĐURIĆ - Tomislav TKALEC
Mlađi juniori 1
1.Lucija KARAVLAH - Karlo ŠKRINJARIĆ
Stariji juniori
2.Larisa GOMAZ - Filip BILUŠIĆ
Ženske formacije
1.Dream Team
MIKŠA Tina,MARKUČIĆ Vedrana,PETRAVIĆ Iva,PONGRAC Nina,MUNĐER Koraljka,ŽIGIĆ Ivana,PETRETIĆ Lana,POLANŠČAK Marina,BARON Sanja,KORENIĆ Petra,LABURA Petra,BUDOJEVIĆ Sanja,FOČIĆ Mateja,CVETKO Kim,VILEŠIĆ Mirta,TEŠIĆ Romana,AUGUSTINOVIĆ Mia,
Ženske juniorske formacije: 1. Mace
TOKIĆ Sanja,DRAGIČEVIĆ Lucija,BLAŽIČKO Maja,BLAŽIČKO Iris,BLAGAIĆ Kiara, GRGIĆ Marija,JAKLIN Diana,RUMEC Tea,ŠEBREK Lorena,DRAGIČEVIĆ Jelena
Seniorske formacije:
1. Crazy Daisy
KANCIJAN Goran,TKALEC Tomislav,JUKIĆ Mario,HEDL Ivan,HRESTAK Mario,GOLUBIĆ Silvio,KOVAČEC Saša, BROĐANEC Mario,SEGARIĆ Morana,ĐURIĆ Nives,ĐOGIĆ Ana ,KRVARIĆ Kristina PIŠKORIĆ Kristina ,ANDRIĆ Jelena, HAVOJ Ivana,KRIŽAN Tea,
Juniorske formacije:
2. Rock'n roll gimnazija 1
GOMAZ Larisa,TADIĆ Lucia,BOJOVIĆ Vanna,TIŠLAR Petra,TOMAŠIĆ Jelena ,KARAVLAH Lucija,BILUŠIĆ Filip ,DORIĆ Vid,TIŠLAR Ivan,KULUŠIĆ Marin,ŠALKOVIĆ Mislav,ŠKRINJARIĆ Karlo,NOVOSEL Nina,
3. Rock'n roll gimnazija 2
MIHALJEVIĆ Gloria,ČOVRAN Elena ,KARAVLAH Vedrana,HUČIĆ Ana-Marija ,BOLARIĆ Marta,GOMAZ Dorotea,ŠALKOVIĆ Mirna,KOPANJA Marko,LABURA Lovro,GOLUBIĆ Michel,CIPRIĆ Patrik,KORBAR Karlo,KOPANJA Petar,PRIŠLIN Mario

Zahvaljujemo se svim SPONZORIMA: McDonalds, Adria staklo, Zvonimir security, Tiskara LDK promet, Frigo-Puba, Zagrebačkom športskom savezu, Damiru Brajkoviću, OŠ Vrbani i gospodinu ravnatelju Boži Margetiću, svim prijateljima kluba i dobrim ljudima koji su pomogli organizaciju Praznika akrobatskog rock’n’rolla u Vrbanima.
 
objavio:
D. Torjanac, 23.01.2007.
DREAM TEAM na duplerici! utorak, 16.01.2007.
  U Areni od 11.01.2007. na duplerici možete pogledati naše rock'n'roll zvijezde koje zasluženo nose naziv DREAM TEAM.  
objavio:
T. Košutić, 16.01.2007.
Praznik akrobatskog rock'n'rolla u Vrbanima subota, 06.01.2007.
  Četrnaestu godinu zaredom, naš klub okuplja u siječnju najbolje hrvatske rock’n’roll plesače na turniru u akrobatskom rock’n’rollu.
U subotu 27.01. biti će praznik akrobatskog rock'n'rolla u Vrbanima.

2.PRVENSTVO OSNOVNIH ŠKOLA GRADA ZAGREBA počinje u 10,00 sati.

KV TURNIR U AKROBATSKOM ROCK'N'ROLLU sa prednatjecanjem krenuti će u 14,00 sati a završnica započeti će u 19,00 sati.

Dođite i podržite napore zagrebačkih osnovnoškolaca i pogledajte najbolje hrvatske rock'n'roll plesače!
 
objavio:
D. Torjanac, 06.01.2007.
SRETAN BOŽIĆ I SVE NAJBOLJE U NOVOJ 2007. GODINI ponedjeljak, 25.12.2006.
  SRETAN BOŽIĆ I SVE NAJBOLJE U NOVOJ 2007. GODINI
SVIM ČLANOVIMA ROCK'N'ROLL GIMNAZIJE,
ROCKERIMA I PRIJATELJIMA AKROBATSKOG ROCK'N'ROLLA.
 
objavio:
D. Torjanac, 25.12.2006.
NAGRADNA IGRA ponedjeljak, 18.12.2006.
  Izvlačenje nagrada održano je u ponedjeljak 18.12.2006. s početkom u 21,00 sati na treningu u OŠ Vrbani. Tea Križan izvukla je slijedeće nagrade:

1.nagrada VJEKOSLAV SOKOLIĆ
Majica sa novim logom kluba
DVD Klupsko Prvenstvo 2006
Nagrada iznenađenja

2.nagrada IVAN HEDL
DVD Klupsko Prvenstvo 2006

3. nagrada MARIO PRIŠLIN
DVD Klupsko Prvenstvo 2006

 
objavio:
D. Torjanac, 20.12.2006.
SILVIO & KRISTINA 4.MJESTO MORANA & GORAN 5.MJESTO EUROPSKI KUP BRATISLAVA subota, 16.12.2006.
  Europski kup za seniore B održan je u Bratislavi 16.12.2006. Na natjecanju su sudjelovala 4 para iz našeg kluba i u konkurenciji najboljih europskih parova osvojili su slijedeća mjesta:

-4.mjesto Kristina Piškorić & Silvio Golubić (plasman u finale)
-6.mjesto Morana Segarić & Goran Kancijan (plasman u finale)
-8.mjesto Ivana Havoj & Mario Brođanac (plasman u polufinale)
-9.Nives Đurić & Tomislav Tkalec (plasman u polufinale)
 
objavio:
D. Torjanac, 17.12.2006.
Božićni turnir Petrinja 2006 nedjelja, 10.12.2006.
  U Petrinji je održan je tradicionalni Božićni turnir u organizaciji Megarocka.

POBJEDILI SMO U TRI KATEGORIJE!!!!!!!!!!!!!

Istakli su se:
1.mjesto u seniorima B Ivana Havoj i Mario Brođanac
1..mjesto u mlađim juniorima 1 Lucija Karavlah i Karlo Škrinjarić
1.mjesto u ženskim juniorskim formacijama MACE:Sanja Tokić, Maja Blažičko, Lucija Dragičević, Tea Rumec, Iris Blažičko, Kiara Blagaić, Matea Setnik, Angelina Grgić, Lorena Šebrek, Marija Grgić, Diana Jaklin i Jelena Dragičević
2.mjesto u ženskim formacijama: DREAM TEAM:Nina Pongrac, Ivana Žigić, Marina Polanščak, Koraljka Munđer,Iva Petravić,Sanja Baron, Petra Korenić, Tina Mikša, Petra Labura, Vedrana Markučić, Lana Petretić, Matea Fočić, Maja Ivančić, Mia Augustinović, Mirta Vilešić i Romana Tešić
3.mjesto u seniorima B Kristina Piškorić i Silvio Golubić
3.mjesto u kategoriji starijih juniora Larisa Gomaz i Filip Bilušić
 
objavio:
D. Torjanac, 10.12.2006.
KRISTINA I SILVIO PRVI NA SVJETSKOJ RANG LISTI SENIORA B srijeda, 06.12.2006.
  Na najnovijoj svjetskoj rang listi seniora B kategorije naši članovi Kristina Piškorić i Silvio Golubić zauzimaju PRVO MJESTO.

Kristina i Silvio su treći par iz Rock'n'roll gimnazije koji se uspio popesti na prvo mjesto WRRC rang liste. Dosad je uspjelo Petri Nedelić i Mariju Jukiću također u seniorskojB kategoriji (svibanj 2006) i Larisi Gomaz i Deanu Tešiću u kategoriji mlađih juniora (listopad 2005)
 
objavio:
D. Torjanac, 06.12.2006.
Vrhnika subota, 02.12.2006.
  Svjetski juniorski kup i Europski kup održan je u Vrhnici 02.12.2006.
Na natjecanju je sudjelovalo 15 parova iz našeg kluba i u konkurenciji najboljih svjetskih parova istakli su se:
9. Kristina Piškorić & Silvio Golubić u seniorskoj B kategoriji (plasman u polufinale)
10. Lucija Karavlah & Karlo Škrinjarić u mlađim juniorima ( plasman u polufinale)
11. Ivana Havoj & Mario Brođanac u seniorskoj B kategoriji ( plasman u polufinale)
14. Larisa Gomaz & Filip Bilušić u starijim juniorima ( plasman u polufinale)
15.Jelena Andrić & Saša Kovačec u seniorskoj B kategoriji ( plasman u četvrtfinale)
16.Nina Novosel & Vjekoslav Sokolić u starijim juniorima ( plasman u četvrtfinale)
17.Morana Segarić & Goran Kancijan u seniorskoj B kategoriji ( plasman u četvrtfinale)
19.Kristina Krvarić & Mario Hrestak u seniorskoj B kategoriji ( plasman u četvrtfinale)
23.Vanna Bojović & Ivan Tišlar u starijim juniorima ( plasman u četvrtfinale)
 
objavio:
D. Torjanac, 03.12.2006.
LUCIJA I KARLO 4. NA SVJETSKOM JUNIORSKOM KUPU subota, 25.11.2006.
  Svjetski juniorski kup održan je u Schaffhausenu 25.11.2006.
Na natjecanju je sudjelovalo 7 parova iz našeg kluba i u konkurenciji najboljih svjetskih parova istakli su se:
4. Lucija Karavlah & Karlo Škrinjarić u mlađim juniorima ( plasman u finale)
12.Elena Čovran & Lovro Labura u mlađim juniorima ( plasman u polufinale)
16.Gloria Mihaljević & Marko Kopanja u mlađim juniorima ( plasman u četvrtfinale)
18.Nina Novosel & Vjekoslav Sokolić u starijim juniorima ( plasman u četvrtfinale)
Lucija i Karlo su nakon Lyona i Siska ostvarili treće ovogodišnje finale na svjetskim kupovima.
 
objavio:
D. Torjanac, 25.11.2006.
12.KLUPSKO PRVENSTVO nedjelja, 19.11.2006.
  U subotu 18.11.2006. u prepunoj sportskoj dvorani OŠ Vrbani održano je 12.Klupsko prvenstvo.
Prvaci kluba za 2006. godinu po kategorijama su:
MLAĐI JUNIORI 2 DOROTEA GOMAZ & PETAR KOPANJA
MLAĐI JUNIORI 1 LUCIJA KARAVLAH & KARLO ŠKRINJARIĆ
STARIJI JUNIORI LARISA GOMAZ & FILIP BILUŠIĆ
SENIORI C TENA ZRINŠČAK & DOMAGOJ ŠALKOVIĆ
SENIORI B KRISTINA PIŠKORIĆ & SILVIO GOLUBIĆ
MINI FORMACIJE 2
TURBO LIMAČI: Miamaja Babić, Mercedes Horvat, Monika Hrenović, Vlatka Jelić, Iva Šutevski, Monika Štimac, Petra Štrk, Dora Brdek, Ana Gudiček, Iva Juričev-Mikulin, Dora Matović
ŽENSKE FORMACIJE JUNIORI
MACE: Sanja Tokić, Maja Blažičko, Lucija Dragičević, Tea Rumec, Iris Blažičko,
Kiara Blagaić, Mateja Setnik, Angelina Grgić, Lorena Šebrek, Marija Grgić, Diana Jaklin, Jelena Dragičević, Sara Novosel, Tamara Biljanović
ŽENSKE FORMACIJE
DREAM TEAM: Nina Pongrac, Ivana Žigić, Maja Ivančić, Marina Polanščak,
Koraljka Munđer, Lana Petretić, Iva Petravić, Sanja Baron, Petra Korenić,
Tina Mikša, Petra Labura, Vedrana Markučić, Matea Fočić, Mia Augustinović
Mirta Vilešić, Sanja Budojević
SENIORSKE FORMACIJE MASTER CLASS
ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA: Morana Segarić, Jelena Andrić, Kristina Krvarić, Nives Đurić, Kristina Piškorić, Ivana Havoj, Ana Đogić, Tea Križan, Silvio Golubić, Mario Hrestak, Goran Kancijan, Tomislav Tkalec, Saša Kovačec, Mario Brođanec, Ivan Hedl, Mario Jukić
MINI FORMACIJE 3:
CRNE PANTERE:Alexander Dora, Barčanec Ivona, Drčić Anamarija, Brozović Jona, Buzina Martina,Drvodelić Borna, Drvodelić Dora, Fiolić Ivana, Fiolić Josipa, Hrup Bea, Kasap Dina, Lončarević Sara, Okički Lea, Petrov Josipa, Riznić Ana, Roca Regina, Tutek Matea

Zahvaljujemo se svim SPONZORIMA:McDonalds, MG prijevoz-Matko Grgić, Adria staklo, Tiskara LDK promet, Zvonimir security, Damiru Brajkoviću, OŠ Vrbani i ravnatelju gospodinu Margetiću, svim prijateljima kluba i dobrim ljudima koji su pomogli organizaciju 12.Klupskog prvenstva.
 
objavio:
D. Torjanac, 19.11.2006.
PROGRAM I STARTNA LISTA 12.KLUPSKOG PRVENSTVA subota, 18.11.2006.
  PROGRAM 12.KLUPSKOG PRVENSTVA

PRVI DIO 13,30
· OTVARANJE 12. KLUPSKOG PRVENSTVA
· ROCKERI IZ OŠ JULIJA KLOVIĆA
· ROCKERI IZ OŠ BARTOLA KAŠIĆA
· ROCKERI IZ OŠ PREČKO
· ROCKERI IZ OŠ KRALJA TOMISLAVA
· 1/2 MINI FORMACIJE 3
· ROCKERI IZ OŠ LJUBLJANICA
· MLAĐI JUNIORI 2
· ROCKERI IZ OŠ AUGUSTA ŠENOE
· ROCKERI IZ OŠ VEĆESLAVA HOLJEVCA
· OCJENE MLAĐI JUNIORI 2
· MINI FORMACIJE 3
· PROGLAŠENJE MLAĐI JUNIORI 2
· MINI FORMACIJE 2:TURBO LIMAČI
· OCJENE MINI FORMACIJE 3
· SENIORI C
· OCJENE SENIORI C
· ŽENSKE JUNIORSKE FORMACIJE: MACE
· PROGLAŠENJE SENIORI C
· PROGLAŠENJE MINI FORMACIJE 3

DRUGI DIO 16,00
· OTVARANJE 12. KLUPSKOG PRVENSTVA
· ROCKERI IZ OŠ VRBANI
· ROCKERI IZ OŠ PAVLEKA MIŠKINE
· ROCKERI IZ OŠ DUGAVE
· SENIORI B – PLESNI PROGRAM
· ROCKERI IZ OŠ RUDEŠ
· ROCKERI IZ OŠ IVANA CANKARA
· OCJENE SENIORI B-PLESNI PROGRAM
· ROCKERI IZ OŠ GUSTAVA KRKLECA
· STARIJI JUNIORI
· ROCKERI IZ OŠ VOLTINO
· ROCKERI IZ OŠ J.J.STROSSMAYERA, OŠ P.ZRINSKOGA
· ROCKERI IZ OŠ IVE ANDRIĆA
· OCJENE STARIJI JUNIORI
· ROCKERI IZ OŠ J.RAČIĆA
· ROCKERI IZ OŠ ZAPRUĐE
· SENIORI B – ACRO PROGRAM
· PROGLAŠENJE MLAĐI JUNIORI 1
· OCJENE SENIORI B
· MLAĐI JUNIORI 1
· ŽENSKE FORMACIJE: DREAM TEAM
· OCJENE MLAĐI JUNIORI 1
· SENIORSKA FORMACIJA: CRAZY DAISY
· PROGLAŠENJE SENIORI B
· PROGLAŠENJE STARIJI JUNIORI
· ZAVRŠETAK NATJECANJA


STARTNA LISTA 12.KLUPSKOG PRVENSTVA

MLAĐI JUNIORI 2
1.EMA BUKVIĆ & MARKO ĐURIĆ
2.ANA MARIJA MIHALJEVIĆ & JAN KARAČIĆ
3.DARIJA MIŠČEVIĆ & KARLO HEČIMOVIĆ
4.LANA ŠTIMAC & DINO KOŠUTIĆ
5.EMA ČOVRAN & LOVRO BILUŠIĆ
6.ANA BAKARIĆ & IVOR CRHA
7.MIRNA ŠALKOVIĆ & MARIO PRIŠLIN
8.DOROTEA GOMAZ & PETAR KOPANJA
MLAĐI JUNIORI 1
9.MARTA BOLARIĆ & KARLO KORBAR
10.VEDRANA KARAVLAH & MICHEL GOLUBIĆ
11.ELENA ČOVRAN & LOVRO LABURA
12.ANA-MARIJA HUČIĆ & PATRIK CIPRIĆ
13.GLORIA MIHALJEVIĆ & MARKO KOPANJA
14.LUCIJA KARAVLAH & KARLO ŠKRINJARIĆ
STARIJI JUNIORI
15.LUCIA TADIĆ & VID DORIĆ
16.LARISA GOMAZ & FILIP BILUŠIĆ
17.JELENA TOMAŠIĆ & MISLAV ŠALKOVIĆ
18.PETRA TIŠLAR & MARIN KULUŠIĆ
19.VANNA BOJOVIĆ & IVAN TIŠLAR
20.NINA NOVOSEL & VJEKOSLAV SOKOLIĆ
SENIORI C
21.INES ZEC & MILAN ČOP
22.TENA ZRINŠČAK & DOMAGOJ ŠALKOVIĆ
SENIORI B
23.KRISTINA KRVARIĆ & MARIO HRESTAK
24.IVANA HAVOJ & MARIO BROĐANEC
25.JELENA ANDRIĆ & SAŠA KOVAČEC
26.MORANA SEGARIĆ & GORAN KANCIJAN
27.NIVES ĐURIĆ & TOMISLAV TKALEC
28.KRISTINA PIŠKORIĆ & SILVIO GOLUBIĆ

MINI FORMACIJE 2
29.TURBO LIMAČI: Miamaja Babić, Mercedes Horvat, Monika Hrenović, Vlatka Jelić, Iva Šutevski, Monika Štimac, Petra Štrk, Dora Brdek, Ana Gudiček, Iva Juričev-Mikulin, Dora Matović

ŽENSKE FORMACIJE JUNIORI
30.MACE: Sanja Tokić, Maja Blažičko, Lucija Dragičević, Tea Rumec, Iris Blažičko,Kiara Blagaić, Mateja Setnik, Angelina Grgić, Lorena Šebrek, Marija Grgić, Diana Jaklin, Jelena Dragičević, Sara Novosel, Tamara Biljanović

ŽENSKE FORMACIJE
31.DREAM TEAM: Nina Pongrac, Ivana Žigić, Maja Ivančić, Marina Polanščak,
Koraljka Munđer, Lana Petretić, Iva Petravić, Sanja Baron, Petra Korenić,
Tina Mikša, Petra Labura, Vedrana Markučić, Matea Fočić, Mia Augustinović
Mirta Vilešić, Sanja Budojević

SENIORSKE FORMACIJE MASTER CLASS
32.ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA: Morana Segarić, Jelena Andrić, Kristina Krvarić, Nives Đurić, Kristina Piškorić, Ivana Havoj, Ana Đogić, Tea Križan, Silvio Golubić, Mario Hrestak, Goran Kancijan, Tomislav Tkalec, Saša Kovačec, Mario Brođanec, Ivan Hedl, Mario Jukić

MINI FORMACIJE 3:
33.SNJEŽNI TIGROVI
Habljak Lucija, Hanaček Lara, Krezo Bruna, Mikulič Dominik, Mikulič Josip, Vuglec Antonija, Crha Filip
34.ZMAJEVI
Lukaček Monika, Šakić Iva, Berač Ana, Hren Lea, Samardžija Antonija,Švizer Petra
35.ZEMLJOTRESI
Budak Lea, Očvariček Marin, Batelić Mateja, Čurila Irena, Gudelj Mia, Dujmović Josip
36.ROCK ZVIJEZDE
Janjatović Irena, Krčmar Tina, Kučan Ivan, Lacković Petra, Miličević Antonela,Barišić Mislav
37.VOLTINO STARS
Dujmović Iva, Gedo Andrija, Ištef Lucija, Jauk Laura, Sučić Josipa, Sučić Petra,
Mikotić Matea, Galić Tihana
38.RED CAT
Arnautović Lorena, Brzović Ana, Burić Lucija, Gavrilović Tena, Ivanković Nives,
Krznarić Tifani, Wata Ema, Janđel Nikolina, Šimanić Laura
39.SIGET
Đurić Mirna, Juranić Mihaello,Dujmović Ines, Horvat Bartol, Jasnić Paula, Klasić Ana Maria, Kuštra Lucija, Lulić Leda, Markovčić Tin, Petrina Petra, Ukalović Maja
40.ROCK SISTERS
Frkić Antonija, Radoš Mateja, Sačerić Lara, Sačerič Tamara, Sziller Laura, Tešanac Stela, Tešanac Tia, Zelenković Katya, Zelenković Jelena
41.GOOD JOB
Gorše Lucija, Domikulić Mirjana, Domikulić Duje, Žugčić Valerija, Kefurt Matea, Domini Lana,Kurevija Ivana, Čorić Ana, Bosanac Mara
42.RUDEŠ
Bukvić Laura, Buljan Katarina, Buljan Lucija, Cesarec Laura, Čop Mia, Gudlin Sara, Kočiš Eva, Križić Viktorija, Lovrinović Andrea, Luburić Lucija, Peloza Matea, Rebrović Danijela,Salamon Karla, Sekulić Lucija, Torjanac Ivan, Kovač Tea, Karlović AnaMarija
43.CRNE PANTERE
Alexander Dora, Barčanec Ivona, Drčić Anamarija, Brozović Jona, Buzina Martina, Drvodelić Borna, Drvodelić Dora, Fiolić Ivana, Fiolić Josipa, Hrup Bea, Kasap Dina, Lončarević Sara, Okički Lea, Petrov Josipa, Riznić Ana, Roca Regina, Tutek Matea
44.VJEŠTICE
Brozić Kristina, Gvoić Romana, Horvat Sara, Klarić Elena, Luš Sara,
Pavlinić Monika,Špoljarić Karla, Bošnjak Elena, Babić Anamarija, Gamilec Dora, Ivanda Anamaria, Markov Ivana,Ordanić Buga, Rotim Iva, Biljanović Nadina, Bolić Nives, Vukelić Gabriela-Viktoria



 
objavio:
D. Torjanac, 15.11.2006.
SVJETSKO PRVENSTVO FORMACIJA 2006. 4.CRAZY DAISY 6.DREAM TEAM subota, 11.11.2006.
  Na Svjetskom prvenstvu formacija održanom u Zugu/Švicarska sudjelovale su dvije naše formacije:
4.mjesto u seniorskim formacijama master class CRAZY DAISY: Jelena Andrić, Morana Segarić, Kristina Piškorić, Ivana Havoj, Nives Đurić, Ana Đogić, Silvio Golubić, Saša Kovačec,Goran Kancijan, Tomislav Tkalec, Mario Brođanec, Ivan Hedl, Mario Hrestak, Kristina Krvarić i Mario Jukić

CRAZY DAISY su dobili slijedeće ocjene 3-3-3-4-4-4-5. Za jednu ocjenu izmaklo nam je treće mjesto. Crazy daisy su ostvarili najbolji hrvatski rezultat u najprestižnijoj i najzahtjevnijoj kategoriji formacija master class.

6.mjesto u ženskim formacijama: DREAM TEAM:Nina Pongrac, Ivana Žigić, Marina Polanščak, Koraljka Munđer,Iva Petravić,Sanja Baron, Petra Korenić, Tina Mikša, Petra Labura, Vedrana Markučić, Lana Petretić, Matea Fočić, Maja Ivančić, Mia Augustinović i Sanja Budojević

DREAM TEAM se zahvaljuje gospodinu Petraviću a CRAZY DAISY gospođi Havoj na sportskoj opremi.
 
objavio:
D. Torjanac, 12.11.2006.
12.KLUPSKO PRVENSTVO nedjelja, 05.11.2006.
  U subotu 18.11.2006. održati će se tradicionalno 12. Klupsko prvenstvo.
Prvenstvo će se održati u sportskoj dvorani OŠ Vrbani, Vrbani bb.
Prvenstvo smo podijelili na dva dijela zbog velikog broja izvođača.
Prvi dio počinje u 13,30 a drugi dio u 16,00 sati.
Nastupiti će svi članovi kluba, od najmanjih koji ne rade akrobacije, do najstarijih od čijih akrobacija zastaje dah, od početnika pa do reprezentativaca osvajača medalja na europskim i svjetskim natjecanjima.
Ulaznice možete nabaviti po cijeni od 20 kuna kod Vašeg trenera ili na ulazu u dvoranu.
Djeca do 7 godina imaju slobodan ulaz.
Također pozivamo sve prijatelje da dođu na turnir i podrže napore, kako polaznika tako i naših malih i velikih natjecatelja.
 
objavio:
D. Torjanac, 05.11.2006.
LUCIJA I KARLO OSVOJILI 5.MJESTO NA SVJETSKOM JUNIORSKOM KUPU subota, 28.10.2006.
  Na Svjetskom juniorskom kupu u Sisku održanom 28.10. u finale su ušli naši članovi Karlo Škrinjarić & Lucija Karavlah i zauzeli su 5.mjesto u kategoriji mlađih juniora.

Ostali rezultati naših članova:
Filip Bilušić & Larisa Gomaz 14. mjesto u kategoriji starijih juniora (polufinale)
Vjekoslav Sokolić & Nina Novosel 16. mjesto u kategoriji starijih juniora (četvrtfinale)
Ivan Tišlar & Vanna Bojović 23. mjesto u kategoriji starijih juniora (četvrtfinale)
Marko Kopanja & Gloria Mihaljević 28. mjesto u kategoriji mlađih juniora
Patrik Ciprić & Ana-Marija Hučić 32. mjesto u kategoriji mlađih juniora
Marin Kulušić & Petra Tišlar 45. mjesto u kategoriji starijih juniora
Lovro Labura & Elena Čovran 52. mjesto u kategoriji mlađih juniora
Michel Golubić & Vedrana Karavlah 54. mjesto u kategoriji mlađih juniora
Karlo Korbar & Marta Bolarić 63. mjesto u kategoriji mlađih juniora

 
objavio:
D. Torjanac, 29.10.2006.
Slavonija open 2006 nedjelja, 15.10.2006.
  U sportskoj dvorani Brod u Slavonskom Brodu održan je treći turnir za Kup Hrvatske 2006. u organizaciji ŠPK Top dance.

POBJEDILI SMO U TRI KATEGORIJE!!!!!!!!!!!!!

Istakli su se:
1.mjesto u seniorima B Kristina Piškorić i Silvio Golubić
1.mjesto u ženskim formacijama: DREAM TEAM:Nina Pongrac, Ivana Žigić, Marina Polanščak, Koraljka Munđer,Iva Petravić,Sanja Baron, Petra Korenić, Tina Mikša, Petra Labura, Vedrana Markučić, Lana Petretić, Matea Fočić, Maja Ivančić, Mia Augustinović i Mirta Vilešić
1.mjesto u ženskim juniorskim formacijama MACE:Sanja Tokić, Maja Blažičko, Lucija Dragičević, Tea Rumec, Iris Blažičko, Kiara Blagaić, Matea Setnik, Angelina Grgić, Lorena Šebrek, Marija Grgić, Diana Jaklin i Jelena Dragičević
2..mjesto u mlađim juniorima 1 Lucija Karavlah i Karlo Škrinjarić
2.mjesto u seniorskim formacijama master class ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA: Jelena Andrić, Morana Segarić, Kristina Piškorić, Ivana Havoj, Nives Đurić, Kristina Krvarić, Silvio Golubić, Mario Jukić, Ivan Hedl, Saša Kovačec,Goran Kancijan, Tomislav Tkalec, Mario Brođanec i Mario Hrestak
3.mjesto u seniorima B Morana Segarić i Goran Kancijan
3.mjesto u kategoriji starijih juniora Nina Novosel i Vjekoslav Sokolić
 
objavio:
D. Torjanac, 16.10.2006.
Nove škole rock'n'rolla četvrtak, 05.10.2006.
  Sa radom započinju još dvije škole rock'n'rolla:

Od 09.10. PONEDJELJKOM
OŠ Ivana Cankara (Črnomerec) 19,15-20,00

Od 10.10. UORKOM
OŠ J.J.Strossmayera (Varšavska) 18,30-19,15

Upišite se i postanite ROCK'N'ROLL ZVIJEZDA!!!
 
objavio:
D. Torjanac, 05.10.2006.
Svjetsko juniorsko prvenstvo subota, 23.09.2006.
  Svjetsko juniorsko prvenstvo održano je u Kirchbergu /Švicarska/ 23.09.2006. Na natjecanju su sudjelovala 4 para iz našeg kluba i u konkurenciji najboljih svjetskih parova osvojili su slijedeća mjesta:
· 9. Larisa Gomaz & Dean Tešić u starijim juniorima ( plasman u polufinale)
-14.Lucija Karavlah & Karlo Škrinjarić u mlađim juniorima ( plasman u četvrtfinale)
-19.Tea Križan & Filip Bilušić u starijim juniorima ( plasman u četvrtfinale)
-22. Nina Novosel & Vjekoslav Sokolić u starijim juniorima ( plasman u četvrtfinale)
 
objavio:
D. Torjanac, 24.09.2006.
Nove škole rock'n'rolla subota, 16.09.2006.
  Sa radom započinju još četiri škole rock'n'rolla:

Od 21.09. ČETVRTKOM
OŠ A.Šenoe (Trešnjevka) 18,30-19,15

Od 25.09. PONEDJELJKOM
OŠ Otok (Sloboština) 18,00-18,45

Od 27.09. SRIJEDOM
OŠ Bartola Kašića (Jarun) 19,30-20,15
OŠ Pavleka Miškine (Sv.Duh) 18,30-19,15

Upišite se i postanite ROCK'N'ROLL ZVIJEZDA!!!
 
objavio:
D. Torjanac, 16.09.2006.
Škole rock'n'rolla četvrtak, 31.08.2006.
  Kao i svake godine rujan je vrijeme početka škola akrobatskog rock'n'rolla.
Ove godine škole rock'n'rolla održavati će se na slijedećim lokacijama:

Od 08.09. PETKOM
OŠ Petra Zrinskog (Krajiška) 18,00-18,45

Od 11.09. PONEDJELJKOM
OŠ Vrbani 18,00-18,45
OŠ Kralja Tomislava (Trešnjevka) 19,15-20,00
OŠ Dugave 19,30-20,15

Od 12.09. UTORKOM
OŠ I.Andrića (Sopot) 18,00-18,45
OŠ Rudeš 19,15-20,00

Od 13.09. SRIJEDOM
OŠ Julija Klovića (Trešnjevka) 19,00-19,45
OŠ Ljubljanica 19,15-20,00
OŠ Zapruđe 19,15-20,00

Od 14.09. ČETVRTKOM
OŠ Prečko 18,30-19,15
OŠ V.Holjevca (Siget) 18,30-19,15
OŠ Gustava Krkleca (Travno) 18,00-18,45
OŠ Voltino 19,15-20,00

Od 16.09. SUBOTOM
OŠ J.Račića (Srednjaci) 10,00-10,45

Od 18.09. vršiti će se upisi na još nekoliko lokacija.
Ako volite šport, druženje i rock’n’roll tada je škola rock'n'rolla prava stvar za vas!
Nakon završene škole akrobatskog rock’n’rolla i Vi se možete pridružiti našoj zabavnoj i brojnoj rock’n’roll obitelji, bez obzira želite li se natjecati ili samo uživati u glazbi i pokretu sporta 21.stoljeća.
 
objavio:
D. Torjanac, 31.08.2006.
Filip Bilušić osvojio skuter Aprilla SR 50R petak, 25.08.2006.
  Naš član Filip Bilušić osvojio je skuter Aprilla SR 50R u nagradnom natjecanju Auto kluba i Moto kluba. Filip je besprijekorno odgovorio na sva pitanja u testu i potom pomeo suparnike na karting stazi.  
objavio:
D. Torjanac, 25.08.2006.
Počeli su treninzi.......... ponedjeljak, 07.08.2006.
  U ponedjeljak 07.08. počeli su treninzi našeg kluba u novoj sezoni.
Uoči nove natjecateljske sezone podsjetiti ćemo se najvažnijih uspjeha našeg kluba u prošloj sezoni.
Petra Nedelić i Mario Jukić osvojili su 1. mjesto na Europskom kupu u Lyonu.
Kristina Piškorić i Silvio Golubić ušli su u finale na svim ovogodišnjim Europskim kupovima.
Lucija Karavlah i Karlo Škrinjarić osvojili su 7.mjesto na Svjetskom juniorskom kupu.
Na Državnom prvenstvu šestu godinu zaredom osvojili smo najviše medalja i pobjedili smo u četiri kategorije a na Prvenstvu grada Zagreba pobjedili smo u pet kategorija.
Organizirali smo početne škole rock'n'rolla na 20 lokacija i velik broj djece i mladeži upoznali smo sa našim atraktivnim sportom.
U novoj sezoni očekujemo nastavak dominacije u domaćoj konkurenciji i potvrdu odličnih rezultata na međunarodnoj sceni.

 
objavio:
D. Torjanac, 07.08.2006.
Svim našim članovima i prijateljima kluba želimo ugodno ljeto! subota, 01.07.2006.
  Došao je kraj i ove sezone. Idemo na more a poslije sve po starom........
Sa redovnim treninzima nastavljamo 07.08.2006. Raspored treninga možete pogledati na obavijestima za članove.
Početkom nove školske godine na dvadesetak lokacija na Trešnjevci, Centru i Novom Zagrebu započeti će s radom naše škole rock'n'rolla.

Svim našim članovima i prijateljima kluba želimo ugodno ljeto!
 
objavio:
D. Torjanac, 01.07.2006.
Panonski kup Tuzla subota, 24.06.2006.
  PK Flamenco iz Tuzle je organizirao Panonski kup. Na natjecanju su sudjelovali klubovi iz Bih, Slovenije i Hrvatske. Kupovali smo u Arizoni, jeli odlične ćevape, kupali se u slanom jezeru i osvojili nagradu najboljeg kluba.
Naši članovi natjecali su se u tri kategorije i pobjedili smo u sve tri kategorije a medalje su osvojili:
Nina Novosel & Vjekoslav Sokolić - 1.mjesto u starijim juniorima
Lucija Karavlah & Karlo Škrinjarić - 1.mjesto u mlađim juniorima1
Dream team:Nina Pongrac, Ivana Žigić, Maja Ivančić, Marina Polanščak,
Koraljka Munđer, Lana Petretić, Iva Petravić,Sanja Baron, Tina Mikša, Petra Labura, Vedrana Markučić, Matea Fočić, Mirta Vilešić i Kim Cvetko - 1. mjesto u ženskim formacijama
Gloria Mihaljević & Marko Kopanja 2.mjesto u mlađim juniorima1
Mateja Jukić & Filip Sertić - 3.mjesto u starijim juniorima

Rock'n'roll gimnazija osvojila je nagradu za najbolji klub.
Proslava nagrade je u ponedjeljak u OŠ Vrbani u 19,00 sati.

Zahvaljujemo se Namiku i ekipi iz Flamenca na odličnoj organizaciji natjecanja.
 
objavio:
D. Torjanac, 25.06.2006.
WRRC RANG LISTE četvrtak, 22.06.2006.
  Na najnovijim rang listama Svjetske rock'n'roll organizacije najbolje rangirani su slijedeći naši članovi:
2. mjesto na Svjetskoj rang listi seniora B PETRA NEDELIĆ & MARIO JUKIĆ
4. mjesto na Svjetskoj rang listi seniora B KRISTINA PIŠKORIĆ & SILVIO GOLUBIĆ
8. mjesto na Svjetskoj rang listi mlađih juniora LUCIJA KARAVLAH & KARLO ŠKRINJARIĆ
17.mjesto na Svjetskoj rang listi starijih juniora LARISA GOMAZ & DEAN TEŠIĆ
20.mjesto na Svjetskoj rang listi starijih juniora TEA KRIŽAN & FILIP BILUŠIĆ
24.mjesto na Svjetskoj rang listi starijih juniora NINA NOVOSEL & VJEKOSLAV SOKOLIĆ
25.mjesto na Svjetskoj rang listi mlađih juniora GLORIA MIHALJEVIĆ & MARKO KOPANJA
27.mjesto na Svjetskoj rang listi starijih juniora MATEA JUKIĆ & FILIP SERTIĆ
30.mjesto na Svjetskoj rang listi seniora B NIVES ĐURIĆ & TOMISLAV TKALEC

Tri para u Top 10!!!!
Devet parova u Top 30!!!
 
objavio:
D. Torjanac, 22.06.2006.
Oberwart subota, 17.06.2006.
  Svjetski juniorski kup i Austrian open održan je u Oberwartu 17.06.2006. Na natjecanju je sudjelovalo 5 parova iz našeg kluba i formacija Mace.
Na Austrian openu 10 mjesto su zauzele MACE: Sanja Tokić, Maja Blažičko, Lucija Dragičević, Tea Rumec, Iris Blažičko, Martina Ivančan, Kiara Blagaić, Mateja Setnik, Angelina Grgić, Lorena Šebrek, Marija Grgić, Diana Jaklin u kategoriji ženskih juniorskih formacija

Na Svjetskom juniorskom kupu nastupili su:
29. Tea Križan & Filip Bilušić
31. Nina Novosel & Vjewkoslav Sokolić
37. Mateja Jukić & Filip Sertić
38. Larisa Gomaz & Dean Tešić
48. Vanna Bojović & Ivan Tišlar
 
objavio:
D. Torjanac, 18.06.2006.
Rudeš 2006. subota, 10.06.2006.
  Osmu godinu zaredom, sredinom lipnja, naš klub okuplja u Rudešu najbolje hrvatske rock’n’roll plesače na turniru u akrobatskom rock’n’rollu.

POBJEDILI SMO U PET KATEGORIJA!!!!!!!!!!!!!

Istakli su se:
1.mjesto u seniorima B Kristina Piškorić i Silvio Golubić
1.mjesto u mlađim juniorima 1 Lucija Karavlah i Karlo Škrinjarić
1.mjesto u seniorskim formacijama master class ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA: Jelena Andrić, Morana Segarić, Petra Nedelić, Kristina Piškorić, Ivana Havoj, Nives Đurić, Silvio Golubić, Mario Jukić, Ivan Hedl, Saša Kovačec,Goran Kancijan, Tomislav Tkalec i Mario Brođanec
1.mjesto u ženskim formacijama: DREAM TEAM:Nina Pongrac, Ivana Žigić, Marina Polanščak, Koraljka Munđer,Iva Petravić,Sanja Baron, Petra Korenić, Tina Mikša, Petra Labura, Vedrana Markučić, Mirta Vilešić, Lana Petretić i Mia Augustinović
1.mjesto u ženskim juniorskim formacijama MACE:Sanja Tokić, Maja Blažičko, Lucija Dragičević, Tea Rumec, Iris Blažičko, Martina Ivančan, Kiara Blagaić, Matea Setnik, Angelina Grgić, Lorena Šebrek, Marija Grgić, Diana Jaklin
2.mjesto u seniorima B Petra Nedelić i Mario Jukić
3.mjesto u seniorima B Nives Đurić i Tomislav Tkalec
3.mjesto u kategoriji starijih juniora Nina Novosel i Vjekoslav Sokolić
3.mjesto u kategoriji mini formacija 1NO NAME: Dorotea Vasiljević, Toni Zubić, Kim Cvetko, Adrijan Kovačević-Kosumi

U prijepodnevnim satima održano je natjecanje naših najmlađih članova u kategorijama mini formacije 3 i mlađi juniori 3.
U konkurenciji 17 formacija prva tri mjesta osvojili su:
1.MALI ROCKERI: LUŠ Sara, PRIBANIĆ Katarina, BROZIĆ Kristina, ŠPOLJARIĆ Karla, GVOIĆ Romana, KLARIĆ Elena, PAVLINIĆ Monika, HORVAT Sara, TIŠLAR Elena
2.CRNE PANTERE:ALEXANDER Dora, BUZINA Martina, DRVODELIĆ Borna, DRVODELIĆ Dora, HRUP Bea, LONČAREVIĆ Sara, OKIČKI Lea, PETROV Josipa, RIZNIĆ Ana, ROCA Regina, TUTEK Matea
3.GOOD JOB:ŽUPANIĆ Petra, ŽUGČIĆ Valerija, BUDIĆ Mia, ĆORIĆ Ana, DOMIKULIĆ Mirjana, KEFURT Matea, BOSANAC Mara, ANTONU Lana Katarina, DOMINI Lana, JURIČIĆ Iva
Prva tri mjesta u kategoriji MJ3 osvojili su: 1.Ema Čovran & Lovro Bilušić 2.Lana Štimac & Dino Košutić 3.Darija Miščević & Karlo Hečimović
 
objavio:
D. Torjanac, 10.06.2006.
Europski kup Saint-Maxime subota, 03.06.2006.
  Europski kup za seniore B održan je u Sainta-Maxime 03.06.2006. Na natjecanju su sudjelovala dva para iz našeg kluba i u konkurenciji najboljih europskih parova osvojili su slijedeća mjesta:
- 6. Kristina Piškorić & Silvio Golubić (plasman u finale)
-15. Petra Nedelić & Mario Jukić (plasman u četvrtfinale)
 
objavio:
D. Torjanac, 05.06.2006.
Rudeš 2006. utorak, 30.05.2006.
  Osmu godinu zaredom, sredinom lipnja, naš klub okuplja u Rudešu najbolje hrvatske rock’n’roll plesače na turniru u akrobatskom rock’n’rollu.
Turnir Rudeš 2006 održati će se 10.06.2006.u sportskoj dvorani OŠ Rudeš.
Na natjecanju očekujemo oko tri stotine natjecatelja i prepune tribine uz vedri ritam rock’n’rolla i akrobacija od kojih zastaje dah.
 
objavio:
D. Torjanac, 30.05.2006.
KV turnir nedjelja, 21.05.2006.
  ŠARRK Pegaz je u Slavonskom Brodu organizirao KV turnir .

POBJEDILI SMO U PET KATEGORIJA!!!!!!!!!!!!!

Istakli su se:
1.mjesto u seniorima B Kristina Piškorić i Silvio Golubić
1.mjesto u mlađim juniorima 1 Lucija Karavlah i Karlo Škrinjarić
1.mjesto u seniorskim formacijama master class ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA:Ana Đogić, Jelena Andrić, Morana Segarić, Petra Nedelić, Kristina Piškorić, Ivana Havoj, Silvio Golubić, Mario Jukić, Ivan Hedl, Saša Kovačec,Goran Kancijan i Mario Brođanec
1.mjesto u ženskim formacijama: DREAM TEAM:Nina Pongrac, Ivana Žigić, Maja Ivančić, Marina Polanščak, Koraljka Munđer,Iva Petravić,Sanja Baron, Petra Korenić, Tina Mikša, Petra Labura, Vedrana Markučić i Mirta Vilešić
1.mjesto u ženskim juniorskim formacijama MACE:Sanja Tokić, Maja Blažičko, Lucija Dragičević, Tea Rumec, Iris Blažičko, Martina Ivančan, Kiara Blagaić, Matea Setnik, Angelina Grgić, Lorena Šebrek, Marija Grgić, Diana Jaklin
2.mjesto u seniorima B Ana Đogić i Ivan Hedl
3.mjesto u kategoriji starijih juniora Nina Novosel i Vjekoslav Sokolić
 
objavio:
D. Torjanac, 22.05.2006.
NOVE WRRC RANG LISTE petak, 19.05.2006.
  Na najnovijim rang listama Svjetske rock'n'roll organizacije najbolje rangirani su slijedeći naši članovi:
1. mjesto na Svjetskoj rang listi seniora B PETRA NEDELIĆ & MARIO JUKIĆ
4. mjesto na Svjetskoj rang listi seniora B KRISTINA PIŠKORIĆ & SILVIO GOLUBIĆ
8. mjesto na Svjetskoj rang listi mlađih juniora LUCIJA KARAVLAH & KARLO ŠKRINJARIĆ
11.mjesto na Svjetskoj rang listi starijih juniora LARISA GOMAZ & DEAN TEŠIĆ
22.mjesto na Svjetskoj rang listi starijih juniora TEA KRIŽAN & FILIP BILUŠIĆ
24.mjesto na Svjetskoj rang listi starijih juniora NINA NOVOSEL & VJEKOSLAV SOKOLIĆ
25.mjesto na Svjetskoj rang listi starijih juniora MATEA JUKIĆ & FILIP SERTIĆ
25.mjesto na Svjetskoj rang listi mlađih juniora GLORIA MIHALJEVIĆ & MARKO KOPANJA
28.mjesto na Svjetskoj rang listi seniora B NIVES ĐURIĆ & TOMISLAV TKALEC
 
objavio:
D. Torjanac, 19.05.2006.
JIHLAVA subota, 13.05.2006.
  Svjetski juniorski kup i Europski kup održan je u Jihlavi 13.05.2006.
Na natjecanju je sudjelovalo 13 parova iz našeg kluba i u konkurenciji najboljih svjetskih parova istakli su se:
4. Kristina Piškorić & Silvio Golubić u seniorskoj B kategoriji (plasman u finale)
11. Petra Nedelić & Mario Jukić u seniorskoj B kategoriji ( plasman u polufinale)
11. Larisa Gomaz & Nina Novosel u starijim juniorima ( plasman u polufinale)
14. Lucija Karavlah & Karlo Škrinjarić u mlađim juniorima ( plasman u četvrtfinale)
16.Tea Križan & Filip Bilušić u starijim juniorima ( plasman u četvrtfinale)
16.Gloria Mihaljević & Marko Kopanja u mlađim juniorima ( plasman u četvrtfinale)
21. Nives Đurić & Tomislav Tkalec u seniorskoj B kategoriji ( plasman u četvrtfinale)

U kategorijama seniori B i mlađi juniori članovi Rock'n'roll gimnazije su osvojii dva najbolja plasmana od hrvatskih natjecatelja a u kategoriji starijih juniora smo drugoplasirani od hrvatskih natjecatelja.
 
objavio:
D. Torjanac, 14.05.2006.