kalendar natjecanja klupska prvenstva
Vrsta natjecanja:
16. Državno prvenstvo u akrobatskom rock'n'rollu

Mjesto:
Zagreb,
sportska dvorana
OŠ Petra Zrinskog,
Krajiška 9.
>KARTA

Organizatori:
Hrvatski rock’n’roll savez &
RRK Rock’n’roll gimnazija


Datum:
subota, 21.04.2007.

Početak:
prednatjecanja 12,00h,
završnica 19,30h



Broj Fotki: 90
 

10. osvojenih medalji (detalji):

  • 5. zlatnih
  • 3. srebrne
  • 2. brončane
 

FORMACIJE PROBA PODIJA
11:20 BRILIANT GIRLS
11:23 LADYBUGS
11:26 BUBAMARE
11:29 PEGAZ
11:32 ZLATNE RIBICE
11:35 NOVA GRADIŠKA
11:38 MRVICE
11:41 HARD BREAK
11:44 TURBO LIMAČI
11:47 VJEŠTICE
11:50 GOOD JOB
PREDNATJECANJE 
12:00 PREDSTAVLJANJE SUDIONIKA
12:15 1/8 MLAĐI JUNIORI 2
12:48 1/8 MLAĐI JUNIORI 1
13:12 1/4 STARIJI JUNIORI
13:27 1/4 MLAĐI JUNIORI 2
13:47 RUNDA NADE MLAĐI JUNIORI 1
14:00 RUNDA NADE STARIJI JUNIORI
14:10 PAUZA
14:15 1/2 MLAĐI JUNIORI 2
14:32 1/4 MLAĐI JUNIORI 1
14:50 1/2 STARIJI JUNIORI
15:05 1/2 SENIORI C
15:20 1/2 MLAĐI JUNIORI 1
15:36 1/2 MINI FORMACIJE 2
ZAVRŠETAK 16:00
FORMACIJE PROBA PODIJA
16:00 TEENS
16:03 BABES
16:06 BIG STAR
16:09 TIGRICE
16:12 ENIGME
16:15 BAD GIRLS
16:18 NEOPRAVDANI SATI
16:23 MACE


POSLIJEPODNEVNI PROGRAM

16:30 1/2 SENIORI B PLESNI PROGRAM
16:40 MLAĐI JUNIORI 2
16:55 OCJENE MLAĐI JUNIORI 2
16:57 SENIORI C
17:11 PROGLAŠENJE MLAĐI JUNIORI 2
17:14 OCJENE SENIORI C
17:16 1/2 SENIORI B ACRO PROGRAM
17:28 PROGLAŠENJE SENIORI C
17:31 MINI FORMACIJE 2
17:43 MINI FORMACIJE 1
17:55 ŽENSKE JUNIORSKE FORMACIJE
18:03 OCJENE MINI FORMACIJE 2
18:05 OCJENE MINI FORMACIJE 1
18:07 OCJENE ŽENSKE JUNIORSKE FORMACIJE
18:10 PROGLAŠENJE MINI FORMACIJE 2
18:13 PROGLAŠENJE MINI FORMACIJE 1
18:16 PROGLAŠENJE ŽENSKE JUNIORSKE FORMACIJE
FORMACIJE PROBA PODIJA
18:50 MEGAROCK KRIŽ
18:55 ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2
19:00 ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1
19:05 MEGAROCK TEAM
19:10 CRAIZY DAISY
19:15 DOMINO DANCE
19:20 DREAM TEAM


VEČERNJI PROGRAM  

19:30 PREDSTAVLJANJE SUDIONIKA 
19:45 SENIORI B-PLESNI PROGRAM
19:55 SENIORI A-PLESNI PROGRAM 
20:02 MLAĐI JUNIORI 1
20:16 SHOW
20:26 OCJENE B-PLESNI PROGRAM
20:29 OCJENE A-PLESNI PROGRAM
20:32 OCJENE MLAĐI JUNIORI 1
20:35 STARIJI JUNIORI
20:49 PROGLAŠENJE MLAĐI JUNIORI 1
20:52 OCJENE STARIJI JUNIORI
20:54 SENIORI B - ACRO PROGRAM
21:08 PROGLAŠENJE STARIJI JUNIORI
21:11 OCJENE SENIORI B-ACRO PROGRAM
21:13 SENIORI A - ACRO PROGRAM
21:23 OCJENE SENIORI A - ACRO PROGRAM
21:25 JUNIORSKE FORMACIJE
21:37 ŽENSKE FORMACIJE
21:45 SENIORSKE FORMACIJE
21:53 PROGLAŠENJE SENIORI B
21:56 OCJENE JUNIORSKE FORMACIJE
21:58 OCJENE ŽENSKE FORMACIJE
22:00 OCJENE SENIORSKE FORMACIJE
22:02 PROGLAŠENJE SENIORI A 
22:05 PROGLAŠENJE JUNIORSKE FORMACIJE
22:08 PROGLAŠENJE ŽENSKE FORMACIJE
22:11 PROGLAŠENJE SENIORSKE FORMACIJE
22:14 ZAVRŠETAK NATJECANJA

1 Paula TODOROVIĆ - Mihovil SALOPEK RR_MJ2 ARRK BRILJANTIN
2 Petra LOVRENČIĆ - Mateo LOVRENČIĆ RR_MJ2 ARRK BRILJANTIN
3 Paola PIŠONIĆ - Kristijan PAVLOVIĆ RR_MJ2 ARRK BUBA
4 Ana SILAJ - Hrvoje MAMIĆ RR_MJ2 ŠARRK "MEGARock" - Petrinja
5 Doriana TIČAK - Kruno TADIĆ RR_MJ2 ARRK MEGARock - Križ
6 Melita OBRANOVIĆ - Alen POMAHAČ RR_MJ2 ARRK MEGARock - Križ
7 Korina MILETIĆ - Ivor BENKO RR_MJ2 ARRK MEGARock - Zagreb
8 Michelle ROMIĆ - Ivor BOSEK RR_MJ2 ARRK MEGARock - Zagreb
9 Mara Flora RUNJIĆ - Dominik KARAČIĆ RR_MJ2 ARRK MEGARock - Zagreb
10 Magdalena BARIĆ - Tin CRNIĆ RR_MJ2 ARRK PANDA
11 SARA MIHALINEC - Ivan MIKLOŠEVIĆ RR_MJ2 ARRK PANDA
12 Marta LEGVARD - Karlo KOLJAJA RR_MJ2 ARRK PANDA
13 Lea VLAŠIĆ - Filip CRNIĆ RR_MJ2 ARRK PANDA
14 LEA SINKOVIĆ - KARLO POPOVIĆ RR_MJ2 ARRK PANDA
15 Dora HRŠAK - Jurica KLANFAR RR_MJ2 ARRK PANDA
16 Petra HABIJANEC - MATIJA HORVAT RR_MJ2 ARRK PANDA
17 MIA SINKOVIĆ - TOMISLAV JAGUSTOVIĆ RR_MJ2 ARRK PANDA
18 Doris SAMARDŽIJA - Floren PERIĆ-RADOVANOVIĆ RR_MJ2 ŠARRK PEGAZ
19 Martina HANULJAK - Teo HAURDIĆ RR_MJ2 ŠARRK PEGAZ
20 Helena FILIPOVIĆ - Zvonimir ORŠULIĆ RR_MJ2 ŠARRK PEGAZ
21 Gabrijela KOKOTOVIĆ - Antonio ČIRIĆ RR_MJ2 ŠARRK PEGAZ
22 MONIKA MARGETA - Mislav BOTICA RR_MJ2 ŠARRK PEGAZ
23 Valentina ALAVANIĆ - Filip MILOJEVIĆ RR_MJ2 ŠARRK PEGAZ
24 Karla BARAĆ - Pavle MILOJEVIĆ RR_MJ2 ŠARRK PEGAZ
25 Anja MERGEDUŠ - Emil VALLA RR_MJ2 ŠARRK PEGAZ
26 Lucija GRGUREVIĆ - Fabijan ĐURĐEVIĆ RR_MJ2 ŠPK TOP DANCE
27 Lea TOLIĆ - Matej RADIČEVIĆ RR_MJ2 ŠPK TOP DANCE
28 Ivana BREZIĆ - Luka PEH RR_MJ2 ŠPK TOP DANCE
29 Ema OREČ - Kristijan TUNJIĆ RR_MJ2 ŠPK TOP DANCE
30 Elena MIŠČANČUK - Luka TURKALJ RR_MJ2 ŠPK TOP DANCE
31 Dora IVANČIĆ - Marin FERIĆ RR_MJ2 ŠPK TOP DANCE
32 Ana-Marija TOLIĆ - Ivan GARIĆ RR_MJ2 ŠPK TOP DANCE
33 Antonija ŠIPUŠIĆ - Marko DIKOVIĆ RR_MJ2 ARRK VEGA
34 Daria PRNJAK - STJEPAN ŠVIGIR RR_MJ2 ARRK VEGA
35 Veronika ŠIPUŠIĆ - KRISTIJAN MAMIĆ RR_MJ2 ARRK VEGA
36 Marija KRVARIĆ - Stjepan KRVARIĆ RR_MJ2 ARRK VEGA
37 Paola PETRAC - ROBERT VELNIĆ RR_MJ2 ARRK VEGA
38 Mihaela PRNJAK - Domagoj PRNJAK RR_MJ2 ARRK VEGA
39 Monika LAUŠ - Antun PUKANIĆ RR_MJ2 ARRK VEGA
40 Sara KOVAČIĆ - Antonio PRNJAK RR_MJ2 ARRK VEGA
41 Anita KARAGIĆ - Mario TOMAŠIĆ RR_MJ2 RRC "Z & D" - SISAK
42 Karla ŠTIMAC - Juraj GOBAC RR_MJ2 RRC "Z & D" - SISAK
43 Nikolina ŠEPARAC - Patrik BOŽURIĆ RR_MJ2 RRC "Z & D" - SISAK
44 Kristina ŠUMAN - Luka NORŠIĆ RR_MJ2 RRC "Z & D" - SISAK
45 Laura BUKVIĆ - Ivan TORJANAC RR_MJ2 RRK RNR GIMNAZIJA
46 Ana BAKARIĆ - Ivor CRHA RR_MJ2 RRK RNR GIMNAZIJA
47 Ana-Marija MIHALJEVIĆ - Jan KARAČIĆ RR_MJ2 RRK RNR GIMNAZIJA
48 Darija MIŠČEVIĆ - Karlo HEČIMOVIĆ RR_MJ2 RRK RNR GIMNAZIJA
49 Mirna ŠALKOVIĆ - Mario PRIŠLIN RR_MJ2 RRK RNR GIMNAZIJA
50 Lana ŠTIMAC - Dino KOŠUTIĆ RR_MJ2 RRK RNR GIMNAZIJA
51 Ema ČOVRAN - Lovro BILUŠIĆ RR_MJ2 RRK RNR GIMNAZIJA
52 Antonia KAJIĆ - Tomislav PLEŠKO RR_MJ1 ARRK BUBA
53 Iva IVANČIĆ - Branimir RUDEC RR_MJ1 ARRK BUBA
54 Lana OPPENHEIM - Branimir MARKOVIĆ RR_MJ1 ARRK BUBA
55 Martina RUDNIK - Luka ZRNIĆ RR_MJ1 ARRK BUBA
56 Mateja KOBEŠČAK - Sergej KIRČENKOV RR_MJ1 ARRK BUBA
57 Tea PLEŠKO - Krešimir RUDEC RR_MJ1 ARRK BUBA
58 Adela PIŠONIĆ - Luka MIHAČIĆ RR_MJ1 ARRK BUBA
59 Tamara MAMIĆ - Alen MIKIĆ RR_MJ1 ŠARRK "MEGARock" - Petrinja
60 Anamaria PRANJIĆ - Dominik FANJKUTIĆ RR_MJ1 ARRK MEGARock - Križ
61 Iva JUREC - Marko HATVALIĆ RR_MJ1 ARRK MEGARock - Križ
62 Petra PUGAR - Karlo WAGNER RR_MJ1 ARRK MEGARock - Križ
63 Martina FUKAČ - Leonardo KOLENC RR_MJ1 ARRK MEGARock - Križ
64 Marijana ŠIMUNOVIĆ - Sven BULAVA RR_MJ1 ARRK MEGARock - Križ
65 Jelena PECIKOZIĆ - Andrija SEMENJUK RR_MJ1 ARRK MEGARock - Križ
66 Ivona CEROVAC - Matej KIŠANIĆ RR_MJ1 ARRK PANDA
67 Jana JAVUREK - Lovro RAČIĆ RR_MJ1 ARRK PANDA
68 Iva KOZJAK - David VUČIĆ RR_MJ1 ARRK PANDA
69 Ariana TUCMAN - Dino BONAČIĆ RR_MJ1 ARRK PANDA
70 Marija Magdalena PICEK - Roman AVDIĆ RR_MJ1 ARRK PANDA
71 Lucija MATANOVIĆ - Ivan KURDIJA RR_MJ1 ŠARRK PEGAZ
72 Nada PAUN - Davor NAJŠVENDER RR_MJ1 ŠARRK PEGAZ
73 Mia JANČ - Filip PANDŽA RR_MJ1 ŠPK TOP DANCE
74 Dora KEKEZ - Lucijan TUNJIĆ RR_MJ1 ŠPK TOP DANCE
75 Marina ZORIĆ - Marko PANDŽA RR_MJ1 ŠPK TOP DANCE
76 Kristina BLUMENŠAJN - Adrian POPOVIĆ RR_MJ1 ŠPK TOP DANCE
77 Doris LUČAN - Damir ZOBEC RR_MJ1 ARRK VEGA
78 Mirela KOTRMAN - Luka PRNJAK RR_MJ1 ARRK VEGA
79 Ivona MAKEK - Patrik BAŠTEK RR_MJ1 ARRK VEGA
80 Vedrana KARAVLAH - Michel GOLUBIĆ RR_MJ1 RRK RNR GIMNAZIJA
81 Marta BOLARIĆ - Karlo KORBAR RR_MJ1 RRK RNR GIMNAZIJA
82 Lucija KARAVLAH - Karlo ŠKRINJARIĆ RR_MJ1 RRK RNR GIMNAZIJA
83 Gloria MIHALJEVIĆ - Marko KOPANJA RR_MJ1 RRK RNR GIMNAZIJA
84 Elena ČOVRAN - Lovro LABURA RR_MJ1 RRK RNR GIMNAZIJA
85 Ana-Marija HUČIĆ - Patrik CIPRIĆ RR_MJ1 RRK RNR GIMNAZIJA
86 Mirta CIGLAR - Tomislav RUDEC RR_SJ ARRK BUBA
87 Petra VNUČEC - Luka ULOVEC RR_SJ ARRK BUBA
88 Josipa MARIĆ - Dominik KOLJAJA RR_SJ ARRK PANDA
89 Lea ŠUT - Stjepan ZRINUŠIĆ RR_SJ ARRK PANDA
91 Marina PRANJIĆ - Ivan KUKIĆ RR_SJ ARRK MEGARock - Križ
92 Ivana CVITKOVIĆ - Roko HATVALIĆ RR_SJ ARRK MEGARock - Križ
93 Josipa ŠEREMET - Luka HATVALIĆ RR_SJ ARRK MEGARock - Križ
94 Gabrijela ĆOSIĆ - Vjeran ŠUNJIĆ RR_SJ ARRK MEGARock - Križ
95 Đurđica VINKOVIĆ - Dinko HORVAT RR_SJ ŠPK TOP DANCE
96 Sonja PETKOV - Tomislav ŽALAC RR_SJ ŠPK TOP DANCE
97 Lucija ROGINIĆ - Vladimir SUBOTIĆ RR_SJ RRK RNR GIMNAZIJA
98 Vanna BOJOVIĆ - Ivan TIŠLAR RR_SJ RRK RNR GIMNAZIJA
99 Petra TIŠLAR - Marin KULUŠIĆ RR_SJ RRK RNR GIMNAZIJA
100 Lucia TADIĆ - Vid DORIĆ RR_SJ RRK RNR GIMNAZIJA
101 Larisa GOMAZ - Filip BILUŠIĆ RR_SJ RRK RNR GIMNAZIJA
102 Jelena TOMAŠIĆ - Mislav ŠALKOVIĆ RR_SJ RRK RNR GIMNAZIJA
103 Tena OPAČAK - Zlatko DRLJAČIĆ RR_C ARRK BRILJANTIN
104 Mateja ROŽIĆ - Jakov GRKOVIĆ RR_C ARRK BUBA
105 Matea PETROVIĆ - Ivan OREČ RR_C ARRK BUBA
106 Marija GEMBEC - Marko ZRNIĆ RR_C ARRK BUBA
107 Ana-Marija KOŠUTIĆ - Lovro GRKOVIĆ RR_C ARRK BUBA
108 Tara MINJEVIĆ - Matija HANŽEVAČKI RR_C ARRK BUBA
109 Nela PEZER - Marko ŠIMIĆ RR_C ŠARRK "MEGARock" - Petrinja
110 Manuela VRAPČEVIĆ - Ivan LOVRIĆ RR_C ŠARRK "MEGARock" - Petrinja
111 Petra FUKAČ - Teo BABIĆ RR_C ARRK MEGARock - Križ
112 Iva KEKEZ - Krešimir PETTI RR_C ŠPK TOP DANCE
113 Ines BREŠIĆ - Ivan BUDIMIR RR_C ŠPK TOP DANCE
114 Mia RADOVANOVIĆ - Ivan LAZIĆ RR_C ŠPK TOP DANCE
115 Tina VEDLIN - Mario JANJIĆ RR_C ŠPK TOP DANCE
116 Antonia FILIPOVIĆ - Domagoj ŠALKOVIĆ RR_C RRK RNR GIMNAZIJA
117 Petra NEDELIĆ - Miroslav JANKOVIĆ RR_B ARRK BUBA
120 Tea KOZJAK - Martin LALIĆ RR_B ARRK PANDA
121 Nera PETROVEČKI - Ivan RENDULIĆ RR_B ARRK PANDA
122 Petra BRAČUN - Marko LEGVARD RR_B ARRK PANDA
123 Nina NOVOSEL - Tomislav TKALEC RR_B RRK RNR GIMNAZIJA
124 Morana SEGARIĆ - Goran KANCIJAN RR_B RRK RNR GIMNAZIJA
125 Kristina PIŠKORIĆ - Silvio GOLUBIĆ RR_B RRK RNR GIMNAZIJA
126 Jelena ANDRIĆ - Saša KOVAČEC RR_B RRK RNR GIMNAZIJA
127 Ivana HAVOJ - Mario BROĐANEC RR_B RRK RNR GIMNAZIJA
128 Barbara ŠMIT - Dalibor HAJDINJAK RR_A ARRK MEGARock - Zagreb
129 Nikolina ŽUPANIĆ - Vedran KUBOVIĆ RR_A ARRK PANDA
130 Ivana MIHALIĆ - Neven IVIĆ RR_A ARRK PANDA
131 Dinka LELIĆ - Tomislav MATACUN RR_A ARRK PANDA
132 Ana ĐOGIĆ - Ivan HEDL RR_A RRK RNR GIMNAZIJA
133 Briliant Girls

DUVNJAK Melani,MAJIĆ Josipa,MAMIĆ Silvija,MARTINOVIĆ Petra,MATANOVIĆ Roza,PAPONJA Dorotea,ŠARC Claudia,TOLJ Mirjana,VODOPIJA Martina,VODOPIJA Andrea,JURIČIĆ IVA,MIXICH Renee,ŠIKIĆ Ivana
F_MF2 ARRK BRILJANTIN
134 Ladybugs

BOJANIĆ Tea,CERIĆ Marina,GRUBIŠIĆ Matea,KOMERIČKI Sara,MINIRI Monika,PRIBANIĆ Sarah,RENIĆ Ivona,STANIĆ Vlatka,TUS Veronika,VUČAK Tea ,ŠEGO Antonija,RUGA Lorena
F_MF2 ARRK BUBA
135 Bubamare

KRSTIČEVIĆ Bruna,BOSANAC Dora,KEZERIĆ Anamarija,ŽABJAČAN Lucija,BERGER Kristina,BUKVIĆ-LETICA Antonija,KOŠTRO Anamarija,KRATOHVIL Tea,LACIĆ Helena,RADIŠIĆ Kristina
F_MF2 ARRK BUBA
136 Pegaz - Nova Gradiška

FILIPOVIĆ Majda ,MARINOVIĆ Andrea,AJANOVIĆ Adela,MARJANOVIĆ Mateja ,VALENTIĆ Lara, DUVNJAK Zrinka
F_MF2 ŠARRK PEGAZ
137 Zlatne ribice - Brodski Varoš

OPAČAK Veronika,ČIČIĆ Marija,JANKOVIĆ Monika,NJEMČEVIĆ Danijela,KLJAJIĆ Katarina,KLJAJIĆ Marina,GUDELJ Antonela,RENDULIĆ Ines,MITROVIĆ Anja,POSAVEC Tena,ZMAJIĆ Klara,TERZIĆ Ivana,GRMUŠA Lana,FILAJDIĆ Mia
F_MF2 ŠARRK PEGAZ
138 Nova Gradiška

ŠEFER Sara,BULF Tea,KIKIĆ Marina,NAĐ Lara,LUKIĆ Sanja,GRGANIĆ Tena,ORŠULIĆ Martina,RANISAVLJEVIĆ Elena,ŠPOLJARIĆ Nikolina,ŠUGIĆ Mihaela
F_MF2 ŠARRK PEGAZ
139 Mrvice

BOROVAC Ita ,VULETIĆ Tara,IVANIŠEVIĆ Lea ,IVANIŠEVIĆ Petra ,FILIPOVIĆ Monika,BRAĐAŠEVIĆ Lea ,MANDUŠIĆ Ana ,AJANOVIĆ Sofija
F_MF2 ŠARRK PEGAZ
140 Hard Break

SMUDA Elizabeta,OREČ Lana,KATIĆ Dunja,ANDRIJANIĆ Monika,RADIČEVIĆ Tea,ŽUPAN Mihaela,HRSKANOVIĆ Amanda,MATANOVIĆ Anđelka,OZUŠKA Pamela,HERCOG Tena
F_MF2 ŠPK TOP DANCE
141 Turbo limači

BABIĆ Miamaja,JELIĆ Vlatka ,MATOVIĆ Dora,ŠUTEVSKI Iva,HRENOVIĆ Monika,JURIČEV-MIKULIN Iva,ŠTIMAC Monika,ŠTRK Petra,HORVAT Mercedes,BRDEK Dora,GUDIČEK Ana,ROCA Regina,KOSUMI-KOVAČEVIĆ Arijan
F_MF2 RRK RNR GIMNAZIJA
142 Vještice

BABIĆ Anamarija,BILJANOVIĆ Nadina,BOLIĆ Nives,BOŠNJAK Elena,BROZIĆ Katarina,GAMILEC Dora,GVOIĆ Romana,HORVAT Sara,IVANDA Anamarija,KLARIĆ Elena,LUŠ Sara,MARKOV Ivana,ORDANIĆ Buga,PAVLINIĆ Monika,ROTIM Iva,ŠPOLJARIĆ Karla,VUKELIĆ Gabriela-Viktoria
F_MF2 RRK RNR GIMNAZIJA
143 GOOD JOB

BOSANAC Mara,ĆORIĆ Ana,DOMIKULIĆ Mirjana,DOMINI Lana,GORŠE Lucija,KEURT Matea,ŽUGČIĆ Valerija,ŽUPANIĆ Petra
F_MF2 RRK RNR GIMNAZIJA
144 Teens

BARBARIĆ Jelena,GRUBIŠIĆ Antonela,HERMAN Dajana,ŠTRBENAC Dora,TOMURAD Mateja,GRUBIŠIĆ Andrea,JURANIĆ Vlatka
F_MF1 ARRK BRILJANTIN
145 Babes

OREČ Barbara,RENIĆ Jelena,BALENT Dora,SVRŽNJAK Jelena,ŠĆUKANEC Helena,ŠIMIĆ Elena,BLAŠKOVIĆ Morana,SOKOLOVIĆ Larisa,MATOŠIĆ Lucija,OREŠKOVIĆ Matea
F_MF1 ARRK BUBA
146 Big Star

BELEGIĆ MIA,BELEGIĆ LANA ,BELEGIĆ KATJA,BULJAN DANIJELA,GRGIĆ JOSIPA,JOZIĆ ANA,JOZIĆ KATARINA,JOZIĆ NIKOLINA,KLARIĆ HELENA ,KLEM ANA,MIRKOVIĆ ANTONIJA,MIRKOVIĆ ENA,RAMLJAK TANJA
F_MF1 ŠARRK PEGAZ
147 Tigrice

DIKANOVIĆ Andrea,ABRAMOVIĆ Antonija ,ČIČAK Ana,GAŠPAR Kristina,BOROZNI Katarina,ĆOSIĆ Ena,MIRKOVIĆ Mateja,AZAPOVIĆ Ines,ŠAF Dona,PRGOMET Irena,KLAIĆ Nives,KRAMAR Marta,BANO Ana,PAVIĆ Marija ,LOVRIĆ Ivona,ŽUPAN Lucija,LORENC Josipa
F_MF1 ŠPK TOP DANCE
148 Enigme

JANJIĆ Mirela,PELIVAN Matea,ALILOVIĆ Gabrijela ,BODLOVIĆ Anamarija,PEH Magdalena ,HORVATOVIĆ Nikolina,GAVRAN Matea
F_MF1 ŠPK TOP DANCE
149 Bad Girls

IVEZIĆ Ivona,JURINA Katarina,MARTINJAK Monika,OSTREŠ Petra,SKLEDAR Mirna,ŠETINC Tena
F_MF1 SRRK ZAPREŠIĆ
150 Neopravdani sati

HERCOG Ema,DUGANDŽIĆ Dajana,ĐURIĆ Morena ,PITLOVIĆ Irena,TUNJIĆ Anita,ČAVKA Andrea,MANDIĆ Martina,MOSTARKIĆ Patricia,PETRIČEVIĆ Korana,ZOVKO Tea,HRENEK Eva-Marija,ŽUPAN Iva
F_GF_J ŠPK TOP DANCE
151 Mace

TOKIĆ Sanja,DRAGIČEVIĆ Lucija,BLAŽIČKO Maja,BLAŽIČKO Iris,BLAGAIĆ Kiara,SETNIK Matea,GRGIĆ Angelina,GRGIĆ Marija,JAKLIN Diana,RUMEC Tea,ŠEBREK Lorena,DRAGIČEVIĆ Jelena
F_GF_J RRK RNR GIMNAZIJA
152 Domino Dance

GRKOVIĆ Marta,BUKVIĆ Ines,ROČIĆ Monika,PETROVIĆ Matea,GEMBEC Marija,MINJEVIĆ Tara,KOŠUTIĆ Ana-Marija,CIGLAR Mirta,ULOVEC Sabina,RUŽIĆ Matea,HUSINEC Anamaria,BENC Anamarija
F_GF ARRK BUBA
153 Dream Team

MIKŠA Tina,MARKUČIĆ Vedrana,IVANČIĆ Maja,PETRAVIĆ Iva,PONGRAC Nina,MUNĐER Koraljka,ŽIGIĆ Ivana,PETRETIĆ Lana,POLANŠČAK Marina,BARON Sanja,KORENIĆ Petra,LABURA Petra,BUDOJEVIĆ Sanja,FOČIĆ Mateja,CVETKO Kim,VILEŠIĆ Mirta,TEŠIĆ Romana,AUGUSTINOVIĆ Mia
F_GF RRK RNR GIMNAZIJA
154 MEGARock - Križ

ŠEREMET Josipa,FUKAČ Martina,CVITKOVIĆ Ivana,BULAVA Sven,KUKIĆ Ivan,HATVALIĆ Luka,HATVALIĆ Roko,PUGAR Petra,WAGNER Karlo,PECIKOZIĆ Jelena,SEMENJUK Andrija,ŠIMUNOVIĆ Marijana,RAJČEVIĆ Petra,ŠUNJIĆ Vjeran
F_RR_J ARRK MEGARock - Križ
156 Rock'n roll gimnazija 2

MIHALJEVIĆ Gloria,ČOVRAN Elena ,KARAVLAH Vedrana,HUČIĆ Ana-Marija ,BOLARIĆ Marta,GOMAZ Dorotea,ŠALKOVIĆ Mirna,KOPANJA Marko,LABURA Lovro,GOLUBIĆ Michel,CIPRIĆ Patrik,KORBAR Karlo,KOPANJA Petar,PRIŠLIN Mario
F_RR_J RRK RNR GIMNAZIJA
157 Rock'n roll gimnazija 1

GOMAZ Larisa,TADIĆ Lucia,BOJOVIĆ Vanna,TIŠLAR Petra,TOMAŠIĆ Jelena ,KARAVLAH Lucija,BILUŠIĆ Filip ,DORIĆ Vid,TIŠLAR Ivan,KULUŠIĆ Marin,ŠALKOVIĆ Mislav,ŠKRINJARIĆ Karlo,ROGINIĆ Lucija, SUBOTIĆ Vladimir, ŠALKOVIĆ Domagoj, FILIPOVIĆ Antonia
F_RR_J RRK RNR GIMNAZIJA
158 MEGARock Team

BARTOLIĆ Marko,GRŽIN Mario,HAJDINJAK Dalibor,HAJNIC Mirna,KIRETA Daria,MATIJEVIĆ Damir,MESAR Bojan,ŠMIT Barbara,ŽDRAVAC Petra,PEZER Nela, VRAPČEVIĆ Manuela,ŠIMIĆ Marko
F_RR_M ARRK MEGARock - Zagreb
159 Crazy Daisy

KANCIJAN Goran,TKALEC Tomislav,JUKIĆ Mario,HEDL Ivan,HRESTAK Mario,GOLUBIĆ Silvio,KOVAČEC Saša,BROĐANEC Mario,SEGARIĆ Morana,ĐURIĆ Nives,ĐOGIĆ Ana ,KRVARIĆ Kristina ,PIŠKORIĆ Kristina ,ANDRIĆ Jelena,HAVOJ Ivana,KRIŽAN Tea
F_RR_M RRK RNR GIMNAZIJA
aktualno o klubu klupska pravila treninzi natjecanja
rezultati fotke škola rnr-a kontakt linkovi
Copyright © 2008. Rock 'n' roll gimnazija.