osvojene medalje
 
(upišite ime i prezime natjecatelja, npr: Ivan Horvat)
1999
2000
2001
2002
27.01. Zagreb 16.03. Dvor (Slovenija) 06.04. Moste pri Komendi 25.05. Zagreb 13.10. Sisak 15.12. Petrinja
10.02. Ljubljana 17.03. Dubrava (Zagreb) 20.04. Zagreb 16.06. Zagreb (Rudeš) 27.10. Slavonski Brod 21.12. Zagreb
27.01. 2002, Zagreb
KUP HRVATSKE
organizator: RRK Rock'n'Roll Gimnazija
A 2 REA GIASCHI - ALAN KICHL RNR Gimnazija
B 2 MAJA KRANJČEC - MIROSLAV POPOVIĆ RNR Gimnazija
B 3 KORALJKA MUNĐER - MARIO HRESTAK RNR Gimnazija
B 4 NIVES ĐURIĆ - TOMISLAV SRAKA RNR Gimnazija
C 2 ANA ĐOGIĆ - MARIO JUKIĆ RNR Gimnazija
C 7 NINA PONGRAC - DINO PREKIĆ RNR Gimnazija
C 9 KRISTINA SOKOLIĆ - SAŠA KOVAČEC RNR Gimnazija
C 10 MAJA VLAHOVIĆ - ANTONIO RIMAC RNR Gimnazija
SJ 5 TINA OTROKAR - IVAN HEDL RNR Gimnazija
SJ 13 ROMANA TEŠIĆ- TOMISLAV JURAJAC-BARANOVIĆ RNR Gimnazija
MJ1 15 IVANA KRŽELJ - GORAN JAGUŠT RNR Gimnazija
MJ1 16 VALENTINA KRIVEC - MATIJA KLAKOCER RNR Gimnazija
MJ2 1 JELENA ANDRIĆ - VLADIMIR SUBOTIĆ RNR Gimnazija
MJ2 5 MORANA SEGARIĆ - IGOR BABIĆ RNR Gimnazija
MJ2 7 DORIJANA RIMAC - DEJAN TEŠIĆ RNR Gimnazija
MJ2 13 MATEA FOČIĆ - MILAN ČOP RNR Gimnazija
MJ2 14 MATEA JUKIĆ - FILIP SERTIĆ RNR Gimnazija
MJ2 15 MATEA ČEVKO - MARIO BRIŠEVAC RNR Gimnazija
MJ2 16 MIRTA VILEŠIĆ - TOMISLAV PETRETIĆ RNR Gimnazija
MJ2 18 SARA STJEPANOVIĆ - IVAN RASONJA RNR Gimnazija
MJ2 20 TINA MIKŠA - GORAN KRSNIK RNR Gimnazija
MJ2 21 SANJA BUDOJEVIĆ - DENIS LUKEC RNR Gimnazija
MJ2 22 IVANA HAVOJ - VJEKOSLAV SOKOLIĆ RNR Gimnazija
MJ2 23 DARIJA ŠKOKIĆ - MARKO HRTICA RNR Gimnazija
MJ2 25 IVANA NOVKOVIĆ - IVO BULUM RNR Gimnazija
MJ2 30 MATEA PAVIĆ - MATIJA VESELJAK RNR Gimnazija
MF1 2 JOHNNY BRAVO RNR Gimnazija
MF2 1 NOVI ZAGREB RNR Gimnazija
MF2 3 VJEŠTICE RNR Gimnazija
MF2 5 BADTUBBIES RNR Gimnazija
30. natjecatelja, 8. osvojenih medalja (2. zlatnih, 4. srebrnih, 2. brončanih)
aktualno o klubu klupska pravila treninzi natjecanja
rezultati fotke škola rnr-a kontakt linkovi
Copyright © 2008. Rock 'n' roll gimnazija.

fotke s turnira