osvojene medalje
 
(upišite ime i prezime natjecatelja, npr: Ivan Horvat)
1999
2000
2001
2002
27.01. Zagreb 16.03. Dvor (Slovenija) 06.04. Moste pri Komendi 25.05. Zagreb 13.10. Sisak 15.12. Petrinja
10.02. Ljubljana 17.03. Dubrava (Zagreb) 20.04. Zagreb 16.06. Zagreb (Rudeš) 27.10. Slavonski Brod 21.12. Zagreb
16.06. 2002, Zagreb (Rudeš)
KVALIFIKACIJSKI TURNIR
organizator: RRK Rock'n'Roll Gimnazija
A 1 REA GIASCHI - ALAN KICHL RNR Gimnazija
B 2 KRISTINA PIŠKORIĆ - MARIO BROĐANAC RNR Gimnazija
B 3 KORALJKA MUNĐER - MARIO HRESTAK RNR Gimnazija
B 5 IVANA ŽIGIĆ - GORAN KANCIJAN RNR Gimnazija
C 1 NINA PONGRAC - DINO PREKIĆ RNR Gimnazija
C 3 MAJA VLAHOVIĆ - TOMISLAV JURAJEC RNR Gimnazija
C 4 KRISTINA SOKOLIĆ - SAŠA KOVAČEC RNR Gimnazija
SJ 2 TINA OTROKAR - IVAN HEDL RNR Gimnazija
MJ1 4 TEA KRIŽAN - FILIP BILUŠIĆ RNR Gimnazija
MJ1 12 IVANA KRŽELJ - GORAN JAGUŠT RNR Gimnazija
MJ2 1 NINA NOVOSEL - TOMISLAV SOKAČ RNR Gimnazija
MJ2 2 IVANA HAVOJ - VJEKOSLAV SOKOLIĆ RNR Gimnazija
MJ2 3 MORANA SEGARIĆ - IGOR BABIĆ RNR Gimnazija
MJ2 5 PETRA FINZIR - IVAN RASONJA RNR Gimnazija
MJ2 6 MATEA JUKIĆ - FILIP SERTIĆ RNR Gimnazija
MJ2 7 MATEA FOČIĆ - MILAN ČOP RNR Gimnazija
MJ2 8 MIRTA VILEŠIĆ - TOMISLAV PETRETIĆ RNR Gimnazija
MJ2 13 DARIJA ŠKOKIĆ - MARKO HRTICA RNR Gimnazija
MJ2 16 GLORIA MIHALJEVIĆ - ANDREJ GRGIĆ RNR Gimnazija
MJ2 18 TINA MIKŠA - GORAN KRSNIK RNR Gimnazija
MJ2 23 MARINA FERFOLJA - BOŽIDAR FERFOLJA RNR Gimnazija
MJ2 24 TINA MIKULIĆ - IVO BULUM RNR Gimnazija
MJ2 25 PETRA ŽIGMAN - KARLO ŠKRINJARIĆ RNR Gimnazija
MJ2 26 ANA KRAJAČIĆ - BRUNO PERIĆ RNR Gimnazija
MJ2 28 MATEA PAVIĆ - MATIJA VESELJAK RNR Gimnazija
MF1 1 JOHNNY BRAVO RNR Gimnazija
MF2 3 VJEŠTICE RNR Gimnazija
MF2 4 NOVI ZAGREB RNR Gimnazija
MF2 5 BADTUBBIES RNR Gimnazija
MF2 6 PRIJATELJI RNR Gimnazija
30. natjecatelja, 11. osvojenih medalja (4. zlatnih, 3. srebrnih, 4. brončanih)
aktualno o klubu klupska pravila treninzi natjecanja
rezultati fotke škola rnr-a kontakt linkovi
Copyright © 2008. Rock 'n' roll gimnazija.