osvojene medalje
 
(upišite ime i prezime natjecatelja, npr: Ivan Horvat)
1999
2000
2001
2002
27.01. Zagreb 16.03. Dvor (Slovenija) 06.04. Moste pri Komendi 25.05. Zagreb 13.10. Sisak 15.12. Petrinja
10.02. Ljubljana 17.03. Dubrava (Zagreb) 20.04. Zagreb 16.06. Zagreb (Rudeš) 27.10. Slavonski Brod 21.12. Zagreb
21.12. 2002, Zagreb
8. KLUPSKO PRVENSTVO
organizator: RRK Rock'n'Roll Gimnazija
B 1 KRISTINA PIŠKORIĆ - MARIO BROĐANAC RNR Gimnazija
B 2 ANA ĐOGIĆ - MARIO JUKIĆ RNR Gimnazija
B 3 NIVES ĐURIĆ - TOMISLAV SRAKA RNR Gimnazija
B 4 IVANA ŽIGIĆ - GORAN KANCIJAN RNR Gimnazija
C 1 MAJA VLAHOVIĆ - TOMISLAV JURAJEC-BARANOVIĆ RNR Gimnazija
C 2 NINA PONGRAC - DINO PREKIĆ RNR Gimnazija
SJ 1 TINA OTROKAR - IVAN HEDL RNR Gimnazija
SJ 2 VALENTINA KRIVEC - GORAN JAGUŠT RNR Gimnazija
SJ 3 NINA NOVOSEL - TOMISLAV SOKAČ RNR Gimnazija
SJ 4 MATEA FOČIĆ - MILAN ČOP RNR Gimnazija
MJ1 1 TEA KRIŽAN - FILIP BILUŠIĆ RNR Gimnazija
MJ1 2 JELENA ANDRIĆ - VLADIMIR SUBOTIĆ RNR Gimnazija
MJ1 3 IVANA HAVOJ - VJEKOSLAV SOKOLIĆ RNR Gimnazija
MJ1 4 MORANA SEGARIĆ - IGOR BABIĆ RNR Gimnazija
MJ2 1 MATEA JUKIĆ - FILIP SERTIĆ RNR Gimnazija
MJ2 2 PETRA FINZIR - IVAN RASONJA RNR Gimnazija
MJ2 3 MIRTA VILEŠIĆ - TOMISLAV PETRETIĆ RNR Gimnazija
MJ2 4 ARIJANA RIMAC - FILIP NAVRAČIĆ RNR Gimnazija
MJ2 5 MARINA FERFOLJA - BOŽIDAR FERFOLJA RNR Gimnazija
MJ2 6 GLORIA MIHALJEVIĆ - ANDREJ GRGIĆ RNR Gimnazija
MJ2 7 MARTA SRŠAN - PATRIK CIPRIĆ RNR Gimnazija
MJ2 8 MARIJA ROM - IVAN GABERŠEK RNR Gimnazija
MJ2 9 IVANA OMEROVIĆ - MATIJA MANDIĆ RNR Gimnazija
MJ2 10 SANJA BUDOJEVIĆ - DEJAN DRAKULIĆ RNR Gimnazija
MJ2 11 TINA MIKULIĆ - IVO BULUM RNR Gimnazija
MJ2 12 ANA KRAJAČIĆ - BRUNO PERIĆ RNR Gimnazija
MJ2 13 PETRA ŽIGMAN - KARLO ŠKRINJARIĆ RNR Gimnazija
MJ2 14 VANNA BOJOVIĆ - IVAN TIŠLAR RNR Gimnazija
MF1 1 JOHNNY BRAVO
(Marina PolanŠcak, Iva PetravIĆ, Petra KorenIĆ, Ozana Rimac, Doriana Rimac, Josipa MarjanovIĆ, Danijela Štrobl, Ivana KrŽelj, Kristina Krivec)
RNR Gimnazija
MF2 2 VJEŠTICE
(Katarina JalŽabetIĆ, Marina Novoselac, Ena Oster, Mia JUKIĆ, Marija PipunIĆ, Sara StjepanovIĆ)
RNR Gimnazija
MF2 3 MACE
(Marija Bodulica, Sanja TokIĆ, Lea AndroIĆ, Maja BlaŽicko, Lucija DragicevIĆ, Anamarija HucIĆ, Petra TiŠlar)
RNR Gimnazija
MF2 4 NOVI ZAGREB 2
(Antonia Bolanca, Iva Butorac, Ivana DujmovIĆ, Lucija DujmovIĆ, Dominik Gregorina, Iva Kremek, Lucija KuŽir, Sandra Sruk, Matea ToljanIĆ, Luka TopIĆ, Kristina Vugrek)
RNR Gimnazija
32. natjecatelja, 17. osvojenih medalja (6. zlatnih, 6. srebrnih, 5. brončanih)
aktualno o klubu klupska pravila treninzi natjecanja
rezultati fotke škola rnr-a kontakt linkovi
Copyright © 2008. Rock 'n' roll gimnazija.