osvojene medalje
 
(upišite ime i prezime natjecatelja, npr: Ivan Horvat)
2001
2002
2003
2004
25.01. Zagreb 15.02. Dobrovnik / Slovenija 28.03. Velika Gorica 24.04. Šenčur pri Kranju 22.05. Sisak 26.06. Tuzla 09.10. Bratislava 23.10. Schaffhausen/ Švicarska 27.11. Dolenjske toplice 04.12. Zagreb
14.02. Križ 14.03. Zagreb 04.04. Zagreb 09.05. Slavonski Brod 12.06. Zagreb Rudeš 02.10. Butgenbach/Belgija 17.10. Slavonski Brod 13.11. Zagreb 28.11. Zagreb 19.12. Petrinja
19.12. 2004, Petrinja
KVALIFIKACIJSKI TURNIR
organizator: ŠARRK Petrinja
B 1 PETRA NEDELIĆ - MARIO JUKIĆ RNR Gimnazija
B 2 KRISTINA PIŠKORIĆ - SILVIO GOLUBIĆ RNR Gimnazija
B 3 ANA ĐOGIĆ - GORAN KANCIJAN RNR Gimnazija
B 5 KRISTINA KRVARIĆ - MARIO HRESTAK RNR Gimnazija
B 7 TINA OTROKAR - IVAN HEDL RNR Gimnazija
B 8 NIVES ĐURIĆ - TOMISLAV TKALEC RNR Gimnazija
C 4 NINA JOTIĆ - VEDRAN KRAJINA RNR Gimnazija
C 7 MATEJA FOČIĆ - MILAN ČOP RNR Gimnazija
SJ 7 IVANA HAVOJ - TOMISLAV SOKAČ RNR Gimnazija
SJ 9 NINA NOVOSEL - VJEKOSLAV SOKOLIĆ RNR Gimnazija
SJ 10 VANNA BOJOVIĆ - IVAN TIŠLAR RNR Gimnazija
MJ1 1 TEA KRIŽAN - FILIP BILUŠIĆ RNR Gimnazija
MJ1 2 LARISA GOMAZ - DEAN TEŠIĆ RNR Gimnazija
MJ1 5 LUCIJA KARAVLAH - KARLO ŠKRINJARIĆ RNR Gimnazija
MJ1 8 MARIJA ROM - IVAN GABERŠEK RNR Gimnazija
MJ2 3 ELENA ČOVRAN - LOVRO LABURA RNR Gimnazija
MJ2 8 ANA-MARIJA HUČIĆ - PATRIK CIPRIĆ RNR Gimnazija
MJ2 12 ANTONIJA BOLANČA - MISLAV ŠALKOVIĆ RNR Gimnazija
MJ2 14 PETRA TIŠLAR - MATIJA MANDIĆ RNR Gimnazija
MJ2 21 MARTA BOLARIĆ - KARLO KORBAR RNR Gimnazija
MJ2 29 VEDRANA KARAVLAH - MICHEL GOLUBIĆ RNR Gimnazija
MJ2 35 IVANA DUJMOVIĆ - MARIO PRIŠLIN RNR Gimnazija
MJ2 41 MIRNA ŠALKOVIĆ - VEDRAN KATUŠIĆ RNR Gimnazija
MJ2 45 JELENA DRAGIČEVIĆ - TVRTKO CVENIĆ RNR Gimnazija
MF1 5 NO NAME RNR Gimnazija
MF2 1 MACE RNR Gimnazija
26. natjecatelja, 7. osvojenih medalja (3. zlatnih, 2. srebrnih, 2. brončanih)
aktualno o klubu klupska pravila treninzi natjecanja
rezultati fotke škola rnr-a kontakt linkovi
Copyright © 2008. Rock 'n' roll gimnazija.