osvojene medalje
 
(upišite ime i prezime natjecatelja, npr: Ivan Horvat)
2001
2002
2003
2004
25.01. Zagreb 15.02. Dobrovnik / Slovenija 28.03. Velika Gorica 24.04. Šenčur pri Kranju 22.05. Sisak 26.06. Tuzla 09.10. Bratislava 23.10. Schaffhausen/ Švicarska 27.11. Dolenjske toplice 04.12. Zagreb
14.02. Križ 14.03. Zagreb 04.04. Zagreb 09.05. Slavonski Brod 12.06. Zagreb Rudeš 02.10. Butgenbach/Belgija 17.10. Slavonski Brod 13.11. Zagreb 28.11. Zagreb 19.12. Petrinja
04.12. 2004, Zagreb
10. KLUPSKO PRVENSTVO
organizator: Rock'n'roll gimnazija
B 1 KRISTINA PIŠKORIĆ - SILVIO GOLUBIĆ RNR Gimnazija
B 2 PETRA NEDELIĆ - MARIO JUKIĆ RNR Gimnazija
B 3 KRISTINA KRVARIĆ - MARIO HRESTAK RNR Gimnazija
B 4 TINA OTROKAR - IVAN HEDL RNR Gimnazija
B 5 NIVES ĐURIĆ - TOMISLAV SRAKA RNR Gimnazija
C 1 NINA JOTIĆ - VEDRAN KRAJINA RNR Gimnazija
C 2 MATEJA FOČIĆ - MILAN ČOP RNR Gimnazija
C 3 VALENTINA KRIVEC - IGOR BABIĆ RNR Gimnazija
SJ 1 IVANA HAVOJ - TOMISLAV SOKAČ RNR Gimnazija
SJ 2 NINA NOVOSEL - TOMISLAV SOKAČ RNR Gimnazija
SJ 3 VANNA BOJOVIĆ - IVAN TIŠLAR RNR Gimnazija
MJ1 1 LARISA GOMAZ - DEAN TEŠIĆ RNR Gimnazija
MJ1 2 TEA KRIŽAN - FILIP BILUŠIĆ RNR Gimnazija
MJ1 3 MATEA JUKIĆ - FILIP SERTIĆ RNR Gimnazija
MJ1 4 LUCIJA KARAVLAH - KARLO ŠKRINJARIĆ RNR Gimnazija
MJ1 5 MARINA FERFOLJA - BOŽIDAR FERFOLJA RNR Gimnazija
MJ1 6 MARIJA ROM - IVAN GABERŠEK RNR Gimnazija
MJ1 7 DORA HEDL - VLADIMIR SUBOTIĆ RNR Gimnazija
MJ2 1 LUCIA TADIĆ - VID DORIĆ RNR Gimnazija
MJ2 2 GLORIA MIHALJEVIĆ - MARKO KOPANJA RNR Gimnazija
MJ2 3 ANA-MARIJA HUČIĆ - PATRIK CIPRIĆ RNR Gimnazija
MJ2 4 ELENA ČOVRAN - LOVRO LABURA RNR Gimnazija
MJ2 5 PETRA TIŠLAR - MATIJA MANDIĆ RNR Gimnazija
MJ2 6 TINA MIKŠA - GORAN KRSNIK RNR Gimnazija
MJ2 7 MARTA BOLARIĆ - KARLO KORBAR RNR Gimnazija
MJ2 8 VEDRANA KARAVLAH - MICHEL GOLUBIĆ RNR Gimnazija
MJ2 9 ANTONIJA BOLANČA - MISLAV ŠALKOVIĆ RNR Gimnazija
MJ2 10 IVANA DUJMOVIĆ - MARIO PRIŠLIN RNR Gimnazija
MJ2 11 JELENA DRAGIČEVIĆ - TVRTKO CVENIĆ RNR Gimnazija
MJ2 12 MIRNA ŠALKOVIĆ - VEDRAN KATUŠIĆ RNR Gimnazija
MJ2 13 MARIJA GRGIĆ - MARKO TURKALJ RNR Gimnazija
MJ2 14 TAJANA MLAĐEN - IVAN KOVAČ RNR Gimnazija
MJ2 15 SARA BELČIĆ - FILIP TOMASOV RNR Gimnazija
MF1 1 DREAM TEAM RNR Gimnazija
MF1 2 NO NAME RNR Gimnazija
MF1 3 SNAKES RNR Gimnazija
MF1 4 MIVAKS RNR Gimnazija
MF2 1 MACE RNR Gimnazija
MF2 2 LIMAČI RNR Gimnazija
MF2 3 RAZBIJAČICE RNR Gimnazija
MF2 4 BARBIE GIRLS RNR Gimnazija
MF2 5 ČUVARI TAME RNR Gimnazija
MF2 6 KRIJESNICE RNR Gimnazija
43. natjecatelja, 21. osvojenih medalja (7. zlatnih, 7. srebrnih, 7. brončanih)
aktualno o klubu klupska pravila treninzi natjecanja
rezultati fotke škola rnr-a kontakt linkovi
Copyright © 2008. Rock 'n' roll gimnazija.