osvojene medalje
 
(upišite ime i prezime natjecatelja, npr: Ivan Horvat)
2003
2004
2005
2006
29.01. Zagreb 19.03. Zagreb 01.04. Zagreb 22.04. Krakow 29.04. Lyon 07.05. Zagreb 21.05. Slavonski Brod 10.06. Rudeš 24.06. Tuzla 15.10. Slavonski Brod 11.11. Zug / Švicarska 25.11. Schaffhausen 10.12. Perinja
18.02. Križ 25.03. Moskva 08.04. Velika Gorica 23.04. Zagreb 07.05. Zagreb 13.05. Jihlava 03.06. Saint-Maxime 17.06. Oberwart 23.09. Kirchberg / Švicarska 28.10. Sisak 18.11. Vrbani 02.12. Vrhnika 16.12. Bratislava
18.11. 2006, Vrbani
12.Klupsko prvenstvo
organizator: Rock'n'roll gimnazija
B 1 KRISTINA PIŠKORIĆ - SILVIO GOLUBIĆ RNR Gimnazija
B 2 MORANA SEGARIĆ - GORAN KANCIJAN RNR Gimnazija
B 3 JELENA ANDRIĆ - SAŠA KOVAČEC RNR Gimnazija
B 4 KRISTINA KRVARIĆ - MARIO HRESTAK RNR Gimnazija
C 1 TENA ZRINŠČAK - DOMAGOJ ŠALKOVIĆ RNR Gimnazija
C 2 INES ZEC-MILAN ČOP RNR Gimnazija
SJ 1 LARISA GOMAZ - FILIP BILUŠIĆ RNR Gimnazija
SJ 2 VANNA BOJOVIĆ - IVAN TIŠLAR RNR Gimnazija
SJ 3 LUCIA TADIĆ - VID DORIĆ RNR Gimnazija
SJ 4 PETRA TIŠLAR - MARIN KULUŠIĆ RNR Gimnazija
SJ 5 JELENA TOMAŠIĆ - MISLAV ŠALKOVIĆ RNR Gimnazija
SJ 6 NINA NOVOSEL - VJEKOSLAV SOKOLIĆ RNR Gimnazija
MJ1 1 LUCIJA KARAVLAH - KARLO ŠKRINJARIĆ RNR Gimnazija
MJ1 2 ANA-MARIJA HUČIĆ - PATRIK CIPRIĆ RNR Gimnazija
MJ1 2 GLORIA MIHALJEVIĆ - MARKO KOPANJA RNR Gimnazija
MJ1 4 ELENA ČOVRAN - LOVRO LABURA RNR Gimnazija
MJ1 5 VEDRANA KARAVLAH - MICHEL GOLUBIĆ RNR Gimnazija
MJ1 6 MARTA BOLARIĆ - KARLO KORBAR RNR Gimnazija
MJ2 1 DOROTEA GOMAZ - PETAR KOPANJA RNR Gimnazija
MJ2 2 EMA ČOVRAN - LOVRO BILUŠIĆ RNR Gimnazija
MJ2 3 MIRNA ŠALKOVIĆ - MARIO PRIŠLIN RNR Gimnazija
MJ2 4 ANA BAKARIĆ - IVOR CRHA RNR Gimnazija
MJ2 5 LANA ŠTIMAC - DINO KOŠUTIĆ RNR Gimnazija
MJ2 6 DARIJA MIŠČEVIĆ-KARLO HEČIMOVIĆ RNR Gimnazija
MJ2 7 ANAMARIJA MIHALJEVIĆ-JAN KARAČIĆ RNR Gimnazija
MF2 1 TURBO LIMAČI RNR Gimnazija
MF3 1 CRNE PANTERE RNR Gimnazija
MF3 2 VJEŠTICE RNR Gimnazija
MF3 3 GOOD JOB RNR Gimnazija
MF3 4 RUDEŠ RNR Gimnazija
MF3 5 RED CAT RNR Gimnazija
MF3 6 VOLTINO STARS RNR Gimnazija
MF3 7 SIGET RNR Gimnazija
MF3 8 ROCK SISTERS RNR Gimnazija
MF3 9 SNJEŽNI TIGROVI RNR Gimnazija
MF3 10 ZEMLJOTRESI RNR Gimnazija
ŽJF 1 MACE RNR Gimnazija
ŽF 1 DREAM TEAM RNR Gimnazija
SF 1 CRAZY DAISY RNR Gimnazija
39. natjecatelja, 21. osvojenih medalja (10. zlatnih, 7. srebrnih, 4. brončanih)
aktualno o klubu klupska pravila treninzi natjecanja
rezultati fotke škola rnr-a kontakt linkovi
Copyright © 2008. Rock 'n' roll gimnazija.