osvojene medalje
 
(upišite ime i prezime natjecatelja, npr: Ivan Horvat)
2004
2005
2006
2007
27.01. Zagreb 10.02. Zagreb 03.03. Daruvar 31.03. Krakow 21.04. Zagreb 05.05. Jihlava 26.05. Sesvete 16.06. Tuzla 15.09. Sisak 13.10. Velika Gorica 28.10. Slavonski Brod 10.11. Karlsruhe 17.11. Ingolstadt 15.12. Petrinja
27.01. Zagreb 18.02. Ivanić Grad 25.03. Zagreb 14.04. Lyon 28.04. Szekesfehervar 19.05. Zagreb 09.06. Zagreb 30.06. Oberwart 22.09. Schaffhausen 20.10. Ženeva 03.11. Ozd 10.11. Karlsruhe 01.12. Vrbani
27.01. 2007, Zagreb
KVALIFIKACIJSKI TURNIR
organizator: Rock'n'roll gimazija
B 1 IVANA HAVOJ - MARIO BROĐANEC RNR Gimnazija
B 2 MORANA SEGARIĆ - GORAN KANCIJAN RNR Gimnazija
B 3 NIVES ĐURIĆ - TOMISLAV TKALEC RNR Gimnazija
B 4 JELENA ANDRIĆ - SAŠA KOVAČEC RNR Gimnazija
C 6 TENA ZRINŠČAK - DOMAGOJ ŠALKOVIĆ RNR Gimnazija
SJ 2 LARISA GOMAZ - FILIP BILUŠIĆ RNR Gimnazija
SJ 6 VANNA BOJOVIĆ - IVAN TIŠLAR RNR Gimnazija
SJ 8 LUCIA TADIĆ - VID DORIĆ RNR Gimnazija
SJ 9 PETRA TIŠLAR - MARIN KULUŠIĆ RNR Gimnazija
SJ 12 JELENA TOMAŠIĆ - MISLAV ŠALKOVIĆ RNR Gimnazija
MJ1 1 LUCIJA KARAVLAH - KARLO ŠKRINJARIĆ RNR Gimnazija
MJ1 7 GLORIA MIHALJEVIĆ - MARKO KOPANJA RNR Gimnazija
MJ1 9 ANA-MARIJA HUČIĆ - PATRIK CIPRIĆ RNR Gimnazija
MJ1 10 ELENA ČOVRAN - LOVRO LABURA RNR Gimnazija
MJ1 15 VEDRANA KARAVLAH - MICHEL GOLUBIĆ RNR Gimnazija
MJ1 24 MARTA BOLARIĆ - KARLO KORBAR RNR Gimnazija
MJ2 5 MIRNA ŠALKOVIĆ - MARIO PRIŠLIN RNR Gimnazija
MJ2 9 DOROTEA GOMAZ - PETAR KOPANJA RNR Gimnazija
MJ2 10 ANA BAKARIĆ - IVOR CRHA RNR Gimnazija
MJ2 12 LANA ŠTIMAC - DINO KOŠUTIĆ RNR Gimnazija
MF2 4 TURBO LIMAČI RNR Gimnazija
JF 2 ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 RNR Gimnazija
JF 3 ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 RNR Gimnazija
ŽJF 1 MACE RNR Gimnazija
ŽF 1 DREAM TEAM RNR Gimnazija
SF 1 CRAZY DAISY RNR Gimnazija
26. natjecatelja, 10. osvojenih medalja (5. zlatnih, 3. srebrnih, 2. brončanih)
aktualno o klubu klupska pravila treninzi natjecanja
rezultati fotke škola rnr-a kontakt linkovi
Copyright © 2008. Rock 'n' roll gimnazija.