osvojene medalje
 
(upišite ime i prezime natjecatelja, npr: Ivan Horvat)
2005
2006
2007
2008
27.01. Zagreb 16.02. Križ 15.03. Sarajevo 20.04. Dugo Selo 03.05. Salou 31.05. Winterthur 21.06. Tuzla 29.09. Dobeln 12.10. Slavonski Brod 08.11. Debrecen 30.11. Rudeš
10.02. Zagreb 01.03. Sesvete 05.04. Krakow 26.04. Szekesfehervar 10.05. Ogulin 14.06. Rudeš 28.06. Oberwart 05.10. Zagreb 25.10. Velika Gorica 22.11. Maribor 13.12. Petrinja
30.11. 2008, Rudeš
14.Klupsko prvenstvo
organizator:
C 1 VANNA BOJOVIĆ - IVAN TIŠLAR RNR Gimnazija
C 2 LUCIJA ROGINIĆ - VLADIMIR SUBOTIĆ RNR Gimnazija
C 3 JELENA TOMAŠIĆ - MISLAV ŠALKOVIĆ RNR Gimnazija
SJ 1 LARISA GOMAZ - FILIP BILUŠIĆ RNR Gimnazija
SJ 2 GLORIA MIHALJEVIĆ - KARLO ŠKRINJARIĆ RNR Gimnazija
SJ 3 LUCIA TADIĆ - VID DORIĆ RNR Gimnazija
MJ1 1 LUCIJA KARAVLAH - PATRIK CIPRIĆ RNR Gimnazija
MJ1 2 ELENA ČOVRAN - LOVRO LABURA RNR Gimnazija
MJ1 3 EMA ČOVRAN - LOVRO BILUŠIĆ RNR Gimnazija
MJ1 4 MIRNA ŠALKOVIĆ - MARIO PRIŠLIN RNR Gimnazija
MJ1 5 LANA ŠTIMAC - DINO KOŠUTIĆ RNR Gimnazija
MJ2 1 DOROTEA GOMAZ - PETAR BELINIĆ RNR Gimnazija
MJ2 2 ANA GUDIČEK - DENI ŽILJAK RNR Gimnazija
MJ2 3 ANA BAKARIĆ - IVOR CRHA RNR Gimnazija
MJ2 4 LUCIJA HABLJAK - FILIP CRHA RNR Gimnazija
MJ2 5 ANAMARIJA MIHALJEVIĆ-JAN KARAČIĆ RNR Gimnazija
MJ2 6 ANDREJA KUCLJAK - DOMAGOJ KOSOVEC RNR Gimnazija
MJ2 7 MAJA NOVOSEL - PAVEL MARKOVIĆ RNR Gimnazija
MJ2 8 NIVES BOLIĆ - LUKA BELOŠEVIĆ RNR Gimnazija
MJ2 9 LAURA BUKVIĆ - IVAN TORJANAC RNR Gimnazija
MJ3 1 TEA VAĐON - OTTO GOLDSCHMIDT RNR Gimnazija
MJ3 2 ANJA ŽARKOVIĆ - DOMINIK MIKULIĆ RNR Gimnazija
MJ3 3 INES VUKOBRAT - BRUNO BRĐOVIĆ RNR Gimnazija
MJ3 4 MIA GUDELJ - JOSIP DUJMOVIĆ RNR Gimnazija
MJ3 5 IDA ŽARKOVIĆ - JOSIP MIKULIĆ RNR Gimnazija
MJ3 6 EMILIJA PETROVIĆ HAĐAR - NOA MILKOVIĆ RNR Gimnazija
MJ3 7 IVA KRIŽANAC - KARLO BERTINA RNR Gimnazija
MJ3 8 LUCIJA ŠMIT - FILIP MARIĆ RNR Gimnazija
MJ3 9 BOŽICA HORVATIĆ - TOMISLAV KLAS RNR Gimnazija
MJ3 10 STELA SNOJ - IVAN KAHLINA RNR Gimnazija
MJ3 11 MATEA ABRAMUŠIĆ - DOMINIK ABRAMUŠIĆ RNR Gimnazija
MF1 1 TURBO LIMAČI RNR Gimnazija
MF2 1 CRNE PANTERE RNR Gimnazija
MF2 2 MAGIC TEAM RNR Gimnazija
MF2 3 VJEŠTICE RNR Gimnazija
MF3 1 STARDUST RNR Gimnazija
MF3 2 COOL ROCKERI RNR Gimnazija
MF3 3 VOLTINO STARS RNR Gimnazija
MF3 4 KIKIĆI RNR Gimnazija
MF3 5 VATRENI RNR Gimnazija
MF3 6 ISKRA I CURE RNR Gimnazija
MF3 7 RUDEŠ RNR Gimnazija
MF3 8 A JE TO RNR Gimnazija
JF 1 ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 RNR Gimnazija
JF 2 ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 RNR Gimnazija
ŽJF 1 MACE RNR Gimnazija
46. natjecatelja, 25. osvojenih medalja (10. zlatnih, 8. srebrnih, 7. brončanih)
aktualno o klubu klupska pravila treninzi natjecanja
rezultati fotke škola rnr-a kontakt linkovi
Copyright © 2008. Rock 'n' roll gimnazija.

fotke s turnira