osvojene medalje
 
(upišite ime i prezime natjecatelja, npr: Ivan Horvat)
2009
2010
2011
2012
28.01. Rudeš 19.02. Dugo Selo 11.03. Slavonski Brod 25.03. Zagreb 14.04. Ljubljana 26.05. Rimini 02.06. Rudeš 30.06. Schaffhausen 06.10. Sesvete 20.10. Zagreb 28.10. Zagreb 10.11. St.Petersburg 24.11. Osijek 15.12. Lommel
11.02. Križ 25.02. Zagreb 18.03. Valkeakoski 01.04. Koprivnica 12.05. Slavonski Brod 27.05. Rimini 23.06. Jihlava 29.09. Graz 13.10. Ženeva 27.10. Moskva 04.11. Slavonski Brod 17.11. Zielona Gora 01.12. Zagreb
01.12. 2012, Zagreb
18.Klupsko prvenstvo
organizator:
MINI 1 IVANA SAJFERT - TONY PINČETIĆ RNR Gimnazija
MINI 2 NATALIJA CINDRIĆ - KLAUDIO STRAHONIJA RNR Gimnazija
SJ 1 ELENA ČOVRAN - LOVRO LABURA RNR Gimnazija
SJ 2 ANTEA ČIČAK KOVAČIĆ - OTTO GOLDSCHMIDT RNR Gimnazija
MJ1 1 EMA ČOVRAN - LOVRO BILUŠIĆ RNR Gimnazija
MJ1 2 LAURA BUKVIĆ - IVAN TORJANAC RNR Gimnazija
MJ2 1 JANA HARAPIN - DOMINIK PERŠIĆ RNR Gimnazija
MJ2 2 MAJA DRAVINEC - NOA MILKOVIĆ RNR Gimnazija
MJ2 3 ANJA-MARIA JUKIĆ - TOMISLAV KLAS RNR Gimnazija
MJ2 4 NADJA BOBIĆ - JURICA VELJAČA RNR Gimnazija
MJ2 5 LORETA HORVATEK - NIKOLA KOČIŠ RNR Gimnazija
MJ2 6 MIA MRAKUŽIĆ - FRAN JUŠINSKI RNR Gimnazija
MJ3 1 BARBARA KLARIĆ JOSIP TIN GAĆO RNR Gimnazija
MJ3 2 LAURA BONETTI - VITO CINDOR RNR Gimnazija
MJ3 3 MARTA OBROVAC - JAN KLASIĆ RNR Gimnazija
MJ3 4 IVA VUČEMILOVIĆ - BORNA PEREKOVIĆ RNR Gimnazija
MJ3 5 VIDA ŽUNIĆ - STJEPAN GALIĆ RNR Gimnazija
MJ3 6 PAULA HLUP - STJEPAN MARKOVIĆ RNR Gimnazija
SO 1 LAURA LULIĆ - DOMINIK BULAT RNR Gimnazija
SO 2 DORA NOVOSEL - PATRIK FRANZ RNR Gimnazija
SO 3 LANA LUGAR - MATIJA ŽIVIČNJAK RNR Gimnazija
SO 4 ENA TELALOVIĆ - ANTONIO FRANČIĆ RNR Gimnazija
SO 4 IVONA CVIJETIĆ - FRAN PERKOV RNR Gimnazija
SO 6 LORIEN NAUMOVSKI - FILIP MARKOVIĆ RNR Gimnazija
SO 7 ANA-MARIJA ŽILJAK - LEON BJELOŠEVIĆ RNR Gimnazija
MF1 1 FUSION RNR Gimnazija
MF1 2 MACE RNR Gimnazija
MF1 3 MACE 2 RNR Gimnazija
MF2 1 STARDUST RNR Gimnazija
MF2 2 VATRENI RNR Gimnazija
MF3 1 BARTOL KAŠIĆ RNR Gimnazija
MF3 2 ROCK STARS RNR Gimnazija
MF3 3 DARK GIRLS RNR Gimnazija
MF3 4 LJUDEVIT GAJ RNR Gimnazija
MF3 5 DANGEROUS GIRLS RNR Gimnazija
MF3 6 PREČKO RNR Gimnazija
MF3 7 COOL GIRLS RNR Gimnazija
MF4 1 EKIPA IZ SNOVA RNR Gimnazija
MF4 2 VATRENI ANĐELI RNR Gimnazija
MF4 3 BISTRA RNR Gimnazija
MF4 4 LEDENE FRAJERICE RNR Gimnazija
MF4 5 COOL STARS RNR Gimnazija
JF 1 ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 RNR Gimnazija
ŽF 1 DREAM TEAM RNR Gimnazija
44. natjecatelja, 28. osvojenih medalja (12. zlatnih, 10. srebrnih, 6. brončanih)
aktualno o klubu klupska pravila treninzi natjecanja
rezultati fotke škola rnr-a kontakt linkovi
Copyright © 2008. Rock 'n' roll gimnazija.

fotke s turnira