osvojene medalje
 
(upišite ime i prezime natjecatelja, npr: Ivan Horvat)
2010
2011
2012
2013
26.01. Vrbani 02.03. Križ 23.03. Lyon 13.04. Zagreb 05.05. Slavonski Brod 25.05. Ljubljana 08.06. Rudeš 13.07. Rimini 05.10. Sofia 20.10. Sesvete 17.11. Slavonski Brod 07.12. Petrinja
24.02. Sesvete 16.03. Zagreb 06.04. Velika Gorica 20.04. Krakow 18.05. Zagreb 01.06. Ženeva 08.06. Rudeš 14.07. Rimini 12.10. Prag 26.10. Moskva 30.11. Zagreb 14.12. Vrhnika
08.06. 2013, Rudeš
KVALIFIKACIJSKI TURNIR
organizator: Rock'n'roll Gimnazija
MINI 8 SARA BRALIĆ - TIN VRAŽIĆ RNR Gimnazija
A 1 TENA OPAČAK - IVAN HEDL RNR Gimnazija
A 2 LARISA GOMAZ - FILIP BILUŠIĆ RNR Gimnazija
B 1 VANNA BOJOVIĆ - IVAN TIŠLAR RNR Gimnazija
B 4 SARAH SINGER - MISLAV ŠALKOVIĆ RNR Gimnazija
B 6 KARLA ŠPOLJARIĆ-VLADIMIR SUBOTIĆ RNR Gimnazija
B 7 BERNARDA BRLEK - MARKO ŠOBAK RNR Gimnazija
SJ 2 ELENA ČOVRAN - LOVRO LABURA RNR Gimnazija
SJ 3 EMA ČOVRAN - LOVRO BILUŠIĆ RNR Gimnazija
SJ 11 MAJA NOVOSEL - DOMAGOJ KOSOVEC RNR Gimnazija
MJ1 7 JANA HARAPIN - DOMINIK PERŠIĆ RNR Gimnazija
MJ2 1 MAJA DRAVINEC - NOA MILKOVIĆ RNR Gimnazija
MJ2 3 ANJA-MARIA JUKIĆ - TOMISLAV KLAS RNR Gimnazija
MJ2 5 IVANA SAJFERT - TONY PINČETIĆ RNR Gimnazija
MJ2 10 NATALIJA CINDRIĆ - KLAUDIO STRAHONIJA RNR Gimnazija
MJ2 13 MIA MRAKUŽIĆ - FRAN JUŠINSKI RNR Gimnazija
MJ2 16 REANA VUKIĆ - JURICA JELAČA RNR Gimnazija
MJ2 17 LORETA HORVATEK - NIKOLA KOČIŠ RNR Gimnazija
MJ2 18 NADJA BOBIĆ - SAŠA BILJANOVIĆ RNR Gimnazija
MJ2 20 LANA LUGAR - MATIJA ŽIVIČNJAK RNR Gimnazija
MF1 1 FUSION RNR Gimnazija
MF1 3 MACE RNR Gimnazija
MF2 1 STARDUST RNR Gimnazija
MF2 3 VATRENI RNR Gimnazija
JF 1 ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1 RNR Gimnazija
JF 2 ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 2 RNR Gimnazija
ŽF 1 DREAM TEAM RNR Gimnazija
SF 1 CRAZY DAISY RNR Gimnazija
28. natjecatelja, 15. osvojenih medalja (8. zlatnih, 3. srebrnih, 4. brončanih)
aktualno o klubu klupska pravila treninzi natjecanja
rezultati fotke škola rnr-a kontakt linkovi
Copyright © 2008. Rock 'n' roll gimnazija.

fotke s turnira