07.05.2006

Kup Hrvatske i 1.Školsko prvenstvo grada Zagreba

Hrvatski rock'n'roll savez i ARRK Panda organizirali su Kup Hrvatske u akrobatskom rock'n'rollu u Sutinskim vrelima.
Istakli su se:
1.mjesto u mlađim juniorima 1 Lucija Karavlah i Karlo Škrinjarić
1.mjesto u ženskim juniorskim formacijama MACE:Sanja Tokić, Maja Blažičko, Lucija Dragičević, Tea Rumec, Iris Blažičko, Martina Ivančan, Kiara Blagaić, Matea Setnik, Angelina Grgić, Lorena Šebrek, Marija Grgić, Diana Jaklin
2.mjesto u ženskim formacijama: DREAM TEAM: Maja Ivančić, Marina Polanščak, Koraljka Munđer, Lana Petretić, Iva Petravić,Sanja Baron, Petra Korenić, Doriana Rimac, Tina Mikša, Petra Labura, Vedrana Markučić, Matea Fočić
2.mjesto u seniorskim formacijama master class ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA: Jelena Andrić, Nives Đurić, Petra Nedelić, Kristina Piškorić, Ivana Havoj, Morana Segarić, Silvio Golubić, Mario Jukić, Ivan Hedl,Tomislav Tkalec, Mario Brođanec i Goran Kancijan
3.mjesto u seniorima B Nives Đurić i Tomislav Tkalec
3.mjesto u kategoriji starijih juniora Nina Novosel i Vjekoslav Sokolić

Prijepodne je održano 1.Školsko prvenstvo grada Zagreba u akrobatskom rock'n'rollu. Natjecanje je održano u tri kategorije a naši članovi sudjelovali su u dvije i obadvije pobjedili.
U kategoriji mlađih juniora 3 pobjedili su Ema Čovran i Lovro Bilušić.
Formacija CRNE PANTERE iz OŠ Zapruđe u satavu: Alexander Dora, Buzina Martina, Drvodelić Borna, Drvodelić Dora, Lončarević Sara, Riznić Ana, Roca Regina i Tutek Matea pobjedila je u kategoriji mini formacija 3.
Formacija SIGET iz OŠ Većeslava Holjevca: Bumbar Suzana, Đurić Mirna, Glavaš Laura, Ivančan Karlo, Jurenić Mihaello, Pavlek Katarina, Studen Melani, Tadić Mirna osvojila je 2.mjesto u kategoriji mini formacija 3.