05.11.2005

KV Dubrava 05.11.2005.

U sportskoj dvorani OŠ Mato Lovrak u Dubravi održan je KV turnir u organizaciji RRK Dubrava.
Zlatne medalje osvojili su Mateja Fočić i Milan Čop u seniorskoj C kategoriji, u ženskim formacijama Dream team u sastavu: Nina Pongrac, Ivana Žigić, Marina Polanščak, Koraljka Munđer, Lana Petretić, Iva Petravić,Sanja Baron,Vedrana Markučić, Petra Korenić, Doriana Rimac i formacija Mace u sastavu:Sanja Tokić, Maja Blažičko, Lucija Dragičević, Tea Rumec, Iris Blažičko, Mateja Setnik, Maja Musa, Mateja Musa, Angelina Grgić, Lorena Šebrek, Marija Grgić i Martina Ivančan u kategoriji mini formacija 2.

Srebrne medalje osvojili su u svom prvom zajedničkom nastupu Sanja Budojević i Ivan Prskalo u seniorskoj C kategoriji. Turbo limači u sastavu: MiaMaja Babić, Tea Čičak, Mercedes Horvat, Monika Hrenović, Vlatka Jelić, Iva Juričev-Mikulin, Dora Matović, Iva Šutevski, Lana Štimac, Petra Štrk i Ana Tomašić osvojili su drugo mjesto u kategoriji mini formacija 2.
No name:Kim Cvetko, Rafaela Paša, Marina Mikšić, Dorotea Vasiljević i Toni Zubić osvojili su drugo mjesto u mini formacijama 1.

Brončane medalje osvojili su Tina Otrokar i Ivan Hedl u B kategoriji, Tea Križan i Filip Bilušiću starijim juniorima i Jelena Tomašić i Mislav Šalković u mlađim juniorima 2.

48 naših članova osvojilo je medalju na KV turniru u Dubravi (24 zlatne, 18 srebrnih i 6 brončanih medalja).