U sportskoj dvorani OŠ Petra Zrinskog organizirali smo Kup Hrvatske u akrobatskom rock'n'rollu.
OSVOJILI SMO 14 MEDALJA I POBJEDILI SMO U 7 KATEGORIJA!
ZLATNE MEDALJE:
Ivana HAVOJ - Mario BROĐANAC u seniorskoj B kategoriji
Larisa GOMAZ - Filip BILUŠIĆ u kategoriji starijih juniora
Lana ŠTIMAC - Dino KOŠUTIĆ u kategoriji mlađih juniora 2
DREAM TEAM:Nina Pongrac, Ivana Žigić, Marina Polanščak, Koraljka Munđer, Iva Petravić, Petra Labura, Mia Augustinović, Maja Ivančić i Sanja Budojević u kategoriji ženskih formacija
CRAZY DAISY:KANCIJAN Goran,TKALEC Tomislav,JUKIĆ Mario,HEDL Ivan,GOLUBIĆ Silvio,KOVAČEC Saša,BROĐANEC Mario,SEGARIĆ Morana,ĐOGIĆ Ana ,GOLUBIĆ Kristina ,ANDRIĆ Jelena,HAVOJ Ivana,NOVOSEL Nina i JUKIĆ Mateja u kategoriji seniorskih formacija
ROCK'N' ROLL GIMNAZIJA 1: GOMAZ Larisa,TADIĆ Lucia,BOJOVIĆ Vanna,TOMAŠIĆ Jelena ,KARAVLAH Lucija,BILUŠIĆ Filip ,DORIĆ Vid,TIŠLAR Ivan,ŠALKOVIĆ Mislav,ŠKRINJARIĆ Karlo,ŠALKOVIĆ Domagoj,FILIPOVIĆ Antonia,SUBOTIĆ Vladimir,ROGINIĆ Lucija,CIPRIĆ Patrik,MIHALJEVIĆ Gloria, u kategoriji juniorskih formacija
TURBO LIMAČI: BABIĆ Miamaja,JELIĆ Vlatka ,MATOVIĆ Dora,ŠUTEVSKI Iva,HRENOVIĆ Monika,JURIČEV-MIKULIN Iva,ŠTRK Petra,HORVAT Mercedes,ROCA Regina,PEŠA Antonella,BURIĆ Lucija,JANĐEL Nikolina,VATA Ema u kategoriji mini formacija 2
SREBRNE MEDALJE:
Ana ĐOGIĆ - Ivan HEDL u seniorskoj A kategoriji
Antonia FILIPOVIĆ - Domagoj ŠALKOVIĆ u seniorskoj C kategoriji
Darija MIŠČEVIĆ - Karlo HEČIMOVIĆ u kategoriji mlađih juniora 2
BRONČANE MEDALJE:
Morana SEGARIĆ - Goran KANCIJAN u seniorskoj B kategoriji
Mirna ŠALKOVIĆ - Mario PRIŠLIN u kategoriji mlađih juniora 2
ROCK'N' ROLL GIMNAZIJA 2:Čovran Elena ,Gomaz Dorotea,Šalković Mirna,Miščević Darija, Galić Tihana,Hečimović Karlo, Labura Lovro, Belinić Petar, Prišlin Mario i Golubić Michel u kategoriji juniorskih formacija
MACE: Sanja Tokić, Maja Blažičko, Lucija Dragičević, Tea Rumec, Iris Blažičko, Lorena Šebrek, Jelena Dragičević , Martina Kojundžić, Tamara Biljanović, Marija Grgić, Kiara Blagaić i Dijana Jaklin u kategoriji ženskih juniorskih formacija
Zahvaljujemo se svim SPONZORIMA: DM, MCDONALDS, TWINLAB,ADRIA STAKLO, ZVONIMIR SECURITY, CAFFE BAR SANTA CRUZ, VRLET d.o.o. MG PRIJEVOZ, STUDIO ZA GRAFIČKI DIZAJN GRAFOLAND, Damiru Brajkoviću, OŠ Petra Zrinskog, svim prijateljima kluba i dobrim ljudima koji su pomogli organizaciju Kupa Hrvatske.
Dodjeljene su nagrade osvajačima Kupa Hrvatske 2007.
Istakli su se slijedeći naši članovi:
A-kategorija
2. Ana ĐOGIĆ - Ivan HEDL
B-kategorija
1. Ivana HAVOJ - Mario BROĐANAC
2. Morana SEGARIĆ - Goran KANCIJAN
3. Jelena ANDRIĆ - Saša KOVAČEC
Stariji juniori
1. Larisa GOMAZ - Filip BILUŠIĆ
Mlađi juniori
3. Lucija KARAVLAH- Karlo ŠKRINJARIĆ
Seniorske formacije
1. Crazy Daisy
Juniorske formacije
2. Rock'n’roll gimnazija 1
3. Rock'n’roll gimnazija 2
Ženske formacije
1. Dream Team
Ženske juniorske formacije
1. Mace