08.02.2009

Prvenstvo Zagreba 2009

Autor: Rock'n'roll Gimnazija

U sportskoj dvorani Sutinska vrela održano je 6. Prvenstvo grada Zagreba u akrobatskom rock'n'rollu.

OSVOJILI SMO 19 MEDALJA I POBJEDILI SMO U 10 KATEGORIJA (od 15)!!!!!!!!!

PRVACI ZAGREBA 2009:

Matea JUKIĆ- Mario JUKIĆ u seniorskoj B kategoriji

Vanna BOJOVIĆ - Ivan TIŠLAR u seniorskoj C kategoriji

Lucija HABLJAK - Filip CRHA u kategoriji mlađi juniori 2

Tea VAĐON - Otto GOLDSCHMIDT u kategoriji mlađi juniori 3

ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA: Bilušić Filip ,Bojović Vanna,Gomaz Larisa,Subotić Vladimir,Roginić Lucija,Šalković Domagoj,Šebrek Lorena,Mihaljević Gloria,Škrinjarić Karlo,Tišlar Ivan u kategoriji seniorskih formacija

DREAM TEAM: Ivančić Maja,Petravić Iva,Pongrac Nina,Žigić Ivana,Labura Petra,Augustinović Mia,Budojević Sanja,Kaderžabek Tea,Krželj Ivana,Pipunić Marija,Kotrman Marcela,Blažičko Maja,Dragičević Lucija,Tokić Sanja,Blagaić Kiara i Rumec Tea u kategoriji ženskih formacija

ROCK'N'ROLL GIMNAZIJA 1: Belinić Petar,Bilušić Lovro,Čovran Ema,Čovran Elena ,Gomaz Dorotea,Bukvić Laura,Karavlah Vedrana,Kveštak Karlo,Labura Lovro,Prišlin Mario,Torjanac Ivan i Šalković Mirna u kategoriji juniorskih formacija

TURBO LIMAČI: Babić Miamaja,Matović Dora,Juričev-Mikulin Iva,Štrk Petra,Horvat Mercedes,Roca Regina,Peša Antonella,Janđel Nikolina,Vata Ema,Pisačić Dorotea,Alexander Dora,Barčanec Ivona,Vuković Tena u kategoriji mini formacija 1

CRNE PANTERE: Arnautović Lorena,Coha Gabriela,Hrup Bea,Krčmar Tina,Lovrić Tea,Miter Dora,Mraković Maja,Telebuh Franka,Brdek Dora,Jularić Tijana u kategoriji mini formacija 2

STARDUST: Bajza Lara, Brdarić Lota, Čančar Petra, Čaušević Emma, Elezović Bruna,Hodak Anamarija, Imamović Lea, Ivanjko Stella, Kačar Lana, Košutić Ivana, Lajtman Rebeka, Rašić Anamarija, Tumpak Monika,Vozab Lucija, Anđelić Anamarija, Kožuljevič Barbara, Mikulić Franka, Šepat Anđela Marija u kategoriji mini formacija 4


SREBRNE MEDALJE:

Larisa GOMAZ - Filip BILUŠIĆ u seniorskoj B kategoriji

Ana-Marija MIHALJEVIĆ - Jan KARAČIĆ u kategoriji mlađi juniori 2

Ida ŽARKOVIĆ - Josip MIKULIĆ u kategoriji mlađi juniori 3

MACE: Dragičević Jelena ,Kojundžić Martina,Biljanović Nadina,Tišlar Petra,Bosanac Mara,Kefurt Matea,Špoljarić Karla,Pavlinić Monika,Luš Sara,Gvoić Romana,Galić Tihana,Bolarić Marta u kategoriji ženskih juniorskih formacija

VOLTINO STARS: Dujmović Iva, Kosalec Tea, Krznarić Tifany, Marjanović Anđela,Mikotić Matea, Perić Nikolina, Sučić Josipa, Sučić Petra u kategoriji mini formacija 4



BRONČANE MEDALJE:

Lorena ŠEBREK - Domagoj ŠALKOVIĆ u seniorskoj B kategoriji

Lucija KARAVLAH - Patrik CIPRIĆ u kategoriji starijih juniora

Emilija PETROVIĆ HAĐAR - Noa MILKOVIĆ u kategoriji mlađi juniori 3

VATRENI: Bezjak Bruna, Harapin Jana, Kalaica Tamara, Kamčikis Nika, Milković Noa, Mukavec Melita, Peršić Dominik, Pešut Odobašić Sara, Petrović Hađar Emilija, Radetić Kristina, Vujčić Matea, Zobec Franka u kategoriji mini formacija 3

Potražite nas

© 2019 Sva prava pridržana - Rock'n'Roll Gimnazija ZAGREB