20.04.2002

Proljetni show Rock’n’roll Gimnazije

Proljetni show Rock'n'roll Gimnazije održan je 20.04.2002. u sportskoj dvorani OŠ Vrbani. Na Proljetnom showu nastupili su svi naši članovi a natjecanje jeorganizirano u kategorijama MJ2 i MINI.
U kategoriji MJ2 nastupilo je 11 parova. Najuspješniji su bili Nina Novosel i Tomislav Sokač. Drugo mjesto osvojilisu Ivana Havoj i Vjekoslav Sokolić a treće mjesto osvojili su Morana Segarić i Igor Babić.
Kategorija MINI je novost u hrvatskom rock'n'rollu iako u susjednoj Sloveniji postoji već dugi niz godina. Kategorija MINI je također kategorija parova a posebna zanimljivost je što parovi ne moraju biti miješani (mogu se natjecati i dvije djevojke). U kategoriji mini nastupila su 52 para a najbolji su bili Barbara Čorić i Iva Zovak. Drugo mjesto zauzele su Josipa Marjanović i Marina Novoselec a treće mjesto Matea Đugumović i Ana Šokčević.

Dok smo mi tulumarili u Vrbanima naš A par Rea Giaschi i AlanKichl sudjelovali su na World masters turniru (svjetski kup za seniore) u Riesi (Njemačka) U konkurenciji najboljih svjetskih parova zauzeli su 33. mjesto.