16.06.2002

Rudeš 2002

Četvrtu godinu zaredom sredinom lipnja je praznik rock'n'rolla u Rudešu. U prepunoj sportskoj dvorani OŠ Rudeš organizirali smo KV turnir.
U konkurenciji najboljihhrvatskih rock'n'roll plesača naši članovi osvojili su 11 medalja.
U seniorskoj A kategoriji 1. mjesto osvojili su Rea Giaschi i Alan Kichl. Mario Brođanaci Kristina Piškorić osvojili su 2. mjesto u seniorskoj B kategoriji a Koraljka Munđer i Mario Hrestak 3. mjesto u istoj kategoriji. Nina Pongrac i Dino Prekić pobjedili su u seniorskoj C kategoriji a 3. mjesto u istoj kategoriji osvojili su Maja Vlahović i Tomislav Jurajec. U starijim juniorim 2. mjesto osvojilisu Tina Otrokar i Ivan Hedl.
U mlađim juniorima 2 ostvarili smo trostruku pobjedu: 1. Nina Novosel i Tomislav Sokač, 2. Ivana Havoj i Vjekoslav Sokolić, 3. Morana Segarić i Igor Babić.
U kategoriji mini formacija 1 prvo mjesto osvojila je formacija Johnny Bravo u sastavu: Marina Polanščak, Lana Petretić, Lana Ceraj, Petra Korenić, KristinaKrivec, Ozana Rimac i Iva Petravić.
Vještice u sastavu: Katarina Jalžabetić, Marina Novoselec, Danijela Štrobl, Ivana Kojunđić, Adrijana Granatir, Nikolina Kresoja, Josipa Marjanović i Marija Pipunić osvojile su 3.mjesto u kategoriji mini formacija 2.

Zahvaljujemo se sponzorima: Volksbank, Auto kuća Baotić, Vulkall, Power up, Proalarm, Adria staklo, McDonalds, Kraš, Jamnica, Podravka, Cedevita, OŠ Rudeš i ravnateljici gospođi Ljubić, Miroslavu Štroku, Damiru Brajkoviću, Igoru Reberskom, Miljenku Beliniću, Renatu Bašnecu i svimprijateljima kluba koji su pomogli organizacijuRudeša 2002.