30.10.2005

Kup Hrvatske Sl.Brod 2005

U sportskoj dvorani Brod u Slavonskom Brodu održan je treći turnir za Kup Hrvatske 2005. u organizaciji ŠPK Top dance.
Zlatne medalje osvojili su Petra Nedelić i Mario Jukić u seniorskoj B kategoriji, Larisa Gomaz i Dean Tešić mlađim juniorima 1, i u ženskim formacijama Dream team u sastavu: Nina Pongrac, Ivana Žigić, Maja Ivančić, Marina Polanščak, Koraljka Munđer, Lana Petretić, Iva Petravić,Sanja Baron,Vedrana Markučić, Petra Korenić, Doriana Rimac, Tina Mikša.
Srebrne medalje osvojili su Ana Đogić i Goran Kancijan u seniorskoj B kategoriji.
Brončane medalje osvojili su Mateja Fočić i Milan Čop u C kategoriji, Nina Novosel i Vjekoslav Sokoliću starijim juniorima i formacija Mace u sastavu:Sanja Tokić, Maja Blažičko, Lucija Dragičević, Tea Rumec, Iris Blažičko, Kiara Blagaić, Mateja Setnik, Maja Musa, Mateja Musa, Angelina Grgić, Lorena Šebrek, Marija Grgić u kategoriji mini formacija 2.