16.05.2009

Državno prvenstvo 2009

Autor: Rock'n'roll Gimnazija

Matea Jukić & Mario Jukić 1.mjesto na Državnom prvenstvu 2009. Sesvete 16.05.2009.

U Sesvetama je održano 18.Državno Prvenstvo u akrobatskom rock'n'rollu.

POBJEDILI SMO U 7 KATEGORIJA (od 12) I OSVOJILI SMO 13 MEDALJA !!!!

ZLATNE MEDALJE:

MATEA JUKIĆ & MARIO JUKIĆ u seniorskoj B kategoriji

VANNA BOJOVIĆ & IVAN TIŠLAR u seniorskoj C kategoriji

ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA :Larisa Gomaz, Filip Bilušić, Jelena Tomašić, Mislav Šalković, Vanna Bojović, Ivan Tišlar, Lorena Šebrek, Domagoj Šalković, Lucija Roginić, Vladimir Subotić, Gloria Mihaljević, Karlo Škrinjarić u seniorskim formacijama

DREAM TEAM: Augustinović Mia, Budojević Sanja, Ivančić Maja, Kaderžabek Tea,Kotrman Marcela, Krželj Ivana, Labura Petra, Milas Iva, Petravić Iva, Pipunić Marija, Pongrac Nina, Žigić Ivana, Blažičko Maja, Dragičević Lucija, Rumec Tea, Tokić Sanja, Blagaić Kiara, Markučič Vedrana, Tadić Lucia u kategoriji ženskih formacija

ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA 1:Mirna Šalković, Mario Prišlin, Elena Čovran, Lovro Labura, Dorotea Gomaz, Petar Belinić, Ema Čovran, Lovro Bilušić, Laura Bukvić, Ivan Torjanac, Vedrana Karavlah, Karlo Kveštak u kategoriji juniorskih formacija

MACE:Blažičko Iris, Jaklin Diana, Dragičević Jelena, Kojundžić Martina, Tišlar Petra, Gvoić Romana, Luš Sara, Pavlinić Monika, Špoljarić Karla, Bosanac Mara, Kefurt Mateja, Bolarić Marta, Galić Tihana, Singer Sarah u kategoriji ženskih juniorskih formacija

CRNE PANTERE: Coha Gabrijela, Đurić Mirna, Hrup Bea, Krčmar Tina, Mraković Maja, Okićki Lea, Arnautović Lorena, Lovrić Tea, Telebuh Franka, Jularić Tijana, Kraljić Lana u kategoriji mini formacija 2


SREBRNE MEDALJE:

LARISA GOMAZ & FILIP BILUŠIĆ u seniorskoj B kategoriji

LUCIJA KARAVLAH & PATRIK CIPRIĆ u kategoriji starijih juniora

TURBO LIMAČI: MiaMaja Babić, Mercedes Horvat, Monika Hrenović, Vlatka Jelić, Iva Šutevski, Petra Štrk, Iva Juričev-Mikulin, Dora Matović, Antonella Peša, Ema Vata, Nikolina Janđel, Dorotea Pisačić, Alexander Dora, Barčanec Ivona, Vuković Tena u kategoriji mini formacija 1


BRONČANE MEDALJE:

TENA OPAČAK & ZLATKO DRLJAČIĆ u seniorskoj B kategoriji

ANA-MARIJA MIHALJEVIĆ & JAN KARAČIĆ u kategoriji mlađi juniori 2

GALAXY: Anja Žarković, Dominik Mikulić, Ida Žarković, Josip Mikulić,
Ana Gudiček, Deni Žiljak, Lucija Habljak, Filip Crha, Ana Bakarić, Ivor Crha,
Lana Štimac, Dino Košutić, Marija Grgić, Vid Dorić u kategoriji juniorskih formacija

Potražite nas

© 2019 Sva prava pridržana - Rock'n'Roll Gimnazija ZAGREB