25.01.2009

Kup Hrvatske u Zapruđu 2009

Autor: Rock'n'roll Gimnazija

1.mjesto Jelena Andrić & Saša Kovačec Zapruđe 25.01.2009.

1.mjesto Vanna Bojović & Ivan Tišlar Zapruđe 25.01.2009.

U sportskoj dvorani OŠ Zapruđe organizirali smo Kup Hrvatske u akrobatskom rock'n'rollu.

OSVOJILI SMO 10 MEDALJA I POBJEDILI SMO U 6 KATEGORIJA!

ZLATNE MEDALJE:

Jelena ANDRIĆ - Saša KOVAČEC u seniorskoj B kategoriji

Vanna BOJOVIĆ - Ivan TIŠLAR u seniorskoj C kategoriji

ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA :Larisa Gomaz, Filip Bilušić, Jelena Tomašić, Mislav Šalković, Vanna Bojović, Ivan Tišlar, Lorena Šebrek, Domagoj Šalković, Lucija Roginić, Vladimir Subotić, Gloria Mihaljević, Karlo Škrinjarić u kategoriji seniorskih formacija

MACE:Blažičko Iris, Dragičević Jelena, Kojundžić Martina, Biljanović Nadina, išlar Petra, Gvoić Romana, Horvat Sara, Luš Sara, Pavlinić Monika, Špoljarić Karla,Bosanac Mara, Kefurt Mateja, Bolarić Marta i Galić Tihana u kategoriji ženskih juniorskih formacija

TURBO LIMAČI: MiaMaja Babić, Mercedes Horvat, Monika Hrenović, Vlatka Jelić, Iva Šutevski, Petra Štrk, Iva Juričev-Mikulin, Dora Matović, Roca Regina, Antonella Peša, Ema Vata, Lucija Burić, Nikolina Janđel, Dorotea Pisačić u kategoriji mini formacija 1

CRNE PANTERE: Barčanec Ivona, Coha Gabrijela, Đurić Mirna, Hrup Bea, Krčmar Tina, Miter Dora, Mraković Maja, Okićki Lea, Petrov Josipa, Brdek Dora, Arnautović Lorena, Lovrić Tea, Telebuh Franka, Jularić Tijana, Kraljić Lana u kategoriji mini formacija 2


SREBRNE MEDALJE:

Matea JUKIĆ - Mario JUKIĆ u seniorskoj B kategoriji

ROCK’N’ROLL GIMNAZIJA 1:Mirna Šalković, Mario Prišlin, Elena Čovran, Lovro Labura, Dorotea Gomaz, Petar Belinić, Ema Čovran, Lovro Bilušić, Laura Bukvić, Ivan Torjanac, Vedrana Karavlah, Karlo Kveštak u kategoriji juniorskih formacija


BRONČANE MEDALJE:

Larisa GOMAZ - Filip BILUŠIĆ u seniorskoj B kategoriji

Ana BAKARIĆ - Ivor CRHA u kategoriji mlađih juniora 2

Zahvaljujemo se svim SPONZORIMA: DM, MCDONALDS, ,ADRIA STAKLO, ZVONIMIR SECURITY, C.T. INVEST d.o.o, CAFFE BAR SANTA CRUZ, VRLET d.o.o. LODOLI, VELEBITSKI GEL, Damiru Brajkoviću, OŠ Zapruđe i svim prijateljima kluba i dobrim ljudima koji su pomogli organizaciju Kupa Hrvatske.


Dodjeljene su nagrade osvajačima Kupa Hrvatske 2008.

Istakli su se slijedeći naši članovi:
B-kategorija
1. Morana SEGARIĆ - Goran KANCIJAN
2. Nina NOVOSEL - Tomislav TKALEC

Stariji juniori
1. Larisa GOMAZ - Filip BILUŠIĆ

Mlađi juniori
3. Lucija KARAVLAH- Patrik CIPRIĆ

Seniorske formacije
1. Crazy Daisy

Juniorske formacije
1. Rock'n’roll gimnazija 1
3. Rock'n’roll gimnazija 2

Potražite nas

© 2019 Sva prava pridržana - Rock'n'Roll Gimnazija ZAGREB